Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) commanDOS válasza lapa (#17) üzenetére


commanDOS
senior tag

Ez van, egy szóval nem mondtam, hogy mindneki ilyen, mint ahogy nem mindegyik amerikai hamburgerzabáló buta idióta. Ez a tapasztalatom, ezt látom nap, mint nap. Sok olyan ember van, aki képes és akar is tenni és változtatni ezen a megítélésen, őket becsülöm, több ilyen emberre lenne szükség.
Egyébként meg menj ki egy valódi uniós országba, nézz körül, majd gyere haza, Biztos, h változni fog a véleményed.
Azt se mondom, hogy más országokban nincs ilyen, a különbség csupán az arány.
Qrvára nem itt kéne tartanunk, ahol most. És itt nagyon nem pénzkérdésről van szó, előbb fejben kéne rendbe rakni a dolgokat, különben semmi értelme az egésznek. Lehet itt tolni a milliókat mindenféle programba, beruházásba, nincs látszatja, ablakon kidobott pénz.
Mert amíg mindenki azt nézi, hogy hogy tudná a zsebét megtömni és a másikat meglopni, a helyett, hogy elvégezné a feladatát... És amíg odafent is ugyanezt csinálja az, aki odakerül és éppen e miatt szorul erre az életformára az, aki lent van, addig ne akarjon senki fejlődést.
Ez egy ördögi kör, de csak úgy szabadulhatunk, ha mindneki megérti és akar ellene tenni v.mit.
Nagyon nagy szemléletváltásra lenne szükség és senki ne mondja azt, hogy nem lehetséges,
elég ha megnézzük a rengeteg magyar tudóst, feltalálót, a sok ötletet, amit nem mi hasznosítottunk, ami nem magyarországot gazdagította, csak mert töketlenek voltunk.
Én azt is megértem, hogy megvan az oka, h idejutottunk, a kilátástalanság, vesztes háborúk, trianon, stb. de ez elmúlt, fel kéne már végre ébredni a kómából.

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.