Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Renwick


Renwick
őstag

Nem a játékot minősíti ugyan, de ezt a premiert a Sony sztem kissé átaludta.

Ahhoz képest, hogy ez a PS3 egyik legjobban várt exkluzív címe, szinte semmi hype nincs, ami hangsúlyozom nem feltétlenül baj, meg aztán lehet úgy vannak vele, hogy a fanatikusok úgyis megveszik, akik meg nem ismerik a szériát, eddig nem játszottak vele, azokat a hírverés sem fogja meghatni.

Kíváncsi lennék hogy csinálta volna az MS. Na majd az ötödik résznél lehet kiderül... :DDD

üdv

R.

[ Szerkesztve ]

I see you blaming each other -- And I love you still

(#2) fug2r


fug2r
csendes tag

ez milyen tipusú játék? rpg?

Ha olyan szuperhős lehetnék aki láthatatlan és repülni is tud...

(#3) Wolverine válasza fug2r (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Oldschool FPS :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) rudi válasza Renwick (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Noigen. Éppen a napokban nézegettem szét IGN-en, Gamespoton, hogy mi a helyzet Wii játékok területén (nem fényes, de azért akad pár érdemes). Ilyenkor mindig fel szoktak tűnni a lényegesebb aktualitások a többi platformmal kapcsolatban is, de most csak Parci blogjából tudtam meg, hogy holnap van a nagy nap...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Mivel dolgoztam (szokás szerint) éjfélkor is, így nem mentem el átvenni az előrendelt példányomat, de ma feltétlenül a bolt felé kanyarodom, viszont biztos a polcon fog még heverni egy ideig, mert egy csomó más cím van még előtte és nem tudom milyen sorrendben haladjak:) Aztán születésnapomra itt van a Battlefield: Bad Company is, kapkodom a fejem rendesen.

(#6) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Marci, szeretettel várjuk a bemutatódat a gamepodra :D

less qq more pewpew!

(#7) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmmm, az interjúban több utalás is volt arra, hogy a következő Kojima játék talán nem PS3-ra fog megjelenni.

Tesztet várunk!

(#8) Gyusz


Gyusz
őstag

Azt akartam írni, hogy még Gametrailers review sincs, pedig elérhető már. Kíváncsi vagyok az új részre, eddig csak az első két Metal Gear Solid és a Portable Ops végigjátszását sikerült megejteni, a harmadik és negyedik rész megfelelő konzol híján még várat magára.

(#9) Parci válasza Gyusz (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ebből következik, hogy pc-n nyomtad a második részt - helytelen, a játék konzolra lett kitalálva :). viccen kívül, ég és föld.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) Parci válasza Renwick (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

őszintén remélem, h az ötödik résznél sem fog kiderülni, h az MS h csinálná......... :F

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) Parci válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hol lehet itthon megvenni maholnap?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

hmm, azért a Gamespot.com főoldala frankón néz most ki! :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13) Alvin_ti4200 válasza Parci (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

www.uberkonzol.hu - 14900
www.platinumshop.hu - 13500

Én az előbbinél rendeltem elő, mert akkor még nem láttam máshol és ott pólóval adják, de nem fogom átvenni szerintem, mert nekem ez nem ér meg 1400 HUF-os különbözetet:F Persze ha neked sokat ér egy póló, akkor átveheted helyettem;)

[ Szerkesztve ]

(#14) Gyusz válasza Parci (#9) üzenetére


Gyusz
őstag

PC-n nyomtam, de gamepadot használtam, szóval valamennyire megvolt a konzolos utánérzés. PS3 egyelőre nem vonz, de PS2 vásárlásán gondolkodom egy ideje, nem egy játék van amelyikkel szívesen játszanék. A gond azonban az, hogy még PC-n is van néhány játék a polcon, amihez hozzá sem nyúltam (vagy épp hogy belenéztem), szóval ha lesz elég időm, akkor tényleg elgondolkodom egy konzol beszerzésén.

(#15) Parci válasza Alvin_ti4200 (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi az infókat! mgs4 póló? van róla kép? :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) Alvin_ti4200 válasza Parci (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

sajon nincs, annyit tudok mindössze, hogy L/XL méretben lehet kérni (de csak előrendelők kapnak, akik rajta vannak a listán)

(#17) Parci válasza Alvin_ti4200 (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

oké, de mgs póló, ugye? csak mert überkonzol pólóért 4 ft-ot sem adnék, mgs pólóért talán kiköhögöm azt a pluszt. tutira nem veszed át, ergo átvehetem helyetted?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#19) Alvin_ti4200 válasza Parci (#17) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

tutira nem veszem át és igen, MGS4 póló, ÜK pólóért én sem nyomtam volna rá az előrendelés gombra:D Ha tényleg kell írok mailt a boltnak, hogy te fogod átvenni helyettem:R

(#20) Parci válasza Alvin_ti4200 (#19) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kell, elmegyek most - nem kell írnod sztem, átveszem Horváth Patrik néven. vagy személyit is kérnek? :D (ugye tuti megjött a cucc, nem potyára szelem majd át a fél várost?)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#21) _Blank_ válasza Wolverine (#3) üzenetére


_Blank_
aktív tag

ezt komolyan gondoltad?:)
az MGS az MGS, szvsz nem lehet külön stílusba beskatulyázni, max így, mászkálós-akció-kaland/interaktív mozifilm ;)

(#22) Alvin_ti4200 válasza Parci (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

már tegnap délben megjött, csak éjfél előtt nem árusíthatták:) Nem tudom kell-e hozzá valami, de látom a nevem megy fejből:D Azért dobok nekik egy mailt a biztonság kedvéért, hogy te veszed át, nehogy gubanc legyen belőle:)

szerk: dobtam mailt nekik, mehetsz érte;)

[ Szerkesztve ]

(#23) Wolverine válasza _Blank_ (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Valóban, de ezzel nem lett volna előbbre a kérdező :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) Parci válasza Alvin_ti4200 (#22) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ok, köszi, már indulok is :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#25) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem is PS3, nem is MGS4, de nekem is megjött ma egy játék, amire régóta kíváncsi vagyok.
A Call of Duty 3 Xbox 360-ra. :B

(#26) Alvin_ti4200 válasza (Kolombusz) (#25) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

PS3-mon letoltam, szerintem elég gyenge a többi részhez képest, használtan pár ezer forintért megéri végigvinni, de többet nem ér.:(

(#27) Cloud_s válasza Parci (#24) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Csinálnál majd egy képet a pólóról?

Vajon lehet pólót külön venni valahol?

(#28) (Kolombusz) válasza Alvin_ti4200 (#26) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

4500 forintot remélem megért. :)

(#29) _Blank_ válasza (Kolombusz) (#28) üzenetére


_Blank_
aktív tag

annyit meg, nekem tetszett amit láttam belőle..

Wolverine: igaz, de az fps áll tőle a legmesszebb kb.

[ Szerkesztve ]

(#30) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Majd jelentsd főnök, hogy sikerült-e átvenni a cuccost:)

(#31) Parci válasza Alvin_ti4200 (#30) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, megvan, köszi! póló sajnos semmi extra, és egy bazinagy überkonzol.hu felirat van a hátán, úgyhogy cumi :( :( :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#32) Alvin_ti4200 válasza Parci (#31) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nem mondod:F Pedig annyira hírdették, azt hittem valami komolyabb dologgal állnak elő...Sajnálom:( Ha ezt tudom, akkor inkább lemondom, nem rángatlak oda feleslegesen:( Reméljük legalább a játék odab@sz, átlag értékelés valami 98% a nemzetközi sajtóban:)

(#33) Parci válasza Alvin_ti4200 (#32) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a játék miatt nem aggódom, eddig mindegyik része brutálisan jó volt, és erről nagyon sokat mondták, h mennyit melóztak rajta, minden szálat rendbetesznek stb., stb. a póló meg ez van, azért jópofa, don't worry :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#34) Alvin_ti4200 válasza Parci (#33) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nagyon gáz úgy nekikezdeni, hogy nem játszottam az első hárommal?:B

[ Szerkesztve ]

(#35) Renwick válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


Renwick
őstag

Engem speciel éppen ez tart vissza a kipróbálásától. Vagyis kipróbálni még csak-csak kipróbálnám, de biztos vagyok benne, hogy nem lenne kerek a történet.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#36) Parci válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jáááááááááájjj... igen. iszonyú komplex a sztori, a karakterek, minden. az első rész nagyon elavult mai szemmel, de legalább a kettest és a hármast végig kéne játszanod előtte. időben így vannak: 3, 1, 2, 4. persze a hármas később jött ki, az tehát az "előzmények" rész. én először a kettővel játszottam, utána a hárommal, úgy is hatalmas fless volt.

a kettes a közvetlen előzménye ennek a résznek, tehát az must-have hozzá. de mindegyik játék qrva jó, rakd be easy-be és nyomd végig, élvezni fogod a kövér sztorit. aztán jöhet a négyes.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#37) Parci válasza Renwick (#35) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez senkit sem kéne, h visszatartson, mert marha jó cumó az összes előző rész, tehát inkább örülj, h ennyi jó vár rád :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#38) Renwick válasza Parci (#36) üzenetére


Renwick
őstag

Ja persze, csak ezzel meg az a baj, hogy akkor kábé szeptemberig lőttek az összes szabadidejének... :DDD

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#39) _Blank_ válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére


_Blank_
aktív tag

valahol el kell kezdeni, de nem ajánlott rögtön a 4. résszel.. :D
sztori és a karakterek szempontjából nem mindegy.

(#40) Parci válasza Renwick (#38) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de ezek okosan eltöltött percek! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#41) Alvin_ti4200 válasza Parci (#36) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

tudtam, hogy nem fogom megúszni a PS2 vásárlást:D Meg hát...itt van a polcon "A" játék alias God Of War II:B Még a fóliát sem szedtem le róla, nagyon visszafogott vagyok:D Be lehet még valahol szerezni a régi MGS-eket itthon?

(#42) Renwick


Renwick
őstag

Most olvasom, hogy a Konami valami meglepetéssel készül az e heti PS Store bővítésre. Állítólag felrakják az MGS1-et az amcsi store-ba (erről pletykálnak legalábbis). Az ugye PSOne classic, szal kell mennie mindegyik PS3-változattal...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#43) Alvin_ti4200 válasza Renwick (#42) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

árat is pletykáltak?

(#44) Renwick válasza Alvin_ti4200 (#43) üzenetére


Renwick
őstag

A legtöbb PSOne klasszikus 6 dollárba kerül, szal ez is jó eséllyel annyi lesz. Már ha lesz...

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#45) Parci válasza Alvin_ti4200 (#41) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

régi mgs: biztos megtalálod ilyen kisebb konzolos boltokban. arra figyelj, ha tényleg beszerzed, hogy a fullos, bővített kiadásokat vedd meg (ezek tartalmazzák az eredeti játékot és még kismillió mást is), azaz:

- MGS2 Substance (az eredeti: MGS2 Sons of Liberty)
- MGS3 Subsistance (az eredeti: MGS3 Snake Eater)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#46) Parci válasza Alvin_ti4200 (#41) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ps3 viszi a ps2-es játékokat ám... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47) Alvin_ti4200 válasza Parci (#46) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

igen, a 40 gigás kivételével...:(

(#48) Parci válasza Alvin_ti4200 (#47) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

miért is vett volna bárki olyat? :P (külön szempont volt mondjuk a ps2 kompatibilitás a sok jó játék miatt)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#49) Alvin_ti4200 válasza Parci (#48) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

talán mert ezt lehetett anno (október) kapni újonnan, olcsóbb volt 30 ropival és 65 nm-es Cell van benne, ergo sokkal halkabb?:D Nekem nem volt szempont a kompatibilitás, mert sok cím nem volt rajta a listán akkor...

(#50) Parci válasza Alvin_ti4200 (#49) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, szori :(. valamit valamiért. viszont 30k-ból igazából akár szerezhetsz is egy ps2-t simán, még mindig ugyanott vagy, úgyhogy ne bánd.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#51) Alvin_ti4200 válasza Parci (#50) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

valószínűleg az lesz, azzal tuti nincs kompatibilitási probléma:) Dark Sectort me (most?:D) mefejezem, úgyhogy egy játék kipiálva valószínűleg, már csak sok-1 van hátra:F

MGS4-et már betoltad a cuccba?:)

[ Szerkesztve ]

(#52) LLKobe


LLKobe
veterán

Na mizu Parci milyen a cucc? Itt bepalizol aztán egy szót se írsz? :DDD
Érdekelne ám minket!

Amúgy nekem a 3. rész jött be a legjobban. Sajna nincs PS-em, úgyhogy az első kettőt nem gond bármikor végigtolni PC-n, de hogy a Snake Eatert mér nem hozták ki :(
Sztem a legjobb rész, a dzsungelbe kommandózni az igazi Snake-el :D
Egyszer tudtam csak végigtolni, végig fekete-fehérben, mert az NTSC verzió jelent meg előbb a tévém meg azt nem tudja :D ÉS a játékidő30%-ában egy 30 centis képátlójú tv-n nyomtam:D:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#53) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

tegnap picit játszottam vele, de az érdemi játék hétfőtől lesz. első blikkre jó bonyolult az irányítása, sosem tudtam, h merre nézek épp, mi-merre van, nagyon szokatlan a kamera (eddig nem ilyen volt az mgs-ekben, hanem automatikus, most én irányítom, túl sok). a játék hangulata nyomasztó, ahogy az a trailerekből is látszik. tényleg nem lehet olyan jól elbújni, mint az előző részeknél, inkább folyamatosan mozgásban kell lenned. ha keresnek, mindenképp, mert ilyen falak mögé tudsz csak bemenni többnyire, oda meg előbb-utóbb eljutnak.

a grafika szuper, amint az irányítást jobban érzem majd, biztos marha penge lesz. a játék amúgy az mgs2 folytatása, hangulatban stimmel is. én is imádtam az mgs3-at, tök szívesen játszanék abban a jó nyitott, dzsungeles környezetben ezzel a grafikai motorral.

all in all, persze, h tetszik. aki nyafog bármelyik részre, azok 90%-a egyszerűen sosem vette a fáradtságot, h rendesen elmélyedjen a játékban, felfogja. (részben érthető, mert elsőre ijesztően bonyolult). a maradék 10%-nak tényleg nem tetszik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#54) (Kolombusz) válasza Parci (#53) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én egy Xbox Live-os barátomtól hallottam tegnap két lövés között, hogy szméletlen szuper. Az irányítás bonyolultságára ő is panaszkodott, de minden mást dicsért. Azt pl. nagyon élvezte, hogy ipodon tud zenét hallgatni, miközben hentel. :)

(#55) Parci válasza (Kolombusz) (#54) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

henteeel? ez egy lopakodós játék :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#56) (Kolombusz) válasza Parci (#55) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ki hogy játszik, én pl. a Splinter Cellben is bekattantam néha és Rambo módjára mentem. :)

(#57) Parci válasza (Kolombusz) (#56) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

itt - elvileg - meghalsz ilyenkor, ez nem doom, reálisabbak az erőviszonyok. persze ász katona vagy, bőven felér Snake akár 5-10 normál katonával, de ha kirohansz, hívnak erősítést és szétszednek pillanatok alatt. főleg itt, gondolom kapsz a nyakadba ugribugri tankokat két mp alatt :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58) (Kolombusz) válasza Parci (#57) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Amúgy két játék van, ami érdekel az egész PS3 kínálatból, az az MGS4, meg a GT5. Meg talán az Uncharted.
Viszont ennyiért nem érdemes PS3-at venni, főleg, hogy az előző MGS-ekkel sem játszottam.

A baráti körömben inkább PC-sek vannak, úgyhogy még kölcsönkérni sincs esélyem egy PS3-at. Majd egyszer, talán, ha lesz valami nagy akció, akkor veszek egy 60 gigásat, de egyelőre hanyagolom. Inkább egy PSP-t szerzek, azt már úgyis lehet kapni 37k-ért újonnan. Arra meg van Metal Gear Acid 2. Arról lehet valamt tudni?

(#59) Parci válasza (Kolombusz) (#58) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

MGA1-2 szerintem felejtős. van még MG Portable Ops PSP-re, az sokkal jobb, de az sem az igazi. én pont a PSP-t hagynám ki, inkább félretenném a pénzt másra.

persze én a GTA4 és az Oblivion miatt is megvettem a PS3-at, de mivel ezek multik, így a helyedben és sem akarnék 100e ft-ért még egy konzolt venni, fölösleges. ráérsz egy év múlva, hátha lesz már 60e ft környékén is PS3. a másik megoldás, h megveszed, végigtolod ezeket, aztán eladod gyorsan.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60) Alvin_ti4200 válasza (Kolombusz) (#58) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

hát azért rápillantok a vitrines szekrényemre és jópár kiváló alkotás kacsint vissza rám (többek között az Uncharted is):) De nem sorolom fel sokadszorra, mert ez nem az a téma:D

(#61) LLKobe válasza (Kolombusz) (#58) üzenetére


LLKobe
veterán

A 2 van Pc-re is ;) Azt bármikor végigtolhatod, a grafikája még ma is penge:)
Viszont gamepad nélkül necces.... Az mindenképp kell hozzá.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#62) LLKobe válasza Parci (#53) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát nemtom, nekem mindegyik rész bejött, de a 2 volt a leggyengébb szerintem.
Illetve csak nekem nem jött be az a túl "fémes", futurisztikus környezet:)
A 3 a favorit, dzungel, arcfestés, terepruha:D
Habár nemhinném hogy túl nagy veszély fenyeget hogy játszani fogok a 4-el, konzolt az életbe nem fogok venni (habár ami pénzt VGA-kra kib*tam már 3 is kijönne...), a hugom nemrég vett egy X360-at, arra persze nem jelenik meg :(

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#63) Parci válasza LLKobe (#62) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nekem is titkos favorit a 3-as, mert iszonyú jó hangulata volt. de kellett hozzá a kettes, mert ahhoz képest ütött nagyot a dzsungel, meg a visszautalások, fiatal Ocelot, minden marha jól meg volt csinálva.

viszont sztori szempontjából a 2-es messze komolyabb, mint bármelyik. ezért várom nagyon a 4-est. amit a 2-ben olyan alap kérdésekkel műveltek, mint információ és társadalom viszonya, mi is a hatalom stb., azt a 4 befejezi, tehát reményeim szerint rossz nem lehet.

én tavaly ezért vettem meg a ps3-at, illetve emiatt mindenképpen ps3-at vettem (oblivion ment volna boxon is). most jön a megérdemelt jutalomjáték :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64) he7edik.


he7edik.
addikt

na mire sikerült a fórumra rátalámnom már meg is döglött a totyik :F

Égő szöveg a flém vázon

(#65) Parci válasza he7edik. (#64) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

végigtoltam. a grafika gyönyörű, helyenként egész elképesztően jó. semmi kétségem nincs már felőle, hogy 10 év múlva abszolút filmszerű grafikára lesznek már képesek real-time. kojima mindenképp.

a zene nem rossz, főleg az akciók közben. a "main theme" jellegű dalok viszont szerintem gyengébbek, mint az előző részeknél.

a sztorit tényleg rendberakja kojima, de valahogy mégis a sok 10 pontos és 100%-os értékelés mellett erőtlennek gondolom. nagyon jó, de volt ez már jobb korábbi részeknél.

az akció szintén volt már jobb, sajnos kevés volt az új ötlet. a kke-i helyszín viszont parádés volt.

all in all, nekem továbbra is a hármas a kedvenc részem, fél %-kal lemaradva utána a kettes, arról fél %-kal az egyes, és utána egy 10-15%-kal lemaradva a négyes.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#66) SystemRoot válasza Parci (#65) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ezt PC-re nem akarják véletlenül kiadni?

Iszonyú dühítő hogy egy jó drága pc mégsem mindenre jó, mert nem rá írják... :(

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#67) Parci válasza SystemRoot (#66) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem hiszem, ps3 exkluzív. egyedül az mgs2 jött ki pc-re, tudtommal.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#68) SystemRoot válasza Parci (#67) üzenetére


SystemRoot
őstag

De mi ez a hülyeség, nem éri meg kiadni? Vagy a Sony levédette?
Eléggé dühítő. Ha a Sony azthiszi hogy ilyen trükkökkel majd eléri hogy az emberek vesznek PS-t, hát remélem mihamarabb csődbe mennek. :o

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#69) Wolverine válasza SystemRoot (#68) üzenetére


Wolverine
félisten

A Halo, a Fable, a Jade Emipre vagy a Mass Effect meg Xbox exkluzív )volt, amíg jó sok késéssel ki nem jött a PC-s verzió). Ez a világ így működik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#70) Parci válasza SystemRoot (#68) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez van. a konami is piaci szereplő, ha nekik így éri meg, hát így éri meg. de a játék amúgy konzolon érzi jól magát. és igen, van, aki ezért veszi meg a konzolt. például én. (persze másra is használom)

ja, amúgy kojimáék mindig az utolsó bitet is kihajtják az adott platformból, szóval nem 3 perc lenne ezt portolni másra.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.