Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

A chuck az jó, különösen miatta :)

(#2) The DJ


The DJ
addikt

Hűű, ezt a bejegyzést pont egy Chuck epizód közepén találtam meg. Le kellett állítanom egy percre a csörgő telefon miatt, aztán úgy gondoltam frissítek ide is egyet mielőtt visszabújok a sorozatba és lám... :D

No igen, nekem is tátva maradt párszor a szám Sarah megmozdulásain. Nem tudom hanyadik évad és hanyadik rész, de ha még az elején jársz, akkor annyit elárulok, hogy lesznek itt még áll ledobósabb részek is ;)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) dqdb válasza The DJ (#2) üzenetére


dqdb
nagyúr

A harmadik évad határozottan jól kezdődik ezen a téren :D Amúgy Parci nem vagy egyedül ezzel a "problémával":

sorozatjunkie.hu 2007
sorozatjunkie.hu 2008
sorozatjunkie.hu 2009
:D

Én még all-time favorite-ként mellé tenném Kristen Bellt, a Veronica Mars után nem lehet nem szeretni.

1 2 3

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5) dqdb válasza Kalandor (#4) üzenetére


dqdb
nagyúr

Valld be, hogy a vágóképekért nézed csak azt a sorozatot :D

Amúgy egyetértek Kalandorral, ez a két sorozat, bár enyhén más a stílusuk, de hangulatban jól kiegészíti egymást. A tetejébe minimális átfedéssel mennek párhuzamosan az új részek, azaz amikor az egyik lepihen, a másik éppen folytatódni szokott. Tavalyelőtt nyáron a magát az elejétől komolytalanul vevő The Middleman egészítette ki őket nálam trióvá.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#6) Parci válasza Kalandor (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igazából maga a sorozat annyira nem jön be, jópofa, kedves, van 1-1 nagyon jól eltalált rész, de a többsége azért semmi extra. a "the wire" és a "battlestar galactica", no meg a "house md" elég magasra tették/teszik a lécet.

yvonne strahovksi viszont... ... ... két sör, szingli, két sör, szingliiiiiiii...!

(második évad közepénél járok kb. lécci ne spoilerezzen senki..)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Továbbra is Két Beckinsale. Mert egy nem elég.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) gabor85 válasza Bog (#7) üzenetére


gabor85
őstag

Nekem egy is elég lenne. Gyönyörű :B

(#9) Parci válasza Bog (#7) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

not. a. chance.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) Parci válasza Kalandor (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne mondd már, hogy a The Shield hozza a The Wire szintjét, mert elsírom magam... :)

a The Wire gyakorlatilag tökéletes. eleje, közepe, vége van, hibátlan. iszonyatosan erős, nagyon komoly társadalmi dráma is, rettentő hiteles (ijesztően...), eközben humoros, izgalmas. a The Wire 9+ pont, és 10 pontot ugye nem osztunk (bár Yvonne... ehh, bontok még egy sört :D).

Lost nálam 4/10, totál hiteltelen/érdektelen (igen, állítólag a vége felé egyre jobb... ki jut el odáig?). a West Wingről tudom, h jó, de valahogy nem visz rá a lélek.

a Lie to Me-t viszont lehet, h megnézem. Drive is új.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#12) tibi666


tibi666
senior tag

katie cassidy, egyértelmű.

(#14) Parci válasza Kalandor (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

prison break nálam a heroes mellé küzdötte le magát, 2-3/10. ciki, konkrétan, ezekhez képest a 24 hetedik évada egy feszültségekkel teli társadalmi dráma. a maga kemény 3-4/10 pontjával. :D

azt legóztam össze a szavaidból, hogy a Lie to Me és a Drive, ami nekünk kell. köszönöm, ez is bőven elég muníció egy darabig. :D kérdés: ezeknek van vége, vagy még jönnek az újabb és újabb évadok, és nyúlik, mint a rétestészta? (a prison break például egész jó lett volna, ha csak egy évada van...)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) adalbert1 válasza Kalandor (#13) üzenetére


adalbert1
veterán

Vic Mackey karaktere szerintem is zseniális volt, Michael Chiklis meg tökéletesen hozza a figurát. Esetleg Sons of Anarchy? Habár a The Wire-től (amiből csak kevés részt láttam sajna) az is nagyon messze van, viszont szerintem kifejezetten jó ez a motoros banda stílus. :) , Katey Sagal meg Peg Bundyhoz képest sokkal magasabb színvonalat hoz, nem is hittem volna hogy képes ilyenre is. :))
Komédiák közül meg jelenleg a Two and a Half Men a nyerő, igaz a Seinfeldhez képest sehol sincs.

(#16) dqdb válasza Parci (#14) üzenetére


dqdb
nagyúr

A Lie to Me epizodikus, az átívelő szál minimális benne. Ha az első évad eleje nem jön be, akkor próbáld meg a második elejét is, mert változott a showrunner, és valamelyest a sorozat stílusa is.

Krimiből nálam most a Castle + Bones páros a menő.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az utolsó képen a jobb vagy a baloldalira gondoltál? :D

***

(#18) tiv83us


tiv83us
veterán

Jo kis ausztral akcentus, kelet-europai ver, nagyon jo cucc.
Bar igazabol a Mass Effect 2 elott semmit nem tudtam rola.
A virtualis verzioja is jol sikerult :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20) dqdb válasza Kalandor (#19) üzenetére


dqdb
nagyúr

Külön szál van Loker szívatására is :) Ha neked is ez a stílusú krimi jön be, akkor a korábban említett Castle/Bones párost ajánlanám neked is. Egyetlen dolgot jegyezz meg: Bones-nál a cold open alatt tilos a kajálás, de utána már mehet :)

Ja, egyébként, Parci, Chuck S02E05 gondolom megvolt Yvonne a 19. percnél a miniszoknyás jelenetben?
Megnéztem gyorsan újra, hatásos intro, és szerencsére a későbbiekben is alkalmazzák :D

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#21) Parci válasza Kalandor (#19) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Ja, egyébként, Parci, Chuck S02E05 gondolom megvolt Yvonne a 19. percnél a miniszoknyás jelenetben?"

ne kínozzatok! :DDD
amúgy mondtam már, hogy nem a "jónő" faktor a lényeg, tucatszámra vannak, kb. mindenhol. y.s. egyszerűen szép, a mosolya nem az a hollywoodi-amerikai egyen-plasztik-vigyor, hanem őszinte, megkapó stb. olyan lány (nő), akibe az érző, szingli és desperate férfiember bele bírna szeretni. nem én, mert Nórának nyomába sem érhet ever, de el tudom képzelni, h másnál így volna... ;)

prison break: ott is az a baj, hogy igazából nincs forgatókönyv. ez a "company", meg "general", meg "anyu"... vérgáz. leírtam már, h az a baj ezekkel, h amíg nyereséges, gyártják tovább, jön az új évad, akkor is, ha már nincs mit mondani. így nem lehet jó filmet (sorozatot) csinálni. érdekes módon a battlestar galactica és a the wire is egy kerek egész... és mit ad Isten, jók is.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

közben befutott ez

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#23) dqdb válasza Parci (#22) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ne nézd végig, mert 2:35-től spoileres neked.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#24) Parci válasza dqdb (#23) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

már késő, de olyasmi csak, amire azért számítottam. meg nem figyeltem igazán, amikor rájöttem, h spoilerveszély. de köszi, életmentő vagy!! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#25) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek, azt fogtátok, hogy az S02E18-ban (asszem.. vagy S02E19) keményen ott figyel a RIOS..? :DDD :DDD

(az előző részben meg Chuckot azzal büntették majdnem, hogy basszus Y.S. helyett Caprica Sixszel lesz kénytelen együtt dolgozni... eszem-f@szom megáll most már, de tényleg!)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#26) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hasonlóan tivhez, én is a Mass Effect 2 során ismertem meg ezt a csajt. A virtuális változat sztem marha dögösre sikerült, talán az eddigi legdögösebb a videojátékokban.

Szerk.: A többi felsorolt csaj is bejövős, jó az ízlésed. Claire Forlani a Meet Joe Blackben meg iszonyat jó, bármennyire szidják is a filmet, meg őt is miatta...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.