Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Igaz, hogy kisebb a Prescott csíkszélessége, ám a csíkszélesség csökkentésével egyre nagyobb lett a szivárgási áram mértéke. Ezért melegszik jobban a Gallatin-nál is, hiába van benne kevesebb tranzisztor, hiába alacsonyabb a neki szánt feszültség.

(#2) strike-force


strike-force
őstag

tuti sokan mondták már előttem, de BACSIS FOR PREZIDENT!!!!! :C

szinvolnalas cikk egy letűnt kor emlékeiről! nem lehet neked valahol adományozni, hogy hetente legalább egy cikket összedobjál? :)

[ Szerkesztve ]

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#3) Tikakukac


Tikakukac
titán

Remek cikk, nekem 3,2-es Prescottom van nemsokára beépül a víz és meglátjuk meddig megy fel az a maghő :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#4) bacsis válasza strike-force (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát most nagyon el vagyok látva tesztelni valóval, hála nektek természetesen :R
szóval monnd nyugodtan mid lenne tesztelni, s hátha össze lehet hozni abból is valami érdekeset ;) :R

(#5) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Hatalmas gratula és respect! :C :R Nagyon jó a cikk, esetleg alacsonyabb FSB-s Northwood P4 procik is lehetnének egy újabb tesztben húzva? :U ;)

[ Szerkesztve ]

(#6) .bableWes


.bableWes
őstag

jo kis teszt, a szokásos minöségben! gratulácio és köszönet! :R

nekem kb 3éve volt P4-es intelem, 3évig szolgált engem hüségesen, nem tudom milyen lehetett, annyit tudok, hogy 2ghz-s volt. nagyon imádtam azt a procit, csak elvitte a komplett configot egy trojai :(

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#7) speedyx86


speedyx86
tag

Respect, mint mindig :R

[ Szerkesztve ]

(#8) PH-User


PH-User
addikt

Élvezetes volt olvasni, jól kivehető volt a G előnye. :)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#9) pee13


pee13
senior tag

Azok a régi szép idők! :U
Prescott 3ghz p4, asus p4p800 lapban levegővel 3,8 lett, majdnem ráolvadt a kuckó! :DDD
Viszont a celeronD 3,8-ra ment fel 2,8-ról..

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#10) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Gratula nagyon jó teszt! :R
A jó kis Gallatin azért ott van :D

Mondjuk tuningolva is nyomhattál volna egy tesztet, tuti sokat számított volna ott ahol cpu limit volt(vagyis mindenhol :DDD )

Köszönjük BACSIS!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#11) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Hát ez qrva jó volt Bacsis!
Hihetetlen teszteket csinálsz!
Legközelebb a Paksi Atomerőművet fogod tesztelni? :DDD:Y
Ja, és egyébként: Batman: Arkham Asylum :)

(#12) szablya válasza strike-force (#2) üzenetére


szablya
tag

Szerintem Basics-nak több esélye lenne, mint az egész emsz_é-nek :C

Köszönjük a tesztet!
Én gyári hűtéssel főzök 80 fokon egy Prescott-256-ost. Bizony mondom néktek, néhol még ez is jól szolgál (pl egy CoD 4-et simán ki lehet tolni vele... csak az a fránya L2...) :DDD

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) bacsis válasza Neil Watts (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

örülök hogy tetszett :R
Következőre nem a Paksi erőmű lesz (még) a tesztem főszereplője, de meglátod az sem mindennapi főszereplőről fog szólni ;)
jahh és a Batmannak kimondhatatlan a neve akkor is :DDD
Robi BALBOA! Szénné hajtott procit azé' nem teszteltem, mert a fagyálló gyorsan melegedett, sietnem kellett :) egy 3dmark alatt ki is olvadt volna az egész ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) Sub-ZeRo válasza szablya (#12) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem egy 3 gigás prescott volt a gépben kb 3 éve. És csak jókat lehet róla mondani. Igaz a hőmérséklete embertelen volt de azt leszámítva nagyon jó proci volt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) nTom


nTom
aktív tag

hát igen, egy kis nosztalgia. Előző rendszeremben egy 3,4-es nortwood teljesített (4 gigán)

[ Szerkesztve ]

(#16) sekli


sekli
addikt

Jó teszt lett, külön tetszett, hogy raktál be képeket is a játékokból, ez a legtöbb tesztből ki szokott maradni...

Viszont a Call Of Juarez-nél alkalmazott "számítás" teljesen hibás, ilyen formában nem sok értelme van.

(#17) yolan


yolan
őstag

Következzen az NFS Carbon. ÉS tudjátok mit? Tökre élveztem a tesztelést, miközben játszottam… Lehet, elő fogom vinni venni? :B

s ha 1MHz-el emeltem az FSB-t, aazz olyan 4020MHz-en ment volna

A teszt ezen 2 apró hibától eltekintve nagyon profi. :R

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#18) apóka


apóka
aktív tag

Jó kis teszt, szívesen olvasok tőled :K

Régebben volt egy 1,6-os Northwood magos procim, 3,2 körül volt a vége, imádtam.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#19) Robi BALBOA válasza bacsis (#13) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ja mondjuk az jogos ;]
Ha mínuszok lesznek akkor ki kell tenni a hidegre a fagyálós üveget és a dolog megoldva vagy az egész gépet kivinni.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#20) Hunter2


Hunter2
addikt

Belépő szintű s775-ös procikat nem fogsz tesztelni? Én egy E2140 fagyállós tesztre lennék kiváncsi, szerintem egy jó darabbal világrekord esélyes lehetnél.
nálam léggel így ment validra: [link]
fagyállóval nem tudom mit mehetett volna. :Y

(#21) Dyno


Dyno
veterán

Bacsis!!!!!!!!!!Szuper írás épp, lejöttem Dirt2 alatt emgnézni, hogy a szerverem hogy megy, erre amikor beléptem az operába már láttam, hogy p4 teszt, már mondtam gondolom Bacsis Mesterünk az, hát végig olvastam és jót szórakoztam, közben a játék a tálcán maradt a verseny felénél. :DDD

Nekem is volt egy 2,0ghz-s Northwoodom, 1,6V-vel ment 3,4ghz-t, szerettem nagyon. :R :R

(#22) siriq


siriq
őstag

Itt a hazban is van egy P4 3.4 EE proci, Dell gepben. Meg most is "megfelelo" a teljesitenye, kompromiszumokka.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#23) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Hát ez is yooo féle bacsis teszt volt sok ilyet az embereknek. Ezért megérte felébrednem!!!
Össze kellene hozni egy bacsis teszt alapot vagy minősített tesztelőnek felvenni bacsist vagy óverklokkernek mert nem emberi amit csinál. A fagyállós hűtést meg szabadalmazni kellene de elötte egy kis fagyasztóládát ki kellene találnia hozzá :D
Soksok bacsis féle tesztet akar a nép!!!
Remélem meg is kapjuk

Köszönjük mester :R

(#24) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Jó kis összefoglaló volt :) Mondjuk én nem vagyok oda a P4-ekért, a munkahelyemen a legtöbb gép ilyen, rá se akarok gondolni :D
Mondjuk azok Intel alaplapos vasak, ami csak ront a helyzeten (Pl. alapból 60 fokon tartja a procit a BIOS, és a ventiszabályzáson semmit nem lehet állítani...).
(Bár pár Northwoodot szerencsére így is felrángattam párszáz megahertzzel, hogy jobban bírják a terhelést :) )

Mutogatni való hater díszpinty

(#25) Yutani válasza bacsis (#4) üzenetére


Yutani
nagyúr

Gratula Bacsis, te is sokat küzdesz a tesztelni valóval! ;) :R

#tarcsad

(#26) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Jó cikk, köszi :R

Ja és hiba:
"Northwoodok váltották az első szériás Pentium 4-eket, a Willamtte-ket, és ha különösebb újításokat nem is hoztak magukkal ..."

Az ott nem willamette?

EDIT: a cod4-es bekezdésnél írod hogy "A Nagy sikerő, de..." a nagy kisbetű.

[ Szerkesztve ]

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#27) maross válasza .bableWes (#6) üzenetére


maross
veterán

Hogy "vihet el" egy konfigot egy trojai?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#28) Dyno válasza maross (#27) üzenetére


Dyno
veterán

Biztos egy trójai ipse behúzta. :DDD

(#29) barnam_


barnam_
nagyúr

Üdv bacsis! Riszpekt a tesztért :D
A grafikonokból mért nem a nagyobbakat tetted be? 520 pixel széles még kiférne, és nem kellene nagyítani.

(#30) D1Rect válasza Dyno (#28) üzenetére


D1Rect
félisten

"Hello, szia, szevasz! Van nálatok terasz? Ha nincs nálatok terasz, akkor behúztam a P4-ed és léptem haza Trójába! Szevasz!"

Midig élvezettel olvasom ezeket a - már lassan retro számba menő - cuccok tesztjeit :R

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#31) dredbiro


dredbiro
senior tag

Gratula a teszthez,remekűl sikerült :) :C
Tudom,itt a processzorok tesztje volt a lényeg,de ha megfejelted volna hardcore ramokkal a gépet + a vga-t,pici finomhangolás a procin még biosban...hááááttt,hasított volna mint a villám az tuti :) Mégegyszer gratula :R :R :R

Good hunting,STALKER !

(#32) aram01


aram01
nagyúr

jó lett :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#33) hcl válasza dredbiro (#31) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Főleg ha a Gallatin-ok szerverváltozatát nézed egy szerverlapban, na az odavert volna :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#34) jenei92


jenei92
senior tag

Elössször is nagyon jó kis teszt!
Másodszor nem voltam oda a P4-ért, egy 2Ghz-es Northwood procim volt évekig..
Az E2160 álom volt utánna... :)

(#35) Ipse89


Ipse89
tag

Nagyon jó kis írás lett Grat. :R :R :R
A Prescott bajszát ennyire meg lehet húzni? :Y

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#36) gfefe


gfefe
őstag

tettél egy ilyen megjegyzést a cikkben :D
"Hiába a 2db 6800 Ultra, úgy látszik ennél a játéknál mit sem ér az SLI.. "

tehát ez a cikk mikor jön :D :K

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#37) CarKiller47


CarKiller47
tag

Nekem tulajdonomban van a legkisebb órajelű Prescott, ha jól tudom... Ez egy Celeron D 315, ami most 2.53GHz-en ketyeg, de a referencia az 2.26GHz. Tényleg ez a "leglassabb"?

(#38) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Jó teszt lett ismét ;)

Batman: felugrassz a vízköpőre, átmész arra amelyik a háta mögött van,majd indítod a támadást :)

(#39) Petya1981


Petya1981
tag

Na ismét egy jó cikk lefekvés előt, nagyon éveztem s várom a folytatást.

SZERETEM A NYUSZIFÜLET

(#40) vizcsap


vizcsap
tag

Nekem most is egy 3,06-os Northwood teljesít szolgálatot a gépemben, és habár nem éppen ideális 1080p nézésére, azért szeretem nagyon :)

Pár napja nagyon elképedtem, amikor Everest-ben lefuttattam a CPU teszteket és az Intel Atom-al volt pariban... :(

[ Szerkesztve ]

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#41) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na de kollega ur hol a fogyasztas??? mikozban a fogyasztasmeron vegre elokerult es munkanelkulit jaccik a polcon, es varja higy gummicsimmat huzza es elsetaltacsd egy aproat:- )))

udv

neduddki

p.s. eszt is elolvasom ha vegre zar a MAK

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#42) DRB


DRB
senior tag

Felébredtem, elolvastam, megérte :)

(#37) CarKiller47: Ez a legkisebb.

(#43) juhhy


juhhy
csendes tag

Valóban nagyon jó, és tartalmas írás, öröm volt végolvasni. Kimondottan örülök, hogy ebben a teljesítményhajhász számtech világban olyan eszközök is újra porondra kerülnek-legalább egy teszt erejéig-, ami megmutatja egy csomó elvakult arcnak, hogy nem csak a legújabb lapokkal, procikkal lehet olyan gépet építeni, ami mindenféle felhasználói igényt kielégít-lásd relatív új játékok tesztje, ahol frankón megszólalt a tesztelt gép(CPU). Ezt magyarázom minden teljesítményhajhásznak...ha nem a NASA-nak dolgozik be az ember, egy ilyesféle tesztben melített konfi tökéletes mindenféle alkalmazásra....köszönöm a tesztet :C

(#44) turorudi válasza Fücsök007 (#5) üzenetére


turorudi
aktív tag

Bizony. Nálam 2001 óta szerepel egy 1,6-os NW (512 cache) Abit TH7II-ben, azaz rambusszal. 100-as alap FSB-ről 150-re húzva gond nélkül viszi alapfeszen a 2,4 Ghz-t (feljebb csak a rambus korlátai szabnak gátat), bár manapság már csak alulfeszelve hasznalom adattárnak. Böbbenetesen strapabiro, sokkal faszabb, mint volt pl. a 2 Ghz-es darab.

(#45) jeni


jeni
félisten

Sziasztok
Tök jó az írás,üdítő,hogy még foglalkoztak vele a régi P4 proccival.
Kérdésem az lenne,mi az a legnagyobb procci ami még betehető a Asus P4C800-E-Deluxe alaplapba,vagyis melyik 478-s Slot-ú Presscot vagy a D sorozatból való Processzor tehető be?

(#46) bacsis válasza jeni (#45) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi srácok a szép szavakat, örülök, hogy tetszett :R
jeni!
Gondd nélkül belerakhatsz te is egy Gallatin magos Extreme Editiont :R

(#47) Móci


Móci
addikt

Ismét egy nagyon jó teszt! Az a Gallatin tényleg megdobogtatja az ember szívét, azért kéne, na... :R
Köszönjük!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#48) jeni válasza bacsis (#46) üzenetére


jeni
félisten

Sajnos,már senki sem ad el olyat :(
Vagyis a neten nincs hirdetve

[ Szerkesztve ]

(#49) bacsis válasza jeni (#48) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ebay-en időnként feltűnik.. figyelgetni kell.. múltkorjában átszámítva 20ezeré' volt egy 3,4es annyiért meg nagyon finom darab :K

(#50) Móci válasza bacsis (#49) üzenetére


Móci
addikt

Íbéj az valóban jó ilyen téren...
Annyiért nem is vészes! :K Nekem különlegesség terén régebben volt Turionom asztali 754-es lapban, de már rég eladtam. ML-40-es volt, ha jól emlékszem.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#51) Atom_Anti válasza bacsis (#49) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Nagyon komoly teszt, eddigi kedvencem bacsistól :B . Mint valaki említette a tuningos tesztet én is hiányoltam, de már túl tökéletes lett volna... :R

"múltkorjában átszámítva 20ezeré' volt egy 3,4es"
Sajnos ilyen nem igazán létezik, mert ezek procik aukcióját 400-500 USD közt szokták zárni, ami 70-90ezer jó magyar forint +szállítás. Néha 3.2est találni "jó áron", de többnyire ezek ára is 200 USD fölé csúszik :K !

(#52) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Az összegzésre ráfér kicsi formázás, tördelés.

Odacspott az ExEdition...

(#53) siriq válasza Atom_Anti (#51) üzenetére


siriq
őstag

Koszi az infot. Szolok a sracnak aki egy hazban lakik velem, hogy inkabb rakja fel az ebay-re. Meg most is ezt a P4 3.4 EE hasznalja.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#54) kuzzikan


kuzzikan
csendes tag

Hát ezek a p4-ek nemvoltak rossz procik, akárki akármit mond.

Megjelenésekor vettem egy akkor majdnem csúcsnak számító northwoodot, 1.6os volt, akkor jött ki rá az 1.8as kollegája. 2400mhz-n ment kb 6! évig, csontnélkül, elfogadható maghőkkel, az máskérdés, hogy a mosfetek körüli kondik megpúposodtak a végefele, de semmi olyasmi, ami egy pákával meg néhány új alkatrésszel nem orvosolható :D A teljes config mai napig üzemel, tűkre forrasztott kondikkal egy ismerősöméknél, azóta is hibátlan :)

Utána egy 775ös prescottom volt, 2évig hűségesen ment -nem hűsen, hűségesen- 4.2ghz-en, igaz ezmár a 65nanos 641es volt.

[ Szerkesztve ]

(#55) #95904256


#95904256
törölt tag

A Northwood-nak szurkoltam...
...végülis dobogós lett. ;]

(#56) Rhino666


Rhino666
őstag

Régen überelte a P4-et az Athlon XP. És ez a mai napig sem változott. Szigorúan a korukhoz képest! Az egyetlen előnyük, hogy van bennük SSE2 és SSE3, amik nélkül nem minden játék indul el. :( De ami fut AMD-n, az jobban megy rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#57) bacsis válasza Rhino666 (#56) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Azért a Prescott már megtudott lépni az Bartonok elől nyers erőben is :K

(#58) Rhino666 válasza bacsis (#57) üzenetére


Rhino666
őstag

Hát, az attól függ hogy mi számít nyers erőnek meg hogy milyen téren hasonlítjuk. ;)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#59) bacsis válasza Rhino666 (#58) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

pl ahova nem kell az SSE2/SSE3, ahova elég az MMX vagy a sima SSE már azokban az alkalmazásokban is erősebb a prescott :K persze nem azonos órajelen ;]

(#60) Rhino666 válasza bacsis (#59) üzenetére


Rhino666
őstag

Na ez az, ha nem ugyanazon az órajelen/kategóriában/stb. hasonlítjuk össze, akkor akár azt is mondhatjuk hogy az Intel jobb, mint az AMD, mert a Core 2 Quad gyorsabb mindenben, mint az AMD 486. :F

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#61) bacsis válasza Rhino666 (#60) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igaz-igaz :R

(#62) marcee válasza bacsis (#4) üzenetére


marcee
addikt

Jó cikk ismét! :C

Olvasás közben két téma jutott eszembe, ami engem érdekelne, Te meg meg tudnád csinálni! ;)
1. Ilyen "régebbi" kártyával érdekes lehetne szerintem egy driver teszt: megnézni mondjuk ugyan ezeket a játékokat a megjelenésekor aktuális driverrel, meg az aktuálissal. Persze egy nv ellenféllel párban.
2. Sokat hallani mostanában, hogy az újabb játékokban, néhány kivételtől eltekintve (GTA4) a videókártya sokkal többet nyom a latba, mint a proci. Egy hasonló P4-gyel, A64(x2)-vel ki lehetne mérni három generáció kártyáit HD3-4-5xxx, 88gt, 260gtx például. (persze ahhoz PCIe lap kellene már)

\m/

(#63) nyunyu válasza marcee (#62) üzenetére


nyunyu
félisten

S478-ban eleg nehez PCI-E-s alaplapot talalni, mivel mire kijottek a 9xx chipsetes lapok, addigra mar megszunt a S478-as procik gyartasa.

Persze szokasa szerint Asrock csinalt egy ilyen S478-as lapot 945GC-vel, de ezen kivul nem sok ilyen mutans van.

Everest teszteredmenyeken meg jol elmelaztam, nemreg vett 14+fas Athlon II X3 sikeresen negymagositva 2.7GHz-s alaporajelen 4x akkora ertekeket mutat (Queen: 16240, Julia: 6582), mint ezek a P4-ek 3.4GHz-n.
SuperPI 1M ugyan csak egy magot hasznal, de igy is 26mp-re jon ki.

Ennyire fejlodne a technika? :Y

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#64) randras


randras
veterán

sziasztok!

erre valaki tudna válaszolni?

(#65) pnagy7 válasza randras (#64) üzenetére


pnagy7
aktív tag

Hello, ht-vel jobban jársz

sztem

Bár javaslom hogy válts 775-ös lapra. :D

Mr. Hóember

(#66) CSZSG


CSZSG
csendes tag

Szia Bacsis!
Nem tervezed egy teszteben megnézni mit tud egy northwood proci DDR rammal és szinkronban húzott 1066-os RD rammal egy P4T533C-ben?

(#67) LocalNerd


LocalNerd
tag

Szia! Van egy SL7X5-öm, úgy tudom, volt akinek ment asztali lapban is, pl. IC7-G-vel, bár volt némi kavarás a speedstep miatt. Most megvenné valaki, MSI PM8M-V-be kellene neki. Ez tipikusan próba-szerencse esetnek tűnik, de gondoltam, te talán tudnál mondani valami okosat. Ha nem veszi meg, szívesen odaadom tesztelni (ha van kedv).

Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle.

(#68) Lord Dion


Lord Dion
csendes tag

Szia!

Zseniális teszt! Élmény volt olvasni! :R

Annyira kedvet kaptam tőle, hogy most én is beszereztem egy jó pár cuccos és tesztelgetni fogok modern játékokkal. Northwood vs. Prescott illetve 478 vs 775 ugyanazzal a procival. Kíváncsi leszek érvényesül-e mára valami a Prescott fejlettségéből. :)

Na de még egyszer, király cikk lett! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.