Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

azon csodálkozom, hogy előzetesen nem tiltották be :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Úgy látszik sokan kíváncsiak a stílusra.

Itt valami nem stimmel a cikkben:
"Még öt nap van hátra a PayDay 2 című játék megjelenéséig... A PayDay 2 című játék megjelenése augusztus 27-én várható, PC-re, PS3-ra és XBOX360-ra."

Live poor, die ritch.

(#3) Vistaboy válasza gyáliSanyi (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igazad van, elnézést, javítottam. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) BlackSoft válasza anulu (#1) üzenetére


BlackSoft
addikt

Jó játék lesz, meg fogom venni. Ennek ellenére a társadalom bizonyos hibbant rétegei miatt a normális emberek biztonsága érdekében betiltanám megjelnés előtt...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#5) Spancho válasza BlackSoft (#4) üzenetére


Spancho
őstag

A bankrablós meg a gyilkolós filmeket is betiltanád ? :D

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#6) BlackSoft válasza Spancho (#5) üzenetére


BlackSoft
addikt

Azok filmek, ahol általában a a végére vagy lelövik őket, vagy elkapják mind. Vagyis nem az a cél a filmnek, hogy öljünk meg egy rakás embert, raboljunk bankot aztán nem kapnak el és happy end...Hanem kicsit fordítva. :)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#7) Spancho válasza BlackSoft (#6) üzenetére


Spancho
őstag

Az ilyen filmekben általában valami jó ügyért lesznek rosszak a 'rossz fiúk' .
Lehet hogy ennek a játéknak a végén is börtönbe kerülnek vagy 'lelövik őket'
+ -nem tudni (legalább is én nem tudom ) , hogy miért rabolgatnak ezek a fickók :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#8) BlackSoft válasza Spancho (#7) üzenetére


BlackSoft
addikt

Én csak olyan filmekről tudok, ahol rendőrség vs bűnözők vannak, és nézőként az igazságszolgáltatás oldalán áll az ember. (persze vannak kivételes túszdrámák, ahol a rendőrség korrupt)

Ez a játék pedig szimplán arra épül, hogy játsz rablósat. Alapjáraton ezzel nincs semmi baj, hiszen egy "játékról" van szó. Csak vannak hülyék, lásd a GTA III megjelenését követő Texas állambeli hülyegyerek, aki rakétavetővel lőtt rá egy taxira... Nem a lövöldözéssel van első sorban baj, hanem nem kell játékban sem túlzásba vinni, hogy a fő cél rablás, túszejtés, öldöklés legyen, mert az a valóságban gyakran előforduló, igen negatív dolog, nem kellene viccelgetni vele egy játékban, hogy milyen jó móka szétlőni 20 rendőrt és ékszert rabolni, aztán ha elértük a kocsit, akkor mission passed, és jókvagyunk.

Van akik képesek erre alapozni, és aztán sírunk, mikor a TV-ben hallunk azokról akik iskolákban lövöldöznek, meg hasonlók.

Tehát összegzésben, szerintem ez a PayDay 2 egy kicsit túlzás, nem kellene oda adni mindenkinek.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#9) Spancho válasza BlackSoft (#8) üzenetére


Spancho
őstag

És a gyűjtői kiadásban még maszkot meg kesztyűt is adnak a játékhoz :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#10) #79621120


#79621120
törölt tag

link

[ Szerkesztve ]

(#11) Halter


Halter
csendes tag

A fejlesztők akkor végre bankot robbantottak.

(#12) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Nekem hiányzik a helyszín elhagyása....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

A videóban nincs bankrablás. 4 üzletet pakolnak ki.

(#14) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Amúgy nem nagy durr a játék, pár napja játszok vele, grafika sem egy nagy dolog...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#15) Wolverine válasza BlackSoft (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

...mint pl. az Ocean's 11/12/13 trilógia? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) D1Rect válasza BlackSoft (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Tipikusan multiplayer játék, a warez nem lehet az igazi.

(#17) BlackSoft válasza D1Rect (#16) üzenetére


BlackSoft
addikt

Beta kulcs mióta warez?

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#18) D1Rect válasza BlackSoft (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Fene tudja, általában a megjelenés előtt játszók a warez verziót szokták tolni.

(#19) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

(#20) Akos96 válasza D1Rect (#18) üzenetére


Akos96
senior tag

Kivéve, ha van belőle béta, mert akkor a bétát. És ebből van. :)

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#21) D1Rect válasza Akos96 (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Számomra életidegen, hogy valaki "betiltaná" meg "nem is túl jó" de fizet +16€(4500ft)-t a betáért.
Hagyjuk a témát sztem, interneten mindenki azt ír amit akar.

(#22) BlackSoft válasza D1Rect (#18) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát én pont nem. Arma III is már megvan :DD Amúgy általában torrent az első, aztán ha jó a játék, akkor megveszem, és nem szopom be, mint pl a Resident Evil vagy az Aliens CM esetében. Mindkettő olyan, hogy egy fillért nem érdemel...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#23) gyáliSanyi válasza BlackSoft (#8) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

www.pegi.info

Csak senki nem tartja be.

Live poor, die ritch.

(#25) BlackSoft válasza gyáliSanyi (#23) üzenetére


BlackSoft
addikt

És ha betartjuk, akkor 18 felett nem fog semmi idióta a játék hatására bankot rabolni? Előfordult már jó sokszor... Pár éve nem tom már melyik játék után meg kellett nézni le-e lehet szúrni a taxist az ülésen keresztül :)) Aztán kiderül melyik játékból vette az ötletet a barom...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#26) gyáliSanyi válasza BlackSoft (#25) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

De ilyen enélkül is volt. Menj be a csillagba és kérdezd meg, hogy hány bankrabló játszott a Payday-el.
Ez csak egy játék a film meg film, az valóság ami komoly dolog. Ilyeneken én nem akadnék ki.
Hülyék meg mindig is voltak/lesznek, az meg, hogy kisgyerekek lövöldöznek a szőlő hibája is, mert nem azt asztalon kell hagyni a stukkert!
Dragon Ball-t is betiltották nálunk, mert egy idióta kiugrott az ablakon, mert "ő tud repülni" (függőlegesen), érdekes, hogy a többi 2 milliónak éppen nem kellett kiugrania.

"Két dolog lehet végtelen a világegyetem és az emberi hülyeség, bár az elsőben nem vagyok biztos."

Live poor, die ritch.

(#27) DaTika válasza BlackSoft (#8) üzenetére


DaTika
tag

ezt a filmet meg ne merd nézni, a lelkivilágod bánja: http://www.imdb.com/title/tt1143110/

(#28) BlackSoft válasza gyáliSanyi (#26) üzenetére


BlackSoft
addikt

Na azért tisztázzuk, hogy nem akadok én ki ezen, nem vagyok öreg sem, hogy azt mondjam, a mi időnkben ilyenek nem voltak :DDD

Csak azt mondtam az első kommentemben, hogy azért bankrablós játékot csinálni kicsit túlzás szerintem, és én nem engedném, hogy egy ilyet forgalmazzonak, mert csak hülyéket szülhet, hiszen geyértlemű, hogy semmiképp sem építő jellegű a dolog...

Kedvenc játékaim: GTA sorozat, Mafia II, BF3. Ezekben mind van nagyon sok erőszak...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#29) gyáliSanyi válasza BlackSoft (#28) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Részemről egy digitális játék azért szórakoztató, mert olyan helyzetekben játszhatok, amiben a valóságban nem, még ha az ügyességi részét nem is nézzük. Egy film pedig azért mert olyan sztorit ismerhetünk meg rövid idő alatt amivel ugyancsak ritkán találkozik az ember és legtöbb esetben szórakoztat. Persze ezekből beépülhet egy-két gondolat az emberi agyban, ugyanakkor ez nem azt jelenti, hogy a valóságban meg is csinálnánk.
Ezért nem is akaszt ki egy ilyen játék és téged se akasszon ki. Ebben sem kell megölni egy civilt vagy biztonsági őrt sem, ha nem támad, annyira nem dúrva. Sokunknak ez csak jó mókát, szórakozást és kikapcsolódást jelent.
Engem inkább egy CoD Makarov-os jelenet akasztana ki 10x jobban, mintsem ez.
GTA-ban mintha nem is kellett volna elrabolni semmit, te kis álszent. :D

Live poor, die ritch.

(#30) BlackSoft válasza gyáliSanyi (#29) üzenetére


BlackSoft
addikt

Az előbb mondtam, hogy nem akadtam ki. :) Amúgy igaz amit mondasz, hiszen ezek épp jók arra, hogy itt csináljunk olyanokat, amiket amúgy nem tennénk. De azért vannak olyanok, akik "gyárilag hibásak" és ezek csak fokozhatják bennük a dolgot, míg elpattan valami :DDD

De azért a storyja a GTA-nak nem arról szólt, hogy menjünk rabolni, ölni mert milliómosok leszünk.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#31) DaTika válasza BlackSoft (#28) üzenetére


DaTika
tag

21 évesen, párszáz órát az első résszel játszás után, nem érzem úgy, hogy bármit ki akarnék rabolni. Rendkívül csapatépítő jellegűnek vélném, nehezebb szinteken nem árt, ha együtt tudsz mozogni a többiekkel, remek kommunikáció szükséges. Arról ne is beszéljünk, hogy ha jól látom, a második résznél már a tervezés és felderítés is fog valamennyi szerepet játszani. Jobban építő jellegű a játék, mint sok más AAA+nak hazudott játék mostanában. Aki meg ilyenekkel játszik, vagy tisztában van vele, hogy ez egy játék, vagy enélkül is lövöldözne és tömegmészárolna (ez maximum értelmet tud már csak vinni a dologba).

Kedvenc játékaidban nem, hogy erőszak van, erőszakosabbak mint ez.

(#32) BlackSoft válasza DaTika (#31) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem is rólad van szó, hanem azokról, akiket a hírekben hallunk, hogy tömegmészárlást rendeztek a metroba stb. :) Egy ilyen is lehet egy kiváltó ok, annál aki nem normális.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#33) DaTika válasza BlackSoft (#32) üzenetére


DaTika
tag

Azt én értem, de attól, hogy betiltasz egy filmet vagy játékot, mert erőszakos, nem sokat tettél az ügy érdekében. Ott a Halálos Fegyver 4, aminek az elején a csávó lángszóróval walkmannal lövöldél az utcán. Attól is kaphatna egy kattant ember ötletet (és egy bizonyos szempontból elég 'badass' próbálkozás is lenne) és gyilkolászhatná a népeket, mégsincs betiltva, holott még talán merném is azt mondani, hogy az akció filmek között máig nagyon, nagyon jó film!

(#34) Mister_X válasza BlackSoft (#30) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, éppen csak:
- bankot raboltunk, a csajunk lepuffantott, aztán bosszút áltunk
- elcsesztünk egy üzletet, aztán megszereztük magunknak a várost
- SA-t nem játszottam végig, de ott is voltak ötletes jelenetek
- volt katonaként egy elcseszett városban beleesünk a tutiba, aztán rabolunk, öltünk, lopunk, kivégzünk, mindezt pénzért/uncsitesó hátsójának védelme érdekében

Mafia-k is hasonlóak, csak a kor más. Battlefield 3-ban meg a tálib megondta a tutit, hogy kik is az igazi terroristák...

Egy GTA ezerszer romlottabb, mint egy Payday. Pontosabban egy Paydayban nincs az, amit egy GTA-ban ne láttunk volna (vagy lehet, hogy lesz egy-két dolog, de összességében kizárt).

Nem kell feleslegesen picsogni és Jack Thompsont játszani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Megint csak azt tudom mondani, amit eddig: jó játék, csak mivel egy adott dologról szól (rablás) semmiképp sem építő jellegű. Ettől még "mi" normális emberek nem fogunk elkezdeni lövöldözni az aranyművesnél :P

Felesleges rákontrázni még 50 kommenttel, hiszen nem enyém a játék, nem vagyok senki, hogy betiltsam, csak megjegyeztem, hogy én nem engedélyezném. Minimum az, hogy nem engedném a reklámot neki. :)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#36) warcat


warcat
veterán

Érdekes hír,főleg annak a fényében,hogy épp ma(tegnap) rakták fel az oroszoknál vásárolható verzióra a RU/CIS zárat,a fél világ tőlük vette olcsóér'

EA: It's in the crate!

(#37) gyáliSanyi válasza BlackSoft (#30) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Egy véleményen vagyunk, semmi más kommentet már nem kell leírni. De azért 10 komolyabban "gyárilag hibásért" nem kéne leállítani a másik 1-2 millió normálisnak szánt dolgot. Nem csak egy ilyen játék miatt lesz valakiből az ami.

Live poor, die ritch.

(#38) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Olyan Swat 4-nek tűnik, csak épp a másik oldalról megközelítve :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#40) gyáliSanyi válasza Bussmann (#39) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Pont a CoD MW2-be volt a Makarov-os jelentet, ami miatt be akarták tiltani. És mi lett a vége, ez volt a legsikeresebb játék abban az évben még eladási rekordokat is döntött!

Szólj, ha menni kell Ferihegyre, jön velünk BlackSoft is már mondta meg még +1 fő kell, mert a payDaybe is 4-en játszanak! :D :D :D ;] :P

Live poor, die ritch.

(#41) Mister_X válasza gyáliSanyi (#40) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megyek, csak portalanítani kell a Kalasnyikovom még. Nehogy már nélkülem rendezzetek bulit! ;]

De várjá', Ferihegyen csak valutaváltó van. Beugrunk majd egy OTP-be is? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42) gyáliSanyi válasza Mister_X (#41) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Ok, úgy látom megvagyunk itt 4-en kérem a modit zárja a topicot több jelentkezőt már nem tudunk fogadni, hisz hűek kell a maradjunk a PayDay játékhoz. ;] :D

Live poor, die ritch.

(#43) dabadab válasza BlackSoft (#30) üzenetére


dabadab
titán

"vannak olyanok, akik "gyárilag hibásak" és ezek csak fokozhatják bennük a dolgot, míg elpattan valami"

Már csak azt kellene bizonyítani, hogy ez a játék erre alkalmasabb, mint például a Farming Simulator 2013. És nagyjából itt el is bukik az egész, mert ez nem fog menni.

DRM is theft

(#44) Mister_X válasza dabadab (#43) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én az ilyen egyének kezébe egy nyuszis mamuszt sem adnék, nemhogy videojátékot, mert akibrn a hajlam benne van, abból bármi kihozhatja az állatot. Nincs az, hogy pistike leül GTA-zni, utána fog egy konyhakést és becsömget a szomszédba cukorkáért. De az ügyvédek olyan jól megdolgoznak a pénzükért, amikor a játékokra kennek mindent. Nameg valamiért a filmekkel senki sem törődik, sőt, Oscart meg ekedémi ávárdot szokás adni a rendezőknek a brutálisabb filmekért (is).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45) ledgeri válasza Mister_X (#44) üzenetére


ledgeri
nagyúr

;] Van kaszkadőr-oszkár is...
+ nem mindenki megy így az úton, de már láttam oroszokat akik kipróbálták,

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#46) #81556480


#81556480
törölt tag

menyibe fog kerülni ez a játék?

Ez teljes értékű vagy kicsit ilyen komolytalan gém ? :o

(#47) pylon válasza #81556480 (#46) üzenetére


pylon
tag

30 euró a Steamen

Ez teljes értékű vagy kicsit ilyen komolytalan gém ? :o
szerintem mindkettő :F

(#48) Sident96 válasza BlackSoft (#8) üzenetére


Sident96
tag

Jaj, Te épp az a fajta ember vagy, aki idegesít, és normális formában, így azt sem mondhatom, hogy még egy hülye az interneten, ezért muszáj leállnom Veled vitatkozni... :N Szóval... Ha egy ember, bankot rabol, embert öl szórakozásból, mert látja egy játékban vagy filmben, akkor valószínűleg szülők felelőssége, hogy nem vették észre (például)10 éves gyerekükön, hogy valami nem jó nála. És természetesen az óvodában, iskolában sem.
TV-ben média nyomatja a sok szennyt a híradóban, csak ez megy. Könyvekben is találkoztam elég beteg dolgokkal(csak ez keltette fel az érdeklődésem könyvek iránt... :B ). Filmként is említettek egyet, ahol bankot rabolnak(bár ott nem ölnek, de biztos létezik ilyen jellegű film is). És vannak játékok, ami a felsoroltak közül a legújabb dolog, gondolom ezért választották ezt bűnbaknak. Amúgy nem értem, miért pont ezen a játékon akadsz fenn, kedvenc játékod a GTA, aminek a III. része bankrablással kezdődik... Láttam már játékban kínzást, gerinckitépést, mészárlást, maffiát(ez is kedvenc játékod), de ezek közül Te legjobban egy bankrablást tartasz
nem valónak. :) Miért?

[ Szerkesztve ]

(#49) TESCO-Zsömle válasza #79621120 (#10) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És persze ezért is a játékok/filmek a felelősek, nem pedig a megfelelő nevelés hiánya...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50) #79621120 válasza TESCO-Zsömle (#49) üzenetére


#79621120
törölt tag

Pontosan .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.