Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Eastman válasza Parci (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Ahogy olvasom az írásaid kb. ugyanaz a problémánk.

Én 30 vagyok. Néha ''csirkefogó'' de igazából ''rendes pasi''. (minden önteltség nélkül, csupán a cikk alapján) Időnként ''izgalmas'', időnként ''unalmas''. Hozom a jó magyar átlagot, de minden pillanatban magamat adom! Nem mindig tudom, hogy mi jár a nők fejében, de már nem is kutatom. Igyekszem elfogadni őket úgy ahogy vannak. ...de elvárom, hogy ők is fogadjanak el engem akkor is, ha fáradt, morcos, rosszkedvű, szomorú vagyok. Ezek emberi tulajdonságok. Nem egy magazin címlapján élünk!!!
Élethelyzetek vannak amit egy párnak meg kell oldania és a nehéz időket együtt kell átvészelni!
Ha valaki esetleg nem tudná a reklámokban, magazinokban, filmekben látható ''ideális családok'' vadidegen emberek, színészek, statiszták által létrehozott, egy ember (rendező, producer, fotós) által fejben megalkotott idea képi megfelelői.

Nem a valóság!!!

A valóság az, hogy az életnek vannak gyönyörű pillanatai amit ha csak egyedül látunk / élünk meg és nincs egy társ mellettünk akivel megoszthatnánk - akinek szorosabban fogjuk ilyenkor a kezét, rámosolygunk és hozzábújunk - akkor csak feleannyit érnek.

...és az életnek vannak nehézségei is. Itt Közép-kelet Európában most 2007-ben ebből van több. Ilyenkor össze kell (kellene) kapaszkodni.

...persze ''a szomszéd Pista unokaöccséék Korfun voltak és lecserélték tavaly a Suzukit'', de azt tudjuk-e, hogy a szomszéd Pista unokaöccséék vajon beszélgetnek a vasárnapi ebéd közben egymással vagy csak kanalazzák a levest? A szomszéd Pista unokaöccse kevergeti-e a beteg feleségének a mézes teát vagy csak bekapkodják a Coldrexet és rohannak tovább? A szomszéd Pista unokaöccse olvas verseket a feleségének este? Szed neki virágot csak úgy? Vagy vesz egy hibátlan csokrot négyezer ötért. Lemegy-e reggel hatkor a kisboltba friss kenyérért, friss tojásért, hogy a kedvese a reggeli illatára ébredjen? Vár-e a buszmegállóban esernyővel, hogy a kedvese meg ne ázzon hazáig? Lehet. Lehet, hogy nem. Amit biztosan tudunk az az, hogy Korfun voltak és lecserélték tavaly a Suzukit.

A szem az ami ki kell, hogy elégüljön manapság. Minden erről szól. Tolják az agyadba napi 25 órán keresztül a szebbet a jobbat a nagyobbat az újabbat a színesebbet a tökéletesebbet. Nem csoda, hogy így gondolkodik a fiatal nők (és férfiak) többsége.
Hiába napozol a strandon a világ legjobb nőjével. Tudod, hogy Ő kell neked, Ő a párod, Ő az aki szeret. Ha tőletek 5 méterre a kacskalábú, görbehátú csaj ledobja a felsőjét és úgy napozik, azt fogod bámulni álló... ...egy álló napon keresztül. :U

Hányszor látom mikor megyek át a zebrán a fiatal párokat a gyönyörű autóban ülve ahogy egy szó nélkül néznek ki az ablakon. A fiú balra bámul a lány jobbra. Látszik rajtuk, hogy semmi közük egymáshoz. De aaaz biztos, hogy így együtt nagyon jól néznek ki mind a hárman.

...és a szív? A XXI. század nem a szívről és az érzésekről szól.

[Szerkesztve]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.