Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomee007007


tomee007007
őstag

Nekem az 5.1-es Ozone van, de imádom, az is 10 pontos:)

(#2) >Deego..


>Deego..
senior tag

Szép cikk.

Én jelenleg Ozone Onda ST-t használok, teljes mértèkben megfelel számomra.
Nem rosszak az Ozone termékek a Radon 3K is jól szuperál.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#3) BatchMan


BatchMan
senior tag

Mikor már unod az orrod előtt világító felesleges piros lámpát, tegyél rá egy fekete szigszalag darabot. Nekem a billentyűzeten van ilyen, mert a NumLock este kiverte a szememet.

(#4) noisia


noisia
aktív tag

Tutira a halálba idegesítene, ha egy lódarázs nagyságú piros led világítana 0/24-ben az arcomba.

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#5) capulet75


capulet75
addikt

Semmit nem írtál a hangzásáról. :N Ez így elég vérszegény...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6) tomi1031 válasza noisia (#4) üzenetére


tomi1031
tag

És ilyenkor jön képbe az a hasznos fícsör, hogy levehető a mikrofon. :DDD Amúgy ha a számnál van akkor sem zavaró, mert a világító rész kívül van.

(#7) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Az ilyen 5.1/7.1 fejhallgatóknál mennyire "élvezetes" a térhatás?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) Carlas


Carlas
senior tag

Nekem volt 2db OZONE STRATO EVO 5.1 -em mindkettő a hangszóró illesztésnél szétesett nem is cserélték jóváírták azonnal gondolom (masnal is jelentkezett a hiba) sztem ezek hibásak, en Aqua-ba vettem 1-et és 1-et edigital. A bizalmam kicsit elszált mert hiába olcsó az ára az anyagminőség sajna pedig alig hasznaltam. De viszont nagyon szépen szólnak ahoz képest. Ár érték arány nagyon jó tényleg csak a tartósság kérdéses, de lehet csak a stratonal van ez. Most egy Cooler master Sonuz van és jóval jobb szerintem, pedig ez stereo de gyönyörűen szól, de kényelmesebb és fém a pánt rész.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#9) Carlas válasza Zirowe (#7) üzenetére


Carlas
senior tag

A strato evo 5.1 be 4-4 hangszoro van egész jó a térhatás, de nem tökéletes. bár egy drágább pl razer,logitech headsetbe sokkal jobb a hang, csak hat 2xer annyiba kerul

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#10) Carlas válasza BatchMan (#3) üzenetére


Carlas
senior tag

Ezen folyamatosan vilagit a mikrofon led? mert a strato evon csak akkor ha némitod a mirofont ez jelzi hogy nem hallanak, meg mások latjak hogy lehet hozzád beszélni.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#11) tomee007007 válasza Carlas (#8) üzenetére


tomee007007
őstag

Nekem is Evo 5.1 van, én majd egy éve használom hibamentesen....

(#12) tomi1031 válasza Zirowe (#7) üzenetére


tomi1031
tag

Szerintem simán meg lehet különböztetni a hangok irányát, nekem nagyon bejött. Biztos hogy egy G35-nek jobb csak ugye az 2x annyiba is kerül. De ennyi pénzért simán megéri. Ha valódi térhangzásra vágysz akkor meg Razer Tiamat 7.1. Abba 5-5 hangszóró van mindkét oldalt. Csak hát ahhoz kell egy rendes hangkártya is, a fejhallgató meg van vagy 50k.

(#13) Carlas válasza tomee007007 (#11) üzenetére


Carlas
senior tag

hat nekem 2db kuka lett ugy hogy heti 3 órat hasznaltam max. mind ugyan ott esett szet sőtt az edigital forumban is panaszkodnak erre meg az aquas is mondta. de pl az ozone attack olcso fulesnek nincs baja.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#14) tomee007007 válasza Carlas (#13) üzenetére


tomee007007
őstag

Ez érdekes...lehet hogy valamilyen első szériás darbokat fogtál ki, aminek ez volt a gyermekbetegsége, láttunk már ilyet nem egyszer....azért jó h van 2 gari:)

[ Szerkesztve ]

(#15) orion1025 válasza Zirowe (#7) üzenetére


orion1025
őstag

Gondolom annyira mint a házimozinál, semennyire, real STEREO ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#16) tomee007007 válasza orion1025 (#15) üzenetére


tomee007007
őstag

Azért ezzel vitatkoznék.....

(#17) capulet75 válasza orion1025 (#15) üzenetére


capulet75
addikt

Nyilván az életben soha sem próbáltál virtuális térhatású fejhallgatót. Csak fontos okoskodni...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#18) tomi1031 válasza orion1025 (#15) üzenetére


tomi1031
tag

Ki kéne próbálni és rájönnél, hogy hülyeségeket beszélsz. :N

(#19) aram01 válasza orion1025 (#15) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem az 5.1-es meduza elég jó volt

jah: és a házimozim is jól adja, lehet a füleddel van a baj? :U

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) Shing válasza tomi1031 (#18) üzenetére


Shing
őstag

Miért, tényleg mögöttem szól aminek onnan kell szólnia? Nem, mert csak a 2 fülemen van hangszóró és nem a térben mögöttem. Persze attól még van térhatás, de nem lesz ugyan olyan.

(#21) capulet75 válasza Shing (#20) üzenetére


capulet75
addikt

Mert képesek ezek a fülesek azt a hatást kelten, mint ha valóban "térben és távolságban" lenne a hangforrás.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#22) tomi1031 válasza Shing (#20) üzenetére


tomi1031
tag

Ahogyan capulet75 kolléga mondja. De mondom ott a Tiamat 7.1 50k-ért, az legalább valódi térhatás lesz, csak kicsit drága mulatság. :U

[ Szerkesztve ]

(#23) capulet75 válasza tomi1031 (#22) üzenetére


capulet75
addikt

Van a razer oldalán egy maelstorm (v mi) audio engine nevű progi. Én az kipróbáltam a G35-ön és a Megalodonon is. Becsuktam a szemem és teljesen jól érzékelhető minden irány.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#24) tomi1031 válasza capulet75 (#23) üzenetére


tomi1031
tag

Köszi, teszek vele egy próbát hogy tényleg jobb-e. :R

(#25) capulet75 válasza tomi1031 (#24) üzenetére


capulet75
addikt

Ez csak tesztprogram. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#26) tomi1031 válasza capulet75 (#25) üzenetére


tomi1031
tag

Hupsz akkor elnéztem, bocs :B

(#27) zolka95


zolka95
őstag

nekem is ilyen van, de még féléves sincs és már rossz a mikrofon :\
viszont ha csak simán bedugom a gépbe, akkor világít
hogy hangot vesz-e fel úgy már nem emlékszem

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#29) tomi1031 válasza zolka95 (#27) üzenetére


tomi1031
tag

Vidd vissza, garanciában kicserélik. :K

(#30) capulet75 válasza #32839680 (#28) üzenetére


capulet75
addikt

A térhatásban nem csak a tér van benne hanem a hatás is. Próbálj ki egy G35-öt rendesen, installált szoftverrel. Utána megbeszéljük a többit. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#31) danikollar


danikollar
őstag

Meg kellene már hallgatnom egy ilyen fülest, hogy milyen. Nem volt még szerencsém 5.1-eshez sem, nemhogy 7.1-eshez.

(#32) tomi1031 válasza capulet75 (#30) üzenetére


tomi1031
tag

Eredetileg én is G35-öt terveztem de az újra nem volt pénzem, használtan meg nem volt. :(

#31 danikollar: Én idén a PlayIt-en próbáltam ki egy G35-öt (minden gépnél az volt) és teljesen meggyőzött, egy kipróbálást mindenképpen megérnek az ilyen fejhallgatók. :R Most látom, hogy ugyanaz a vezetéknevünk. :DDD

(#33) danikollar válasza tomi1031 (#32) üzenetére


danikollar
őstag

Na, ez igen! :C

(#34) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Biztosan vaskalapos vagyok, de nekem mindegy hogy hány pont hányas, csak vezetéknélküli legyen. Utálom, amikor fel kell állni a gép elől és az ember húzza a madzagot, leránt ezt-azt... satöbbi.

(#35) QbHead


QbHead
aktív tag

Nagyon jó lehet hogy benevezek egyre.

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#36) capulet75 válasza sing1ep1ayer (#34) üzenetére


capulet75
addikt

G930

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#37) Sify


Sify
senior tag

Én most vettem egy ilyet. Windows 8.1 gépemre akartam beüzemelni, de csak stereóban volt hajlandó működni. Visszaraktam a Win 8-at azon meg működik rendesen. Így aki 8.1 alatt akarja beüzemelni annak rossz hír, hogy még nincs hozzá támogatottság.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#38) inSt4DEATH


inSt4DEATH
csendes tag

Sziasztok most vettem egy ilyet és az lenne a kérdésem, hogy valahogy meg lehet-e oldani azt hogy mikor kikapcsolom a gépet ne világítson, mert elég zavaró és az áramot is eszi rendesen :Y

(#39) koko1238640 válasza inSt4DEATH (#38) üzenetére


koko1238640
tag

1. Megéri még mindig ilyen fulest venni filmhez és játékhoz?
2. Ugye ennek a csatlakozoja usb-s, külön a 7.1hez nem kell semmilyen hiperszuper hangkartya ? A lenovo g580as laptopomhoz jó választás szerintetek?

(#40) koko1238640


koko1238640
tag

(bocsi az új gomb helyett véletlen a valasz-ra nyomtam.)

(#41) nbware


nbware
senior tag

Sziasztok,

ilyesmin gondolkozok, csak hát kérdés, hogy windows 10 alatt működik rendesen?

Köszönöm a válaszokat.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#42) lewee9912 válasza nbware (#41) üzenetére


lewee9912
újonc

Szia, nekem működik rendesen, a driver is kompatibilis. :)

(#43) lewee9912


lewee9912
újonc

Elküldtem garanciába a fülest, mert néha-néha zúg a mikrofon. ATX-en vettem, most várom hogy mi lesz vele, a beszállítójuk azt mondta hogy jó, jövő héten viszik vissza nekik, ők is kipróbálják. Érdekes, egy ismerősömnek ugyen ilyen van, és neki is elkezdett zúgni a mikrofon... Talán széria hiba? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.