Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) btudos


btudos
veterán

Azon túl, hogy itt csak 9"-es a tablet rész, technikai paramétereket tekintve érdemben nincs különbség a héten bemutatott Padfone variánshoz képest.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2) gubacsino


gubacsino
aktív tag

:F

(#3) helixP válasza gubacsino (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Na, már a "+1"-ezésnél is van egyszerűbb Hsz.-generálás? :)

Kimondottan tetszik. Mondjuk az érdekelne, hogy a 7''-os variáns bejött-e az ilyen kialakításból?

(#4) Peaceliker válasza helixP (#3) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én is azt várom, az lehet érdekelne! :K

"Oh my Goa'uld!"

(#5) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Na, most bukott ki (számomra) a koncepció egyik buktája: a tabletes üzemmódban másfélszer olyan vastag és 20 dekával többet nyom egy 9,7"-es iPad Airnél - azért az már érezhető különbség...

Nem a lényeg a fontos.

(#6) Simi87


Simi87
senior tag

Nem értem miért praktikusabb, mint az én 5C+iPad mini kombón. De azért tetszenek.

(#7) M5Norbi válasza dreamdancer (#5) üzenetére


M5Norbi
őstag

Legalább közben kondizol :D

De nem hiszem hogy ez akkora különbség lenne.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#8) btudos válasza Simi87 (#6) üzenetére


btudos
veterán

Mert minden adatod egy készüléken van, ami közben kettő. Nem kell szinkronizálgatni, küldözgetni, ami a telefonon ott van, az a tableten is, és fordítva.

Kérdés, hogy ez elég előny-e ellensúlyozni azt, hogy két párhuzamosan használható eszköz helyett csak egyet kap az ember, van akinél igen, van akinél nem, ez már egyéni preferencia kérdése.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9) pengwin válasza Simi87 (#6) üzenetére


pengwin
addikt

Azért egy 5c+iPad mini kombináció lehet drágábbra jön ki, mint ez, mondjuk szerintem is praktikusabb úgy (egyébként határozottan NEM szeretem az epölt). De ennek a koncepciónak is megvan a létjogosultsága.
(#8) btudos
Van akinek nem kell a két külön eszköz, vagy csak vágyik az egyediségre. Az egyetlen dolog, ami hasonlít egy Padfone-ra, az egy másik Padfone. :)) Emellett tényleg vannak valódi előnyei, ahogy te is írtad. Egyéni preferencia kérdése.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#10) Simi87 válasza btudos (#8) üzenetére


Simi87
senior tag

nekem 2 külön Apple ID van a két eszközön, de ha egy lenne akkor sem lenne szerintem gond a szinkronizációval. Mindenesetre tetszik, nem egy tucat kütyü. :)

pengwin:
én sem szeretem az epölt, mint céget, csak a termékeit. :)
185+90 volt a kettő, de ha a telefont tré mobiltól veszem az előfizumhoz, a tab-ot, meg a upc-től, akkor jóval kevesebből kijön.

[ Szerkesztve ]

(#11) halkow


halkow
őstag

ez talán olcsóbban fog startolni a végtelen társánál

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) Giorgio1313 válasza Simi87 (#10) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Es az azert jo mert minden appot ketszer kell megvenni?:)

(#13) Bilux válasza halkow (#11) üzenetére


Bilux
veterán

Hozzánk még csak most érkezik a padfone infinity erre kint meg már az X lesz a nyerő. Azon legalabb friss az oprendszer...

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#14) Simi87 válasza Giorgio1313 (#12) üzenetére


Simi87
senior tag

Mivel mind a két eszközön más app-okat használok, ez a veszély nem fenyeget. :)

(#15) Forest48 válasza Bilux (#13) üzenetére


Forest48
aktív tag

Hát ahogy elnézem a csokin kívül nem nagy a különbség...
Jobban tetszett volna egy 4,5", főleg a (csak) 9" mellé. Mert ugyebár ez az 5" nem egy minimálkávás 5"

(#16) Paul119 válasza dreamdancer (#5) üzenetére


Paul119
addikt

És meg fogsz szakadni? Legyünk már férfiak könyörgöm :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) Forest48


Forest48
aktív tag

Ez a spec mennyire vehető biztosra?
Korábban találtam róla olyat, ami szerint nem bővíthető és csak 5mp hátsó kamerával jön. Ennek az értelmét nem látom az infinity (2) mellett

(#18) dreamdancer válasza Paul119 (#16) üzenetére


dreamdancer
őstag

Nem, nem szakadnék bele, de elbírnám a negyed kilós tollat vagy a másfél kilós dugóhúzót is, de azok akkor is sz@rok lennének, ahogy a vastag és nehéz tabletek is azok. A férfit meg nem az teszi, hogy jó nehéz cucokkal mászkál, legalábbis ha túl tudsz lépni Conanon, mint A Férfi fokmérőjén... :)

Nem, sajnos ez így nem nyerő.

Nem a lényeg a fontos.

(#19) sno14


sno14
tag

Hát a specifikációt olvasva ez mintha egy az egyben a new padfone lenne amit az MA a napokban tesztelt. Konkrétan 9' -tól eltekintve minden ugyanaz. Lehet, hogy én siklottam át valami felett?! Vagy a pf x = pf infinity 2 = new padfone?

(#20) nyalifali


nyalifali
aktív tag

Sziasztok, kb 2 hónapja használom a készüléket aktívan, és természetesen farzsebben, az én telefonom "meghajlott", ti tapasztalatok hasonlót?

VaNmIT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.