Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) hajbel

hajbel
(őstag)

jól szellőzik

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#2) #41354240

(törölt tag)

Istenem, csak egyszer múljon már el ez a vérpistike-vérgémer-ergébé vonal.

(#3) Geri Bátyó

Geri Bátyó
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Ezt a hullámos fazont tizen éve már elsütötték, csak fényorgia nélkül.
...és már akkor sem tetszett.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Synthwave válasza #41354240 (#2) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Kikapcsolható.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) Cefet

Cefet
(fanatikus tag)

A perforált tetejét azt nagyon irigylem, ideális helye a radiátornak.
Az enyém sajnos nem ilyen, szét is kellett furkálnom az alját.
A tető jobb lett volna, de nem tudtam volna esztétikusra megcsinálni...

(#6) RetepNyaraB

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Ez nagyjából zalman i3, minimálisan igényesebb anyaghasználattal és csatlakozásokkal, de annak a kb. 13k Ft árát kell alig észrevehetően tullépnie a sikerhez.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#7) orion1025

orion1025
(őstag)

Ezazzz, haladunk a múlt gagyiságai felé! Remélem lassan az Acorp házak is megjelennek RGB kivitelben, 486DX vízhűtésre optimalizálva. Egyébként tudja valaki, jogy honnét került elő újra az ergébé mánia? Szerintem régen is vér ciki volt, de mostanra über gáz lett.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#8) rii válasza Synthwave (#4) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

bekapcsolni nem kellett volna

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#9) daa-raa válasza hajbel (#1) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

Egyáltalán nem. Az első ventilátorok gyakorlatilag teljesen le vannak fojtva.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#10) repoz

repoz
(kvázi-tag)
LOGOUT blog (1)

A Mamba-ra hasonlít. Szerintem csinos kis hát lett ez.

(#11) Badlof2k válasza orion1025 (#7) üzenetére

Badlof2k
(fanatikus tag)

Akkor én most érezzem "cikinek" magam mert tetszenek? És nem is kifejezetten azért mert minden színt megjelenít hanem mert olyanra állithatom amilyen a kedvem és megy a többi alkatrészhez a házon belül? ( :

(#12) hajbel válasza daa-raa (#9) üzenetére

hajbel
(őstag)

azt hittem, hogy ez mindenki számára evidens

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#14) daa-raa válasza hajbel (#12) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

Sajnos nem.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#32) orion1025 válasza Badlof2k (#11) üzenetére

orion1025
(őstag)

Ne érezd magad annak, de sosem volt menő az ergébé, még a maga idejében sem. Én speciel hányok a giccsparádé gépektől, pedig nekem is van ledes venti a gép elejében, de az is fehér, és a rácsokon átszűrődve még a gusztusosság keretein belül mozog, illetve sötétben jó fényforrás a földön lévő gépház, még ha csak gyertya kaliberű is.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.