Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem gondoltam, hogy hallom meg őket így együtt. :B

Live-Die-Respawn

(#2) Big_Boss válasza oriic (#1) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Bakker, már 20 éves a Meteora???

(#3) Samus


Samus
addikt

Hát... Én imádtam a régi Linkin Parkot, a Meteora-t rongyosra hallgattam anno, de ez a szám nem illik bele a képbe. Sokkal inkább egy Hunting Party hangulata van, ami már nem az az LP. Valamiért a My December című számuk ugrott be, talán a szöveg és a hangulat miatt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Linkh


Linkh
tag

HT20 pakk után jöhet a Meteora20 pakk is. Ezen a számon azért érződik,hogy nem sokat dolgoztak rajta, refrén jó, de a dal többi része elég filler.

(#5) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Elképesztő 2023-ban egy olyan számot hallgatni, amiben Chester is benne van.

A Linkin Park nagy kedvencem volt annak idején, lényegében rajtuk nőttem fel. A Hybrid Theorynál és a Meteoránál nehéz jobb albumokat találni abból az időből. Rongyosra hallgattam mindkét CD-t és őszintén szólva mostanában is megint egyre gyakrabban teszem be ezeket az albumokat. Csak már nem a CD-játszóba, hanem épp valamelyik streamingszolgáltatón keresztül.

Tetszik a szám, akár a Meteorába is illett volna, hiszen a Breaking the Habit is hasonló stílusú szám, de így 2023-ban még nagyobbat szól egy olyan dal, ami visszahozza azokat az időket. ... :)

[ Szerkesztve ]

(#6) SunMount3r válasza .Szaki. (#5) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nekem meg onnan épp a BtH lógott ki, az volt már inkább Minutes to Midnight-os, főleg a visszafogott gitárok miatt.

(#7) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Szerintem egyik szám sem lóg ki. Ugye ez még nem az a korszak volt, amikor az előadok fosták magukból a különböző számokat, hanem rendes albumok készültek, így a számok is összefüggtek elsőtől az utolsóig. Ezért van az, hogy akárhányszor hallok meg egy számot akár a Hybrid Theory-ról, akár a Meteoráról, akkor utána azonnal meg kell hallgatnom az egész albumot.

A Meteoráról nekem egyébként több kedvencem van, nehéz is kiemelni egy-egy számot, de ha nagyon kell, akkor a Lying from You-t, a Faintet és a Nobody's Listeninget tudnám kiemelni. De például én Joseph Hahn szólóit is nagyon szeretem mindkét albumon.

(#8) dabadab válasza .Szaki. (#7) üzenetére


dabadab
titán

Ugye ez még nem az a korszak volt, amikor az előadok fosták magukból a különböző számokat, hanem rendes albumok készültek, így a számok is összefüggtek elsőtől az utolsóig.

Az a vicces, hogy amikor ezek az albumok megjelentek, akkor az intereneten pont ugyanilyeneket írtak, csak akkor arról, hogy a hetvenes évek mennyire remek időszak volt, ellenben 2000-rel :DDD

DRM is theft

(#9) .Szaki. válasza dabadab (#8) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hát mondjuk ha a két Woodstockot összehasonlítjuk lehet abban is volt valami! ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) wjbhbdux válasza .Szaki. (#7) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Thousand Suns volt a csúcs ebben, az tényleg egy témára volt építve végig, azt nem is tudtam számonként hallgatni csak egyben.

Chester halála óta nem sokat hallgattam őket, inkább énekes nélküli zene irányzatok felé tereltem magam. de jó volt most kicsit visszatérni a régi hangulatba :K

Azóta is emlékszem, életem első legális mp3 zenéje volt a Somewhere I Belong amit kiküldtek a levelező listájukra a Meteora megjelenése előtt :)

/s

(#11) b.


b.
félisten

Nehezen bírtam végignézni,de megtettem. Nem fogom leírni, hogy jó/ rossz mert értelmetlen a történtek fényében.
Haragszom Chesterre, nehezen/ soha fogok neki megbocsájtani. :(
Amióta elment ,nem hallgatom őket, pedig elötte napi szinten az életem része volt a zenéjük.
DE :
Életem egyik legjobb zenei élménye marad a Volt , velük.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) wjbhbdux válasza b. (#11) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ne Őt hibáztasd, hanem azt aki kisgyerekkorában zaklatta. Az ilyen fájdalom nem múlik el, hiába van millió kis rajongód, pénzed stb. Így is emberfeletti erőfeszítés lehetett neki, hogy ezt a sok szép dolgot letegye utána az asztalra.
30 éves kora után lett öngyilkos lett egy barátom akit a szülei verték kis korában. Sajnos vannak olyan esetek, aminél a pszichológusok is széttárják a karjukat mert nem nagyon lehet megmenteni, csak kitolni azt hogy meddig bírja a szenvedést.

Ide sokáig nem jutottak el, hajkurászni kellett őket Lengyelországban meg Ausztriában ahol viszonylag közel jártak.
Amikor egy osztrák fesztiválon láttam őket, nagy vihar sújtotta a területet pont a kezdés előtt és ki kellett űríteni nehogy ránkdőljön a színpad, a másik végén lévő nagy színpadról Manson hazatiplizett de LP kijött még játszani egy picit rövidített setet :R

/s

(#13) vallas


vallas
senior tag

Nehéz döntenem, hogy a GNR Bécsi, vagy a LP Voltos fellépése volt a legjobb koncert amin voltam....

De GNR-t még láthatok..... de LP-t már nem... :(

Nekem amúgy tetszik a szám, bár még párszor meg kell hallgatni....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#14) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Itt a következő: Fighting Myself

illetve egy 2001-es koncert hangfelvétel is előkerült a napokban [link]

[ Szerkesztve ]

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.