Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xxman


xxman
senior tag

Azért az az alap 2000mAh nagyon karcsú, mondhatnám nevetséges. A töltőkabi meg nem rossz, de egyszer elromlik akkor marad egy (gyenge) telefon ami fél nap után enni kér.

I just wanna have some fun.

(#2) Sys85


Sys85
veterán

Bravó!
Ez semmi más mint egy tipikusan gyenge,olcsó 12/1tucat kínai okosteló,ami mellé bedobtak a dobozba egy Aliról megvehető akkus tokot...
Ez ám a fejlesztés.
Ha üzemidő kell,akkor inkább drágábban egy Xiaomi Redmi 3S Prime,az legalább relatív szép és a hardver is jobb (még ha az is csak belépőszintű).
Használ egyáltalán valaki itthon Oukitel telót?Sok emberrel találkozok,de eddig senkinél se láttam,a legtöbb olcsó teló amit embereknél látok,az a Doogee X5 és a Xiaomi Redmi 3/Pro/3S Prime,vagy valami J szériás Samsung.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3) atike


atike
nagyúr

Szóval van egy bazi nagy kapacitású (legalábbis papíron az) akksival ellátott amúgy majdnem használhatatlan kínai csoda. Királyság.

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Ennyi pénzért kifejezetten ötletes megoldás ez a "kabát". Nincs túlárazva se, ez még az elfogadható ennyiért kategóriát simán súrolja.
Tényleg nagyot üthetett volna, ha az usb másra is jó, nem csak más készülékek töltésére. Kár érte, de továbbra is az Oukitel K10000 a legjobb készülékük a szememben.

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Bele se kellett volna olvasnom, de cím alapján valami strapatelót vártam!

(#6) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a tesztet! :C

Viszont valahol nem értem, hogy az Oukitel megoldásánál kritizálva van az, hogy nem öleli körbe védőburkolatként, majd fel van hozva, hogy bezzeg a Moto Z mennyivel elegánsabb és jobb - holott az sem öleli körbe a telefont. Ott mégse probléma, csak az Oukitel-nél? :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) --HARDCORE-- válasza xxman (#1) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Meg az nem fordulhat elő hogy a "töltőkabát" miatt a belső akksi állandó töltést érzékel, és sokkal hamarabb tönkremegy?

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#8) csongi


csongi
veterán

Az OTG-nek nem lett volna szabad kimaradni, főleg mert K serise. A k4000pro-be is belekerült.
Plusz az elosztásnál jobban kellett volna figyelni.
Alapból 3000-es akksi bele, és maradhatott volna az 5ezres külső, pár plusz punkcióval.
Egy jó elosztóval,hogy egyszerre lehessen tölteni, és otg-ként üzemeljen, vagy akár egy hdmi kimeneti portot is lehetett volna tenni rá.
Így már a kis állvány egy mikor média player szerepet is ellát.
Nem lenne rossz ez, de így valóban igen csak suta.

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Elég gyengusz.

Köszi a tesztet.

(#10) batai15


batai15
félisten

ismét egy hulladék, idétlenül ráadásul.

(#11) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

2000mAH akksi... :W Inkább alapból dobtak volna bele egy 4-5000 akksit és akkor nem kéne bohóckodni ilyen "kabátokkal".

(#12) joey04


joey04
titán

Hulladék sajnos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Teló elég gyenge, de legalább most tudom hogy létezik ilyen keret :R

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#14) manoarc


manoarc
senior tag

Kabáttal kifejezetten ronda és igénytelen.

{。^◕‿◕^。}

(#15) Phülöp


Phülöp
addikt

"A műanyag borítású toldaléknak van egy támasztékként szolgáló, kihajtható lába, ami roppant idétlen módon nyikorog, Bog és szentkuti11 kolléga érdeklődését is jó pár másodpercig lekötötte a suta, hangeffekttel operáló megoldás."

Erről készülhetett volna felvétel. :DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16) Carline


Carline
őstag

Az első oldalon mikor elolvastam, hogy érik el a 7000mAh-t ez az S4-nél használt kiegészítőm jutott eszembe:

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#17) Luck Dragon

Köszönöm szépen a tesztet. De kár a kütyüért.. Nem valami jó.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) judas13


judas13
addikt

Kuka

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19) nyisziati


nyisziati
veterán

37.000-ért simán megéri a megfelelő célcsoportnak.
Gyereknek első teló, ütni-vágni iskolába (ráadásul nem is kell a lopástól félni, mint egy ájfonnál :D ), túrázók, bringások, nagyi az Alföld közepén áram nélkül, akinek a gyereke hetente hozza a feltöltött aksit/"kabátot" stb.

Kockáknak persze nem jó, de rajtuk kívül sokaknak jó és olcsó megoldás.

(#20) dutrás


dutrás
őstag

Ez nem sikerült túl jól. Gyanítom hogy túl sok nem fog fogyni belőle.

P50 pro/P40 Lite

(#21) khron78


khron78
őstag

ooúúúúkitel

(#22) .DLL válasza khron78 (#21) üzenetére


.DLL
veterán

Gratulálok, gyátsátok az ilyen HSZ-eket. :U
 - - - -
A telefonnal kapcsolatban úgy hullámzottak az érzéseim ahogy olvastam egyik oldalt a másik után...Külső, kijelző jó, van ujjlenyomatolvasó, 2GB ram 37 ezerért, ugyanakkor ott a használhatalan akksi. 5 Megapixel-es kamerát is de rég láttunk szinte nosztalgikus. A végeredmény is olyan... Bár a dinamika szerintem nem rossz, a házas-ürestelkes teszképen nincs se kiégés, se feketébe hajló ányékos terület, lenne részlet, ha nagyobb felbontást tudna (jobb optikával)... na mindegy, szar. Ahogy a termék és a koncepció egésze is.

Sokkal használhatóbb egy olyan kombó, hogy vékony töltőkábelt kivezetünk és tetszőleges Páover Bank van a zsebben/táskában akárhol; a telefon kezelhető méretű és kinézetű maradna. Túl nagy a kontraszt az amúgy kellemes összhatású készülék és a hatalmas bóvli "kabát" között.
 - - - -

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#23) janeszgol válasza rdt89 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

A K10000 teljesen más minőségű készülék. Ez a K7000 így, ebben a formában nulla.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) janeszgol válasza janeszgol (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Sőt, nem csak a K10000, de a K4000 is sokkal jobb minőségű telefon, mint ez a K7000. Ez egy baklövés, semmi több.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) khron78 válasza .DLL (#22) üzenetére


khron78
őstag

Egy szóban megfogalmaztam a telefonnal kapcsolatos érzéseimet.
Nem szokásom ilyeneket gyátani.

(#26) Dr. Romano válasza xxman (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nevetésges?? Egy Iphone 7-ben is még kisebb is 1960mAh-es akku van.

Egyébként híve vagyok a nagy aksiknak, mondhatni nálam csak az számít, ezért vettem Asus Zenfone maxot. Ilyen tokokkal biztos nem bohóckodnék.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#27) TTTotya válasza .DLL (#22) üzenetére


TTTotya
senior tag

Pontosan! Ennek ebben a formában nincs létjogosultsága.

(#28) Mr.Silkó válasza Dr. Romano (#26) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Kisebbnek kisebb, igaz, csakhogy az iPhone 7 kisebb aksival és tízszer erősebb procival bírt 1,5-2 napot nálam. Ha az iPhone-ok alá pakolnának 4000 mAh-s akkukat, azok elmennének 4-5 napig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.