Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Hát, én izgatottan vártam, hogy bekerüljön hivatalosan is Magyarországra, de nagyon tucat, és nagyon túlárazott.
Sajnálom, megfelelő árral lehetne esélyes,ezen az áron kizárt, nem hiszem hogy bárki ezt választaná a "nevesebb" gyártók mellett ( itt hazai vonalon gondolkodva).
Richo

(#2) Doki42 válasza Richoo44 (#1) üzenetére


Doki42
őstag

Úgy van... :K
Erről nem volt érdemes ennyi sort írni.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) ArkTom


ArkTom
csendes tag

Sajnos ugyanazt a hibát elkövetik az Oppo-nál, mint anno az ASUS a Zenfone 3-as meg 4-es szériánál. Összeraknak egy korrekt terméket és túlárazzák, mert így akarják a márkaépítést az emberi fejekben a minőség felé eltolni. A Find X3 pro még talán a Qualcomm referencia mobilját is túlszárnyalja árban, pedig nagyon komoly gép. Hátha változtatnak majd idővel...

(#4) francz'70 válasza Doki42 (#2) üzenetére


francz'70
aktív tag

+1 ....sőt, ide is elég lett volna csak az OPPO Reno5 5G teszt hozzászólásait belinkelni :DDD

(#5) Wallasz


Wallasz
kezdő

Az a baj, hogy a magyar fejekben két akadálya lesz annak, hogy minőséginek könyveljék el a márkát: egyrészt maga a név (OPPO), másrészt a bazári külső. Persze az utóbbi ízlés kérdése, és változhat is, de ha én pl. Ugyanazért a tudásért több pénz lennék hajlandó kiadni, inkább mondjuk egy Sonyt választanék, mert az elegáns és minőséget sugall. Én a helyükben a gamer cuccokra feküdnék rá.

(#6) S.ATi


S.ATi
tag

Utolsó jól kinéző készülékük a Find7 széria volt, aztán mentek a Smasung féle vonalra, fosták ki az összevissza típusú készülékeket. Ez is ennek a gyümölcse, teljesen felejtős.

(#7) csipuka


csipuka
senior tag

A tueles dolog mindig bassza a csorom. A tu az hegyes a penge meg eles.

(#8) joey04 válasza csipuka (#7) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) #03740288 válasza csipuka (#7) üzenetére


#03740288
törölt tag

,,A fotózásban, filmezésben régóta használatos kifejezés alapja: az éles szó egyik jelentése ‘határozott, tisztán látható (körvonal)’. Ez a tulajdonság a kontúrok vékonyságából fakad, amely a tűnek a hegyessége mellett a másik fő sajátossága: ‘varrásra, szúrásra, tűzésre stb. való vékony, hegyes (fém)pálcika’ (Magyar értelmező kéziszótár, 1992: 276., 1415.)."
Eleinte engem is zavart. De mégis így a jó. :)

(#10) pirosmajom válasza #03740288 (#9) üzenetére


pirosmajom
csendes tag

Szerintem meg attól, hogy valakik helyesnek nyilvánítanak hülyeségeket, az ugyanolyan hülyeség. Pl.: Hagy szerintük helytelen, CSAK a haDD helyes. Vagy a kedvencem: a Mariannal-t soha a büdös életben nem vagyok hajlandó 3 db n-betűvel és kötőjellel leírni.

[ Szerkesztve ]

(#11) #03740288 válasza pirosmajom (#10) üzenetére


#03740288
törölt tag

Ez egy nagyon régi fotós kifejezés, nem a nyelvészek kreálták. Talán nekik magyarázd el, hogy hülyeséget csináltak.

(#12) pirosmajom válasza #03740288 (#11) üzenetére


pirosmajom
csendes tag

ok-ok, tulajdonképpen csak továbbgondoltam a problémát, nem feltétlenül ezt akartam ezzel megkérdőjelezni.

(#13) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

Sajnos ezt is túlárazták itthon,mint a többi kapható Oppo telefont,de szerintem szolgáltatói kinálatban sikeres lessz.Főleg hogy meg lehet venni kamatmentes részletre ajándék headszettel az Oppo telefonjait.
Én speciel a Find x3 prot várom 😊

[ Szerkesztve ]

(#14) csipuka válasza joey04 (#8) üzenetére


csipuka
senior tag

Koszi az infot, jo tudni, azert ettol meg hulyeseg :)

(#15) Luck Dragon

Ez még nagyobb csalódás mint a múltkori Oppo teszt , mi alapján próbálják kitalálni az árazást ? Úgy fognak járni ha így folytatják mint a HTC.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) akaido


akaido
addikt

Reno_nsz

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#18) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Tudtommal 90Hz a panel, még jó hogy megnézték.
https://youtu.be/wLArb3-ntCQ?t=138

(#19) #03740288 válasza unicumnext (#18) üzenetére


#03740288
törölt tag

Az a Reno5 5g

(#20) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy Reno 5G-t, 2 dologot nem sikerült még megcsinálnom.
Főképernyő jobbra húz és valami hírolvasó vagy mi jön ki, azt ki lehet kapcsolni, eltüntetni?
Illetve be lehet állítni valahogy, hogy az a képernyő széli felvillanás értesítéskor időnként ismétlődjön? Nagyon dizájn, nagyon tetszik, de az, hogy ott reflexből jön, és utána nem jelez újra...
Azért írok ide, mert a saját topikjában nem jött válasz

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#21) judas13


judas13
addikt

Lapozzunk.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Teljesen jó készülék ez az Oppo Reno 5 Z, igaz még csak egy hete használom, de nagyon bejött! :)

(#23) JoseGee válasza Joeker67 (#22) üzenetére


JoseGee
tag

Használd egészséggel. Nekem 5 hónapja van meg, és teljes elégedettséggel használom. Ha akarsz jobb üzemidőt és nincs a környéken 5G, akkor állítsd át, hogy csak 4G-n lógjon.

Ami késik, az nem jön időben

(#24) Joeker67 válasza JoseGee (#23) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Köszi! Már átállítottam, a készülék eleve felajánlja. Egy MEIZU 16th-t váltott, amit
nagyon szerettem, de az NFC miatt voltam kénytelen cserélni. Sokat vacilláltam a méret miatt Az Oppo még éppen belefér, kis kompromisszummal. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) JoseGee


JoseGee
tag

Ha valakit érdekel, van ColorOS 12 HUN update.

Ami késik, az nem jön időben

(#26) Tekergő82


Tekergő82
tag

Sziasztok! A tegnapi napon megérkezett az Android 12 és a ColorOS 12 a telefonra. Vélemények, tapasztalatok esetleg?

(#27) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Feltettem, apróbb változások, a gesztusvezérlés bejön, hasonlít a lecserélt Meizuban megszokotthoz. :)

(#28) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Sziasztok

Telekom hálozatán használjátok e, működik e a VoLTE és a VoWifi?

(#29) Tekergő82 válasza _Dumber_ (#28) üzenetére


Tekergő82
tag

Én nem használom. Eddigi telefonjaimon sem használtam, mert csak hátránya van mintsem előnye.

(#30) Zozo0525


Zozo0525
őstag

1 óra és én is user leszek :-)
1 Oppo készülékem. oneplusból volt pár ahogy olvasom hasonló az OS

(#31) azozo válasza JoseGee (#25) üzenetére


azozo
senior tag

A OPPO Reno 5 Z 5G-re ?
Mert tegnap egy hölgy ismerősnek lett ilyen telefonja ,most frissitgetjük, állítgatjuk,de de még ez a frissítés nem jött meg.. :D
Most a Névjegyekkel szenvedünk a Phone clonnal áthozott névjegyekhez nem hozza híváskor a neveket.....:/

(#32) JoseGee válasza azozo (#31) üzenetére


JoseGee
tag

Ne bánd, hogy nem jött meg, nekem picit szétcseszte az addigi smooth működést. Leginkább az ujjlenyomat olvasó kínlódása fáj. Vagy a duplakoppos ébresztés belassulása.

Ami késik, az nem jön időben

(#34) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Ma vettem asszonynak egy ilyen szerintem baba kinézetű telót.
Ilyen kevés embernek van csak?
Elég "szellős" a topik... :DDD

(#35) Joeker67 válasza erzol (#34) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Jó kis teló, használjátok egészséggel! :) Elég hamar váltották a 7-es sorozattal, meg igazán nincs vele gond, ezért sem pörög a topik. Nekem a hét elején jött rá frissítés, meg olvastam, hogy jövő év elején kap még egy android frissítést is.

(#36) erzol válasza Joeker67 (#35) üzenetére


erzol
őstag

Tetszik, szuper.
Ami kérdés felmerült bennem, hogy az always on display kijelző stílusát direkt nem lehet változtatni?
Téma áruházat már sikerült rá heggeszteni.
Ikon kinézeteken kívül mindent lehet állítani. :)

(#37) Joeker67 válasza erzol (#36) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Icon pack studio app - ikonok kinézetét tudod állítani.

[ Szerkesztve ]

(#38) Joeker67


Joeker67
aktív tag

(#39) JoseGee


JoseGee
tag

Hát srácok, nem tudom ki hogy van vele, de nem nagyon tudok belekötni ebbe a telefonba. Egy éve van meg és a kameráját leszámítva, számomra nincs gyenge pontja. Atom stabil, a sebessége is jó, az üzemidő még mindig parádés. Valahogy már nem érzem, hogy megint ki kellene dobnom egy csúcstelefon árát a következő vásárlásnál. Soha nem gondoltam volna, hogy egy ismeretlen márka ilyen jó tud lenni.

Ami késik, az nem jön időben

(#40) _Dumber_ válasza JoseGee (#39) üzenetére


_Dumber_
őstag

Egyetértek.
Nekem a lányaimnak van. de azóta egyik sem jön,hogy valami gond lenne.
Én a suma reno5-öt használom, és ugyanez a helyzet ott is.
A kameréról meg annyit, hogy mások, akik azt sem tudák, hogy milyen készülékünk van, folyamatosan kapjuk a dicséretet, hogy milyen jó képeket csinál.

Szóval ez is relatív :)

(#41) JoseGee válasza _Dumber_ (#40) üzenetére


JoseGee
tag

Persze, hogy relatív, de egy iPhone vagy egy Samu Note 10 után, nem leszel elégedett vele.

Ami késik, az nem jön időben

(#42) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!

Sikerült összetörni a telefonomat :O, ha valakit érdekel alkatrésznek írjon rám.
A telefon működik, a kijelző betört és a bal oldalon egy 3-4 mm-es sávban
nincs kép, csak csak fehér csík. Van rá garancia jövő év decemberig, ha esetleg
tud valaki intézni valamit azt megköszönném. Kijelző az aliexpressen 16 eFt (LCD)
vagy 53 eFt (oled).

(#43) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Oppo Reno 5 5G fekete, kék 89.000 Ft
Oppo Reno 5Z 5G fekete, kék 79.000 Ft
Media Markt

Éppen most sikerült venni egy Oppo Reno 5 fekete színű telefont. Ennyit nagyon megért.

Már csak a mintapéldányok maradtak.

Ha valakit érdekel, a debreceni Media Markt áruházban láttam még egy Oppo Reno 5 5G telefont 89.000 Ft-ért.

(#44) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok,

Melyik a legfrisseb szoftver jelenleg? Decemberre ígérték a 13-at, befutott már?

(#45) erzol válasza Drughi (#44) üzenetére


erzol
őstag

Tegnap még nem volt frissítés.
Hosszú még a december... :D

(#46) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!
Visszatértem! :DD Miután sajnálatosan összetörtem a készülékemet, gyorsan venni akartam egy másikat, de nem volt már a szolgáltatónál, az az egy, két használt, ami volt éppen, nem nyerte meg a tetszésemet és mivel a munkámhoz kellett a telefon, gyorsan megvettem egy Xiaomi Note 10 Pro készüléket. Sajnos nem tudtam megszokni a Xiaomi hülyeségeit, állandóan kikapcsolgatott, fagyogatott, de igazán akkor gurult el a cérna, mikor a második sd-kártyámat tette tönkre. Bevittem gariztatni, megcsinálták, de a röccenések és az iGo szaggatásai maradtak, emiatt ma vettem inkább egy használt, még garis Oppo 5 Z 5 G-t. Csodásan megy rajta minden, kész felüdülés, pedig csak fél napot használtam eddig. :DD

[ Szerkesztve ]

(#47) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Ma jött egy frissítés, megörültem, azt hittem Android 13, de csak securyti patch jött.

(#48) JoseGee válasza Joeker67 (#47) üzenetére


JoseGee
tag

Nálam is csak sec patch jött.

Ami késik, az nem jön időben

(#49) ttaamm74


ttaamm74
újonc

Nem egyértelmű a képfrissítés a leírásoknál,boltonként változó: 60Hz-en vagy 90Hz-en működik? Ilyennel is találkoztam termékleírásban:Képfrissítés: Maximum: 90 Hz (lehetőségek: 90 Hz vagy 60 Hz)(OPPO Reno5 Z 5G 128GB 8GB)

(#50) _Dumber_ válasza ttaamm74 (#49) üzenetére


_Dumber_
őstag

Reno5z - 60Hz
Reno5 5G - 90 Hz

mindkettő van itthon.

(#51) kekegsm


kekegsm
őstag

Sziasztok! Próbálta valaki Type-C port replikátorral / dokkolóval használni? Nekem csak tölt, se a másodlagos képernyő, se perifériakezelés (egér/billentyűzet, hálózat) nem működik, sehogy se.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#52) erzol


erzol
őstag

Érkezett egy frissítés.
Megörültem, hogy android 13.
Erre egy januári biztonsági.
Nem úgy volt, hogy decemberben megkapjuk? :F

(#53) Joeker67 válasza erzol (#52) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Valahol olvastam néhány hete, hogy a sima Reno 5 frissítésénél voltak problémák, lehet, hogy emiatt késik a miénkre az új OS.

(#54) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Nekem megjött az OS frissítés! :)

(#55) erzol válasza Joeker67 (#54) üzenetére


erzol
őstag

Tegnap nálam is felkerült. :K

(#56) mihaczitomi


mihaczitomi
junior tag

nem tudjátok véletlenül .hogy tudom A főképernyőről eltünteni az órát ????

Szeretném ha A szolgáltatók nevei jelennének meg

06 30 962 8221

(#57) erzol


erzol
őstag

Újabb frissítés érkezett. :K

(#58) varjúdombi


varjúdombi
csendes tag

Egy 6 éves huawei P9et váltottam le erre. A P9-nek egyébként még semmi baja, csak a RAM már kevés sok új apphoz. Egyelőre szimpi az OPPO.

(#59) Frankie50


Frankie50
tag

Üdv Mindenkinek!
Már több mint 2 hónapja van egy Reno 5Z 5G készülékem. alapvetően jól muzsikál, csak az üzemidővel nem vagyok kibékülve, előtte redmi 4x volt, és azonos felhasználás mellett annak jobban bírta az aksija.
De a lényeg, amiben kéne egy kis segítség: Nem sikerül a kímélő akkutöltést elérni vele. Én általában éjszaka töltöm, és ráérne, de mindig azonnal gyorstölti, pedig a beállításokban be van kapcsolva a kímélő töltés.
Valami tipp? Köszi!

(#60) donjohnson válasza Frankie50 (#59) üzenetére


donjohnson
addikt

én egy 15 wattos samsung töltővel töltöm. ezzel legalább biztosan nem tud gyorstöltést.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#61) Frankie50 válasza donjohnson (#60) üzenetére


Frankie50
tag

Köszi! Nézek én is egy másik töltőt!

(#62) kefe13 válasza Frankie50 (#61) üzenetére


kefe13
tag

Elég egy nem VOOC-t támogató töltő kábel is :) A kímélő töltés vagy éjszakai töltés annyit csinál, hogy nem tölti fel 100 % az eszközt, csak valami 70-80% -ig, majd a szokásaid alapján ébredés előtt teszi bele a maradék töltést.

[ Szerkesztve ]

(#63) Frankie50 válasza kefe13 (#62) üzenetére


Frankie50
tag

Üdv!
Ez ok! De eddig mindig egyből csontra töltött. Este felteszem még itt ülök mellette, és 40-50 perc múlva tele a tank. Szóval még nem volt ideje megtanulni :N
Most 90%-n van, de a következő töltést megpróbálom a redmi régi töltőjével.

(#64) konzi válasza Frankie50 (#63) üzenetére


konzi
aktív tag

Használ még rajtam kívül 5 z-t valaki ? Nincs vele gondom csak hátha felpezsdülne kicsit a topikja.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#65) Frankie50 válasza konzi (#64) üzenetére


Frankie50
tag

Üdv!
Én használom! De ettől még nem pezsdülünk :)
Röviden összefoglalva két dolog zavar. Az aksi nagyon gyenge, azonos használati szokások mellett meg sem közelíti az előd redmi 4x üzemidejét. A zsebemben rendszeresen hülyeségeket művel, bekacsolt védelem ellenére. Egyébként elégedett vagyok, gyors, nekem elég jó képeket csinál, jó a hangerő. A töltésnél a kímélő módot még nem tudtam tetten érni, de mostanában a régi töltővel töltöm lassabban talán nem öli annyira aksit.
Amíg volt 5g nagyon gyors volt a net is. Most kicsit lassabb.

(#66) konzi válasza Frankie50 (#65) üzenetére


konzi
aktív tag

Én OnePlus Nord CE és Nord N10 után használom költség csökkentő opcióként, az aksival nincs gondom, ugyan ez volt a nordokban is. Egyedül az Always on kijelző beallitasainak a szegényes opcioi zavarnak csak. Zsebben hordom és nincs gond vele. Zseb mód bekapcsolva. Android 13 rendszer. Az oldalsav funkciók miatt maradtam OnePlus, Oppo, realmi vonalon.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#67) konzi válasza konzi (#66) üzenetére


konzi
aktív tag

A gyári aksitolto ha jól tudom kíméli az aksit. Megosztott akku van benne 2x2175 Ma. És a két akkut szinkronban tölti a gyári töltő fej azért is gyors a töltés. 40-50% ről kb 30 perc alatt feltölt.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#68) mihaczitomi válasza konzi (#64) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

Persze ,hogy használok 5Z 5G-t ,a mai napig

nagyon meg vagyok Vele v elégedve

06 30 962 8221

(#69) mihaczitomi válasza donjohnson (#60) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

én egy Beasus PD ( Power Delivery) Töltővel töltöm .... Nem is volt olcsó Töltő ( 10.000 Ft még alliról is ) ,De szépen és gyorsan Feltölti

06 30 962 8221

(#70) Frankie50 válasza konzi (#66) üzenetére


Frankie50
tag

Az az érdekes, hogy nálam sem mindig csinál hülyeséget, csak mikor olyanja van. Természetesen be van kacsolva a zseb mód. De csak kétszer-háromszor fordult elő. Legutóbb egy nem fogadott hívás után a kedvencekből kezdett el hívni számokat :) De összességében elégedett vagyok vele én is. Meglévő előfizetés mellé vettem, kedvezménnyel, részletre, annyit mindenképpen megért nekem. Aksit általában éjszaka töltöm, ha este 30% alatt van, mert az nem elég már a következő napra. Így van idő a lassabb töltésre. Ha felét kibírja mint az előző, akkor már ok.

(#71) varjúdombi


varjúdombi
csendes tag

Én is ezt használom. A kamera Huawei P9 után nekem nagyon bénának tűnik, de más problémám nincs vele. Aksi is oké, 2 naponta töltöm.

(#72) Joeker67 válasza Frankie50 (#65) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Én már a harmadik 5Z 5G-t nyüstölöm, első összetört, második vitorlázás közben elázott.
Első helyett próbáltam Xiaomit, de mindenféle bajom volt vele, inkább újra Oppo.
Akksi nálam jó, egész délelőtt iGo megy, igaz éjszakai színsémával, közben telefon, meg levelezés, de simán bír nálam egy napot. Én Blitzwolf okostöltővel töltök itthon mindent.

(#73) konzi válasza Joeker67 (#72) üzenetére


konzi
aktív tag

Csak meg pezsdult a topik :C

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#74) Frankie50 válasza Joeker67 (#72) üzenetére


Frankie50
tag

A 4x aksija egy hetet bírt nálam még hét évesen is, ez 3-4 napot bír. Ez sem probléma, csak megjegyeztem. Egyébként elégedett vagyok vele én is. Én is leejtettem pár naposan, kijelzőre, de nem lett baja :R

(#75) pityu8


pityu8
tag

Tegnap hozta a futár a Telekomtól az 5Z 5G-t. Az aksija csontra volt merülve, kb. 5 percig nem is indult el a töltés, volt egy megjegyzett wifi kapcsolat is benne. A doboz alján a kis átlátszó lezáró át volt ragasztva egy nagyobbal, amit csak később vettem észre. Egyébként a csomagolás teljesen gyári volt.
Ti hogyan kaptátok? Álljak el a vásárlástól, és vegyek egy másikat, hátha nem ilyen lesz? Lehet van valami hibája, amit nem vettem észre, és később derül ki, vagy csak valaki megnézte, és nem jött be neki?

(#76) Frankie50 válasza pityu8 (#75) üzenetére


Frankie50
tag

Üdv!
Én üzletben vettem személyesen. A srác ott bontotta ki előttem, az aksi teljesen üres volt, várni kellett amíg elindult a telefon. Azt mondta, hogy ezek így jönnek, de még nem hallottam teljesen üres aksiról sehol előtte.

(#77) tope válasza pityu8 (#75) üzenetére


tope
addikt

Nekem is tegnap jött a 60.000-es Pénteki Telekomos verzió.
Itt is csontra le volt merülve, kellett neki pár perc. Wifi nem volt, mindent 0-ról kellett állítani. Redmi Note 8T után szerencsére nem nagy váltás.
Tetszik, majd az apróságokat kell beállítani, megszokni...

(#78) pityu8 válasza pityu8 (#75) üzenetére


pityu8
tag

Köszi srácok, akkor nem görcsölök az elállással.

(#79) kefe13


kefe13
tag

Hi, nekem frissítés után rettentő halk lett a beszédhangszóró, reset is meg volt, aztán nem változott, most fülelek mit állat :D Valami ötlet ?

(#80) konzi válasza kefe13 (#79) üzenetére


konzi
aktív tag

Semmi hasonlót nem tapasztaltam. Kihangositva jó ? Esetleg nem tomodott el kosszal a hangszóró rácsa ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#81) kefe13 válasza konzi (#80) üzenetére


kefe13
tag

Kihangosítva jó, nem koszos.

(#82) lacko6


lacko6
senior tag

Android 13
Biztonsági október 5
Lessz még tovább?

(#83) konzi válasza kefe13 (#81) üzenetére


konzi
aktív tag

Inkább hardveres gond lessz szerintem.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#84) tope válasza tope (#77) üzenetére


tope
addikt

Kicsit kezdem unni hogy napi szinten kell frissíteni, mi a francért nem tudja egyből a legújabb frissítést leszedni...
Most az Android 13 a soros, de előtte is volt egy másik 4 GB-os frissítés

(#85) Frankie50 válasza tope (#84) üzenetére


Frankie50
tag

Üdv!
Nekem a 13 már régebb óta fent van, fél éves a teló, nem sokkal a vásárlás után jött is a nagy frissítés. Ami érdekes, hogy mobil neten jelzi, hogy frissítések vannak, de wifin nem. Csak 1GB mobil net van a csomagomban, ezért otthon wifiről frissítek. Nem törlöm az értesítést, aztán otthon töltőn, wifiről megcsinálom a frissítést. Különösebben nem figyelem, de 2-3 hetente jönnek gugli, meg color frissítések. Az utolsó biztonsági, az október 5.-i ahogy fentebb is írták.

(#86) YarisTS


YarisTS
csendes tag

Nekem is megjött a 60.000 Ft-os Telekomos telefon. Realme 8-ról szerettem volna erre az 'unokatestvér' modellre váltani. Szintén 0%-on volt az akku, mint ahogy fentebb is írták. Ma töltöttem fel először, de eddig csapnivalónak tűnik az üzemidő.

Ez ennyit tud vagy az 5G eszik sokat? A Realme 8 2 évesen is 4-6 óra képernyőidőket tud.

Android 13-ra frissítettem.

[ Szerkesztve ]

Liberté, égalité ... sécurité

(#87) donjohnson válasza YarisTS (#86) üzenetére


donjohnson
addikt

nézd meg a beállítások / akkumulátor / telefon akkumulátorhasználata alatt.
nekem a chrome evett sokat a háttérben, kikapcsolt képernyőnél is.
letiltottam/fagyasztottam adb paranccsal és felraktam helyette a brave böngészőt, ez nem meríti a háttérben.
egyébként lehet az 5g is. tedd olyan üzemmódba (gsm/wcdma/lte), ahol a 4g-ig engedi felmenni csak.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#88) YarisTS válasza donjohnson (#87) üzenetére


YarisTS
csendes tag

Köszönöm, még egy teljes merítés, töltést próbálok, hátha csak kalibrálás gond.

A Chrome volt 10%, de tényleg az volt kb 1 óra ebből a 2.5-ből.

Az 5G miatt vettem, mert így tényleg jön 500/100 net rajta. :D

Liberté, égalité ... sécurité

(#89) konzi válasza YarisTS (#88) üzenetére


konzi
aktív tag

3-4 ciklus szerintem kell neki. Reggel felteszem tölteni egy jó fél órára kb 90% íg egész nap használom 2 db simmel, mobilnettel. Bluetooth folyamatosan bekapcsolva. Kb 1-2 óra telefonálás , 3 óra net használat vegyesen wifi és mobilnet. Este mikor haza érek kb 50-60 % körül van ami reggelre lemegy kb 40-45 % körülre és akkor töltöm. Előtte Xiaomo mi10, OnePlus Nord és OnePlus N10 volt az idén kicsit jobban bírja mind 3 nal, bár a mi10 Ben jóval nagyobb aksi van.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#90) Joeker67 válasza YarisTS (#86) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Várj még néhány napot, mire beáll. Nálam teljesen jó, iGo val is kibír egy napot.

(#91) mihaczitomi válasza Joeker67 (#72) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

én az elsőt ,De az első telefonom ,ami több mint 2 éve kitartóan nálam van

06 30 962 8221

(#92) konzi


konzi
aktív tag

Ma érkezett új biztonsági frissítés.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#93) Jarlaxle89


Jarlaxle89
csendes tag

Lassan egy éve nyúzok egyet, két dolog zavar:

1. Bluetooth fülessel nem megy a hangszínszabályzás.

2. A saját fülesén kívül kb semmilyen vezetékessel nem jó a csatlakozó, lötyög benne mindegyik, vagy vacakul érintkezik.

Az már mellékes, hogy nem bírom megszokni a kikapcsoló és hangerő gombok külön oldalon való elhelyezkedését :))

(#94) Joeker67 válasza Jarlaxle89 (#93) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Én egy bluetooth-os és egy vezetékes Bose fülessel szoktam hallgatni, eddig semmi problémám nem volt velük. Milyen programot használsz?

(#95) Jarlaxle89 válasza Joeker67 (#94) üzenetére


Jarlaxle89
csendes tag

A saját gyári hangszínszabályzót használnám, de azt mondja bluetooth hangeszközzel nem támogatott jelenleg. Van olyan amit használok, csak zavar, hogy külön kell tartsak egy appot emiatt.

(#96) Frankie50


Frankie50
tag

Üdv Mindenkinek!
Olyan problémával küzdök, hogy rohadt lassan hajlandó csak áttölteni a képeket a számítógépre. Van valakinek valami ötlete hogyan lehetne ezen gyorsítani?
Előre is köszi!

(#97) kefe13 válasza Frankie50 (#96) üzenetére


kefe13
tag

Üdv.
Nem tudni hogyan szeretnéd "áttölteni" a dogaidat, kábel, bluetooth..
Egébként ott a felhő, gdrive, ondrive és társai, teljesen jól működnek :)

(#98) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Asszony sikeresen betörte a kamera védő üveget. Csere alkatrészt megrendeltem.
Mennyire bonyolult a csere?

(#99) Frankie50 válasza kefe13 (#97) üzenetére


Frankie50
tag

Üdv!
Köszi, hogy válaszoltál, de közben pár napot kórházban töltöttem :( Kábelen töltögetem, felhőt nem használok, bluetooth-l nem próbáltam, de szerintem lassabb lenne mint a kábel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.