Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Anyuék a Samsung GALAXY POCKET telefont 2013 karácsonyára vették. Nem vesznek nekem új telefont.

(#2) Freiherr válasza PBalázs (#1) üzenetére


Freiherr
őstag

Miért nem vesznek?Szegények vagytok, nincs másikra pénz?
Komolyan kérdezem.

XXX

(#3) PBalázs válasza Freiherr (#2) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Azt mondják, hogy ennek kell örülni. Elromlott az erősítő. A lemezjátszót nem tudom használni, s az erősítő azóta is a szekrény tetején foglalja a helyet, mert anyuék nem foglalkoznak az elektromos hulladékokkal. Nem akarok a telefonomból elektromos hulladékot csinálni, mert még el sem romlott.

(#4) Freiherr válasza PBalázs (#3) üzenetére


Freiherr
őstag

Sajnos kell egy újabb, mert ez már nagyon régi, és elavult, hiába működik.:(

XXX

(#5) PBalázs válasza Freiherr (#4) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Elektromos hulladékot nem lehet pénz helyett adni.

(#6) mg1992mg válasza PBalázs (#3) üzenetére


mg1992mg
senior tag

tört össze "véletlenül" ;]

(#7) Samus válasza PBalázs (#5) üzenetére


Samus
addikt

Megpróbálom egy kicsit más példával leírni, mi a baj a mostani készülékeddel. Tekintsd a mostani telefonod egy egy régi Ladának, mikor gyártották, jónak számított, viszont nem voltak különleges igények, mint mostanság, tehát el tud vinni innen-oda, és ennyi. Azóta megnőttek az igények, már nem elég, ha egy autó innen-oda megy, és mivel haladni kell a korral, a gyártók is az új autókra fókuszálnak, a régiek mennek persze, de azt tudják, amit akkor tudtak, semmi többet. Így van ez a Youtube esetében is. Az új funkciók eléréséhez, vagy extrák (Vanced) használatához modernebb készülék kell. Az elekronikai hulladékot, mivel már többször olvastam, hogy szíved ügye, a hulladékudvarban le tudod adni, nagyvárosokban van (Tatabányán is), ahol ugyan pénzt nem kapsz érte, de gondoskodnak a megfelelő feldolgozásáról.

Régebben be lehetett cserélni a régi készülékeket (mobilt is) újra, némi kedvezmény fejáben, de manapság ez is kikopott, amit magam sem értem, miért.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) PBalázs válasza Samus (#7) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Szerintem a YouTube-on már 2013-ban is lehetett létrehozni lejátszási listát. Igaz, akkor még nem volt prémium, de az a YouTube-nak a fizetős része.
A lejátszási listát meg ugyanolyan módszerrel szeretném letjászani, ahogy 2013-ban lehetett!

(#9) Samus válasza PBalázs (#8) üzenetére


Samus
addikt

A helyzet az, hogy Te nem a Youtube-ot használod erre a célra, hanem egy alternatív lejátszót, gondolom a reklámokat elkerülendő, tehát nem, nem úgy használod, ahogy 2013-ban. Nem is tudod úgy használni, akkor még nem voltak tolakodó reklámok, főleg nem ekkora mennyiségben, az előfizetéses modellről csak pletykák keringtek.

Egyébként nem értem ezt az 5 számos limitációt, sehol nem olvastam hasonlóról.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Viktor77 válasza Samus (#9) üzenetére


Viktor77
titán

És ki is próbáltam, lejátszik akárhányat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Samus válasza Viktor77 (#10) üzenetére


Samus
addikt

Lehetséges, hogy Ő egy erősen korai változatot használ a régi Android főverzió miatt?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) PBalázs válasza Samus (#9) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Ha a böngészőből nyitom meg a YouTube-ot, s úgy próbálok lejátszási listát lejátszani, akkor fél óra után kiírja, hogy "A videó lejátszása szünetel. Tovább néznéd?" Ilyenkor ember kell ahhoz, hogy valaki megnyomja az IGEN-t.

(#13) KISDUCK válasza Samus (#11) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem hiszem, a youtube is adaptálódik a kalózokhoz és időnként valamit módosít ami miatt csak update után tudja a newpipe lejátszani a videókat.

(#14) olle válasza PBalázs (#12) üzenetére


olle
senior tag

Erőforrást spórol ezzel. Töltsd le tedd be a telefonba egy lejátszási listába és kalap kabát. :)

2013 már rég volt. Egy éve használtam fél napig egy Galaxy 3 mini-t kényszerből. Fél nap után inkább semmit nem használtam. :)

Nem drága ma már egy alsó kategóriás telefon akár a szolgáltatótól sem. :)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#15) Viktor77 válasza PBalázs (#12) üzenetére


Viktor77
titán

Ha ezt felteszed Chrome-hoz (már ha azt használsz), akkor nem kell nyomogatni az igent.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) Samus válasza KISDUCK (#13) üzenetére


Samus
addikt

Sosem használtam, és igazából most hallok először a NewPipe-ról, Vanced-et használok, ezért dobtam fel, hátha. Egyébként volt anno változás az API-ban, ami miatt a letöltés sem ment régi szoftverekkel/bővítményekkel, szóval nincs kizárva. Igazából a Youtube semmit nem szeret, ami a saját kliensét megkerülve próbál hozzáférni a tartalomhoz, és ezt hangoztatják is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) zone válasza PBalázs (#1) üzenetére


zone
őstag

Ne csodálkozz, ez egy lassan 9 éves telefon. Meglepő, hogy egyáltalán az akksija bírja. A rajta lévő Android 2.3 óta rengeteg OS verzió jött ki. Ez olyan, mint ha még Windows 3.1-et használnál és csodálkoznál, hogy nem futnak modern programok rajta...
Miért a szüleidre vársz, hogy új telefont vegyenek? Diákként sem nehéz 30-40 ezer forintot összeszedni egyszerű munkákkal, még ha több hónapig tart is.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#18) PBalázs válasza zone (#17) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Nézzék meg ezt az erősítőt:

Ez az erősítő már 2019 szeptembere óta rossz. Azóta a szekrény tetején van. Anyu nem akarja elvinni a hulladékudvarba, s nekem sem engedi, hogy elvigyem. Nem akarom, hogy az okostelefonommal is ugyanaz legyen, mint ezzel az erősítővel.

Most a NewPipe 3 dalt játszik le a YouTube-ról, utána újra kell indítanom a telefont, hogy tudjak a telefonon YouTube-ozni.

(#19) Samus válasza PBalázs (#18) üzenetére


Samus
addikt

Én inkább az a kettő kihasználatlan hangszórót nézném abban a két bájos dobozban. Pont a műhelyembe valóak lennének.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) PBalázs válasza Samus (#19) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Az az erősítő meg a két hangfal 37 éves. Én ki akarom dobni. Viszont az okostelefonomnak semmi baja nincsen. Azt viszont elárulom, ha a képernyő miatt új okostelefont vennék, az már nem férne el a zsebembe vagy a telefontokomba.

(#21) Samus válasza PBalázs (#20) üzenetére


Samus
addikt

A legjobb kor. Ki ne dobd. Vagy ha kidobod, mondd meg, hogy hová, megyek érte :D

A telefonod pedig. Szenvedés az új. 5.2" méretről váltottam 6.67" méretre. A nadrágzsebembe épp csak belefér. De vissza már nem adnám.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#22) PBalázs válasza Samus (#21) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Az az erősítő nem szól. 5 másodpercenként szokott egy másodpercnyi hangot kiadni, de azt is csak akkor lehet hallani, ha legalább 6-osra felerősítem.

(#23) Samus válasza PBalázs (#22) üzenetére


Samus
addikt

Lehet csak kondenzátor problémája van, ezekben az öreg cuccokban az tud kiszáradni, de a hangszórók biztos nem rosszak, azokat meg lehet hajtani mással is, én arra írtam, hogy pont jó helye lenne a műhelyemben :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#24) PBalázs válasza Samus (#23) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Az egyik hangfal volt szervizben, a másik nem. Az a hangfal, amelyiket 2003-ban megjavítottak a szervizben, az teljesen jó, de a másik recseg. A kábeleken öntött csatlakozó van, s ezért a két hangfalat csak ebbe a rossz erősítőbe tudom bedugni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.