Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

"a magyar ember olyan paraszt, mint egy betonkocka."

Igen. Csak nem mind1 ki mondja, ill. írja. Konkrétan engem majdnem meglincseltek érte. :U Neked szabad, nekem nem. Béke! :R

Rip and tear

(#2) #47053824


#47053824
törölt tag

a cigány ember olyan paraszt, mint egy betonkocka.

Persze vannak kivételek.

(#3) Bubu79


Bubu79
addikt

Örülök, hogy sikerült megfognotok a mondandó lényegét...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4) Zolaash válasza Bubu79 (#3) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Én is szeretem a bort. Főleg a vöröset. De nem vagyok olyan ínyenc, mint Parci. Nekem jó a 400 forintos Dankó Pesta. Kólával. Most jó? :P

Rip and tear

(#5) Bubu79 válasza Zolaash (#4) üzenetére


Bubu79
addikt

Kicsit jobban kapcsolódik a mondandóhoz...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#6) lenox


lenox
veterán

Magyar ember mindig a mas dolgaval torodik, sosem a sajatjaval. Miert erdekel teged, hogy mas mit csinal a lexusaval/mekjevel? Neked azert kellenek/nem kellenek ezek, mert mas igy vagy ugy viselkedik vele? Eleg fura... Illetve hogy pont nem, eleg magyar...

[ Szerkesztve ]

(#7) Parci válasza lenox (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem foglalkoznék vele, ha nem lenne a többi embernek rólam véleménye, azért, mert ilyen terméket használok (és mindezt azért, mert akik ilyen terméket használnak, azok többnyire...). szóval érted, ha nem lennék b@sztatva érte explicite vagy implicite, leszarhatnám.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) Pacák


Pacák
senior tag

Ha a tartósítószert nézzük, akkor tényleg egészségesebb dolog a bor és a sör fogyasztása, mint sok üdítőé.

Két kivétel van, amiről tudok: a Borsodi és Stella sajnos tartalmaz antioxidánst. Hüpp.

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#9) lenox válasza Parci (#7) üzenetére


lenox
veterán

Na es mi a fontosabb, amikor autot valasztasz, hogy a tobbieknek mi lesz a velemenye, vagy hogy neked jo lesz-e? Mi a fontosabb, hogy a tobbiek mit szolnak a mekedhez, vagy hogy te jol tudod-e hasznalni? Nem tudom, nekem ezek konnyu kerdesek...

(#10) Parci válasza lenox (#9) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tudom, miért gondolod, hogy bármiből rosszat választok azért, mert "a jó már foglalt az elviselhetetleneknek". de nem, nincs mekem, van másik jó gépem, és igen, faktor volt a döntésnél, hogy nem akarom a mek-sznobizmust magam köré. ha minden más választás rossz volna, akkor ennek ellenére bevállaltam volna a meket.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Egyik ismerősöm mondta, aki "boros", hogy kóstolt gazdagéknál olyan drága bort, hogy amikor nem látták, kiöntötte a virágcserépbe. :D
A jó bor nem az árától lesz jó, jó pincében amit a borász magának csinál, az az igazi. Mondjuk sörből is a "házi", de azt nemigen kapni már a boltokban, pedig nagyon finom a pasztőrözetlen, szűretlen sör. :K

Zolash: a Dankó az nem bor. :D édes vörösbor nincs. :( mondjuk kólával az a jó, rendes borból nem ér boxost csinálni, kannást meg ne igyon senki... ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12) zsiga667 válasza Pacák (#8) üzenetére


zsiga667
addikt

Elég sokminden tartalmaz antioxidánst, nincs is ezzel semmi probléma. Pl. minden borban van, mivel a szőlőben van vagy ötvenféle... :U Épp ezek adják (persze sok más dolog mellett) a vörösbor jótékony hatását az emberi szervezetre.
Sörbe mesterséges útonezek kerülhetnek, egytől-egyig igazi halálos mérgek... :)

(#13) jeges


jeges
senior tag

nem értem a problémát. mindenesetre én bizonyosan nem fogok továbbra sem a 40fokos kánikulában bort, ill. téli estén jégbe hűtött sört inni. mindkettőnek megvan a maga helye, ideje. nemrég pl megtapasztaltam, hogy vannak helyek, ahol a koktél az igazán elviselhető pia. egész mostanáig nem voltam hajlandó inni ezeket a kevert vackokat, gusztusom se volt rájuk, de a 35 fokban a 80-85 fokos páratartalom mellett tényleg koktélozni kellemes...meg persze sörözni. ;]
szóval nem zárják ki egymást, úgyhogy mindegyikből jó, ha van otthon. :K

(#14) lenox válasza Parci (#10) üzenetére


lenox
veterán

Azt irtam, hogy azt gondolom? Ha azt gondolnam, azon alapulna, hogy irtad, hogy elmegy a kedved a bortol, es parhuzamot velek felfedezni (a kocsog user vonalon) a bor es a lexus meg a mek kozott.

(#15) Parci válasza lenox (#14) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lexus marad :), mek nincs, bor meg hullámzó - és azért iszom mindig, max nem lelkesedem annyira :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) philoxenia válasza jeges (#13) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Martinász vagy? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17) lúzer válasza philoxenia (#16) üzenetére


lúzer
veterán

ott 60 fok van ;)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#18) philoxenia válasza lúzer (#17) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Meg gondolom nem is koktéloznak....Marad a fóliázás, ott kb annyi van, ha ajtót nyitsz, bár locsolás után 110% a páratartalom.
Neked sikerült a múltkoriban letölteni a hsz.-eket? Rákérdeztél egyszer, de azután nem figyeltem mi lett, most nekem is jó lenne, ha tudnám olvasgatni amikor messze az internet...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19) lúzer válasza philoxenia (#18) üzenetére


lúzer
veterán

sajna százasonként, de végülis úgyse volt vészes

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#20) philoxenia válasza lúzer (#19) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mondjuk mostmár lehet kétszázanként is... :DDD Köszi! :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21) jeges válasza philoxenia (#16) üzenetére


jeges
senior tag

valami azt súgja, hogy ezt a kérdést értenem kellene. :U

(#22) philoxenia válasza jeges (#21) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tényleg az vagy ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23) jeges válasza philoxenia (#22) üzenetére


jeges
senior tag

nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.