Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KevinMulder


KevinMulder
tag

Remelem azert Linuxot is lehet ra telepiteni valahogy :)

(#2) atike válasza KevinMulder (#1) üzenetére


atike
nagyúr

Esetleg Androidot... :) Már ha lesz addigra asztali verzió... :)

(#3) Killing


Killing
addikt

Használhatóbbnak tűnik mint az iPad. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) ViZion


ViZion
félisten

Jók a specifikációk, kérdés, h w7-el mit tud majd... ha perceket kell rá várni, akkor inkább az új Ubit raknám rá én is... szerintem ez az akku időnek is jót tenne...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) KevinMulder válasza ViZion (#4) üzenetére


KevinMulder
tag

Ilyen eszkozre inkabb Maemo (Linux) kellene ...

(#6) madgie válasza Killing (#3) üzenetére


madgie
titán

Ez így látatlanban kiderül, ugye? :U

(#7) ViZion válasza KevinMulder (#5) üzenetére


ViZion
félisten

HA a w7 futkos rajta, akkor a megszokott ubimat miért cserélném le?
Ehhez tudom mit-hol találok, ha sudo-ig fajul a dolog, akkor tudom ki tud segíteni. alapból kvázi mindent tud... a sok disztró többnyire hátrány egyébként, a tájékozatlanabbakat eltántorítja teljesen a linuxoktól.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egész jó a specifikáció. Elég sok múlik majd az optimalizált Win7-en.

[ Szerkesztve ]

(#9) Killing válasza madgie (#6) üzenetére


Killing
addikt

Lehet rajta flasht lejátszani.
Van két USB portja átalakító nélkül, és olvas SD kártyát, szintén átalakító nélkül.
Van benne Webcam.
Van HDMI portja.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10) Ste válasza ^Clown (#8) üzenetére


Ste
addikt

Meg a beépített akkumulátoron, ami a jelek szerint nem lesz eget rengető kapacitású, hiszen a súlyát is alacsonyan kell tartani a gépnek.
Ezek alapján viszont pont az üzemidőn vérezhet el. Jó ha 4 órára képes lesz, de inkább kevesebbre :(

(#11) KevinMulder válasza ViZion (#7) üzenetére


KevinMulder
tag

Nezz utana a maemonak, s megerted. Az asztali kornyezet nem mindig jo az ilyen eszkozoknek.

(#12) Zodicus


Zodicus
senior tag

Nem vszínű, hogy beruháznék rá. Akkor inkább már egy EEE.

(#13) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Tudom, hogy ezeknek a termékeknek nem Mo. az elsőszámú felvásárlói piaca, de auzért megkérdezném, hogy van jövője a tablteknek kicsi hazánkban? Én a környezetemben egyet sem láttam még egyébként, de nem tudom, hogy kik azok, akik bevállalják és mire használják egyáltalán. Mondjuk egyetemi hallgatóként elfogadnék egy ilyet, de beruházni nem mernék rá! :))

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14) Malachi


Malachi
addikt

egy ilyen cucc halálra van ítélve win7-tel. saját optimalizált OS nélkül kuka az egész. speckó Andriod, vagy hasonló kellene bele.

(#15) madgie válasza Killing (#9) üzenetére


madgie
titán

És láttad, mit tud a cucc, kezelhető-e a kezelőfelülete, szaggat-e görgetés közben, vagy ilyesmi? Szép és jó a sok hardverkütyü, de ha bugos vacak lesz, a francnak nem lesz ingerenciája huzamosabban használni.

Félre ne értsd, legyen 100%-os a cucc, pipilje körbe hatszor az összes tabletet. De míg papíron látjuk, addig ne jelentsük már ki a hasunkra ütve, hogy jobb, mint ez, vagy az.

(#16) ViZion válasza KevinMulder (#11) üzenetére


ViZion
félisten

Megnéztem, még akkor. Sajnos ezt nem ismerem, de gondolom el lehet vele boldogulni...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) KBB


KBB
tag

Barátnőm Atom N270 procis, 1 giga ramos EEEPC-jén vígan futkos a win7 winyóról, nincs vele gond. Nem látom, hogy egy ilyen gépen mi akadálya lenne egy használható win7-nek, pláne SSD-vel!

(#18) ^Clown válasza Ste (#10) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jogos... Tényleg nem lesz 4-5 óránál több az akkuidő, bár ha otthon használja az ember a fotelből, akkor talán nem akkora nagy probléma, ha rá kell dugni a hálózatra. Bár most magamból indultam ki :)

(#19) Ste válasza ^Clown (#18) üzenetére


Ste
addikt

Oda viszont valami rendes laptop már akkor, mivel az kezelhetőbb. Ezen gyötrelem lesz emailezni, vagy billentyűzet igényes alkalmazásokat futtatni.

Ráadásul mi értelme, ha csak otthon használnád? :D

vitko: nekem van pár ismerősöm aki autósiparban használja. Azt mondják jobb egy kézzel egy rendes tabletet tartani, s a másikkal nyomogatni, mint egy sima notit vinni magukkal. Igaz ez arra az esetre vonatkozik, ha nem tudják hova lerakni a gépet pl diagnosztika közben.

(#20) rtom


rtom
senior tag

Pl. erre sem mertek Win7-et tenni, gondolom a CPU miatt, ha jól emlékszem a teszteredményekre, a PineTrail sem nyújt sokkal többet, akkor valóban nem érthető, hogy miért win, bár lehet, hogy a linux/Android alatti flash teljesítmény áll a háttérben.

(#21) Taky


Taky
senior tag

Elsőre valahogy Epoxnak olvastam, kezdtem megörülni, a fenébe... :(

[ Szerkesztve ]

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#22) Eddie141


Eddie141
senior tag

Sorra jönnek ezek a tabletek.. Ekkora a kereslet rájuk? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.