Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

ma reggel láttam a tv-ben nagyon durva volt. A pacik azért megúszták.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) raczger


raczger
őstag

Egy lovaskocsit hogy nem vett észre? Lehet csak szimplán úgy kapta meg a jogsit hogy nem mondták el mire való a fék meg kormánykerék, sok ilyen ember van, csak a gázpedált ismeri.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3) Dany007


Dany007
veterán

V.színűleg balf*** volt a sofőr. =/
Bár én a 21. század forgalmába már nem mernék lovaskocsit engedni. Pesten meg pláne nem! Abban a forgalomban még autóval is veszélyes, nemhogy egy ilyen lassú és sérülékeny "járművel".... =/

(#4) Gergő_ válasza Dany007 (#3) üzenetére


Gergő_
őstag

én meg több autót nem engednék a forgalomba. valamilyen konszolidációra lenne itt is szükség.

(#5) ABE válasza raczger (#2) üzenetére


ABE
őstag

Sötétben elég egy rosszul kivilágított jármű, egy elvakító lámpatest, egy óvatlan kisorolás, egy pillanatnyi kihagyás, és megvan a baj.

(#6) Dany007 válasza Gergő_ (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Az is egy megoldás kérdés, hogy mennyire életszerű és kivitelezhető-e.

(#7) Lenry válasza Dany007 (#6) üzenetére


Lenry
félisten

az.
csak tömegközlekedni kellene. nem az, hogy állanak a dugóban, 1 autóban, 1 ember ül, és csodálkozik, hogy nem jut el sehova

egy villamos 200 embert visz el. egy busz 120-at. egy autó 5-öt.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Gergő_ válasza Lenry (#7) üzenetére


Gergő_
őstag

2 autó visz 1 embert. :D

(#9) Dany007 válasza Lenry (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, de olyan tömegközlekedéssel ami ott van... hát lehet én is inkább ülnék az autóban a dugóban mint hogy 200 ember között a koszos szutykos 60 éves villamoson mindenféle lepukkant meg egyéb ember között szenvedjek...

(#10) anjani182


anjani182
őstag

Nem akarok általánosítani, de van egy sejtésem hogy a piros Micrában egy nő ült...

A legveszélyesebbek a nők és az öregek, én azt veszem észre, hogy jobb egy "örült" száguldozó aki legalább határozott és ki tudod számítani mit csinál/mit fog csinálni, mint a balfék, tötyörgős, határozatlan, 3 hengeres kocsival közlekedő és nagy reakcióidővel rendelkezi papóka vagy nőci... :U

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#11) madstunt


madstunt
addikt

a forgatás belvárosi része késtünk majdnem el
sikerült végülis a reviczky utcában leparkolni oszt mikor visszamegyünk a kocsihoz este egyik végén kordonnal másik végén forgatással volt lezárva az utca. örültünk nagyon

(#12) szablya


szablya
tag

Hülye autós :(((

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.