Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sbiii


sbiii
csendes tag

Hát... a tavalyihoz képest így semmi változást nem látok. :U

Alright, let's have some... fun.

(#2) ChromeX


ChromeX
addikt

a focis játékoknál nagyobb lehuzást még életemben nem láttam :DDD szörnyu hogy évről évre megveszik ugyanazt az emberek

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3) sbiii válasza ChromeX (#2) üzenetére


sbiii
csendes tag

Valaki inkább ezt veszi meg évente, mint Wow-ot tölti fel havonta, vagy félévente. :U

Alright, let's have some... fun.

(#4) BalaNce87 válasza sbiii (#1) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát mivel évről évre adják ki, maximum a csapatokban lévő játékosok változnak, az átigazolásoknak köszönhetően. Bár még ide sorolható a cod meg az nfs is, azok is évről évre húzzák le a népet a semmiért. Mondjuk őszintén szólva mi változhat egy focis játékba vagy akármilyen sport játékba? Max a grafika meg a játékosok mozgása de ez nem is igazán vátoztatás újítás, hanem fejlesztés.

(#5) sbiii válasza BalaNce87 (#4) üzenetére


sbiii
csendes tag

Rendben, remélem minél több licenszelt csapat lesz. Elég ha az Arsenal meg lesz csinálva és akkor kibékültem a Konamival! :B

Alright, let's have some... fun.

(#6) ChromeX válasza BalaNce87 (#4) üzenetére


ChromeX
addikt

azért legalább az Nfs cod ott van valami kis apro változás sztori az nfs mostanában váltogat a versenypálya és a város között, meg ott vannak ujíítások ha na is biztos hogy jok de probálkoznak, inkább megvenném azt mint az ugyanolyan játékot, az átigazolást magadnak megcsinálod.. kis tulzással

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#7) ez_meg_emaz válasza sbiii (#5) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Ahogy látom senki sem nagy fan itt....
A pes pl változni fog grafikailag is nem csak licenszekben....
Aki meg licenszeket akar az, utánanéz aztán leszedi őket....Nemtom 08elött csinálta-e vki, de 08 ota öcsém labdákat, mezeket, összes csapatot megcsinálta. Pes10-hez már nem fogja mert sok a melo vele, inkább csak egyenként kiadja a modosításokat.... De aki nem hülye azokkal is elvan. Ki kell cserélni 1-2 filet aztán ennyi. Akik nagy PES fanok és kell nekik licensz azok ezeket ugy is megtalálják és leszedik...akik meg a fejlesztőktől várják ezt azok csak forumon panaszkodnak. Ezzel nem sértegetés a szándékom, csak ezt így látom...

(#8) BalaNce87 válasza ChromeX (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát persze túl drága ahhoz képest hogy semmit nem csináltak a játékkal, de ez a codra is igaz ott is egy helyben ülnek és várják hogy kiadhassák a következőt és hozzátesznek egy két jelentéktelen dolgot és már is új játékként akarják eladni. Szóval tök értelmetlen ez is bár ha már foci inkább pes mint fifa. Mondjuk én azt nem értem ha valaki megveszi mondjuk a pes 2008-at akkor minek vegyem meg utána megint 10rongyért a PES 09-et? Az mondjuk oké lenne ha valaki a pes 06-al játszott utoljára ha volt olyan nemtudom és mondjuk látja hogy kijött a 10 és megveszi, de aki évről évre megveszi az nem normális. Szeretem a pest sokkal jobban kivan dolgozva mint a fifa, bár igaz hogy elég rég játszottam focis játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#9) ChromeX válasza BalaNce87 (#8) üzenetére


ChromeX
addikt

igaz, nem az a kérdés hogy Pes vagy fifa hanem, hogy Pes de vajon megéri? én csak öcsém tapasztalataibol építek amiket ő mesél a cod-ban meg tök igazad van de azt ne feszegessük mert már volt párszor téma aztán ide is jönnek még a végén leszedni a fejünk a codosok :K

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#10) GreenGuy


GreenGuy
tag

A kövi alá jöhetne egy CryEngine3 vagy egy idtech5,és mindjárt más lenne :U

(#11) BalaNce87 válasza ChromeX (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah már leszedték párszor :D de tényleg ez más téma csak szemléltettem hogy lényegében ott is ugyanazt művelik csak a sok cod fan nem lát túl a codon az a best meg az etalon neki így simán lehúzatja magát nem is kis pénzzel.

(#12) sbiii válasza ez_meg_emaz (#7) üzenetére


sbiii
csendes tag

Ha megcsinálja PS3-ra is akkor majd szóljön nekem is. :K :U

Alright, let's have some... fun.

(#13) aram01


aram01
nagyúr

szerintem nem lesz rossz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) SalvadorLynx válasza BalaNce87 (#11) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Én nem értem mi bajod a cod-al. A Modern warfare egyenesen zseniális mind single mind multi módban. A küldetések változatosak pörgőes. Kiváncsi lennék te melyik játékokat preferálod?

(#15) BalaNce87 válasza SalvadorLynx (#14) üzenetére


BalaNce87
addikt

Maradjunk annyiban hogy a cod nem a single playerei miatt tart ott ahol, a 6. részen meg lehet látni hogy nem csináltak semmit de azért elmernek kérni érte 14ezret. A cod4-be kb két küldetés volt ami tetszett nekem, 3X kellett nekiállnom hogy végigvigyem egyszerűen beleuntam a folytonos lövöldözésbe. Meg amúgy a legtöbben ki se próbálják a singlet hanem egyből a multin vannak rajta. Nem azt mondom hogy nagyon rossz, nekem konkrétan unalmas volt egy idő után, egyedül lazán leírtasz mindenkit következmények nélkül közbe a társaid meg nem csinálnak semmit. Zseniálistól azért messze van, mert ilyet bármelyik játékfejlesztő tud csinálni, csak sokat számított hogy kiléptek a II. Világháborúból.

(#16) ez_meg_emaz válasza sbiii (#12) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Elnézést a konzolosokrol megfeledkeztem, természetesen nekik a licenszek miatt megfontolando melyik game legyen.... :R
Nah és végre egy jó érv a pc mellett. :D De legjobb ha van mind2. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.