Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BDave


BDave
őstag

Ez olyasmi, mint a tavalyi. Őrült sorban állás és idegeskedés, hogy van-e még a kiszemelt telefonból :D

Mellesleg nem rossz, de inkább egy Nexus 5, talán pár hónap és kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#2) HawerKing


HawerKing
őstag

Hm a nexus 4 lehet igy megjobb vetel

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#3) Zozzy94


Zozzy94
tag

Ez lehet hülye kérdés lesz de ez a kedvezmény akkor is érvényes ha beviszek egy 3410-est,azt is beszámítják 15000-ért? :B ;]

iPhone 12 Pro Max 256GB & iPad Pro M1 256GB Cellular & AirPods Pro2

(#4) BDave válasza Zozzy94 (#3) üzenetére


BDave
őstag

"A kedvezmény feltétele, hogy a leadott, használt készülék az IMEI-száma alapján azonosítható legyen."

[link]

(#5) Elementh


Elementh
aktív tag

Nagyon helyes,kellenek az ilyen akciók :)

(#6) 04ahgy válasza BDave (#4) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"vásárláskor lead egy régi mobiltelefont vagy akár vezetékes készüléket"

"lehet sérült vagy törött is, tartozékok vagy akkumulátor sem szükséges, csupán az a fontos, hogy az IMEI szám azonosítható és olvasható legyen rajta."

A mi vezetékes telefonunkon nincs IMEI szám, alapból nem is volt rajta. :( Most akkor lehet vezetékes vagy nem?

Az akcióról amúgy 3-szor is kaptam SMS-t, azon határozott kérésem ellenére, hogy semmilyen értesítést új akciókról, kedvezményekről nem kérek. Kezd kellemetlenné válni ez a fajta szolgáltatói spamtevékenység. Az adatkeretem lecsökkenéséről is 6-8db SMS-t szoktam kapni, pedig egy elolvasása után is felfogom.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7) El Gringo


El Gringo
senior tag

mi van, elhasználódtak a cserekészülékeik? :C :P

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#8) BDave válasza 04ahgy (#6) üzenetére


BDave
őstag

Én mindig csak 1 SMS-t kapok mindenről, nálad lesz a hiba.

Vezetékes telefonhoz gondolom nem szükséges IMEI-szám, hiszen van olyan vezetékes telefon, ami nem hordozható. Az általam linkelt oldalon nincs szó vezetékes telefonról. :U

(#9) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Hmm... Ha viszek telefont és két évre 5290 forintos díjcsomagot választok, akkor 65k a sima Galaxy S3. Ezzel szemben a Telekomnál 45k az LTE verzió online, hasonló díjcsomaggal, beszámítás nélkül. T-ponban 59k. Khm! :K

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#10) 04ahgy válasza BDave (#8) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Én mindig csak 1 SMS-t kapok mindenről, nálad lesz a hiba."

Meg testvéremnél, szüleimnél, unokatesómnál is ugyanaz a hiba fennáll (különbözők a készülékek és díjcsomagok, közös a norvég szolgáltató)... Értem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#11) Ricsko :D


Ricsko :D
aktív tag

A Sony Xperia SP NINCS benne???? :( :(

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#12) szente


szente
addikt

A cégem szerződésben áll a Telenorral, és kedvezményes előfizetést köthetünk, igen korrekt percdíjakkal. Vajon így is részt lehet venni az akcióban?

(#13) BDave válasza 04ahgy (#10) üzenetére


BDave
őstag

De te is tudod, hogy ez nem normális. Nyilván nem titeket szemelt ki a szolgáltató....

(#14) Urshini


Urshini
tag

Elnézve a lóvirág üzleteiben lévő pangást mostanában -3-4 eladóra jut egy érdeklődő- már várható volt egy ilyen. Valahogyan bevételt kell csiholni. Hasonló a helyzet sok rózsaszín üzletben is...

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#15) BDave válasza Urshini (#14) üzenetére


BDave
őstag

Tilos kiírni, hogy T-Mobile, Vodafone és Telenor? :U

(#16) Paszkal3 válasza Urshini (#14) üzenetére


Paszkal3
tag

Igen,mert aranyàrban adnak mindent!Teljen elgurúlt a gyógyszerük!Hiàba vagyok nàluk 6 ève ,flotàs vagyok szinte semmilyen kedvezmènyt nem kapok.De ma màr megèri megvenni kàrtya függetlenűl,mert lènyegesen olcsóban jutsz hozzà,mint bàrmilyen akció keretèben vennèd.

(#17) FragMaster


FragMaster
addikt

Megint kimarad a kártyás konstrukció az akcióbòl...

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#18) lacix76 válasza BDave (#15) üzenetére


lacix76
őstag

Nem hiszem,hogy tilos,mert a címben is ugyanúgy benne van.
Én sem értem,hogy sokan miért nem merik leírni a szolgáltató nevét.

[ Szerkesztve ]

(#19) Urshini válasza BDave (#15) üzenetére


Urshini
tag

Nem tilos, csak ilyen szenny (mind a 3-4) szolgáltatóknak nem fogja kiírni az ember a nevét. Változik az áfa +5%-ot és emelnek 25%-ot az áraikban...

Amúgy az előfizetéses alma cuccok ára nem szokott változni soha?

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#20) BDave válasza Urshini (#19) üzenetére


BDave
őstag

:Y :C

(#18) lacix76: költői kérdés volt :)

(#17) FragMaster: Abból nem lehet hűséges előfizetőt kovácsolni.

(#21) tipuka válasza Urshini (#19) üzenetére


tipuka
addikt

az almák-ra azért nem csinálnak nagy akciót, mert akinek kell az megveszi úgy is ennyiért :DDD

(#22) tipuka


tipuka
addikt

most jár le a hűségem azon filózok a t-től átmenjek a telenorhoz 2 év rabláncra, hogy ingyen elhozzak egy lg 4x-et anyumnak, akinek nagy kijelzős telefon kellene, de mellette smooth is legyen. csak az a gond, hogy 4790 ft kb az előfizu hozzá én meg 3200ft-osat terveztem eredetileg a t-nél, a telenornál 2790 ft-s van és 20k-ba kerülne a az lg 4x, nemtom mit tegyek. :DDD anyum meg telenoros ugye...

[ Szerkesztve ]

(#23) szucsy89


szucsy89
tag

N4 mondjuk egy közepes csomagban, jó vétel lehet...

(#24) julius75


julius75
aktív tag

Nem hittem, mikor azt tanácsolták, ne menjek hozzájuk.
Utólag már nagyon bánom.
Soha többé Telenor, ha ingyen adják akkor sem.

[ Szerkesztve ]

(#25) tipuka válasza julius75 (#24) üzenetére


tipuka
addikt

mesélj a problémákról, érdekelne, mert tervezek hozzájuk menni.

(#26) szp1 válasza szente (#12) üzenetére


szp1
addikt

Információk szerint csak "publikus, lakossági" csomagokra vonatkozik, bónuszban is.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#27) Leslie13


Leslie13
tag

Ez akció? Még így is sok mindenhez hozzájut az ember olcsóbban függetlenül. :(((

(#28) bostone


bostone
addikt

Kár, hogy kártyás csomagokra nem vonatkozik a kedvezmény.

(#29) tipuka válasza Leslie13 (#27) üzenetére


tipuka
addikt

azért az LG 4X jó árban, valld be te is! :)

(#30) Dhampir válasza Paszkal3 (#16) üzenetére


Dhampir
félisten

Néhány készülék esetében tényleg olcsóbb függetlenül megvásárolni, mint tőlük kártyásan.

(#31) haris válasza tipuka (#25) üzenetére


haris
őstag

a legfőbb probléma velük, hogy a tarifa csomagban lebeszélhető percek felét hálón belül, felét hálón kívül KELL lebeszélned. mivel a számhordozások miatt fogalmam sincs, hogy akit hívok melyik szolgáltatónál van, így ez gerinctelen húzás a részükről.

(#32) tipuka válasza haris (#31) üzenetére


tipuka
addikt

igen az engem is zavar, de szerencsémre nem okoz problémát, mert egyformán hívom majdnem a hálózatokat. mi probléma van még vele? mert én nem tudok tényleg.

(#33) janos1988


janos1988
addikt

Szóval ezért emelték meg pár hete az árakat drasztikusan.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#34) haris válasza tipuka (#32) üzenetére


haris
őstag

ha neked így jó, akkor hajrá.
én is náluk vagyok 2004 óta, szóval más bajom nincs velük. csak gondoltam szólok. nekem csak nem tetszik ez a hozzàllás, mert mint írtam nem korrekt, hisz nem tudom ki milyen szolgáltatónál van, csak azt tudom hogy én kinél vagyok (illetve a nagyon szűk ismerősöket) de mivel mindenkit mobilról hívok, sosem tudom épp hol tartok a számlával. persze a másik kettő más miatt nem szimpi

(#35) tipuka válasza haris (#34) üzenetére


tipuka
addikt

okés, jó, hogy szóltál, bár erről pont tudtam. :DDD most azon filózok a sima smarttarifa legyen, vagy az extrás, nehéz a döntés, mert nem 1 árban vannak :)

(#36) tariattila válasza tipuka (#35) üzenetére


tariattila
veterán

extrásat vennék... tök jó az a deezer...

én elégedett vagyok velük leszámítva az előfizetéses készülékárazást... bár a többit (főleg a trét) elnézve azok se jobbak...sőt :DDD

szerintem nagyon rugalmasak és korrektek... általában kések jó pár napot a számlabefizetéssel de még csak nem is figyelmeztettek
trés ismerősöktől hallok érdekes dolgokat ezzel kapcsolatban... nem bántam meg, hogy váltottam főleg, hogy nálunk csak a telenorvégoknak van H / 3G szolgáltatás... a vörösek 2G, a rózsaszínek meg szakadoznak :))

(#37) tipuka válasza tariattila (#36) üzenetére


tipuka
addikt

és , ha elfogy a netem, akár mekkora csomagot veszek, akkor 32kbs-el tudok még netezni + pénz fizetése nélkül? :)
mert a simánál csak fb van az első 2 csomagban.
a deezer az, h fest? annyit tudok róla, sok zene van fent, de itt kifulladtam. :DDD sajnos nincs ismerősöm, aki megmutatta volna, mert ők nem értenek és nem is akarnak hozzá...

mesélj már kérlek, ha engedi időd, mert kiváncsi "gyerek" vagyok. :)

haris: melyikben nincs túlforgalmazási díj akkor? mert ugye 2 fajta smarttarifa közül tudok válogatni, a sima és az extra van.

[ Szerkesztve ]

(#38) haris válasza tipuka (#35) üzenetére


haris
őstag

Most nézem megint variáltak.
Van díjcsomag, ahol már 60/40 az arány a hálón belül/ hálón kívül mizériában.

Hát nem tudom én mit választanék. Mindkét SMART tarifacsomagban ha átléped a internet kereted, túlforgalmazási díjra számíthatsz.

A Klasszik tarifa +MobilOnline kombináció meg szimplán drága, de legalább csak lassítanak, nem rádszámláznak ha túlmész a kereteden.

Sok sikert a fejtöréshez.

[ Szerkesztve ]

(#39) tipuka válasza tipuka (#37) üzenetére


tipuka
addikt

meg az nem 1390 ft-s havidijú? (a deezer) most olvasom, hogy magában foglalja.

haris: ez komoly, h van túlforgalmazási díj mind a kettőnél? én azt olvastam, h belföldön 0 ft, most ezt már nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#40) tariattila válasza tipuka (#39) üzenetére


tariattila
veterán

smart tarifáknál nincs túlforgalmazás... csak 32kbps...

mondjuk én egy éve költözés miatt a mobilomról osztottam a 100 megás (okostarifa90) netemet és több giga forgalmazás után SE lassítottak semmit... végig hsdpa maradt a kapcsolat!
lehet azóta erről leszoktak... nem tudom

deezer:
telepíted, regisztrálod és egy lejátszó alkalmazást kapsz amivel kereshetsz előadó, cím stb... szerint zenét, majd stream-elve lejátszod... akár mobilnetről

(#41) Mr X válasza tipuka (#39) üzenetére


Mr X
veterán

Smarttarifa Extra 2-ben vagyok, ezeknél nincs túlforgalmazási díj. Csak lassítanak.

(#42) 04ahgy válasza tariattila (#40) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Attól, hogy a sebességet lassítják (nekem szokták), attól még HSDPA-n csatlakozik fel a teló a hálózatra. Mint ahogy a vezetékes kapcsolatot is tudod lassítani, hiába GbE az összeköttetés.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#43) tipuka válasza tariattila (#40) üzenetére


tipuka
addikt

köszönöm, akkor nincs túl forgalmazási díj egyik smart tarifánál sem? akkor ez szuper.
akkor mit ijesztget itt engem más? :DDD már majdnem le mondtam a telenorrol :) akkor már is nyugodtan fogok netezni, szerintem ez az extra lesz, mert 1GB-t adnak olcsóbban, mint 500mb-t a simában, bár tudom kevesebb a lebeszélhetőség, de nekem elég összesen 100 perc havonta, ha okosan beosztom. :C főleg, hogy van facebook, ami meg nem generál sok adatforgalmat.

[ Szerkesztve ]

(#44) Rusi válasza haris (#38) üzenetére


Rusi
senior tag

Sok variálás nem történt, tavaly augusztus 30-tól kerültek bevezetésre a Klasszik, Smarttarifa és Smarttarifa Extra csomagok, a korábbi Alaptarifa és Okostarifa csomagok helyett. Azóta SEMMILYEN paraméterük nem változott a csomagoknak, a Klasszik és Smart Extra esetében 60/40 a lebeszélés aránya, a sima Smart esetében 50/50. Túlforgalmazási díj NINCS egyik csomagnál sem, sőt a külön kérhető Mobil Online csomagokból is csak a 50 megásnál maradt ez meg (bár ezt kb. senki se használja), illetve a Djuice 100 megás csomagjánál. (Netezz Mobilon 100 MB).

Mobilaréna (2010-2017)

(#45) tipuka válasza Rusi (#44) üzenetére


tipuka
addikt

köszi a megerősítést! :R

(#46) tariattila válasza 04ahgy (#42) üzenetére


tariattila
veterán

jó oké... nyilván a sebességre IS értettem ezt!

gondolom a youtube laptopról a legkisebb felbontással se menne folyamatosan 32kbps-al :U
:D

(#47) 04ahgy válasza tariattila (#46) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jaja, még a PH! is laggol olyankor...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#48) haris válasza tipuka (#39) üzenetére


haris
őstag

Bocsánat utánanéztem és hülyeséget írtam. Nincs túlforgalmazási díj, csak félreértettem valamit a telenor honlapon.
Mea culpa :R

(#49) tipuka válasza haris (#48) üzenetére


tipuka
addikt

én nem haragszom, csaknem bírom a nyomást meg a feszültséget. :DDD

(#50) Garyka


Garyka
tag

Sziasztok!

Super Blade vagy Galaxy S advance?
Azt olvastam, hogy a Blade grafikus megjelenítője elég gyér. Persze a szép kijelző és az 1GB memória elég csábító Galaxyt ismeritek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.