Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) puskas2 válasza jano_77 (#100) üzenetére


puskas2
csendes tag

Bocs. A 15-ös hozzászólásban megtalálod a megoldást.

(#102) o_tom válasza puskas2 (#101) üzenetére


o_tom
aktív tag

Srácok
Iránytű működik rajt?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#103) jFox válasza o_tom (#102) üzenetére


jFox
őstag

Nem. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#104) o_tom válasza jFox (#103) üzenetére


o_tom
aktív tag

Pedig valaki linkelt fentebb egy szenzor mentest, az alapján van benne magnetic és ha jól tudom az az iránytű is egyben. Vagy nem?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#105) jFox válasza o_tom (#104) üzenetére


jFox
őstag

Igen, van benne, de nem működik. Sőt a tesztprogi szerint van benne orientációs szenzor is, de az se nem csinál semmit. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#106) SJaika válasza o_tom (#104) üzenetére


SJaika
tag

Nem
A magnetic az a mágnest érzékeli. De csak ami közel van hozzá, pl mágneses tok.
Mikor kinyitod felébred. Az iránytű az egy másik szenzor lenne. Ha megnézed a képet, az iránytű ki is van húzva.

Az orientációs szenzor nekem működik pl Evvel a progival.

[ Szerkesztve ]

Poco F5

(#107) o_tom válasza SJaika (#106) üzenetére


o_tom
aktív tag

Nem látom, hol van kihúzva az iránytű?

Nekem az Asus Zenfone2ben ugyanezek a szenzorok vannak, és működik az iránytű

[ Szerkesztve ]

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#108) o_tom válasza SJaika (#106) üzenetére


o_tom
aktív tag

Bocs, de már nem tudtam szerkeszteni, de ezt találtam. Nem mondtam hülyeséget :
http://stackoverflow.com/questions/4082512/difference-between-orientation-sensor-and-magnetic-field-sensor-on-android

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#109) jFox válasza SJaika (#106) üzenetére


jFox
őstag

Még csak az sem. Én kaptam hozzá mágneses tokot, de azt sem jelzi a tesztprogi. :(
Uh. az iránytű lenne az, csak nem működik. Hátha jön majd rá sw frissítés, amiben majd bekapcsolják. :)

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#110) SJaika válasza o_tom (#107) üzenetére


SJaika
tag

A jobb alsó sarokban lévőre gondoltam, de lehet, hogy benéztem.
A magnetic szenzorhoz viszont tényleg azt olvastam, hogy a mágneses tokokhoz való.

Poco F5

(#111) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Tegnap megrendeltem egy Oukitel K6000 Pro-t a GearBest EU Warenhause-ból. Remélem nem nyúltam nagyon mellé. A telefon szállítással együtt cirka 43 e pénz volt. Annyit talán megér. Egy Lenovo Vibe Z-t fog leváltani. Ami engem elsősorban megfogott, az a nagy aksi, az ujjlenyomat olvasó, a fém ház. Szeretném majd a telefont rootolni, és ebben kérnék segítséget. Még nem volt MTK procis telefonom, viszont annyit tudok, hogy a scutter file-t el kell készíteni, mielőtt bárminek neki állna az ember. Erről esetleg egy infót, vagy egy leírást, hogy hogyan. Köszi előre is.

Samsung Galaxy A52S

(#112) Spuri2000


Spuri2000
senior tag

Szerintem gyenge a mikrofon és a hangszóró így használhatatlan. Meg lehet próbálni megpiszkálni az Mtk toolssal, de sokat nem segít. :O

(#113) IldiH válasza Spuri2000 (#112) üzenetére


IldiH
aktív tag

Szerintem meg tökéletes, lehet, hogy a tiéd selejtes?

(#114) IldiH válasza Gloob (#111) üzenetére


IldiH
aktív tag

Olvass vissza, fentebb van infó (én még soha nem voltam elég merész :D ).

(#115) Gloob válasza IldiH (#114) üzenetére


Gloob
addikt

Azt az infót amire esetleg gondolsz, közben már megnéztem, sőt le is töltöttem a cuccokat róla. A TWRP recovery nem ismeretlen előttem, a használata is megszokott, hiszen a Lenovot is, meg más telefonjaimat is általában recovery-ből flasheltem, cseréltem a ROM-okat rajt. Már csak a FashTools-t kell majd megismerni. Ahhoz esetleg egy magyar leírás valahol?
A root pedig kell, mivel van egykét progi, ami igényli a root jogokat. Ilyen a RootExplorer, a Titánium, a hirdetésblokkoló, stb.......

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#116) IldiH válasza Gloob (#115) üzenetére


IldiH
aktív tag

(#117) jFox válasza Gloob (#115) üzenetére


jFox
őstag

Kersdd Cappa72 írásait. Ő eléggé beleásta magát az MTK procik rejtelmeibe. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#118) Spuri2000 válasza IldiH (#113) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Egy halk szobában igazad lehet de kint katasztrófa.

(#119) SJaika válasza Spuri2000 (#118) üzenetére


SJaika
tag

Nekem a mozdonyon sincs gondom vele

Poco F5

(#120) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Ha minden igaz, akkor holnap meglátom a telefont. Már Alsónémediben van a GLS elosztóközpontban. Ha esetleg mégsem, akkor hétfő lesz a napja. Majd írok pár szót az első benyomásokról. Remélem nem okoz csalódást.

Samsung Galaxy A52S

(#121) SJaika válasza Gloob (#120) üzenetére


SJaika
tag

Nekem eddig nagyon bevált.
Remélem neked is jó lesz.
Sok örömöt a telefonhoz.

Poco F5

(#122) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Ígértem, hogy írok egy rövid szösszenetet a telefonról.
Tehát akkor a tegnapi napon megérkezett a telefon a GLS futár által.Igaz egy kissé kalandos úton, de végül kézbe került. A doboz tartalmazott a telefonon és a szokásos dolgokon kívül még egy képernyővédő fóliát, és egy szilikon tokot víztiszta színben. +1 fólia van a telefonon is.Nagy meglepetés nem ért a telefonnal kapcsolatban. 43 e ft-ba került, és azt a pénzt bőven megérte, ismerve a hazai árakat. Ennyi pénzért itthon kb negyed ekkora tudású telefont lehet venni. Ami különösen tetszik benne, és amiért erre esett a választás: a fém ház, a nagy akku, a 6-os tiszta droid, az ujjlenyomat olvasó. A súlya szerintem nem vészes. Jól kézbe illő darab, lehet érezni, hogy az ember kezében van valami. Ami nem annyira tetszik bent, az a visszajelzési led, és a 3 érintő gomb megvilágításának hiánya. Persze ezeket tudtam az összefoglalóból. Egy dolog bosszant jelenleg! Nem tudom rootolni! A pc felismeri (win10 van fent), de fashtool semmit nem csinál! Ha valakinek sikerült már a root, az legyen szíves írja le, hogy hogyan, és mivel! Jöhet akár privátban is. Ezen kívül nincs vele semmi bajom, teljesen rendben van ez a telefon. Ennyi pénzért bőven megérte.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#123) Gloob válasza Gloob (#122) üzenetére


Gloob
addikt

Ismét jelentkezem, és jelzem, hogy fent van a TWRP recovery, és megvan a root!! Most már működnek azok az alkalmazások is, amik igénylik. Én pedig igénylem azokat az alkalmazásokat! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#124) o_tom válasza Gloob (#122) üzenetére


o_tom
aktív tag

Kijelző idő hogy áll egy feltoltessel?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#125) jFox válasza Gloob (#122) üzenetére


jFox
őstag

Win 7-től fölfelé álltalábban rendszergazda módban kell futtatni az MTKFlashTool-t. Plusz a drivereket is fel kell rakni, van amit kézzel. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#126) Gloob válasza o_tom (#124) üzenetére


Gloob
addikt

Ez jelen pillanatban nem mérvadó, mivel sokat volt a telefon gépre kötve a flaselés miatt. Nem akart összejönni az istennek sem. Majd a következő feltöltés után megírom.
@jFox
Nekem a driverek felrakása okozott némi gondot, mivel a win10-en ki kell kapcsolni az aláírás ellenőrzést. Az meg ott nem olyan egyszerű. Aztán meg a Flashtool nem akart működni, míg rá nem jöttem, hogy a download gomb megnyomása után kell csatlakoztatni a telefont, de nincs rá sok idő. (1-2 sec) Aztán az először telepített TWRP nem volt jó, úgyhogy másikat kellett felrakni. No csak ennyi volt a bajom, de erre ráment majd egy fél nap. Lényeg, hogy megvan! A telefon belakva.
Apropó! Egy kérdés: nem tud a telefon képernyőmentést csinálni? Nem progival gondolom, hanem valami gombkombóval.

Samsung Galaxy A52S

(#127) IldiH válasza o_tom (#124) üzenetére


IldiH
aktív tag

Battery Monitor szerint: átlagos akkuidő 3n 4ó 31p (13ó 56p 59mp aktív használat) - Képernyő be: 11ó 8p (8ó 52p Max)
de 30%-nál én már rakom töltőre, meg nekem az a lényeg, hogy a legintenzívebb használattal se merüljön le napközben a semmi közepén

(#128) Gloob válasza IldiH (#127) üzenetére


Gloob
addikt

Ildi!
Voltál már oly merész? :K Nekiálltál már annak a recovery-nek és a root-nak?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#129) IldiH válasza Gloob (#128) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nem :DDD

(#130) jFox válasza Gloob (#126) üzenetére


jFox
őstag

Esetleg csinálhatnál egy részletes leírást a TWRP telepítésről (melyik a jó, hogyan), és a root-olás menetéről.
Betenném a cikkbe is, ha megengeded. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#131) Gloob válasza jFox (#130) üzenetére


Gloob
addikt

Rendben! Ment egy PÜ is.

Samsung Galaxy A52S

(#132) jFox


jFox
őstag

A cikk bővült egy "Okosságok" című oldallal. Ide kerül(het)nek azok a dolgok, amik a telló buherálására vonatkoznak. Ha valaki kipróbált valamit a telefonján, az kérem ossza meg és bele szerkesztem a cikkbe, hogy mindenki hozzáférjen, aki szeretné kipróbálni. :R
Az első írás Gloob márkatárs tollából a root és a TWRP telepítés menete. [link]
Köszönjük neki! :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#133) o_tom válasza IldiH (#127) üzenetére


o_tom
aktív tag

F@sza
10 óra... Uh
Már nagyon várom, de még csak Svédországban van a telóm
TomTop-tol rendelt már valaki? Van benne szilikon tok?

[ Szerkesztve ]

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#134) nepszter1 válasza o_tom (#133) üzenetére


nepszter1
addikt

én onnan rendeltem , van benne igen , + rajta volt egy védő fólia is

(#135) jFox


jFox
őstag

Ilyen tokot próbált már valaki?
http://www.ebay.co.uk/itm/291806166708
Rendesen fogja ez a tellót?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#136) IldiH válasza jFox (#135) üzenetére


IldiH
aktív tag

Hát én aggódnék. Inkább ilyet vettem mindegyik Oukitelhez (teljesen jól működik): [link]

(#137) eszementális válasza jFox (#135) üzenetére


eszementális
tag

Én pont tegnap rendeltem egy ilyet: [link] .
Még várom, hogy feladják de priority direct mail-lel rendeletem szóval gyorsan megjön. Ha érdekel akkor beszámolhatok róla.

(#138) jFox


jFox
őstag

IldiH: Ezzel az a bajom, hogy kéne az a walet rész. Amúgy masszívnak néz ki. :K

eszementális: köszi, ez a gyári tok. Ilyet kaptam hozzá. Nem rossz, csak a fedél időnként elcsúszik, és olyankor felébred a telefon.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#139) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Ha esetleg valakit érdekel, akkor az OUKITEL K6000 Pro V8.0_20160607 gyári ROM innen tölthető. A link a NeedRom oldaláról származik.

Samsung Galaxy A52S

(#140) jFox válasza jFox (#138) üzenetére


jFox
őstag

És ehhez mit szóltok?

Look at this on eBay http://www.ebay.co.uk/itm/271968308572

Itt még az újlenyomtolvasóhoz is hozzá lehet férni.

Csak ez a ragasztós technika mennyire lehet stabil? És ha megunom mennyire eltávolítható?
Tudom a cikknél szépeket írnak, de volt már valakinek ilyen vagy hasonló tokja?

Gloob: megy ez is az Okosságok-ba, ha hazaértem. :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#141) IldiH válasza jFox (#140) üzenetére


IldiH
aktív tag

Én ilyen nehéz telefonnal nem merem kipróbálni, pedig van itthon ilyesmi tok. Ilyenem is van, de a csúsztatóst jobban szeretem. De ezekből még nem láttam olyat, amibe a kártyákat is tehetnéd, pedig sok órán keresztül néztem a tokokat. :(

Vegyél egy simát és varrasd rá a kártyatartót ;)

[ Szerkesztve ]

(#142) nepszter1


nepszter1
addikt

Én kemény tokot keresek nem ilyen flip tokot esetleg valaki tált már ?

(#143) IldiH válasza nepszter1 (#142) üzenetére


IldiH
aktív tag

Milyenre gondolsz? Egy-két hasonló képet mutassál. Mert a feljebb linkeltek is kemények :DDD

(#144) nepszter1 válasza IldiH (#143) üzenetére


nepszter1
addikt

[link]

pl.

(#145) jFox válasza IldiH (#141) üzenetére


jFox
őstag

Ja, az ablakot meg falazzam be. :)
Valamelyiket bepróbálom és majd referálok. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#146) jFox


jFox
őstag

Apropó! Más tapasztalat már olyat, hogy olyan helyen ahol csak 2G lefedettség van, ott nem működik a mobilnet?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#147) g4bb3r


g4bb3r
tag

Hali,

Gondolkozom egy ilyen teló vásárlásán egy Samu Galaxy Note3-at váltana (céges vissza kell adni) tisztában vagyok az előnyeivel hátrányaival.. De érdekelne aki már régebben használja mik a tapasztalatok hosszab használat esetén.

Nekem ami lényeg lenne, nagy képernyő, jó akku idő, gps, igazából átlagos felhasználó vagyok de sokat utazom, így fontos lenne a hosszú készenléti idő, mobilnet, GPS.

Gondolkozom még esetleg egy Xiaomi Redmi Note 3 pro-n de nem tudom megérné e a +15k felárat.. asszonynak Redmi 3 van ő 3 generáció ifone után boldog vele de nekem a MIUI nem gyere be, a Note 3-on is Cyanogen mod van ami majdnem kopasz 6-os android.

(#148) g4bb3r válasza g4bb3r (#147) üzenetére


g4bb3r
tag

Még valami. Zenét hallgatni milyen rajta vezetékes vagy BT fülessel? Sokat hallgatok zenét telefonról, autóban is BT-n keresztül játszom le. Csak azért kérdem mert haver birtokol egy Homtom telefont és egyetlen panasza hogy a hangchip gyenge, laposan szól minden...

Köszi :R

(#149) IldiH válasza g4bb3r (#147) üzenetére


IldiH
aktív tag

A GPS nekem eddig tökéletesen működött mindenhol, mind a gyalogos, mind buszos/vonatos haladással, lakott területen és kívül, + erdőben is. A legintenzívebben túra közben használom, folyamatos net/wifi, utazások közben filmnézés/olvasás/böngészés, gps (Locuson előre rajzolt trackkel megyek, folyamatosan nézem a térképet), fotózás, némi telefonálás, max. fényerőn ilyenkor. Kb a felére merül hajnaltól estig.

A BT fülessel még jobb a hang, mint a sajáttal. (De nekem nincs abszolút hallásom, meg nyilván a fülestől is erősen függ.)

[ Szerkesztve ]

(#150) g4bb3r válasza IldiH (#149) üzenetére


g4bb3r
tag

Köszi! hangerő / minőség milyen filmezéskor / zenehallgatáskor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.