Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DS39


DS39
nagyúr

Az S10 Lite még emészthető méretű csúcs teló lesz.

(#2) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nekem bejön a lekerekítés úgyhogy én nem azt venném... de népszerű lesz a Lite, ha tényleg ekkora méretű és sík kijelzővel jön, csúcsprocival és oldalsó ujjlenyomatolvasóval.

(#3) Fred23 válasza DS39 (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

De mintha egy másik hírből már kiderült volna, hogy árban ez a Lite is durva lesz. Nekem például tökéletes lenne, amennyiben nem bukik el a történet a gyenge akkun, viszont még 200k-t sem tudnék kifizetni érte. Nagyon maximum 150, esetleg 160. Szóval azt hiszem, marad majd a G7, esetleg egy SD845-ös A szériás Samsung, vagy egy Xcover 5, ha nem a legvacakabb SoC megy bele.

[ Szerkesztve ]

(#4) DS39 válasza Fred23 (#3) üzenetére


DS39
nagyúr

Hát meglepetés lenne ha 250k alatt nyitna bármelyik is. (követik az Apple árképzését)
Azt én is remélem hogy az aksival nem spórolnak.

(#5) ZavaBalazs válasza DS39 (#1) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a sima S10 kb akkora lesz, mint az S8 és az S9.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#6) borand válasza ZavaBalazs (#5) üzenetére


borand
aktív tag

Én is láttam egy videót, ahol az S10 tokja pont passzol az S9re. Ugye ez +0,3col mellett sikerült. Remélem a lite kb ennyivel lesz kisebb is.

(#7) #33253120


#33253120
törölt tag

Emlékezzünk. Az lett bejelentve pár éve, hogy az S-ből eltűnik a sík kijelző. És utána már nem is volt.
Az, hogy ki, és mit vár(/remél/szeretne/stb) szerintem mindegy.
Ok, én elhiszem, hogy fent kell tartani a vásárlói érdeklődést a piacra kerülésig, illetve a híroldalaknak is élni kell valamiből, de akkor is vicces, hogy hetente mást lehet olvasni a leendő S szériáról.

No meg nem beszélve arról, hogy a legtöbb technikai fórum felhasználója hisz ezekben a sok esetben realitás nélküli információkban.

(#8) Rinocerosz válasza Fred23 (#3) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Sajnos én is így voltam, hogy max 150 de hát nem igazán találtam meg a számításaimat :)
Nekem is a g7 tetszett de aztán elolvastam sok tesztet és hát... nem igazán fogott meg.
Úgyhogy egy s9+ lett 200 ezerért de utólag kicsit megbántam mert rengeteg pénz... :(
De már a oneplus is 180 ezerért árulja a telefonjait.

(#9) .Szaki. válasza Fred23 (#3) üzenetére


.Szaki.
addikt

Sajnos valamennyit minden évben emelkednek az árak márkától/típustól függetlenül. Amíg az ügyfélnél nem érik el azt a bizonyos határt, addig hülyék lennének nem emelni, a kérdés csak az, hogy hol van az a határ. Sajnos tartok tőle, hogy még messze.

Egyébként a Samsungoknak 1 év leforgása alatt egész jól beesik az áruk. Nem azt mondom, hogy olcsók lesznek, mert nagyon nem, de idén szerintem érdemes az S9/S9+ párosból, ha pedig ráérsz, akkor csak jövő ilyenkor az S10 variánsok egyikéből választani. :) De szerintem egy S8-cal sem lehet még befürödni, csak mivel nem tudom milyen telefont használsz, így kérdéses, hogy előrelépés tud-e lenni Neked, vagy sem. :)

(#10) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha 4-6Ah-s akksit is tennének beléjük, és még a megjelenés évében kaphatók lennének 5-700EUR-ért, akkor érdekelnének.

#9: nálam már elérték, pedig a "romlott nyugaton" dolgozok. Nem vagyok hajlandó 600EUR-nál nagyobb értékkel a zsebemben rohangálni, ennyiért szereztem anno az s7edge-emet egy akcióban, még mindíg szuperül kiszolgál, 7óra körüli SOT-tal böngészés mellett.

Jó 5let, kiadás után bő fél évvel venni, így volt az s7e-m is. Ha végre tesz normális akksit a 6+"-os szörnyeibe a samu, akkor ilyen stratégiával el tudom képzelni, h az utód is samu lesz, de ehhez alsóhangon 4500mAh kell (természetesen energiatakarékos modern soc, samoled és takarékos firmware mellett!), könyörgöm, 2019et írunk...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Város telók 👌

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) .Szaki. válasza t72killer (#10) üzenetére


.Szaki.
addikt

"Nem vagyok hajlandó 600EUR-nál nagyobb értékkel a zsebemben rohangálni, ..."

Ezt megértem, de ha munkaeszköz és szükség van egy ilyen készülék tudására, akkor ez sajnos ezzel jár.

"...ennyiért szereztem anno az s7edge-emet egy akcióban, még mindíg szuperül kiszolgál, ..."

Én egyébként nem is gondolom, hogy ezeket a telefonokat feltétlen 2 évre terveznék, ha valami ennyibe kerül, akkor az hosszútávon tud megtérülni. Meg persze ehhez még hozzáadódik az is, hogy mennyit dolgozik vele az illető.

(#13) t72killer válasza .Szaki. (#12) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Munkára nehezen tudom elképzelni, hogy elengedhetetlwn legyen az S sorozat, az utóbbi időben az A-sokkal kezdtem szemezni. Persze még nem éri meg a váltás, de emailt, kisebb doksit még az őskori soc-al szerelt ram-éhes TAB A6-omon is tudok írni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#14) .Szaki. válasza t72killer (#13) üzenetére


.Szaki.
addikt

Azért a DeX nem jön rosszul. :)

(#15) Fred23 válasza .Szaki. (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

A szélein hajlított kijelző nem jön be, az OLED-nél jobb' szeretem az IPS-t (Media Marktban a kirakott S8 már beégett, S9-et majd meglesem legközelebb), az Exynos 9810-et elbénázta a Samsung (és ugye mi azt az S9 változatot kapjuk) több szempontból is -ha érdekel, egy jó cikk róla-, szóval S8 és S9 kizárva. Pedig méretben jók lennének.

Lapos kijelzős, lehetőleg kis telót szeretnék erős hardverrel, IP68 is kötelező, illetve az akku bírja ki estig. XZ2 Compact vagy G7 eddig a kalapban, és a G7 felé húzok összességében. A3 2017-et használok, aminek viszont még mindig hibátlan az OLED kijelzője, szóval úgy néz ki, egyes OLED kijelzők jól sikerülnek azért. De például néztem a V30-at is Media Marktban, az is beégett, ráadásul egy hajszállal szélesebb, mint ami a tűréshatárom.

Ha Samsung, akkor talán majd a legkisebb A szériás modell, amennyiben nem marad ki az IP68, és minimum SD710 lesz benne, vagy esetleg az Xcover 5, ha sikerül annyira strapaállóra és vállalható méretűre építeniük (számomra ez picit jelent), hogy elnézem a nem túl erős, de azért még elég potens rendszerchipjét.

Májusnál tovább biztosan nem fogok várni, és szeretném 120-ból megúszni a vételt, de ha nagyon kell, 150 vagy 160 talán még kiizzadható; de ennek nagyon nem örülnék, mert egyben szeretek (független) telót venni, nem részletre. A G7 egy kicsit nagy, de rengeteg előnye van, és tetszik is. Google Camera van rá.

[ Szerkesztve ]

(#16) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ez a február 20 már biztos dátum?

(#17) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Éljen hurrá lassan mobilból sem tudsz sík kijelzőset venni. nem értem minek kell erőlteni ezt az ívelt hajlított bullshit-et. kifejezetten utálom! a mértről ne is beszéljünk. 6.44 minek? óriásphablet hülye képarány soroljam? visszasírom az 5" időket.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#18) -Gerzson- válasza Jon Mathias (#17) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Tényleg nem jó semmire sem a hajlított kijelző, max a vitrinben jól mutat.
Cserébe sérülékeny, nincs rá normális védelem, a halításoknál nincs érzékelés.
Kifejezetten zavar amikor pl. az spen-el próbálok írni és felülről nézve kb. 2-3mm-re a szélétől megáll az érzékelés Note9-en.

(#19) Rinocerosz válasza Fred23 (#15) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Most gondolj bele, hogy amikor meg vettem az s9+-t utána 1 hétre olvastam el ezt a cikket...
Gondolhatod milyen ideg/csalódottság jött rám :)
Mert lenyegében az s9+ ugyan azt a szintet hozza mint az s8... elvileg azt írták szoftveres a probléma de már annyi idő eltelt és nem sikerült semmit javítani rajta :(
És szerintem ha kihozzák az új felületet abban se javitanak ezen semmit ha egyáltalán lehet.
Persze mindenki azt mondja "mihez nem elég?" de szerintem időtállóság szempontjából igen is számít.
De most már 3-4 évig ez lesz :(
De azért ki szolgál szépen :)

Az Oled kijelzőtől meg szerintem nem kell nagyon tartanod azok a kiallított darabok szerintem rengeteget vannak használatban.
Nekem még az s2 sincs be égve és a s5-se pedig használom gps-nek:)

(#20) Fred23 válasza Rinocerosz (#19) üzenetére


Fred23
nagyúr

De Te még jól jártál, mert az S9+-t vetted. Rossz lehetett így is elolvasni azt a cikket, de legalább az S9+ akkuja erősebb, és kibírja a napot. Sok helyen olvastam olyanokat, hogy a sima S9-et néhányan tölteni kényszerülnek napközben. Csúcstelótól az ember nem ezt várná. Még a G7 is tovább bírja a harcot, mint egy S9, pedig a G7 is csak a -számomra vett- minimumot hozza.

Nekem Wave I-em volt anno, olyan 4 év után is hibátlan volt a kijelzője. De most egy új AMOLED-es telónál ki fogja előre megmondani, hogy ez most beégős, vagy sem?! A kiállított darabok tényleg brutális nyúzást kaphatnak, viszont szerintem ha 3-4 hónap után beég valamelyik, az azért megbocsáthatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#21) .Szaki. válasza Rinocerosz (#19) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szerintem ha a napi használatban meg vagy elégedve a teljesítményével, akkor felesleges ilyenen idegeskedni. :N

Alapvetően minden tesztben jól szerepelt az S9+ és az akkumulátora sem vészes.

Fred23

Miért, a Wave I-nél ki mondta meg előre? ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) Rinocerosz válasza Fred23 (#20) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Elvileg volt valami probléma a üzemidővel sokáig de aztán orvosoltak. De valóban annyi legalább a telefon mellett szól, hogy ha reggel 6-kor leveszem töltőről és napközben nyúzom akkor is csak olyan este 10 fele kell töltőre rakni.
Az s7-esem mondjuk úgy, hogy este 8 után már azzal az aku szintel nem szerettem volna a liftbe beragadni mert sokat nem tudtam volna vele telefonálni :D

Olednél meg ha be ég a gyártó nem válal rá garanciát?

(#23) Fred23 válasza .Szaki. (#21) üzenetére


Fred23
nagyúr

2010-ben még azt se tudtam, hogy az AMOLED beéghet. :DDD Az S5 mini viszont már kockáztatás volt; és az se égett be.

Adják 150-ért az S10 Lite-ot, és megint hajlandó leszek kockáztatni! :)

Rinocerosz: Tuti van rá gari, de ha az ember szürkén veszi egy GSM boltból, akkor azért a gari intézése lehet macerás, meg mi van, ha pont gari után kezdődik csak a dolog?! Mondjuk most hogy így megemlítetted, eszembe jutott, hogy mi lenne akkor, ha keresnék egy S8-at 2 év garival; igaz, hogy az drágább lenne a legolcsóbb lehetőségekhez képest, de ha 2 évig tökéletes lenne, az akár elég is nekem (utána úgyis nézek egy újat), egyedül a hajlított kijelzőt kéne kibírnom. S9-et nem szeretnék venni, mert sokkal rosszabb böngészési időben. Szóval akkor most felkerült a listámra az S8 is, viszont azt hiszem, egy szürkén, 120-ért vett G7 még mindig jobb ajánlat nála, és nem csak a sík kijelző miatt.

[ Szerkesztve ]

(#24) <Lacy85> válasza Rinocerosz (#19) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ez a gyakorlatban szerintem nagyjából annyit jelent, hogyha nem olvasod el a cikket, akkor a mai napig örülnél, hogy milyen frankó a telefon sebessége. Mert teszteken kívül nagyjából semmit nem veszel észre.
Páromnak nemrég vettem Note 9-et. Abban is a 9810-es Exynos van.
Érezhetően gyorsabb a rendszer, mint nálam az S8+-on.
Szóval annyira azért nem nyúltál mellé. :)

(#25) Rinocerosz válasza .Szaki. (#21) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Persze beletörődtem csak akkor volt hirtelen kellemetlen :)
Meg ha 1-es területeken nézzük a telefont lehet találunk jobbat nála más telefonokban. De ha összeségében nézzük a samsung minden területen tud csucsminőséget hozni.

EclipseGT:
+1
Hát a note 9 egyertelműen egy szuper telefon :)

[ Szerkesztve ]

(#26) ZavaBalazs válasza Rinocerosz (#19) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nekem beégett az S8 teteje (értesítő sáv + az appok felső sávja), igaz csak egyszínű sötét háttéren látszik.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#27) <Lacy85> válasza Fred23 (#23) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én annyira azért nem aggódnék a beégés miatt.
Normál használat mellett az S8+-on 1,5 év után semmi, erős használat mellett az S7 Edge-en 2 év után szintén semmi.
A kirakatban lévő mobilok persze, hogy hamar beégnek. Sok helyen full fényerő mellett mennek kb. nonstop.

(#28) Rinocerosz válasza ZavaBalazs (#26) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

A kepernyő időkorlát nincs nagyon magasra véve neked?

(#29) .Szaki. válasza <Lacy85> (#24) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ott a pont! :K

Én amíg Fred nem linkelte nem tudtam erről a cikkről, annyira mélyen nem is érintett meg, de azért a tapasztalatod a Note 9-cel kapcsolatban megnyugtatott. :D

(#30) joey04


joey04
titán

túl van bonyolítva a paletta.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) ZavaBalazs válasza Rinocerosz (#28) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nincs, de amúgy is lezárni szoktam, nem megvárni, hogy kikapcsoljon. lehet nagyobb fényerőn használom, mint az étlag, passz...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#32) Fred23 válasza .Szaki. (#29) üzenetére


Fred23
nagyúr

Azért ilyet most már az S10-zel nem játszhatnak el újra, mert abból botrány lenne. Sokan el is pártoltak a Samsungtól, mikor kijöttek az első komolyabb tesztek az S9-ről. Vettek inkább Huaweit.

(#33) Rinocerosz válasza ZavaBalazs (#31) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Mondjuk ez a sötét téma ami majd az új felülettel jön már előbb is bevethették volna azért csak csak hozzá tudna segíteni, hogy ne égjen be.
És a hölgyeknek is kedvekedhetnénem valami sötétebb de nőiesebb témával.

[ Szerkesztve ]

(#34) #24536576 válasza Fred23 (#32) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szerencsére kevesebb ember van belebolondulva az antutuba, és a grafikonokba. Én is inkább használom a telefont, nem az észrevehetetlen dolgain rugózok. Az is elég gáz, hogy minden Samsungos cikknél megjelensz osztani az észt úgy, hogy fogalmad nincs, hogy használatban milyen egy S9/Note9.

[ Szerkesztve ]

(#35) <Lacy85> válasza .Szaki. (#29) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Anno én is húztam a számat egy kicsit, amikor kijöttek a 9810 tesztjei, de kb. vihar a biliben kategória.
Nyúztam egy kicsit a Note-ot, mikor meg lett véve, mert kíváncsi voltam, mennyit fejlődött a technika 1,5 év alatt.
A rendszer fürgébb, mint nálam, az Antutu 3D tesztjén az S8+ kb. szaggat a Note-hoz képest (soha nem szoktam Antutu-val foglalkozni, most is csak összehasonlítás miatt tettem fel), a kijelzője valamamennyivel szebb (főleg HDR tartalmaknál), a hangzást meg össze sem lehet hasonlítani a stereo miatt.
Az akksi meg ugye felhasználás függő, de erős nyúzás mellett is simán megy 6-8 órákat.
Az S8+-t mondjuk nem cserélném le rá, mert akkora ugrás azért nincs, de amúgy veszett jó kis mobil lett. :K
Nincs gond se a sebességgel, se az üzemidővel.

(#36) Hallosz


Hallosz
senior tag

Az OLEDről azt gondolom, hogy nagyon szép, de. Értem én, persze egész nap megy teljes fényerőn és akkor hetek alatt beég. Használsz egy Tab-ot naponta mondjuk1-2 órát, és tudod, hogy a jövő hónapban már látod a jellegzetes beégést? Ezek szerint akkor ez egy elfogadott, mit ne mondjak piacképes jelenség?

Mert lakni, muszáj.

(#37) Hallosz


Hallosz
senior tag

Amúgy kíváncsian várom, a Samu újabb telóit. A lekerekített oldalak jól néznek ki, ez viszont a biztonságos fogás rovására megy. Ez a tapasztalatom.

Mert lakni, muszáj.

(#38) sKie^ válasza Hallosz (#37) üzenetére


sKie^
tag

Erre valo egy tok. Nem gond, nem esik ki a kezedbol. Nekem is hajlitott kijelzos telefonom van, nem halok bele, egyaltalan nem megy a kezelhetodeg rovasara a tok es egyetlen feluletrol sem akar leszankozni az uveg hatlap miatt.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#39) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Miért jó,ha levan csapva a szélei? Szoktam látni vendégeimnél sgseket,de nem értem mi a jó abban,hogy fél-fél cm-t nem úgy látok,ahogy a kijelző többi részét. s2 volt az etalon.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#40) Rinocerosz válasza <Lacy85> (#35) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Egyebként van 1 újabb teszt ahol a note 9-et tesztelik. (Már a fentebb linkelt oldalon van az is.)
És ott úgy néz ki javítottak a exynos teljesitményén de így is eléggé lent végez :(
De az s9 ugyanúgy teljesített ( vagy lehet a régi mérési eredményeket tette a diagramba).
Pedig ugyan az a proci...

(#41) .Szaki. válasza <Lacy85> (#35) üzenetére


.Szaki.
addikt

Na, ezek jó hírek. Egyébként én sem érzek semmi problémát sem teljesítmény, sem akku terén. A 6 órát bőven hozza az S9+, megakasztani pedig eddig kb egyszer sikerült az egy hét alatt, ezzel szerintem semmi probléma nincsen.

FIREBLADE78

Kicsit ilyen 3D-s hatást kelt számomra használat közben a hajlított kijelző. Egyébként például az S9+ egész okosan kezeli azt, hogy valóban meg akartál-e nyomni valamit azon a részen, vagy pedig csak véletlen nyúltál bele. Van egy hasznos feature is, "alkalmazás a széleken" névre hallgat, ez a hajlított kijelző jobb szélén van, ide tudsz kirakni plusz app-okat, amiket gyakran használsz.

Az pedig, hogy kinek tetszik a kijelző, kinek nem, már erősen szubjektív. :)

(#42) noro79


noro79
tag

Rettenet csúnya a hátulja :O

(#43) Rinocerosz válasza .Szaki. (#41) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Igen, az Edg panel az nagyon hasznos én is használom minden nap.
És elég sok funkciót be is lehet állitani pl: a vágólap és így nem kell vissza mennem az internetre/youtube..stb hanem ott megtarja az előzmenyekben és csak ki másolom be illesztem.
Vagy amik gyorsan kellenek appok oda ki vannak rakva és pikk pak gyorsan megnyitom.

[ Szerkesztve ]

(#44) savoo válasza Hallosz (#36) üzenetére


savoo
addikt

Nekem a lassan 3 éves S7 nem égett be. Túl van lihegve ez a beégés dolog.

(#45) MikeWazowski válasza DS39 (#4) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát biztos lehetsz benne, hogy "kicsi" aksik lesz bennük.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#46) ZavaBalazs válasza Rinocerosz (#43) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mondjuk ezt az edge panel pont ugyanígy működhet egy lapos kijelzős telefonon is, maximum kicsit kényelmesebb ívelt kijelzőn simogatni.

Evleaks:

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#47) Rinocerosz válasza ZavaBalazs (#46) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

De volt itt valami olyan dolog is, hogy az elektronikát csak így tudják elhelyezni vagy valami hasonló... de lehet tévedek.

Szerk:
Áhhh értem szóval ez a s10 láttam másik oldalon :Y

[ Szerkesztve ]

(#48) petymeg


petymeg
addikt

Végre, hogy kezdik elfelejteni a hátra rakott ujjlenyomat szenzort. Az utóbbi években alig volt telefon, aminek elől, vagy oldalt volt.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#49) #86973952 válasza .Szaki. (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én is pont munka miatt választottam megjelenéskor a Note 8 -at. Mivel sokat megyek, tárgyalok, így a legjobb megoldás egy "zsebiroda".

---------

Sokáig gondolkoztam, hogy vegyek -e ismét Samsung -ot sok év kihagyás után és összességében nem bántam meg.

Akksiban viszont elég gyenge, így állandó társam lett az autós töltő. Ezt szerintem meg lehet oldani. Nyaraláson, külföldön, meg úgy munkához is sokat fotózok vele.

Ami viszont inkább bosszantó az a feljebb említett beégés. Nem max. fényerőn használom, igaz nem is csak 2 órát nyomkodom, de már kb. 8 hónap után elkezdett szépen beégni. Az értesítési-, és némileg a navigációs sáv is.

Én azt gondolom, hogy ez egy nem kész technológia és ahogy most állunk nem is lesz az. Sok éve megy a "küzdelem" a beégés ellen és attól, hogy páran meg akarják cáfolni saját, valós tapasztalatuk alapján, még létező dolog.

(#50) #21221888


#21221888
törölt tag

Eljutottunk odáig, hogy a csúcskategoria legkisebb modeljének az értesítősávja is 15-16 cm magasságban van. Kinek van ekkora hüvelykujja? :W 16:9es képarány, 4,7 colos kijelző elég lenne mindenre. Gyakorlatilag a mai méretekkel meg képaránnyal hordozható mozivásznakról van szó.. Valahogy az S5 óta a mini széria is porba vészett. Vajon fog idén olyan telefon érkezni, ami Snapi 855, de az értesítősáv nem férfi nagyarasz magasságokban van? (sajnos költői kérdés).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.