Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wampa1


wampa1
tag

Grat, szép eredmények, ott a helyetek a második fordulóban ;)

(#2) Thrawn


Thrawn
félisten

Le a kalappal! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) Dashes


Dashes
őstag

Grat.! Sok sikert későbbre is! :C
"btw....." :DDD

(#4) jugeen


jugeen
addikt

köszönjük! :R

(#5) bacsis


bacsis
Közösségépítő

a 3dmark eredmény nem rossz!
És a hűtési megoldás sem rossz... szép volt srácok bbár a proci tuning sztem kicsit kevéske lett, 100% fölött kellett volna :K

(#6) kts88


kts88
senior tag

És íme a győztes csapat, le a kalappal. :R :R :R

(#7) Szatesz


Szatesz
őstag

Grat hozzá ....én ezt is vártam... :R

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#8) LEON-T


LEON-T
aktív tag

gratula:)

(#9) bacsis válasza kts88 (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

miért győztes? Én 40%al többet hoztam ki a prociból :F

(#10) VR6-Fan válasza bacsis (#9) üzenetére


VR6-Fan
veterán

használtál már száraz jeget és folyékony nitrot?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#11) wampa1


wampa1
tag

Képeket majd tudtok feldobni a cfg-ről? :U :R

(#12) Воланд válasza VR6-Fan (#10) üzenetére


Воланд
titán

A versenykiírásban nem szerepel az, hogy ezeket kötelező használni. Nem MSI extrém tuningverseny, hanem MSI tuningverseny. És ha azt nézzük, hogy bacsis mit csinált a rendelkezésre álló hardverekkel és, hogy OC-ék mit csináltak, szerintem mindegyik megérdemli az első helyet.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) #72042496 válasza VR6-Fan (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

Arányaiban gondolta - nézd meg a blogját. :)

Ezek a nitrós eredmények nagyon durvák! :D :R

(#14) VR6-Fan válasza Воланд (#12) üzenetére


VR6-Fan
veterán

én nem is arról beszélek hogy ki volt jobb %-osan!
hanem arról hogy ki a rákészültebb.

Balika911:Pudom hogy jobb %-ban (látom senkinek nem esik le hogy miért is ezt kérdeztem) hanem abban hogy akik kint lesznek a 3. forduloban valószínüleg nem léggel fognak hüteni...

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#15) #72042496 válasza VR6-Fan (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Majd belejön, ha szükség lesz rá. :)

(#16) bacsis válasza VR6-Fan (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

folyékony nitrót nem, száraz jeget igen :C
Úgy mondod mint ha csak ez számítana, hogy ki fog győzni...
Tisztába vagyok, hogy nem fogok kikerülni, hiába értem el elég jó eredményt, nem is azért jelentkeztem, csak hogy esetleg kapjak pár elismerést, annak is nagyon örülök...
Csak sztem nem az a felkészülés meg szakmai tudás, ha valaki csontá fagyasztja a procit, mert ehhez nem tudás kell, hanem pénz....

(#17) (Kolombusz) válasza bacsis (#16) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mondjuk Achiéknál azzal jönni, hogy nincs szakmai tudás, csak pénz... Hát, elég vicces.
Ha jól tudom, nemegy világrekordot állítottak már föl.

(#18) jugeen válasza bacsis (#16) üzenetére


jugeen
addikt

ha a tuningot esetlegesen sportnak neveznénk, akkor az igen csak technikai sport lenne. és ugyebár a technikai sportokban a tudáson kívül ott van az általad is említett pénz. akár tetszik, akár nem, ez van. így van ez az extrém tuningnál is. egy processzort működtetni -100 fokon meg igen is tudás kérdése, amit te is meg fogsz tapasztalni, ha egyszer oda fogsz kerülni. sokan úgy alkotnak az extrém tuningról negatív véleményt, hogy még nem is próbálták. az általam is tisztelt Hun eXtreme OC Team :R neves képviselője Zé_Mester is a MotoGP-t vette egy hasonlat alapjául, így én is ezt teszem, mert mi tuningerek igen is összetartunk, a másikat nem fikázzuk, hanem amiben csak tudunk, segítünk egymásnak, ezért biztos nem fog megharagudni. mert a szakmai fejlődéshez ez igen csak szükséges. szóval hiába tudnád te a robogódat jól vezetni, hiába lennél jó vezető, ha anyagilag nem tudnád megoldani, hogy a hobbidra áldozz. minden műfajnak különböző szintű kategóriái vannak, mint a tuningnak is. mi ezt más szinten műveljük már, az életünk szerves részét képzi, nem csak egyszerűen hobbiként tekintünk rá. bátran merem kijelenteni az egész csapat nevében, hogy elhivatottak lettünk. elhivatottak, hogy a világ neves tuningerei között ott szerepeljünk mi is, mint magyarok.

mi a szakmai tudásunk általad történt fikázásától függetlenül gratulálunk neked és kívánunk további sikereket a tuning terén! :R

(#19) Pukkancs


Pukkancs
tag

Király eredmény, buheráltátok hozzá az alaplapot?

(#20) matteo_szg válasza bacsis (#16) üzenetére


matteo_szg
őstag

"Csak sztem nem az a felkészülés meg szakmai tudás, ha valaki csontá fagyasztja a procit, mert ehhez nem tudás kell, hanem pénz...."

ez elég meredek beszólás volt :( :W

jupiiii

(#21) jugeen válasza Pukkancs (#19) üzenetére


jugeen
addikt

nem

(#22) Szatesz válasza bacsis (#16) üzenetére


Szatesz
őstag

Amikor mi is szereztünk elöször szárazjeget meg nitrót meglepödtünk mi mindenre kell figyelni hogy ne haljon meg az egész gép..stb..Azt csak hiszed hogy olyan egyszerü..Igen az OC TEAM Hungarynak egyszerü mert már mind profik és már megfizették rá a tanuló pénz...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#23) subaruwrc


subaruwrc
félisten

pont most akartam kérdezni hogy merre jártok de nem csalódtam bennetek srácok :C :R
le a kalappal. gratula. :R

(#24) bacsis válasza jugeen (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

bocs srácok, nem beszólni akartam, én is elismerem hogy szépen teljseitettek, ezt mér korábbi hozzászólásomban meg is jegyeztem,
csak nekem van egy véleményem arról, hogy szimplán lefagyasztani egy procit nem szakmai tudás... attól még nem feltétlenül lesz sikeres a tuning!
TEHÁT a lényeg:
Ne azért essenek hasra az emberek tőletek, mert folyékony nitrót használtatok, hanem mert elértetek egy elég magas %-os eredményt...

(#25) jugeen válasza bacsis (#24) üzenetére


jugeen
addikt

miért akarod megmásítani ennek a versenynek a lényegét? azt hogy minél gyorsabb SPi 1M és minél magasabb 3DM 2003 volt a feladat? komolyan mondom nem értelek. ha meg ez a véleményed és ki akarod beszélni, akkor azt miért nem a saját topikodban teszed? miért kell idepiszkitanod? nem beszólni akarál, de mégis.

(#26) matteo_szg válasza bacsis (#24) üzenetére


matteo_szg
őstag

most így gyorsan átfutottam a versenykiírást, és sehol sem látom azt a feltételt, hogy minél nagyobb százalékú túlhúzást kellene elérni. értelek, hogy véded, "hirdeted" a Celeronos tuningod, ami abszolút tiszteletreméltó, csak épp rossz módon teszed azt, mások munkájának lebecsülésével.
bár soha nem volt közöm ilyesmihez, de a folyékony nitrogén használata azért szerintem nem csak abból áll, hogy megvan a lityó, aztán zutty, rá a hardverre, és szimplán fagyasztunk. azért előtte nem árt kiválasztani azt a hardverkörnyezetet, aminél alkalmazni akarjuk, és ezek után felkészíteni a nitró fogadására. és ehhez pont szakmai tudás kell, hasraütésszerűen választva csak pár liter LN2 elpancsolása lesz a vége, komolyabb eredmény nélkül. de mindegy is, jugeenék jobban vágják ezt, majd leírják a menetét, ha van kedvük :)

másrészt én azért kíváncsi lennék tőled egy mai modern konfigos tuningeredményre is, amivel érdemben szerepelhetnél a csapatok mellett :U

jupiiii

(#27) bacsis válasza jugeen (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ok! csöndbe maradok :B

(#28) Dashes válasza bacsis (#24) üzenetére


Dashes
őstag

Az eredménytől kell hasraesni, de nem a százalékos eredménytől. Ez szvsz egy index, hogy az alaphoz képest mennyivel sikerült túlteljesíteni, ami minden procinál más és más(celeron és társai könnyedén mennek 100% fölött, akár léggel).Egy típuson belül kell nézni a %-os eredményeket(itt mutatkozik a tudás/felkészültség/háttér), illetve lehet összesítve is, de a versenynek nem ez volt a célja.
Olyan embereket keresnek akik elég tapasztaltak, van megfelelő háttér, elég elszántak, és helytállnak az elkövetkezendő fordulókban is.(illetve bemutattak pár elfogadható eredményt is a megadott pontokon belül)

[ Szerkesztve ]

(#29) subaruwrc válasza bacsis (#24) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem fogod hogy nem a % a verseny lényege? akkor mindenki 2140-nel nevezne mert léggel megy 120%ot :U mutatni kéne valamit utána csipogni :))

(#30) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Gratula az eredményekhez. :C De személyszerint hiányolom a (jó minőségű) fotókat a konfigról meg pl. arról, hogy éppen öntöd az LN2-őt a CPU-ra.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#31) jugeen válasza Ricco_hun (#30) üzenetére


jugeen
addikt

köszönjük! a blog-on lesz még egy-két finomhangolás..

(#32) nike_ válasza jugeen (#31) üzenetére


nike_
addikt

Igen, a konfigról én is szívesen látnék pár képet.. :)

Szép az eredmény! :C

(#33) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Várjuk a képeket :K szép eredmények grat ;)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#34) toyone


toyone
őstag

:C :C :C gratula

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#35) Lenry


Lenry
félisten

már vártam, hogy mikor neveztek ti is...
grat az eredményhez :R

és +1 szavazat a képekért :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) Overlocker


Overlocker
veterán

Köszönjük a gratulációkat!

Achi-nál vannak a képek, hamarosan felrakja őket,csak még egy ráadással készül! ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) Achill3uS


Achill3uS
veterán

köszönjük a gratulációkat :R
update megtörtént, régebbi eredményekkel, képekkel és egy új WR-el egészült ki a logout :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#38) Thrawn válasza Achill3uS (#37) üzenetére


Thrawn
félisten

Gonooosz! ;] :D

Gratula a WR-hez! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#39) Szatesz


Szatesz
őstag

Pff elismerésem a WR-hez..

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#40) toyone válasza Achill3uS (#37) üzenetére


toyone
őstag

Intel E8400 @ 5832.18Mhz :C :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#41) toyone


toyone
őstag

Nagyon jó eredmény de sajnos nem ez a WR :(
hanem ez

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#42) Achill3uS válasza toyone (#41) üzenetére


Achill3uS
veterán

remek, kb 5 perce lehet feltöltve, 1 órával ezelőtt még 5808Mhz volt, hát ez van, azért még WR volt pár óráig :D :(

köszönöm a grat-okat :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#43) toyone válasza toyone (#41) üzenetére


toyone
őstag

Achill3uS nézzétek meg a validokat feltöltési idejét1 perc külömbség van köztük :D

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#44) Achill3uS válasza toyone (#43) üzenetére


Achill3uS
veterán

hát, van ilyen :D viszont nekünk is van P45-ünk ami nagyon megy, szóval jövő héten ujra megpróbáljuk ;]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#45) toyone válasza Achill3uS (#44) üzenetére


toyone
őstag

várom :))

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#46) Dashes válasza Achill3uS (#44) üzenetére


Dashes
őstag

A csoportképen ott rejtőzködik :) .Sajnos az már határidőn túl van, sok sikert btw! A Biostar nem lett rossz, főleg az FSB..

[ Szerkesztve ]

(#47) subaruwrc


subaruwrc
félisten

szép csokor :C azért én a te wr-edhez gratulálok :D
keep pushing! :R

mod: befogtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48) Overlocker válasza Achill3uS (#42) üzenetére


Overlocker
veterán

Nembaj, szép volt bro! ;) Pt1t, meg nyaljon sót.. :P

Jövőhéten visszavágok ezért neki! ;]

[ Szerkesztve ]

(#49) toyone válasza Overlocker (#48) üzenetére


toyone
őstag

:D

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#50) O$zkł


O$zkł
aktív tag

GRAT az eredményhez :C
1 percig WR volt az a WR

"Be the change you want to see in the world"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.