Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Hála Istennek én még nem találkoztam ilyen vírussal (nem is szeretnék) viszont a szülők tényleg érdekes dolgokat tudnak produkálni. :DDD

(#2) NoLF


NoLF
addikt

nekem mikor pc-m volt anyu mindig ügyes volt mikor gépezni akart, bejött a szobába, reflex szerűen kapcsolta be a gépet, csak az állandóan online volt... nem vette észre hogy megy. aszondja: nincs is semmi hangja, honnan tudjam hogy be van kapcsolva?

:D :D :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3) sto1911


sto1911
veterán

:DD :DDD :C

(#4) k.


k.
őstag

Nálunk a port hivják lószörpokrócnak.Komolyan a második gép olyan hangos hogy szerintem hábórú idején simán lehetne vele vészjelzéseket leadni.Egyébként még megy.
Az ösök nem is tudnak aludni mikor megy egyszerűen szolnak hogy kapcsód má le.Én meg engedelmeskedem. :)) Én megusztam ezt az egész reaktort noti van a szobámban az meg kis tuningal olyan csöndes hogy csak na.Érsd nhc-val leveszem a vinyó tempóját a felére procit 800mhzra és emiatt a venti-ami normálba is csöndes-egyszerűen leáll.Ugyhogy ha este valamiért bekapcsolva akarom hagyni megcsinálom ezt és alszom igazak álmát.

(#5) No-kia


No-kia
őstag

"Tudom anya, az irodában nem így néz ki, de nekünk csak erre futja."
LOL ez nagyon tetszett, grat az íráshoz

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

Nekem egyszer egy Jack ripper nevű bújós néma vírusom volt az AMD K6-2 es gépemen, az azt produkálta h kb 1 év alatt!!!! fojamatosan bomlasztotta a gépet, az első jel az volt h nem működött az autorun-a cdken, rendgeteg windows reinstall után eljutottam oda h még a windowst sem tudtam rá rakni sőőőt még dos-t sem !!!! meg persze kinyírta akkoriban (valszeg ugyanez a vírus) az összes tömörített fájlt!
Nem gyanakodtam földelési hibára, a család férfiága 80%-ban villanyszerelő :D amugy a földelés hiánya nagyon komoly dolgokat tud művelni...
A szétszedett gép nagyon jó szellőzési tulajdonságokkal bír :D

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#7) azbest


azbest
félisten

A mai vírusírtók nem biztos hogy megfognak egy ősi vírust :P

Egyébként azt hiszem megér 5eFt-t valami egyszerű házikó... szerintem valahol zárlatot okozott az alaplapon a rági ház... lehet a lap széle hozzányomódik valami fémlemezhez..

(#8) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Jó hosszú lábujj :DDD

(#9) Scalpel


Scalpel
senior tag

Földelési hiba nálunk is volt, öcsém kapcsolós hosszabbítójában adta meg magát a földvezeték. Dugta be a TV kábelt a tunerbe, amit 1000-ért vett, mondja ráz. És tényleg. Gép + antenna árnyékolás = kis áramütés. Antenna + radiátor = semmi. Gép + radiátor = kis áramütés. Na, biztos a táp (akkor codegánya volt még) kezdi megadni magát. De azért mérjünk. Multiméterrel szépen kimértük, hol a hiba. Hosszabbító kicserél, probléma elhárítva. Bazz... pedig nem volt a kábele agyon kínozva, mielőtt valaki rávágná, hogy biztos ajtó becsípte, ezerszer ráléptünk, vagy hasonlók... :)

(#10) rviktor25


rviktor25
aktív tag

huh nekem faterom akart működés közben nyúlkálni a gépemben egy csavarhúzóval... aztán amikor megkérdeztem tőle, hogy szerinte nem ártalmas-e egy esetleges rövidzár a gépben, akkor leesett neki, hogy baromságot csinál :::D

azóta csak a laptopomra ült rá egyszer....hál' égnek időben észbekaptam és húztam fel mielőtt valami baja lett volna...

Chiwasuu!!!

(#11) Gzolo


Gzolo
senior tag

Mi régi házunkban is volt egyszer konnektorprobléma.
Gép, meg tv egy fali ajzatra volt kötve 3 hosszabbítón keresztül.
És egyszer égett szagra lettem figyelmes, és a konnektor elkezdett kormosodni. Mondom nincs ez jól, apa riadóztat, amíg konnektorcsere (kb 1-2 nap múlva lett megcsinálva), akkor addig másikba átdugtam a cuccokat :D

(#12) __Psion__


__Psion__
tag

Egyszer majd a nők is megértik, hogy a portigrisek a számítógép mögött valójában védett állatok, és kellemetlen következményekkel jár nedves, vizes felmosóval, hajtóvadászatot indítani ellenük. :DDD

btw.: ilyen nehéz egy lópokróc?

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#13) Solten


Solten
addikt

:DDD

Saor Alba

(#14) DEJVID


DEJVID
őstag

"a biztonság kedvéért éjszakára letakarta a gépet a mindentől védő lószőrpokróccal. "
na itt szartam be :D

(#15) Sanyix válasza Scalpel (#9) üzenetére


Sanyix
őstag

Nálünk sincs földelés. Gép tv-be kompozittal, csak egy kis szikrázás, nem érezhető áramütés. Kábeltv föld+ tv valamelyik része, bamm egy elég kellemetlen áramütés. Nem veszélyes, de egy picit azért fáj :D Fura dolgok vannak, amikor beszerelték a kábeltévét a meglévő antennás házi hálózatra, akkor is ott üvöltözött az egyik szerelő a másiknak, hogy "kapcsold már ki készenlétből a tvket, mert megbasz az áram!!"

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#16) Raymond


Raymond
félisten

"letakarta a gépet ... lószőrpokróccal"

Ja, Winnetou is igy csinalta anno :)

Mondjuk egy dobozt azert tenyleg szerezhetnel hozza.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#17) orionstar


orionstar
csendes tag

hmm, ez a YoYo ismerős, nekem is egy WD csinálta :) egy régi 20asom :), de poén mert nekem a NOD nem talált semmit másik gépbe rakva... na mind1, azért vicces volt mikor megláttam YoYo :D, keserű vicc volt :)

"...szeretem ha a világ jó néha kell már egy emberi szó..."

(#18) Narancs válasza orionstar (#17) üzenetére


Narancs
őstag

Tuti valami ősvírus, mert a neten is 6-7 éves fórumbejegyzésekben írnak róla...

Beauty is pain

(#19) greeneye166


greeneye166
aktív tag

RE lószőrpokróc
Nálunk anya egyszer úgy döntött letakarítja a falon porosodó citerámat. Ugyan soha nem citeráztam, de a "készülék" pont egy idős volt velem ,mert a születésemre kaptuk a készítőtől személyesen, tehát emlék volt! Azért csak "volt" mert anya gondosan letusolta, melynek hatására a kecses formára bírt faanyag végre úgyérezhette eljött a szabadság, így elégedetten kinyújtózott. Még menthető, de nem kis meló lesz az tuti.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#20) DEJVID válasza greeneye166 (#19) üzenetére


DEJVID
őstag

tudnek ezek a szülők érdekes dolgokat művelni az tuti :))

(#21) Narancs válasza greeneye166 (#19) üzenetére


Narancs
őstag

Anyákat mindig a csupa jószándék vezérli, nem lehet rájuk haragudni na...

Beauty is pain

(#22) D.Orion


D.Orion
veterán

Ha gondolod megadhatom a szakoktatóm telefonszámát. Tanár és villanyszerelő cége van, szakmailag panasz nem lehet rá.

[ Szerkesztve ]

(#23) peti4


peti4
tag

A régi épületekről az jutott eszembe amikor egy falusi művelődési házban lan-partit csináltunk.
12- en voltunk kezdeti nehézségek után(össze hangolni mindent :K )Na kezdődjön a játék.1 óra múlva nagy CSATT teljes sötétség.Mint utóbb kiderült biztosíték le.De mitől :F .Mire valaki rájött,hogy voltunk olyan ügyesek minden géphez és tartozékhoz szükséges áramot 1azazEGY konnektorról tápláltunk.A falon ki lehetett tapogatni merre mennek a vezetékek olyan forró volt :DDD .Persze sötétedés után történ minden.De az egyik barátom nagy lelki jelenlétének köszönhetően a CSATTanás követően emlékezetessé tette a pillanatot.A korom sötétben ő egyből azt kiabálta:Szabad a csók!! (Indul a bakterház c. filmből) :DD

A lószőr pokróc alá be kellet volna tenni pár tojás.Reggeli vagy kiscsibe lett volna ;]

[ Szerkesztve ]

(#24) Boxi88


Boxi88
őstag

érdekes sztori! és tanulságos is: ne rakjuk ki csak úgy a "meztelen" gépet az asztalra, és nem minden földelés működi rendeltetés szerűen... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.