Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jeni


jeni
félisten

Ezek szerint a Logitech már nem rendelkezik saját gyártó sorokkal.
Mindent kívülről szerez be. Egyes egyedül a tervező iroda az amit fenntartanak még. Amúgy már nem nagyon van innováció a Logitech mögött. Vagy túl árazottak vagy nincs semmijük

(#2) Narxis


Narxis
nagyúr

Szomorú, pedig venni akartam egy MX518-as egeret tőlük, a régi még mindig megvan és jól működik, gondolom akkor az új dolgok náluk minőségben már nem az igaziak.

Thanos was right.

(#3) vndlczndr válasza jeni (#1) üzenetére


vndlczndr
tag

Nem értem, mire fel ez a feltételezés. Az azért csak nem elvárható egy perifériagyártótól, hogy a felhasznált chipjeit is maga gyártsa, és többnyire ezekből van hiány. A gyártósorok tulajdoni viszonya és a minőség ettől teljesen függetlenek.

ex AtomNyúl

(#4) Scalpel válasza Narxis (#2) üzenetére


Scalpel
senior tag

Nekem van egy craft billentyűzetem, még 2018 végén vettem talán, egy m720 egerem használatban, meg egy m705 egerem. Ez utóbbit használtan vettem 2015-ben, a bal gomb mikrokapcsolóját kellett csak benne cserélnem... Ezek szerintem mind kiválóak, minőségben is. De a mikorofonos füles amit a járvány első ütemében vettem valóban elég csapnivaló...

(#5) nemlehet válasza jeni (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem kevés gyártó tart már fent saját fröccsöntő üzemet, chipgyárat stb. Más tudás, fókusz kell hozzá hogy ezt hatékonyan üzemeltessék és nem is feltétlen lenne olcsóbb.
Szerintem teljesen normális ma már, ha egy cég csak bérel kapacitást vagy legózik 1-2 egyedi alkatrész kivételével.

Nekem vannak Logitech cuccaim, a füleseik elég szarok, de az egerek, billentyűzetek nagyon jók. Vagy pl mondhatnám a BT vevőjüket, az azonos specifikációk ellenére messze az a legmegbízhatóbb azok közül amiket vettem.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#6) Hopkins95 válasza nemlehet (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szintén Logitech cuccaim vannak, köztük az G203 Prodigy egér és egy G430-as füles. Megtudhatnám, hogy miért tartod a Logitech fülest szarnak?

Én rendeltem helyette egy Sennheiser GSP 301 fülest, de vissza is küldtem, mert rájöttem, hogy nincs hozzá USB-s dac a dobozban és nem tudtam a mikrofont Windowson belül szoftverrel jól beállítani(Voicemeterrel sem lett olyan jó, mint a Logi) ill. discordon visszhangzott a hangom(nem tudom miért), miközben a Logitechnél plug and play és a gyári szoftver elvégzi a beállítást és még számos beállítási lehetőséget kínál, ráadásul a mikrofonból kijövő hang is tisztább a gyári szoftver , ill. van rajta szoftveres 7.1 sorround sound is, ami szintén egy szuper funkció, ami nálam állandóan be van kapcsolva.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) kilua válasza jeni (#1) üzenetére


kilua
senior tag

"Egyes egyedül a tervező iroda az amit fenntartanak még"

A legtöbb nyugati cég ilyen: fenntartanak egy tervező irodát vagy még azt sem hanem pár ezer forintos kínai AliExpressről beszerezhető terméket címkéznek át megfizetnek pár hírességet hogy reklámozza aztán eladják sokszoros áron. Például a freedom phoneról és egy headseteket nyugaton eladó cégről derült ki ez.

(#8) gidalight válasza jeni (#1) üzenetére


gidalight
tag

(#9) Mr X válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Mr X
veterán

Anno kipróbáltam a G430-at, de nem volt meggyőző, egy HyperX Cloud 2 lett helyette.

(#10) jeni válasza kilua (#7) üzenetére


jeni
félisten

Sajnos ez igaz több márkára,cégre is.
Már nem is írom azt,hogy gyártó. :U
Logitech márka mániás voltam,de ma már ezt elengedtem.

(#11) nuke7 válasza Narxis (#2) üzenetére


nuke7
veterán

nemrég vettem mx518 legendary-t (remélem még sokáig gyártják majd) kb. ~1éves, eddig jónak tűnik :K

#7kilua: tudtommal a freedom phone az software, sosem volt saját gyártású hw... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#12) nuke7 válasza nuke7 (#11) üzenetére


nuke7
veterán

mondjuk arról nem beszélve, hogy egy scam... :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#13) nuke7


nuke7
veterán

az pláne vicces, hogy az ellátási lánc nehézségeire az a válaszuk, hogy : több marketing!4!44
:DDD

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.