Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) g3d


g3d
tag

A tesztet jó volt olvasni, ám két pebble okosóra tulajaként nagyon kiakadtam, mikor megtudtam, hogy megy minden a levesbe...

(#2) Diokhan válasza g3d (#1) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem ez az egész történet sántít úgy,ahogy van... 740 millió nem kell, aztán 23 millió meg fekszik...? Miii??? Össze kuncsorgunk egy rakás pénzt, kihozzuk a dologból a minimumot majd csődöt jelentünk és a lóvé megy zsebbe... Nem rossz...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#3) ollie válasza Diokhan (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te miről beszélsz? Visszafizették a kickstarteres pénzeket, az nem ment senkinek a zsebébe.

***

(#4) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Már az első Pebble is vízálló volt, vagy nem? Én simán úsztam úgy, hogy rajtam volt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nem tudtam, hogy elhasaltak. Korai fecskék voltak ebben a témában. Az okosóra egyelőre zsákutca, csak a nagyobb gyártók zsebe bírja el.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) Diokhan válasza ollie (#3) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem, most hogy kicsit jobban utána olvastam, látom. De nekem akkor is sántít a dolog. Nem hiszem, hogy egy-két hét alatt döntöttek úgy, hogy vége, és egy jó ajánlatot elutasítani és rá nemsokkal egy sokkal rosszabbat elfogadni nem épp okos dolog. Pontos eladási adatokat sem tud senki, találgatnak a cikkek, semmi konkrét adat...

Mindegy, ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7) pampika válasza Diokhan (#6) üzenetére


pampika
őstag

2 teljesen különböző gazdasági helyzetről van szó.
az elsőnél még valszeg hittek magukban, hogy ennél sokkal többet is ki tudnak majd hozni a cégből.

a másodiknál inkább kár minimalizálás volt a végleges összeg, mert még ez is több annál, mintha bármilyen kivásárlás nélkül csendben, egyedül csődbe mentek volna.

ami sajnálatos:
- borzasztó kommunikáció azon közönség felé, akik bíztak a cégben és naggyá tették őket
- nem tudni, melyik félen múlott, hogy a fitbittel így egyeztek ki végül, de a fejlesztői támogatás kétséges (itt a fitbit erőfölényére utalhat az is, hogy nem nagyon voltak alkupozícióban pebble-ék akár a gari, akár a support terén, így a fitbit kavicsokért kapott jó fajta szabadalmakat és fejlesztőket)

mindemellett az én kezemen is itt figyel egy p2hr, amazon garival, így inkább csak a támogatottságtól tartok hosszabb távon.
eddig remekül működik, és hiába a sok panasz a kinézetre, vagy a nem színes kijelzőre, iszonyatosan praktikus: mindig látom, tölteni 5-6 naponta kell és olyan dolgokat megcsináltak már rá, hogy néha csak pislogok. pl. unified remote az órán keresztül a telefonon keresztül irányítja a gépen a vlc-s filmet. tudom, nem mindennapi felhasználási eset, de a benne rejlő lehetőségeket jól mutatja.

amit sajnálok, az a hanggal válaszolás gondja, mert úgy fest, nálunk nem akar működni. nem sikerült még rájönni, hogy beállítási gond-e, vagy szerver oldali, de ez sajnos nem megy.

ezenkívül viszont én nagyon tudom ajánlani és igenis látom létjogosultságát. kb úgy lehetne a legjobban leírni, mint azon telefonok, amiknek van e-ink másodlagos értesítési kijelzője...csak ezt a csuklódon hordod és sokkal okosabb ;)

(#8) safizoo


safizoo
tag

Én 3 pebble órát vettem. Pebble, pebble time és pebble time steel.
Az utolsót másnap vettem meg, amikor bejelentették hogy megszűnik, hogy legalább még két évig legyen jó okos órám, amíg meg nem jelenik valami, ami legalább ilyen jó!
Nem fogom az órámat is naponta töltögetni.
A fitbit azóta is küldi kedvezményes ajánlatait, de hát kapja be.

(#9) Mercel


Mercel
senior tag

Nagyjából az egyetlen cég volt akinek az okosórájára felfigyeltem.
Kár értük, valahogy azt veszem észre évek óta, hogy mindig a "jók " hasalnak el a piacon.

Amit viszont nem értek - többször feltűnt már problémákkal küzdő cégeknél, hogy katasztrófa a kommunikáció.
Mintha nem tanítanák minden üzleti képzésen az OKJ -tól az egyetemig, hogy mennyire fontos dolog..

Marcel

(#10) ollie válasza pampika (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

nem tudni, melyik félen múlott, hogy a fitbittel így egyeztek ki végül, de a fejlesztői támogatás kétséges

Nagyon egyszerű, a FitBit nem vásárolta meg a Pebble céget, csak technológiát vett tőlük. Ezért nincs se garancia, se szoftveres támogatás, mert a Pebble jogutód nélkül megszűnt.

***

(#11) pampika válasza ollie (#10) üzenetére


pampika
őstag

persze, papíron ennyi a történet.

de nyilván 1 éve az egész céget vitték volna, mindenestől.
ha közben meg kicsit előregondolkodtak volna, lehet tudtak volna alkut is megkötni és nem csak hagyni, hogy a romokból kimazsolázza a fitbit magának a lényeget némi apróért.

tudom, hogy jogilag korrekt, meg nem kivásárolta a fitbit, etc.
meg pénzügyileg így is több, mint a semmi.

1 dolog nem igazán korrekt, ahogy a saját vevőikkel bántak.
a fitbit pedig egy nagy ziccert hagyott ki, mert ha átveszi a pebble táborát (pl. a supporttal, meg a garik érvényesítésével), akkor nem attól lenne hangos minden pebble fórum, h 'váltanék, de mire? (bármi, kivéve fitbit)'.
és ezek az emberek akkor is a fitbitet fogják valamilyen szinten a gondok mögött látni, ami miatt nem megy az órájuk majd egyszer tovább, ergo sose vennének tőlük semmit.

[ Szerkesztve ]

(#12) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Működtek a szenzorok a képen szereplő gorillaszőrzeten keresztül is? :D Azért tudott valamit a Pebble...

(#13) elstimate


elstimate
csendes tag

csak az orrotokig láttok, vagy csak a szokásos hőbörgés megy?

arra senki nem gondolt, hogy mondjuk:
- kiváló ötlet volt és hatalmasat futottak vele, a többi gyártót meg megette a sárga epe, hogy letarolja a nem-prémium szegmenst a pebble? arra se, hogy pár pénzügyi ördög meg akarta őket venni és amikor nem adták a boltot, inkább bedöntötték a kintlévőségüket és a hirtelen támadt "követelést" készpénz híján nem tudták teljesíteni, ezért végrehajtást rendeltek ellenük, aztán apróért megvette a fitbit?

volt rá kereslet? hogy a viharba ne! hosszú üzemidő, óra szerű megjelenés, maxi funkciók és bőséges appstore? megvolt minden?
ha veszel egy pebble-t, ami minden igényedet kielégíti, akkor ugyehogy nem kezdesz el spórolni iWatch-ra, vagy galaxy gear s*-ra vagy asus, lg... stb-re.

szóval vagy a konkurencia csinálta ki, vagy azok a "varázslók" akik meg akarták venni... nem adták, hát tönkretették.

no, nyílik a csipátok? :D

(#14) axioma


axioma
veterán

Jo sokara jelent meg ez a cikk (vagy rossz embernek irtam me'g tavaly, hogy ha a megszunes ellenere lenne belole cikk, az enyemet - bar doboz nelkuli - tesztelesre atadom -- ezeknek van valami "szokasos" modja, hogy hova kene az ilyen info menjen?).
Amugy Bocha, neked hogy volt pontos a HR? Nekem mindenfele hihetetlen dolgokat is kibir irni, plusz ha furdesnel leteszem (tisztalkodas celu, medencebe vittem), akkor is me'rt. Raadasul a foton legalabbis nem is ott hordod, ahol ok ajanljak a mereshez. Ennek ellenere ez a pontos? [Sose volt mas allando meros eszkozom, nem vagyok egy fitness-emberke.]
Egyebkent en nagyon orulok neki, hogy pont me'g megkaptam, elso okosoram, fejleszteni mar nem fogok ra az tuti, de hasznalom. Elsosorban ertesitesek (azota a telefon nemitasa eseten is tudom masok zavarasa nelkul, hogy ki hiv, sot az sms valaszt is haszanltam), zene iranyitas (vezetes kozben mobil a tokjaban, de ha kint van es navi akkor is odanyulkalni mar odafigyeles, a csuklon mindig keznel van es nem kell ranezni), es kb. ennyi. Idojaras kikapcsolva, nalam igy 7 nap koruli. stepcount es HR be (en egyebkent bekattintottam hgoy tobbet szeretnek aludni ES tobbet szeretnek mozogni is - a legviccesebb, hogy egy hipermarketes vasarlasert mar megdicser mint seta:) ), csak a harmadikat nem ami nem tudom mar mi volt. Ja az alvast is eleg hektikusan meri nekem, marmint siman alszom lerakott ora eseten is szerinte... meg ha hosszabban tartom csak a mobilt pl. jatszom, bal kez nem mozog, akkor is.
A naptar szinkron kicsit felesleges, mert a naptar ertesitesek bekapcsolhatok (a timeline funkcio nalam valahogy nem jott be). Bar lehet hogy vki telefonon nem ker ertesitest. En csak a hangot kapcsoltam ki ezekre (meg emailre is), nyugisabb nekem is meg plane munkatarsaknak, neha tul surun jottek, de altalaban meg akarok tudni rola.
Ja es nekem a formaja tetszik. Nem ekszer, hasznalati targy. Jo, ha beleferne kisebb keretbe stb. az nyilvan jobb, de az hogy muanyag, hogy szogletes (szovegek megjelenitese!), ilyenek. Ami nem tetsz, hogy a vizallosag miatt nagyon nehez a gombokat nyomogatni, eros ellentartas kell, plusz hangos is (hosszabb sms vagy email eleje leptetgetesnel pl.) Erre nem szamitottam.

[ Szerkesztve ]

(#15) primakut


primakut
csendes tag

Én egy time steelt vettem, és órának használom. Csodálatos, hogy bármikor ránézek, ki van írva rá az idő. Ezek a ledes/színes lcd-s cuccokat nyomkodni kell. A másik funkciója amire jó, hogy látom ki hív telefonon, nem kell elővenni a telefont. KB. 1 7-ig bírja egy feltöltéssel.

(#16) ribizly


ribizly
veterán

Ez az egész story egy óriási csalódás számomra. Már akkor gondom volt a 2-es szériával, amikor haverral beugrottunk a Kickstarter-es buliba, de ahogy mentünk előre a rendelésen, na meg utána is egyre csak a pluszköltségek jöttek sorban:
- alapár magas: oké,
- még szállítási költség, ami nem szokott külön elem lenni, de itt van: oké
- pár héttel később jön a hír, hogy még országról függően lesz áfa is rajta: nagyon nem oké, így refund!
Szóval már ekkor ment a szívatás, de álmomban nem gondoltam volna, hogy bedől. :(
Sajnálatos. Várom a kínai riválisokat! :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) androklész


androklész
csendes tag

Az nem látja csak, aki nem akarja, hogy ez is a mocskos kapitalista rendszer újabb lehúzásos kib@szása....kb. ua. mint a win-es telefonokra a skype meg a messenger megszüntetése 8.1-en ....nem fejlesztés leállítás, hanem off gomb....próbálják itt sokan magyarázni a bizonyítványt, de száz százalékig biztos vagyok benne, hogy útban voltak a nagyoknak, akiknek nem tud ennyit az órájuk sokszoros pénzért. Sajnos ezek a közösségi indítású programok azért vannak bukásra ítélve, mert a retkeknek csak a konkurencia kinyírása és a profit maximálisra húzása a fontos...lehet ezzel vitatkozni, de sajnos így van, és ez mostanában egyre jobban kiütközik mindenhol...ami azonban a legsajnálatosabb, hogy a legtöbbször nem azok a termékek és platformok mennek tovább, amiben potenciál lehetne és akár felhasználóbarátabb dolgokat lehetne belőlük kihozni, mint a pénzesebb konkurenciából.

(#18) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Azon gondolkodom, vajon mennyi egy százezres okosóra előállítási költsége? 15 ezer forint? Ha az okosóra bizniszbe, ami minden idők egyik legnagyobb pénzlehúzása valaki képes csődbe menni azért nem kár...

(#19) myckie2 válasza androklész (#17) üzenetére


myckie2
őstag

Útban voltak? :D Egy emberen se láttam még Pebblet, Apple Watchot annál inkább. Szerintem eléggé gagyi és ocsmány készülékeket gyártott a Pebble.

(#20) pampika válasza myckie2 (#19) üzenetére


pampika
őstag

Legutóbb egy bolti eladó kézen láttam time-ot. Ráadásul lány volt.

Az, h mennyire ocsmány, egyéni ízlés kérdése. Valóban lehetne kicsit komolyabb designja, de cserébe a kényelmes használhatóságért és árért sokaknak megéri.

(#21) bigsee


bigsee
addikt

Sajnálom őket, kár értük, jó kis húzó ágazat lehettek volna, szolgáltatást felfelé, árakat lefelé ... :(((

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22) daninet


daninet
veterán

Why Enthusiast Brands will Betray You

Startup Funding Explained: Everything You Need to Know

ket informativ video a temaban

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#23) ollie válasza elstimate (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

no, nyílik a csipátok?

Francba, rájöttél, hogy az chemtrailes, illuminati gyíkemberek csinálták ki a Pebble-t? A helyedben mostantól mindig a hátam mögé néznék...

Nem értem miért kell összeesküvés elméleteket gyártani. A Pebble-t egyszerűen nem pénzügyi zsenik irányították, ez abból is látszik, hogy minden terméküket kickstarterre vitték, ami elég röhejes a sikerük fényében. Vagyis vagy eleve haszon nélkül dobtak mindent piacra, vagy túl sokat vettek ki a cégből. Mindkét esetben csak idő kérdése a csőd.

(#16) ribizly: mi a meglepő a szállítási költségen és áfán? Kickstarteren eleve majdnem minden nettó áron szerepel, mert az USA-ban nettó árakat szerepeltetnek online, mindenhol. Egyébként egyáltalán nem volt magas az ára a konkurenciához képest. Nézz körül, hogy hasonló funkcionalitású órákat mennyiért kapsz más gyártóktól, és azok még annyival rosszabbak is, hogy 1-2 nap alatt lemerülnek.

(#18) =Mentor=: nem, nem annyi, de valszeg felesleges magyarázni

[ Szerkesztve ]

***

(#24) bolondember válasza ollie (#23) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

arról nem is beszélve, hogy a KS kemény 9%-ot lenyúl az egészből - és ezért lófüttyöt nem csinál (lásd még a scam-ek, meg minden, ahol ennyi pénzért már nem ártana a "creator"-ök orrára koppintani.
De nem, nem csinálnak semmit - igaz, a PT2 kampány pénzvisszatérítése elég meglepő lépés volt (számomra)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25) Silenzio válasza icemad (#4) üzenetére


Silenzio
addikt

De, a Pebble mindig vízálló volt. 5 ATM, 30M. Nem változott semmi. A droidos kütyük IP68-a ehhez képest kaksi. Bocha meg egy kicsit el van tájolódva, érezhetően máshol járt, mikor a cikk született.

A háttérvilágítás egyenletességét se értem, az E-inknek nincs is, ha meg a sötétbeni világításra gondolt, egyértelműen kellett volna fogalmazni.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#26) Bocha válasza axioma (#14) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nekem pontos volt, de fürdeni megmondom őszintén, nem próbáltam benne, erre gondolhattam volna!

Ha írtál tavaly, akkor simán lehet, hogy elsiklottunk fölötte. :(

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#27) g3d válasza myckie2 (#19) üzenetére


g3d
tag

pebble steel, time steel pl. elegáns, jól néznek ki.
az pedig, hogy mennyi ember kezén láttad őket vagy sem, nem éppen reprezentatív minta...

[ Szerkesztve ]

(#28) myckie2 válasza g3d (#27) üzenetére


myckie2
őstag

Szerintem eléggé reprezentatív, mert ezért ment csődbe a cég. lol. De igazad van (minap láttam valakin), tényleg elegáns.

[ Szerkesztve ]

(#29) ollie válasza myckie2 (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én meg még Apple Watchot nem láttam senkin, ellenben Pebble-t annál inkább. Lol?

***

(#30) Sebhelyes válasza ollie (#29) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Én meg még egyiket se! LULz

(#31) nyisziati válasza daninet (#22) üzenetére


nyisziati
veterán

Az első videót akartam én is linkelni.
A srác, amellett, hogy igaza van az okfejtésben, még benne is volt egy "hype" cégben (Oppo talán), így első kézből ismeri a hatásmechanizmust.

Sajnálatos, hogy a tech industry-ban nem érdemes semmiért lelkesedni, csak hideg számítással és kőkemény érvekkel vásárolni. :(

(#32) pampika válasza nyisziati (#31) üzenetére


pampika
őstag

Hihetetlen, hogy senki nem akar fölösleges dollár (milliókat) beleölni egy ötletbe kőkemény számítások nélkül...
Azért a tech iparban egy "egyszerű" termékdemoig eljutni nem az a filléres dolog, mint pl. kézműves gyertyából kifaragni 10 db-ot, aztán ha nem kell senkinek, buktam 10k-t meg egy heti munkát.
Itt a prototípus előállítása is már elég kemény pénz, főleg utána azt optimalizálni, sw hátterét, szervereket, etc kialakítani. És még ezután el is kéne adni...
Ha valaki nem számolja ki, hogy megéri-e, akkor vagy nem számít neki a pénz, vagy álmodozik és lutrira megy.

Nyilván vevői oldalról is számolni kell ezekkel a dolgokkal. Lehet bármilyen remek ötlet, ha üzletileg nem fenntartható, akkor az bukni fog. Ha vevőként ebbe mégis pénzt öl vki, az az ő rizikója. De gyártói oldalon nyilván te sem tartanál fent egy veszteséges businesst csak azért, mert van pár rajongód, de közben anyagilag csődbe mész a termékkel.

[ Szerkesztve ]

(#33) simonzé válasza pampika (#32) üzenetére


simonzé
addikt

A kedvenc USA-beli bolthálózatomon keresztül történt meg a készletek kiürítése Február elején. Nagyjából féláron volt minden Pebble egy napon át. Vettem is egy alap Pebble-t nem egész 12000 Ft-ért, s egy barátom hazahozta a cuccot /=ingyen posta. :)/ Hát mit mondjak... Csodálatos. Épp kerestem a nekem való okosórát, és ez jött szembe. Számtalan watchface, infót ad a bejövő hívásokról és üzenetekről, és egy hetet bír az akkuja.
Nagyon sajnálom, hogy csak a végjátékba kapcsolódtam be, szerintem a Pebble a leginkább órának minősíthető okosóra. Mindent tud, amit egy folyton velem lévő kütyütől várok, sőt!
80-100e Ft-ot soha nem fogok adni egy ilyen cuccért, de 12-t szerintem az okostelefonos közönség túlnyomó része megadna érte. Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan kínai cég, aki továbbviszi az e-inkes koncepciót, mert ennek igenis van helye a piacon. Nem mindenkinek kell GPS-es Androidos csodaóra a GPS-es Androidos mobilja mellé. Helyette egy olcsó óra kell az emberek többségének, ami tud még ezt-azt.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#34) pampika válasza simonzé (#33) üzenetére


pampika
őstag

Engem nem kell meggyőzni, hasonlóan vagyok vele ;)
Amazonról sikerült még szerezni úgy, h az amazon ad rá garit is ráadásul. Pluszban most pebble frissített és nem függünk már a szervereiktől.
Innentől én nyugodtan használom a 2 éves gari végéig, v amíg megmakkan. Addigra meg hátha lesz egy értelmes alternatíva.

(#35) Bence339


Bence339
újonc

Hello! Az a kérdésem, hogy van még értelme venni pebble 2-t? Van még rá garancia valahol? Mert néztem a németre amazonon de nem írtak erről semmit. És akinek van nekihibásodott már meg valaha vagy megbízható pebble? Köszi a választ.

(#36) pampika válasza Bence339 (#35) üzenetére


pampika
őstag

Ha a német amazon az eladó, akkor adnak 2 év garit. Nekem eddig remekül működik.

(#37) bolondember válasza Bence339 (#35) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Én azt mondanám érdemes.
OG Pebble-lel nekem megvolt természetesen a screen tearing, igaz, mire komolyra fordult nem tudtam már gariztatni. Nem tudom a 2-nél előfordul-e.

Elvileg ha amazonról rendeled akkor ők vállalnak garit, de ezt érdemes lenne megkérdezni a termék oldalán biztosra.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38) pampika válasza bolondember (#37) üzenetére


pampika
őstag

(többedjére, többen írtuk már le: ha a német amazon az eladó, akkor ők vállalnak 2 év garit. ez tuti és esélyesen csődbe menni se fognak a következő években. ne "elvilegezzünk" már, mert mostanában a posztok jó része erről szól és csak összezavarja az érdeklődőket. akár az összefoglalóba is bele lehetne írni. köszi :) )

(#39) bolondember válasza pampika (#38) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ó igen, elvileg nem csinálnak olyat a gyártók sem, hogy egyik napról a másikra megszüntetik a támogatást és el is "veszik" a jótállást.

Ezért kell elolvasni / kérdezni ahogy javasoltam - ott van válaszként, hogy igen, az Amazon gariztat.

Összefoglaló: megfelelő topikban jelezni kell és bekerül.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#40) pampika válasza bolondember (#39) üzenetére


pampika
őstag

valóban.
de itt az amazonról van szó, elé stabil lábakon állnak. és mindig is róluk volt szó, nem az amazonon árúsító kispista bt-ről, aki azért könnyebben felszívódik.

de nekem amúgy 8, csak mostanában tényleg sokszor felmerül a kérdés és elég egyértelmű a válasz, csak sokan elsiklanak felette.

(#41) axioma válasza pampika (#40) üzenetére


axioma
veterán

Na de ha jol tudom, kb. dupla aron arulja ugyanazt az amazon. En inkabb vettem egyet 3rd party, es ha baj van vele es veszek masikat meg mindig ugyanott vagyok...

(#42) pampika válasza axioma (#41) üzenetére


pampika
őstag

februárban vettem 117€-ért a p2 hr-t. akkor nem nagyon volt máshol, ahol meg igen (pl. itthon emag), ott mind 40-től indultak.
azóta nem követem az árakat, mert ezzel teljesen elégedett vagyok. bár ahogy néztem, átszámolva ha a pebble-től vettem volna, akkor sem jövök ki olcsóbban, de így van garim.

(#43) axioma válasza pampika (#42) üzenetére


axioma
veterán

Masik topikban 150 feletti rendes amazonos arat irtak, en 88-ert vettem, feher eseten 76 lett volna. Azert az nem mind1. A sajatom nekem me'g kickstarteres, ez most a ferjeme lett.

[ Szerkesztve ]

(#44) Bence339


Bence339
újonc

Köszi a válaszokat. Sajnos nem az amazonon árulja hanem egy másik bolt az amazonon felületén és én azt vettem ki, hogy nincs rá semmiféle garancia. Így is van értelme megvenni?

(#45) pampika válasza Bence339 (#44) üzenetére


pampika
őstag

Így már rád van bízva, h kockáztatod-e az árat, 0 garival. Ha mákod van, sokáig üzemel, ha ráfaragsz, akkor meg nem nagyon tudod hol szervizelni sajnos.

(#46) Bence339


Bence339
újonc

Valahol azt olvastam, hogy mivel megvette a fitbit év végén leállnak a szerverek és nem lehet majd használni az alkalmazásait és így nem fog mutatni semmi értesítést. Ez most tényleg így van, vagy csak frissítés nem lesz rá de továbbra is működni fog minden funkciója?

(#47) axioma válasza Bence339 (#46) üzenetére


axioma
veterán

Gyere at az elso pebble topikjaba, ott nem csak elet van, de osszefoglalo is. Meg a p2 tulajok is...
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.