Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] ha én f@szyuppie lennék... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36) Jhonny06 válasza Oliverda (#29) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván jót szórakoztál rajta, nem csodálkozom. Többek között Te vagy az egyik, aki mindig ugrik a hasonló témájú írásokra. Ilyen irányba? Milyenbe? Van pénze és szereti költeni? Most akkor ki a szar ember? Aki egy bejegyzésben ócsárol, vagy az, akinek van pénze és szereti költeni és nem érdekli más emberek véleménye? Ugyan már.. az aláírásod kicsit visszanyalt, úgy tűnik.

Parci: Attól még, hogy megveszed ezeket a termékeket, nem leszel olyan. Ezek egyszerű luxuscikkek. Nem értem, hol a probléma.

Mr.Csizmás: Mindösszesen egy iPhone-om van, egyáltalán nem foglalkozok az Apple-el. Itt már rég nem a márkáról van szó.

tildy: De könyörgöm, attól még, hogy beül valaki egy MacBook-al a Starbucks-ba, miért lesz egyből fanatikus sznob? Azért, mert szereti a minőséget? Aki meg egy Acer-el ül be, az kevésbé gáz, mert szarabb laptopja van? Tipikus szánalmas magyar mentalitás, az ilyenektől hányok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Parci:] ha én f@szyuppie lennék... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.