Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) SJaika válasza Gloob (#800) üzenetére


SJaika
tag

Végre egy pontos dátum :D
Akkor most 2020.05.01-ig nyugodt vagyok ;]

Poco F5

(#802) Gloob válasza SJaika (#801) üzenetére


Gloob
addikt

No ezt könnyen megígérhetem! Addigra már senkinek sem lesz meg ez a telefonja, így már talán senki nem olvassa a fejemre az esetleges tévedésemet. 😃

Samsung Galaxy A52S

(#803) Lajbymester válasza SJaika (#799) üzenetére


Lajbymester
tag

1873

(#804) SJaika válasza Lajbymester (#803) üzenetére


SJaika
tag

Akkor eléggé le vannak maradva ;]

Poco F5

(#805) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Költői kérdés: mindjárt itt van május 1! Még mindig semmi hír, vagy esetleg valami hír értékű infó?

Samsung Galaxy A52S

(#806) maddionmax válasza Gloob (#805) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Úgy tűnik ismét át lettünk b*szva a palánkon. 😞

(#807) Lajbymester válasza Gloob (#805) üzenetére


Lajbymester
tag

Üdv, 2377-ből írok. Május 14 van. Még mindig nem érkezett meg a frissítés. Állítólag már júniusra itt lesz. Már kezdek szkeptikus lenni, de türelem android frissítést terem...

[ Szerkesztve ]

(#808) jFox válasza Lajbymester (#807) üzenetére


jFox
őstag

:))

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#809) Gloob válasza Lajbymester (#807) üzenetére


Gloob
addikt

Mi vagy Te? Talán időutazó? 😃

Samsung Galaxy A52S

(#810) SJaika válasza Gloob (#809) üzenetére


SJaika
tag

Á, csak 2377 ben már a fénysebesség többszörösével hasít a net, így tudnak a múltba írni :)

[ Szerkesztve ]

Poco F5

(#811) Lajbymester


Lajbymester
tag

Az ablakváltót sikerült megoldani a Buttons Remapper nevű alkalmazással: [link]
Home long-pressre beállítottam, és így teljesen úgy működik mint ha gyárilag így lenne. Még root se kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#812) jFox válasza Lajbymester (#811) üzenetére


jFox
őstag

Melyik ROM-ban?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#813) Lajbymester válasza jFox (#812) üzenetére


Lajbymester
tag

AOSP 7.1.1

(#814) jFox


jFox
őstag

És a gyári task switcher jött vissza, vagy ezt az Omnikey-t programoztad rá?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#815) Lajbymester válasza jFox (#814) üzenetére


Lajbymester
tag

A gyári. Hosszan nyomom a Home gombot és bejön.

(#816) Lajbymester


Lajbymester
tag

Valami SD fix nem létezik Nougatra? Be....ok hogy a google-nek le kell tiltani csomó alkalmazásnak az SD kártya írást... A Sygic nem indul el pont ezért, illetve FTP-n se tudok másolni a kártyára... 6.0-n működött de ott is csak az XInternalSD modullal... Felidegesít... minek van SD kártya a telefonomban ha semmi se fér hozzá???

[ Szerkesztve ]

(#817) jFox válasza Lajbymester (#815) üzenetére


jFox
őstag

Ez hasznos információ. Berakom az okosságok közé. :K

6.0-n is volt már ez a jogosultság kezelés. Nem valami régi Sygic-et próbálsz? Az újjaknak fel kéne lenni készítve rá.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#818) Lajbymester válasza jFox (#817) üzenetére


Lajbymester
tag

Oké. ;)
Igen, régit próbáltam. Nem is lenne problémám ezzel, mivel ad lehetőséget arra, hogy csak az az alkalmazás férjen hozzá, amit a felhasználó engedélyez. Így nem szemetelődik tele minden hülyeséggel az SD kártya. A probléma ott kezdődik, hogy a régebbi alkalmazásoknál teljesen elvágják a lehetőséget. Meg sem kérdezi a rendszer, hogy akarom-e hogy hozzáférjen a kártyához... Olyan mint ha a google le akarná szokatni az embereket az SD kártyázásról... Azt tudom, hogy a nexusokban azért nem volt kártyafoglalat soha, mert ellenzik. A felhőt erőltetik, csak tudnám minek.

(#819) SJaika válasza Lajbymester (#818) üzenetére


SJaika
tag

Mert van felhő szolgáltatásuk, amiért lehet fizetni.
Magyarul pénzért.

Poco F5

(#820) SJaika


SJaika
tag

Valami történt.
Nem panaszkodik a telefon a frissítés keresésnél a rootra.
Eddig rögtön kiabált miatta.

Poco F5

(#822) MrGuriga


MrGuriga
újonc

Sziasztok kedves Oukitel K6000Pro tulajdonosok! :)

Sajnos én sem bírtam már kivárni a gyári Nougat frissítést és sikerült belefutnom egy hibába.. Sajnos elkövettem azt a butaságot hogy az első hibaüzenetnél felajánlott "format all an downloadra "kattintottam azóta ezeket a hibákat kapom ...

Sajnos nem találtam preload file-t meg lk -t a telefonomhoz valót ... Lenne itt valaki aki segítene visszahozni az életbe szegényt?

Lécci -lécci :D :R :R

(#823) Lajbymester válasza MrGuriga (#822) üzenetére


Lajbymester
tag

Szia, azt olvastam hogy semmi nincs veszve, csak le kell tölteni egy gyári romot és fel kell flashelni. Azt próbáltad már? A képeken úgy látom csak recovery-t akartál feltenni.

(#824) krealon válasza MrGuriga (#822) üzenetére


krealon
veterán

A "format all" nagyon rossz dolog. Mindent visz, mint a piros hetes.

0-ik lepes mindig legyen az, hogy lemented az aktualis rendszert, hogy legyen hova visszallni, ha valami felresikerul.

Tovabbi info a Android DUAL SIM (két SIM) MÉLYVÍZ topikban.

(#825) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok
Ha jól láttam, akkor a mega.nz-n kint van a 7-es droid a telefonra. Az Oukitel face csoportban lett posztolva. Még nem néztem meg, ép csak rápillantottam. Jelenleg telefonról vagyok. Ha jól láttam 800+ mega. Van ott valami tools is, meg a folyamat is. Aki tudja, nézze meg.

Samsung Galaxy A52S

(#826) Lajbymester válasza Gloob (#825) üzenetére


Lajbymester
tag

Ezt nem OTA-n kéne küldeniük? Vagy legalább az oldalukra töltötték volna fel. Olyan érzésem van, mint ha valakinek a főzött romjának a linkjét megosztották volna. Na mindegy, kicsit amatőr szagú. De ha működik, akkor semmi probléma. Valaki kipróbálhatná, mert én vagy 2 napja raktam vissza a 6.0-t.

(#827) Gloob válasza Lajbymester (#826) üzenetére


Gloob
addikt

Meg kell várni, amíg felkerül a Needromra is. Ott majd lesz róla több infó is, és ki is fogják próbálni. Ha lesz róla több infóm, és azok kedvezők is lesznek, akkor a hétvégén talán. Persze csak ha lesz rá időm is.

Samsung Galaxy A52S

(#828) jFox válasza Gloob (#825) üzenetére


jFox
őstag

Végre már valami jó hír. Belinkelnéd az adott posztot? Nem vagyok facebook lakó.
Hétvégén ki is próbálom. :K

mod: most látom fent van a needrom-on is. V21
Akkor semmi sem menti meg a frissítéstől. :C

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#829) salaud


salaud
aktív tag

Feltettem az Oukitel facebook csoportban közzétett 7-es androidot, még épp újratelepíti az alkalmazásokat a playről, de jónak tűnik. Ha valakit érdekel, közzétehetem a módját, annyira azért nem triviális, ráadásul nem igazán jó drivert linkelnek a facebook hozzászólásban.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#830) jFox válasza salaud (#829) üzenetére


jFox
őstag

Mi a kernel verziószáma benne?
Írd le, hogyan kell telepíteni és hogy mire kell figyelni! :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#831) salaud válasza jFox (#830) üzenetére


salaud
aktív tag

Telepítéshez keresni kell megfelelő mtk preloader driver-t, majd azt feltrükközni a gépre. Windows 10 esetén ez a következő képen zajlik, letöltöd a megfelelő drivert, majd a start menüben a Shift billentyűvel együtt nyomsz az újraindításra, a megjelenő kék képernyőn összeügyeskeded, hogy ne csak aláírt drivereket telepíthessen, majd legacy eszközként telepíted a drivert.
Utána a Facebook-on linkelt mega.nz-s linkről letöltöd a flashtool-t, a ROM-ot, majd ezen youtube videó mintáján telepíted. Amire figyelni kell? Hogy pontosan azt csináld, amit a csóka a videón, mert bármi picit változtatsz, nem jön össze.

Eddigi tapasztalatok:

Kamera jobb lett, pár funkció eltűnt, pár megjelent, lett valami k-betűs billentyűzet, egy Paralell Space nevű cucc, meg beépített rendszer optimalizáló, amit első dolgom volt kikapcsolni persze. :DDD Mintha kicsit jobban melegedne a hátlap, de az attól is lehet hogy egyfelől gyári flipp tokban hordom amúgy tehát nem érzem, másfelől ugye folyamatosan dolgozott az elmúlt órákban.

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#832) SJaika válasza jFox (#828) üzenetére


SJaika
tag

Látom, van hozzá TWRP is. Akkor megy a root is :)
Ha lesz időm és energiám akkor lehet én is felrakom.

[ Szerkesztve ]

Poco F5

(#833) jFox válasza salaud (#831) üzenetére


jFox
őstag

Az nem K6000Pro ott a videón. Sima SPFlashTool-al nem megy csak ezzel a multi-val?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#834) salaud válasza jFox (#833) üzenetére


salaud
aktív tag

A videón egy k4000 van, valóban, de a metódus ugyanaz. Nem próbáltam flashtool-lal, ezzel tuti megy.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#835) Gloob válasza jFox (#833) üzenetére


Gloob
addikt

Jfox! és mindenki!
Megy a sima FlashTools-al is. A rendszer már fent van, most telepíti a cuccokat. Még a root lesz hátra. Majd jelentkezem még azzal is, hogy sikerül-e. Remélem igen!

Samsung Galaxy A52S

(#836) Lajbymester válasza Gloob (#835) üzenetére


Lajbymester
tag

Ejj de jó nektek. Nekem hiányzik az xposed a szerencsés foltozó miatt, így visszatértem 6.0-ra egyelőre.

(#837) Gloob válasza Lajbymester (#836) üzenetére


Gloob
addikt

Hát ez van! :K Egyébként megy a root is, jó a recovery is. A recovery is simán FlashTool-ból megy, csak arra kell vigyázni, hogy a recovery mellé adott scatter-t kell használni! A gyári ROM-hoz adottal nem megy fel! A SuperSU telepítése után KELL a Dalvik wipe, különben bootlop a vége.
Egyébként azt az xpossed-et soha nem használtam.

Samsung Galaxy A52S

(#838) Gloob válasza Lajbymester (#836) üzenetére


Gloob
addikt

No most jöttem csak rá, hogy az a szerencsés foltozó mit is akar jelenteni. :K Én is használom a Lucky-t, de nekem nem kell hozzá az xpossed. Van valami ami igényli?

Samsung Galaxy A52S

(#839) Lajbymester válasza Gloob (#838) üzenetére


Lajbymester
tag

Hogy ne kelljen telepíteni "nem hivatalos teljesen eredeti" Google Play-t az alkalmazásokon belüli "0 Ft-ra leakciózott teljesen legális" vásárlásokhoz ;] A foltozóból telepíthető verzió van vagy fél éves legalább.

(#840) salaud


salaud
aktív tag

Aki frissített 7.0-ra, annak a menügomb viselkedése változott? Mert nálam pont a menüt nem hozza elő, egyből az alkalmazásváltót hozza, érintésre is.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#841) ballimr


ballimr
csendes tag

Sziasztok. Valaki leirhatna, hogy kell feltenni a facebookon megjelent android 7.0 lepesrol lepesre, sokan halasak lennenk erte...

(#842) Gloob válasza salaud (#840) üzenetére


Gloob
addikt

Igen, megváltozott nálam is. Viszont nálam hosszú nyomásra előjönnek az alkalmazások menüi.

Samsung Galaxy A52S

(#843) Gloob válasza ballimr (#841) üzenetére


Gloob
addikt

Van a topicnak egy mélyvíz része is. Ott pontosan le van írva minden. Az igaz, hogy nem erről a ROM-ról van ott szó, de semmi nem változott, csak az éppen aktuális ROM-ot kell használni. Tegnap azt is írtam, hogy nem muszály a multiflashert használni, megy a sima FlashTools-al is. Olvasd el a mélyvízben az írásomat.

Samsung Galaxy A52S

(#844) ballimr válasza Gloob (#843) üzenetére


ballimr
csendes tag

Koszi. A melyviz reszt hol talalom? Esetleg link van?

(#845) Brogyi válasza ballimr (#844) üzenetére


Brogyi
senior tag

[link]
Azt a lusta mindenit. :D

(#846) Gloob válasza ballimr (#844) üzenetére


Gloob
addikt

No a linket megkaptad már. Annyi, hogy abban a leírásban a TWRP telepítése van leírva, itt pedig ROM-ot telepítesz. Tehát a ROM letölt, és kicsomagol. Van abban egy cheksum ellenőrző is, azt lefuttat. Utána a FlashTool elindít rendszergazdaként, majd a kicsomagolt ROM-ban lévő scatter file betallóz a FashTool megfelelő helyére. Ez után a FlashTool leellenőrzi a ROM-ot. Telefon kikapcs, FlashTool-ba beállít, hogy firmware update. . Download gomb megnyom, és a telefont csatlakoztatni a PC-hez. Van kb 2 sec időd rá. Miután felismerte a telefont és csatlakozott is hozzá, elkezdi a flashelést. Ez kb 5 perc. Ha mindent rendben csináltatok, akkor megjelenik a zöld nagy pipa, hogy oké. Itt már a telefont le lehet húzni és újra kell indítani. Egy darabig eljátszik magában, majd megjelenik az új szoftver. Lehet örülni!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#847) Gloob


Gloob
addikt

No mi újság azzal a 7-es droiddal? Ki mit tapasztal? Mindenki igen hallgat. Pedig egész jóra sikerült. Az aksival is jól bánik. 2 nap, 9,5 óra kijelzőidő, egész nap folyamatos net. Hol mobil, hol pedig wifi.

Samsung Galaxy A52S

(#848) SJaika válasza Gloob (#847) üzenetére


SJaika
tag

Én még nem raktam fel. Nem volt rá időm, így nyilatkozni sem tudok, de egyre jobban piszkálja a fantáziám.

Poco F5

(#849) jFox válasza Gloob (#847) üzenetére


jFox
őstag

Én felraktam, de árulom a telefont úh. csak részlegesen vannak tapasztalataim. Gyorsabb lett az biztos. A BT probléma is megoldódott úgy vettem észre. :K
Az új kamera app is jó benne.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#850) salaud válasza Gloob (#847) üzenetére


salaud
aktív tag

Én már megírtam, lásd feljebb, én elégedett vagyok, a menügomb viselkedésének kivételével, de azon tudok segíteni, ha akarok...Jó lett a kamera, akkuidő is minimum ugyan olyan, kicsit gyorsabb is lett érzésre. Jó kis készülék!

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.