Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Jöhet. :K
Az ingyenes hétvégén nagyom megtetszett a játék. Maholnap megveszem.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Raysen623 válasza elithun (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Majd nem fog annyira tetszeni, amikor rájössz mennyire el van rontva a balansz :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) HoyHoy2 válasza Raysen623 (#2) üzenetére


HoyHoy2
tag

:F

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#4) elithun válasza Raysen623 (#2) üzenetére


elithun
őstag

Tud imba lenni a csata, de szerintem olyankor hőst kell váltani. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) la_cc válasza elithun (#4) üzenetére


la_cc
addikt

Milyen jó ötlet, biztos senkinek nem jutott ez eszébe még... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6) elithun válasza la_cc (#5) üzenetére


elithun
őstag

Akkor mi a baj? Tessék jobban játszani. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) Raysen623 válasza elithun (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

Én általában healer-t választok, mert azt szinte senki nem szereti a játékban. Általános elképzelése a játékosok döntő többségének a "lőjünk szét mindent" elv és hozzáállás. Objektívakra szarnak, ha lehet akkor dps hőst választanak, és ha tényleg van rá mód akkor a gyík hanso-t, mert annak akkora a hitboxa mint egy ház.
Mei és Genji továbbra is rendkívül OP, Reinhardt meg szinte kihalt hős lett szerintem Aria miatt. Tényleg jobb vele játszani... szóval vérzik a játék számos sebből, pedig az elején nagyon szerettem. Azóta sem mentünk olyan jó csatákat.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) elithun válasza Raysen623 (#7) üzenetére


elithun
őstag

Legtöbb játékra igaz ez sajna. :(
Talán nekem azért éri el kevésbé az ingerküszöböm ez, mert anno a TF2-vel játszottam sokat. :D
Competitive-ben is így megy amúgy?
CS:GO-ban pl. ég és föld a különbség a Casual és Competitive között.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9) Raysen623 válasza elithun (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Competitive estén pre-made csapattal érdemes játszani, mert pug-okkal ott is szörnyű. Amit mostanában többet toltam, az az arcade-on belül a zászlórablás. A sima gyorsmeccs vált sajnos a legborzalmasabbá a sok retardált miatt. Vannak kivételek, de sajnos kevés és ők competitive-t tolnak inkább. Szóval casual-ként tud problémás lenni. Így visszatértem a öreg wow-hoz vagy hots-ozunk :D Sokkal nyugisabb.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) saen válasza elithun (#8) üzenetére


saen
veterán

Én nem teljesen osztom ezt a véleményt amit feljebb olvastál.

QP-n kevés embert érdekel az eredmény, de comp-ot mindenki komolyan veszi. Persze vannak olyanok akik szándékosan le akarnak menni alsóbb ligába, hogy ott ők legyenek a királyok, de azért ez ritka. A fő probléma inkább abból adódik, hogy ügye 24 hős van és nem érdemes mindegyikkel játszani. Mindenkinek van néhány kedvence amit szeret hozni és a többivel nagyon gyengén játszanak. Gyakran dob össze olyan csapatokat, ahol ha a kedvenceket nézzük, nem lesz jó a team comp.

Balance-ot tekintve meg nincsenek nagy gondok. 24 hőst nem lehet úgy megalkotni, hogy mindegyik minden szituációban ugyanolyan erős legyen. Mindegyiknek van helye és szerepe, persze vannak olyanok akik akkor is eröltetnek valakit amikor nagy hátrányt hoz.

Alapvetően el kell fogadni, hogy ez egy csapatjáték és az ezzel járó dolgok azért okoznak problémát egyeseknek. Személyiségi problémák könnyen felszínre törnek ;] :P Ettől függetlenül ez egy szuper játék és érdemes foglalkozni vele.

(#11) elithun válasza saen (#10) üzenetére


elithun
őstag

Az én stratégiám erre (egészen 2 napnyi tapasztalatszerzés után), hogy igyekeztem minden kasztból egy kedvencet választani és azokkal játszogattam. Legalább így, ha írja, hogy valamely típusú hősből kevés van, akkor választok mási kedvencet. :P
De tudom, hogy sokaknak fáj a healelés, vagy, ha védeni kell hátul vagy egyéb más és ebből fakadnak a fájós csapatok. :(

Majd kíváncsi vagyok milyen lesz a Competitive. :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.