Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eg


Eg
csendes tag

Theo Papa jo, csak kicsit lassan hozzak ki a kajat.

(#2) Parci válasza Eg (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez így van, most is 70 perc volt. de amióta anno megismerkedtem ezzel a cézárral, nem találtam jobbat. és igazából minden jó a theo papánál, jól főznek.

van még hasonló szintű tuti tipped/tippetek?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) Eg válasza Parci (#2) üzenetére


Eg
csendes tag

okay italia is jo. sot!

(#4) Andie


Andie
őstag

Ma eszembejutott ez a cikk, és gyorsan rendeltem tőlük egy Parci által istenitett cézár salátát, mellé dobtam még egy somlóit is, akár 2 emberes a sali akár nem :D
Sajna a hidegzuhany 5 perc múlva jött telefonon, egy kedves hölgy közölte: ugye tudom, hogy 900 Ft a kiszállitási dij? (12. ker)
Mondom nem, honnan tudnám? Sem a rendelési oldalon az összesitöben, sem a tételek között, sem a főoldalon, sem a visszaigazoló emailben nem volt feltüntetve. Hát igeeeen, igazából van egy eldugott link, miszerint szombaton.... (és itt elharapta a mondatot).
Ja, egyébkéntis 80-90 perc múlva tudják csak.
Nos nem ez utóbbi, inkább az étel majdnem teljes árával megegyező kiszállitási dij miatt mondtam le a rendelést. Hogy engedhetik meg ezt maguknak akkor, mikor a kiszállitó cégek legalább fele ingyen hozza ki a cuccost? Emellett kissé sunyiságra vall, hogy sehol nem tüntették fel láthatóan a tetemes kiszállitási dijat - bár azér annyi jóindulat volt bennük (gondolom pár futárt már megvertek), hogy felhivtak - hol éri ez meg nekik?

Lett egy 50min-es pizzám :(

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#5) Parci válasza Andie (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

húú, tökre sajnálom :(
én azért nem kerültem ilyen helyzetbe, mert a nyóckerbe normál áron hozzák. gyere fel egyszer hozzám és rendelek neked egyet! :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) Andie válasza Parci (#5) üzenetére


Andie
őstag

Megdumáltuk! és köszönöm :R
(ja, most nézem, hogy csak rendelsz, de fizetnem nekem kell ;) )

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#7) degu válasza Parci (#2) üzenetére


degu
senior tag

Nem tudom,hogy mirol beszeltek?! :F
En csak egy Cezart ismerek,de az nem salata,hanem konyak! :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#8) Andie válasza degu (#7) üzenetére


Andie
őstag

Ez a degu tud valamit.
Bevesszük harmadiknak, Parci? :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#9) Parci válasza Andie (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó sör - jó bor - mindenkor. ezen kívül unicum és esetleg némi pálesz. de hogy konyak..???? :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) Xpod válasza Parci (#9) üzenetére


Xpod
addikt

Ha a jó bort szereted, akkor szerintem a konyakot, bocsánat cognack-ot sem fogod utálni. Elvégre fahordóban érlelt borpárlat nem lehet rossz. Feltéve ha eredeti cognack-ról van szó.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#11) fene_vad


fene_vad
senior tag

theo papa telleg igen finomat foz, es valoban hatalmas adagot ad:D
sztrapi fustolt csulokkel nyaminyami....

netpincerrol meg a La Palma pizzeriat ajanlom, eloszoris nagyon olcsok, masodszor oveke a legjobb pizzateszta a varosban, harmadszor eppen most fejeztem be desszertkent ''bundazott alma forro fahejas meggyontettel''-t....
FELHABORITOAN es DOBBENETESEN finom!! es csak 400 buznyak

(egesz kozel dolgozok hozzajuk, es mar tul vagyok az 50. pizzamon 8 honap alatt xD)

(#12) Parci válasza fene_vad (#11) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ki is kóseroltam, amit ajánlottál, igaz, pizzát nem kértem, csak a fahéjas bundásalmát. az tényleg finom, bár azért imho nem döbbenetesen, de korrekt volt. a többi kaja is, de a theo papa egy nagyságrenddel jobban főz - szvsz.

cserébe tényleg olcsóak voltak. a pizzájukról nem tudok nyilatkozni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.