Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Vakegérke válasza Parci (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mivel nem dübörög a topic, veszem a bátorságot, és válaszolok.

Nos, az egyértelmű, hogy tecnikailag azonos értékű a Logout a szakmai oldalakkal.
"a logoutos anyagok szűrése reklám szerint megint olyan dolog, ami a RI/OS motor egységességéből adódik: van címlap, vannak tartalmi oldalak, de a banner admin nem tud olyat, hogy "olyan tartalmi oldal, ami off topik témában íródott"."
Lám, ilyen egyszerű, már meg is értettem, hogy miért nem lehet "reklámtalanítani" az írásokat.
Szóval idáig rendben.
"lehet oldalakra bontani írásokat most már. lehet szépen képeket feltölteni hozzá a ph szerverre. nem kevés dolgot fejlesztettünk."
Én pedig másokkal egyetemben hálás vagyok, mert törődtök azzal, amit megteremtettetek, és törődtök velünk.
Szóval ez is rendben.

Most jön a de.
"igazából kifejezetten dühítő és igazságtalan, amit írsz, ráadásul mindennemű alapot nélkülöz. mutass tényeket a kiközösítésre, vagy kérlek, hallgass erről a témáról, mert tények nélkül csak rosszindulatú károgásnak látja a külső szemlélő."
Azt mondtam, hogy negyedrangú a Logout közössége. Nézd csak, mutatok valamit.
Idéznék is belőle:
"Úgy gondoltuk, hogy ezentúl nagyobb hangsúlyt szeretnénk fektetni a rangok, illetve hozzászólások terén a szakmai oldalra."
Még egy idézet:
"A szakmai hozzászólások teljes értékűek, a közösségiek 0.25-szörös súllyal, a piacosok pedig 0.1-szeressel fognak számítani."
Erre voltam olyan szemtelen, hogy azt mondtam, negyedrangú a Logout társasága.

Továbbra sem járom a szakmai fórumokat, hogy minél nagyobb rangom legyen. Az viszont engedtessék meg nekem, hogy kicsit lebecsültnek érezzem magam.

Ennyi volt, vége, türelmed köszönöm, elhallgattam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.