Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#183) Habell


Habell
tag

Egy éve használom az Oppo telefonomat minden fagyás akadás hiba mentes. A kezdő képernyőn lévő Google keresőt két napja nem tudom megnyitni. Nem tölt be, nem csinál semmit, nem reagál rá a telefon. A Chrome böngészőt használtam minden gond nélkül eddig. Most ezzel a google kereső hibával egy időben jelentkezett az is, hogy nem tudok a chrome-n belül új lapot megnyitni, kidob az alkalmazás. A már korábban megnyitott lapokon oldalakon tudok elérési címet újat beírni, de új oldalt nem enged a + jellel. Szintén ugyan ekkor jelentkezett az a hiba is, hogy ha az android telefonon az első képernyőt jobbra húztam akkor egy ilyen reklám felület cikkek jöttek be, amiket sosem néztem de android telefonokon volt ilyen. Most ez a funkció sem jött be a kis ikon szerint pedig ott van / volt . A telefont most egy év használat után indítottam újra de minden hiba ugyan úgy maradt, illetve a jobb oldali hirdetős cikkek kis ikonja teljesen eltűnt. Nem tudom mi lehet a háttérben, az Oppo telefonba mint felhasználó be vagyok jelentkezve. A Google fiókom módosult email cím változás történt a megszűnő citromail ( nem kérek kritikát, hogy még használtam ilyen "szar" emailt ) miatt. A google fiókomat aktívan nem használtam csak ahová nagyon kellett oda léptem be ezzel. A mostani email módosítás során kiderült, hogy két google fiókom is van. Az egyiket amiről nem tudtam és nem használtam töröltem véglegesen. A másikat amiről tudtam és be vagyok jelentkezve több eszközön is azon csak email címet módosítottam. A telefon viszont még mindig a két fiókot látja, két különböző email címmel de ugyan azon felhasználónévvel. Mindkét fiók amikor átlépek ugyan azon adatokat tartalmazza. A telefonon nem tudom hogyan léphetnék ki ezekből, hogy az új belépéskor csak egy fiók legyen. Van összefüggés a problémák és a google fiók káosz között ? Mi a megoldás ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.