Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Hihetetlenül igazad van.

Talán sokan azt hiszik, hogy eme írás szerzője milyen bölcs, holott amiket leírtál mindenki szeme előtt ott van. Csak kevesen tudják, vagy merik bevallani a dolgokat.

A nőügyekkel kapcsolatban még hozzátenném, hogy a pontot az íz íre az teszi fel, ha az ember hiába keresi a nagy őt, ha őbenne senki sem látja meg... :( :( :(

Egyébként gratulálok az íráshoz, szerintem nagyon értékes gondolatok és igen pozitív képet alkot a szerzőjéről! ;)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2) Szabesz


Szabesz
őstag

úúúhh.. nagyon eltaláltad :R

jó látni/olvasni h nem csak egy embernek lehetnek ilyen hangulatmódosítói (érzelmi hullámvölgyei...)
Épp most kezdek úgy ahogy kilábalni egy hullámvölgyből. Ez most nagyon jól jött :)

¯\_(ツ)_/¯

(#3) burgatshow


burgatshow
veterán

A nős téma szerint akkor én most nagyon rendben vagyok magammal? :F

(#4) #54715584


#54715584
törölt tag

es a munkahely? a munkahelyi legkor? noi fonokok? noi dolgozok? nehany vidam kisgyerek arca? esetleg egy mosolygo plakat az esos napokon? esetleg diszkriminacio? amit te is elkovettel az irasban? vki mas banata, gondja, amivel szembesulsz? baratok, haverok, ismerosok befolyasolokepessege? stb...irhatnek meg tobbet is :)

(#5) Parci válasza #54715584 (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

persze, ez mind jáccik. de nekem a fentiek voltak a legnagyobb tényezők.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) Parci válasza burgatshow (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

némileg infóhiányos a kérdés. ha boldog vagy, akkor igen, amúgy :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) lorcsi


lorcsi
veterán

Jól kiéled magad ezekkel az írásokkal, csak azt nem értem hogy korábban miért nem vezettél blogot? Miért pont a logoutra írsz?

(#8) burgatshow válasza Parci (#6) üzenetére


burgatshow
veterán

''A lényeg, hogy oda adj (bármilyen téren, legyen az barátság, testiség, szerelem, akármi), ahol vevők rá. Máshonnan tiplizz bátran, és ha tudsz, ne nagyon nézz vissza. Nagyon kevesen vannak annyira rendben magukkal, hogy hosszabb távon is kibírják a folyamatos elutasítást.''

A Kedvesem nem éppen az a fajta lány, aki állandóan az ember nyakába lóg. Inkább olyan kis csipkelődős (még felém is) de tudom, hogy szeret.

Most már teljesen eltévedtem ezen a gondolati úton... :U

(#9) Parci válasza burgatshow (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

még mindig nem értem az összefüggést az idézet és a kedvesedről írtak között :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) burgatshow válasza Parci (#9) üzenetére


burgatshow
veterán

Ő alapból olyan természet, hogy nehezen mutatja ki azt, amit érez, ebből kifolyólag nem egy bújós, szeretetet mutató személy. Én tudom, hogy szeret, néha (de ritkán) tesz is rá utalásokat.

Azonban mikor először olvastam a bejegyzésed, egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy ha Ő ilyen típusú ember, akkor lehet, hogy ebből a kapcsolatból ki kéne lépnem? Aztán arra is rájöttem, hogy baromság, mert ha jól értem a mondanivalódat, akkor te azokra az emberekre (vagy embercsoportokra) gondolsz, akik semmilyen!?! visszajelzést nem adnak a másik félnek így a magamra levetített eset már el is bukott, hiszen a Kedvesem ha nehezen és ritkán is, de mutatja hogy kellek és fontos vagyok neki.

Azt hiszem megvilágosodtam! :B

(#11) Parci válasza burgatshow (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így már jobban értem. azért azt ne feledd, hogy egyrészt lehet, hogy totális baromságokat írok. másrészt lehet, hogy nem azok, de csak/épp/részben nekem nem baromságok. harmadrészt abszolút nem arra értettem, hogy valaki nehezen mutatja ki az érzelmeit.

arra értettem, hogy ha valaki kimutatja, hogy nem kellesz (nem vagy a barátja, nem tart férfinek, bármi ilyesmi), de te nagyon szerelmes vagy (nagyon fontos neked, nagyon vonzódsz hozzá, stb), akkor is azonnal tiplizni kell, mert lerombol hosszútávon.

bármennyire is van köztetek rengeteg kötelék, jó vele lenni (tipikus szakítás utáni állapot), de nem kellesz már neki tényleg, mindenestül. ilyenkor bármilyen jól meg is vagytok, ha te még érzelmileg nem vagy független, akkor szükségképpen folyamatos, apró (és nagyobb) ''nem''-eket fogsz kapni. és ez lezúz.

lényeg a lényeg: oda adj, ahol vevők rá.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) burgatshow válasza Parci (#11) üzenetére


burgatshow
veterán

Igen ezért írtam, hogy megvilágosodtam. Egyébként totál igazad van! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.