Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

A Galaxy A3 2017 marha jó áron van. De ez a P10 Plus sem drága a maga kategóriájában.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#2) Csapoati válasza janeszgol (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hááát, 83 ezer egy Snap 430-cal egyező erejű SoC-os, HD kijelzős telefonért szerintem minden, csak nem marha jó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) janeszgol válasza Csapoati (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Más paraméterek is vannak neki. Nem mindenki csak az árat és az SoC-t nézi. :)
De kinek mi a fontos.

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#4) Csapoati válasza janeszgol (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az AAA márkák kedvelőinek megéri talán, másnak azért már nem annyira. A Huawei P9 Lite szerintem nagyjából azonos szint és 62 ezer kártyásan a Telekomnál.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) janeszgol válasza Csapoati (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Evvel nem tudok vitatkozni. Pontos megfogalmazás volt.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#6) Dominó85


Dominó85
veterán

Hm... szolgáltatóknál volt valaha is JÓ ár? Én nem hiszem. :N

* Péter - 06302461862 *

(#7) mizoli


mizoli
addikt

Amíg a szolgáltatók a sim lockos, hűségidős telefonokat annyiért, vagy drágábban adják, mint a boltban függetlenül, addig a szolgáltatónál mindig rossz ár lesz.

(#8) dajkapeter válasza Dominó85 (#6) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Majd nem 30 ezerrel olcsóbban tudom megvenni pl az S7-et függetlenül, mint a havidíjamhoz... :C

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#9) iNfAntRy válasza Csapoati (#4) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Csak a P9 lite-nak nincs IP68-as védettsége és nem Samsung. Így már is jobb az az árcédula, erre célzott szerintem a kolléga leginkább :)
Szerk: illetve arra, hogy a 2016-os verzió is volt 90 ezer felett, és az még ennél is gyengébb volt, -ip68, szóval ezt is figyelembe véve, én abszolút egyet értek vele!

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#10) SkyLine3000 válasza dajkapeter (#8) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én sem veszek soha többet szolgáltatónál telefont. Max ha vmi űberbrutál olcsón nem lesz, amit kinéztem. De az a 2 akkor is visszatart. A szolgáltatós telók meg eladáskor eleve hátránnyal indulnak, mivel függők (ha csak ki nincs nyitva).

(#11) KressHU


KressHU
csendes tag

Az S8/+ illetve a Huawei telefonok is fuggetlenkent kerulnek arusitasra.

(#12) Norbi.


Norbi.
őstag

Szolgáltatòhoz kèpest elèg jò ár, de kiváncsi leszek P10 Plust is olyan nehèz lesz e rendelni, mint amit a P10 topikba olvasok...

(#13) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Alakul sz S7 ára.

(#14) Cranberries


Cranberries
aktív tag

A pontos (díjcsomagokhoz) tartozó árak egyenlőre váratnak magukra. Karbantartás van a Telekomnál csak ne tartson annyi ideig, mint legutóbb. :(

(#15) sbence4


sbence4
csendes tag

Szerintem nem fogy úgy
az új A sorozat ahogy várták,lehet még olcsóbb lesz.Én is vettem inkább egy honor 8-ast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.