Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

A Ratracer információs szolgálata az Ön rendelkezésére áll, asszonyom.

[ Szerkesztve ]

(#2) vendingo válasza Cilindrik (#1) üzenetére


vendingo
veterán

Nyomja meg a piros gombot, és nyugodjon békében.
Hogy a macska rúgja meg! Hát ezt hogy csinálta? - Valami izével belebeszélt az izénkbe.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

"Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!" :DD

B.Cs.

(#4) Hallosz


Hallosz
senior tag

Az ember-ember kommunikáció remek megoldás, nem a szoftver akar helyettem dönteni.

Mert lakni, muszáj.

(#5) darvinya


darvinya
titán

Visszaköszönt a Macskafogó. :DDD
Vagy Ők már akkor tudták mi a jövő.

Csak a kérdés, mennyibe fog ez fájni külön SIM szolgáltatása.
Én inkább telefonnal való együttműködést tartanám előremutatónak, mint még egy szolgáltatással egybekötött kütyü.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6) Quqesz


Quqesz
nagyúr

:DD látom mindenkinek beugrott egyből az idevaló részlet :C

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#7) WinstonWolf válasza Quqesz (#6) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

2018-tól ez minden EU-s forgalmazású autóban kötelező??? Az első értelmes EU szabály hosszú évek óta...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#8) Out


Out
addikt

Most akkor 32.500 Ft/év vagy 36.000 Ft/év?

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#9) #06658560 válasza darvinya (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Cikket, bírod?

(#10) darvinya válasza #06658560 (#9) üzenetére


darvinya
titán

Ez most hogy?

Attól, hogy van egy app ami „távoli asztal” elérést tesz lehetővé, még nem ugyanaz amit mondtam.
Előbbi felhasználótól függ a kommunikáció, amit én mondtam az kötelező fizikai kommunikáció.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#11) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi, érdekes teszt.

(#12) babosmiki


babosmiki
addikt

Ez jó, nagyon jó!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#13) #06658560 válasza darvinya (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Egyrészt az árak ott vannak. Másrészt, az autóhoz kötelező a GSM kapcsolat. Akkor miért tegyék a helyett a telefonhoz kötötté?

(#14) big-J válasza babosmiki (#12) üzenetére


big-J
őstag

Hír egy hét múlva: "A GM partnerséget jelentett be a legnagyobb indiai call center kiszervező cégekkel" :D

[ Szerkesztve ]

(#15) guriga1234


guriga1234
addikt

BOG!
A gugli naviját már jóideje lehet offline is használni. Le kell előre tölteni a kívánt térképrészletet (ennek a maximuma jelenleg kb. fél Magyarországnyi) és lehet használni. Nyilván ebben az esetben nincsenek forgalmi információk. A térkép (amennyiben nem frissítjük) 30 nap után törlődik, de már 5 nappal a lejárat előtt figyelmeztetést küld, hogy frissíteni kéne.

(#16) guriga1234


guriga1234
addikt

Az usákiai BMW-kben már elég rég van hasonló rendszer, mint amilyen a cikkben bemutatásra került. Az európai modellekbe extraként lehet(ett) rendelni.

(#17) Lecs@


Lecs@
addikt

Még picit hiányos a dolog, de az alapötlet nagyon jó. Bajba jutott autós hajnalban Kurd és Puruttya között pl, ahol és amikor még madár se jár. Stb-stb. Tuti fejlődni fog ez a rendszer, főleg hogy még van minimum egy év neki, hogy kötelező legyen.

512 GB

(#18) Misi1979


Misi1979
őstag

Már előre látom a sok paranoidot, aki csak azért megy el "sufniszervizbe", hogy a beépített mikrofonokat és szenzorokat kiiktassa - "megfigyelnek/lehallgatnak a gyíkemberek/USA/CIA/".

szerk: ÉS CSAK 2 hozzászólást kellett várnom:))

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#19) User64476


User64476
őstag

Nyomja meg a piros gombot, és nyugodjék békében. :D

(#20) #82729984 válasza Lecs@ (#17) üzenetére


#82729984
törölt tag

Látok még benne potenciált például tanya kettőn ha gyorsabban mész a megengedettnél automatikusan elküldi a rendőrségre az adatokat és már jön is a bírság...

De kikapcsolhatatlan nyomkövetésre sem utolsó.

(#22) Beri78 válasza guriga1234 (#16) üzenetére


Beri78
őstag

és nem csak a BMW, hanem rengeteg amerikai márka....sok éve
amúgy dicsérendő fejlesztés - jó lesz ez az autós társadalomnak

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#23) Lecs@ válasza #82729984 (#20) üzenetére


Lecs@
addikt

Milyen rossz is lenne ez. Éves 50 ezer ártatlan ember maradna életbe az utakon a száguldozók miatt . ;)

Amúgy valóban jó lenne, ha lenne lehetőség erre is. Ki hol és mikor járt. Aki " tiszta " , az nem lenne a dolog ellen ez tuti.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#24) #56573440 válasza Misi1979 (#18) üzenetére


#56573440
törölt tag

És tényleg :D

Most kéne nyissak kocsi alufóliázó üzemet, ahogy ezek kijönnek dőlni fog a lé mint az állat :D

Én csak azért tartom ezt a mentalitást sajnálatosnak, mert egy nyugodt perce nem lehet így az embernek... Van ilyen kollégánk, senki nem tudta hogy autóval jár be, most se látta senki, mert valahol ki tudja hol parkol messze, a laptopját nem teszi le egy pillanatra se (legyen az mosdó vagy kajálás se), és még sorolhatnám. Nem tűnik túl boldognak...

Lecs@

Jah nem érzed a bugit benne azabaj. Mert a rendőrség látna mindig azabaj. Mert kontroll alatt akarnak téged is tartani azabaj. Adat kell rólad amivel én se tudom mit kezdenének azabaj. A gyíkemberek és a bankok is bántanának azabaj. A kormánynak meg benne lenne a keze azisabaj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) #82729984 válasza Lecs@ (#23) üzenetére


#82729984
törölt tag

Nem a gyorshajtás okozza a balesetek túlnyomó többségét. Welcome in the real world...

Csak pár kulcsszó: elaludt, elbambult, elsőbséget nem adta meg stb.

"Ki hol és mikor járt. Aki " tiszta " , az nem lenne a dolog ellen ez tuti."

Ajaj van itt baj.

(#26) Lecs@ válasza #82729984 (#25) üzenetére


Lecs@
addikt

;]

512 GB

(#27) Z_A_P válasza Lecs@ (#23) üzenetére


Z_A_P
addikt

Amúgy valóban jó lenne, ha lenne lehetőség erre is. Ki hol és mikor járt. Aki " tiszta " , az nem lenne a dolog ellen ez tuti.
Hihetetlen hogy egyes emberek mennyire nem tanulnak semmit a tortenelembol SEM. :W

Mas:
Akkor az alap SIM/GPS az ingyenes szolgaltatas, vagy ha nem kerem az onstart-t, akkor is fizetnem kell evente X Ft-ot a kotelezo SIM miatt? :F

OK

(#28) EndR válasza guriga1234 (#15) üzenetére


EndR
tag

Vagy még egyszerűbb: A Here-t kell használni. Bármelyik ország térképét letöltheted és relatíve gond nélkül használható offline, korlátozások nélkül.
(Magam is ezt használom évek óta külföldön)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#29) otoaak válasza Lecs@ (#17) üzenetére


otoaak
tag

Puruttya nem Kurd mellett van. :)
[link]

SG Note Pro P900

(#30) guriga1234 válasza Beri78 (#22) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem ismerem az usákiai márkák lehetőségeit. A BMW-t csak azért írtam, mert azt ismerem, nekem is az van (de nem usák modell).

(#31) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Azért az OnStar nem olyan új dolog, a GM '96-ban kezdte el a szolgáltatást.

(#32) guriga1234 válasza EndR (#28) üzenetére


guriga1234
addikt

Én is használom alkalmanként a HERE-t (már csak azért is, mert a Gear S2-re leküldi a jelzéseket). De emellett a telefonomon van még pár navigációs sw.
A guglit azért írtam, mert BOG azt emelte ki úgy, hogy külföldön roaming díjjal is kell számolni. Ezért írtam, hogy lehet offline is használni már több hónapja.

Egyébként meg általában az autó beépített naviját használom. Motoron viszont jól jön pl. a HERE is.

(#33) guriga1234 válasza #82729984 (#25) üzenetére


guriga1234
addikt

+1

(#34) Lecs@ válasza Z_A_P (#27) üzenetére


Lecs@
addikt

Nem lenne egyszerűbb szerintetek megtalálni a gyilkosokat ? Engem aztán követhetnének méterről méterre. Munka - haza. Te olyan helyeken jársz, amit titkolni kéne ? Az akkor más ügy.
Ne mondjátok, hogy gyorshajtás miatt nincs sok baleset.

( #29#) ok, de tuti van köztük út.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#35) #06658560 válasza Lecs@ (#23) üzenetére


#06658560
törölt tag

Amíg nem kerül az adat a munkáltatóhoz, aki kirúg, mert munkanap este a bulinegyedbe mentél autóval, miközben nem ott laksz.

(#36) Z_A_P válasza Lecs@ (#34) üzenetére


Z_A_P
addikt

Egy 3 eves gyerek szintjen kozelited meg a kerdest.

Te olyan helyeken jársz, amit titkolni kéne ?
Azt hogy mi az a hely/ido ahol tilos tartozkodnod, az epp aktualis hatalom mondja meg.
Nem is kellene idoben visszamenned, eleg lenne most par orszaggal odebb tekintened, pl Torokorszagra.
Ha meg most sem vilagos miert oriasi veszely ekkora hatalmat (informaciot) barki kezebe is adni, akkor mindegy.

OK

(#37) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Nagyszerű, hogy több mint 20 év után, felzárkózunk amerikához.

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#38) Misi1979 válasza Z_A_P (#36) üzenetére


Misi1979
őstag

Akkor ne használj mobiltelefont, tudod, a szolgáltatód nagy pontossággal meg tudja mondani, hol vagy éppen.. vagy a mobilszolgáltatódban megbízol?

És ne gyere azzal, hogy csak bizonyos engedélyek birtokában adják ki a megfelelő szerveknek eme információt. Szerintem a gyíkemberek már régóta figyelnek téged. Sőt, a kommented összehúzott szemöldökkel olvassák épp.. (gyíkembereknek amúgy van szemöldökük? Majd ha jönnek érted, nézd meg plíz.)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#39) xmaas válasza Z_A_P (#36) üzenetére


xmaas
őstag

Kar magyarazni nekik csak annyit tudnak hogy " niiizddd man a paranojast hohoho zakkant szegeny nem noooormaaalis hat nekem nincs semmi rejtegetni valooom ha mit felsz stb. :) ".
Meg mindig nem olvastak el gondolom a tortenelem konyveket ahol van nem egy es nem ketto pelda/esett ahol visszaeltek a hatalomal.,informacioval mindennel ,atgazoltak embereken tonkretetek eleteket azert hogy megkapjak a hatalmat/profitot/penzt/gazdagsagot illetve ne veszitsek el.

Cegek,vallalatok, kormanyok,hivatalok mind egy kutya megtesznek mindent a penz szerzes erdekeben eladjak a lelkuket ,kicsi gyerekeknek eladnanak kokaint ha buntetlenul meguszhatnak ,szoval figyelni kene mert eloszor pici dolgokat adunk oda nekik aztan egyre tobbet fognak kovetelni amig egyszer csak felebredunk hogy porazon logunk es csak oda mehetunk/azt csinalhatjuk amit a hatalom megenged nekunk

Ez a szolgaltatas mukodik mar csomo eve USA ban jo dolog meg nem is, de amig penzt akarnak lekapcsolni rolunk 1 ev "probaverzio" utan hat koszonom en nem kerek belole.

Meg valahogy azt se neznem jo szivvel hogy az en autom kuldozgeti az adatokat ahova kedve szotyan, illetve hogy nekem tavolrol valaki betudjon szolni a kocsi dolgaiba elinditas/leallitas stb. nem erzem kellokepen biztonsagosnak a dolgot meg ha lenne is az autoba "by default" en kiherelnem ..

En inkabb egy olyan dologra szavaznek hogy ha baleset tortenik a kocsi tudjon kuldeni magatol veszhivast egybola rendorsegnek anelkul hogy legyen benne mikrofon meg ilyen baromsagok amiket kitudnak hasznalni a gyartok adathalaszatra .Boven eleg hogy a bank meg mail meg anyamkinja szolgaltato tud midnent rolam semmi szuksegem hogy az autom gyartoja is belatast nyerjen a dolgaimba

(#40) #82729984 válasza Lecs@ (#34) üzenetére


#82729984
törölt tag

"Nem lenne egyszerűbb szerintetek megtalálni a gyilkosokat"

Nem. Általános tapasztalat, hogy a bünözök elég hatékonyan védekeznek az ilyenek ellen.

Lásd például a francia terrortámadás. Az elkövetők vettek néhány eldobható föltöltőkártyás telefont, amit csak a merénylet előtt pár órával kapcsoltak be előszőr és azon tartották a kapcsolatot. A titkosszolgálatok a hajukra kenhették az összes lehallgatási-nyomkövetési adatot.

Ezzel szemben, amire ennél sokkal hatékonyabb az az átlagemberek ellen felhasználás.

"Engem aztán követhetnének méterről méterre"

Egészen addig, amig egy válási perben az nem lenne a perdöntő bizonyiték, hogy az autód gps-e szerint - ami automatán jelentett a központnak - túl sok időt töltöttél egy helyben a 4-es főút mellett. Aztán magyarázhatod hogy a defektes kereket cserélted és nem k.rváztál.

Számtalan módja van a visszaélésnek, és senki sem szent, mindenkiről lehet találni kényes dolgot.

"Ne mondjátok, hogy gyorshajtás miatt nincs sok baleset."

A hivatalos statisztikák szerint a balesetek 28%-át okozza, de ebbe beleértik a relativ gyorshajtást is (magyarán amikor jeges úton 50-el az árokba csúszol). Tehát a balesetek 72%-át _nem_ a gyorshajtók okozzák.

A KSH adatai szerint a halálos balesetek kb. 3%-át okozza az abszolút gyorshajtás (azaz amikor valóban többel mész mint a megengedett)

(#41) #56573440 válasza #82729984 (#40) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Ezzel szemben, amire ennél sokkal hatékonyabb az az átlagemberek ellen felhasználás."

Ez annyiszor jött elő, ahányszor nem sikerült senkinek megválaszolnia a kérdést: mégpedig hogyis?

És most ha lehet ne a képzeletetekben élő a kocsim az államnak és a rendőrségnek automatán jelenti ha fingtam, kielemzi, és ha bejelentett vegán vagyok, de a gázok húsfogyasztásra engednek következtetni, akkor asszonynak megy az sms. Az ilyen elképzelt, továbbgondolt, így is használhatnák bullshitet hagyjuk már, mert ha tényleg akarnak _rólad_ tudni bármit, merre jársz, mit csinálsz, mióta megoldható? Kit érdekel a kocsid hova küld bármit, a hatalom egy pöccintéssel hozza a cellaadatokat és tádám. Ott a Véda is, azok is mind figyelnek...Engem mondjuk nem, de téged tuti :DDD

Mert a kerékcserés példád nagyon szar volt, vagy nem voltál még a 4-es úton a lányoknál ;]

[ Szerkesztve ]

(#42) #06658560 válasza #56573440 (#41) üzenetére


#06658560
törölt tag

Egy folyamatosan onlány lógó rendszer mennyire lesz biztonságos, ha a first man felesége privát biznisz szervere adatai netre kerülhettek, ha NSA adatok netre kerülhetnek? Mennyire lesz jó, hogy potenciálisan ott lesz a lyuk, az autódból bármikor egy darab tégla praktikumával egyező terméket gyártani, távoli hozzáféréssel? Miért jó a mellett érvelni, hogy ha jelenleg valamilyen adatgyűjtéshez a megfelelő állami szervezet direkt e célú tevékenysége kell, a jövőben elég legyen n darab adatbázist átfésülni, mert mások össze szedik?

Mennyire pontos a mobilcellás helymeghatározás? És a GPS adatok ehhez hogy viszonyulnak?

(#43) guriga1234 válasza #56573440 (#41) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha nincs nálad mobil, vagy egy olyan mobil van nálad, ami nem köthető hozzád, továbbá olyan úton mész, ahol nincs véda (pontos lista van arról, hogy hol vannak telepítve), akkor hogyan is figyelnek meg téged? Maximum úgy, ahogy régen: követtek autóval, de ez könnyen kiszúrható és ki is védhető, még ha váltott kocsis megfigyelésről is van szó.

Ha te felnőtt emberként éltél volna az átkosban (nem közvetlenül a rendszerváltás előtt, hanem korábban is), továbbá minimális rálátásod lenne a hatalom működésére (láthatóan fogalmad sincs), akkor minimum megértenéd azokat, akik nem szeretik, ha a magánéletükbe belemásznak. Normális esetben meg te is a véleményükön lennél. Normális ember nem akar "1984"-et.

(#44) #56573440 válasza #06658560 (#42) üzenetére


#56573440
törölt tag

Na várjál kérlek...

"Mennyire lesz jó, hogy potenciálisan ott lesz a lyuk, az autódból bármikor egy darab tégla praktikumával egyező terméket gyártani, távoli hozzáféréssel?"

Miért érzed úgy, hogy a kommentemben kifejezetten kért "elképzelt, továbbgondolt, így is használhatnák bullshitet hagyjuk már" rész után neked ilyeneket kell leírni? Erre képes a bemutatott rendszer? Akkor?

"Miért jó a mellett érvelni, hogy ha jelenleg valamilyen adatgyűjtéshez a megfelelő állami szervezet direkt e célú tevékenysége kell, a jövőben elég legyen n darab adatbázist átfésülni, mert mások össze szedik?"

Na várj. Akkor most tisztázzuk már mitől fosunk. Az államtól vagy hogy ha kikerül ez az adatbázis a netre?

"Mennyire pontos a mobilcellás helymeghatározás? És a GPS adatok ehhez hogy viszonyulnak?"

Ha nem offroadozol meglepően pontos. Belvárosban a telefonom is megtalálja magát gps nélkül 1-2 utca közelítéssel, országúton meg egészen jól betippeli magát. Ha épp az érdekel bárkit aki hozzáfér az adatokhoz hogy merre jártál autóval, elég jó közelítéssel megtalál.

Guriga: Nem nem éltem az átkosban, se előtte, de paranoid skizofrén se vagyok, illetve valamiért nem érzek kényszert hogy minősítsek látatlanban beszélgetőpartnert akiről láthatólag fogalmam sincs. Persze ez is valami onnan származó maradvány lehet egyeseknél, szerencsére nem vagyunk egyformák. Megtennéd hogy nem az összes ilyen topikban lejátszott én kérdezek konkrétumot, ti írtok homályos "ha értenél bármihez vagy látnád amit én akkor értenéd" képeket vázolnál, hanem a témával kapcsolatban fejtenéd ki a kérdésemre a választ? Ha már kényszeresen kommentelhetnéked van...
Egyébként meg "vagy egy olyan mobil van nálad, ami nem köthető hozzád, " megoldása: pl hozzád kötik ha már annyira izgalmas vagy nekik.

Miért fáj bárkinek, EZ a rendszer. Nem ami hozzáfér a kocsid elektronikájához. Nem ami a rendőrségnek jelent automatikusan. EZ a rendszer. Mert ez még csak megközelítőleg se használható arra, amit itt a társaság fele fest a falra...

[ Szerkesztve ]

(#45) nemlehet válasza #56573440 (#44) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem vagyok paranoid, de én se tartom jó iránynak az állampolgárok teljes megfigyelését. Ez elég hülyén hangzik, de egyszer kerülj bárkinek az útjába akármilyen kicsi dologgal zsarolható leszel.
Pl gyakori módszer ez amikor valamilyen politikai erő holdudvara szeretne ingatlant/területet megszerezni. Itthon is volt rá példa, de a ruszkiknál rendszeres.
Esetleg nem is beszélve arról ha valami olyan beosztásban vagy egy nagyobb cégnél ahol üzleti titkok birtokában leszel. Nem véletlen kell egy nemzetbiztonsági átvilágításon a szeretőket is bevallani, mert nem mindenki Eltolcsy, hogy simán kibandzsalítsa magát a szituból..

Lehet mondani, hogy szalagmunkás vagyok, tanyán élek, nem megyek sehova, de a legtöbb embernek van titkolni valója ami pont elég ahhoz, hogy keresztbe tegyenek neki kisebb-nagyobb dolgokban ha akarnak. Az információ hatalom és nagyon meg kell gondolni kinek a kezébe való.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#46) guriga1234 válasza #56573440 (#44) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem igazán vagyok kényszeres kommentelő, ez inkább rád lehetne igaz (elég csak a regisztrálási idő és a hozzászólások arányát megnézni).
Ha a 85 a születési dátumod, akkor bizony jól sejtettem, hogy saját tapasztalatod nincs az átkosról, amikor még durva módszerek voltak. Azóta csak annyi változott, hogy a módszerek finomabbak lettek. De egy pillanatig se hidd, hogy a hatalom nem figyel. Nem konkrétan téged, vagy XY-t, hanem általában mindenkit, de szükség esetén konkrétan is.
Nekem nincs félnivalóm, törvénytisztelő ember vagyok, csupán időnként hágom át a közlekedési szabályokat akkor, ha azzal semmit és senkit sem veszélyeztetek (magamon kívül persze). De ezzel együtt is védem a privát szférámat, és amihez senkinek semmi köze, ahhoz nem is engedek senkinek betekintést/hozzáférést.

(#47) , válasza nemlehet (#45) üzenetére


,
addikt

Egy tisztességes embernek már miért lenne titkolnivalója?

(#48) #82729984 válasza #56573440 (#44) üzenetére


#82729984
törölt tag

A totális megfigyeléstől és adatgyüjtéstől félünk. Az hogy az állam csinálja, vagy ellopják tőle és mások, az tökmindegy.

Azért tartunk tőle, mert nagyon könnyü visszaélni vele.

"Mert ez még csak megközelítőleg se használható arra, amit itt a társaság fele fest a falra..."

Dehogynem. És minél több ilyen rendszer lép életbe annál jobban, a rendszerek adatainak összekapcsolásával.

Törökországban a puccs után 32 ezer embert tartoztattak le (és nyilvánvalóan nem 32 ezer ember szervezte). Na azok se gondolták hogy egy facebook megosztás után börtönbe kerülnek. Vagy mert egyszer beszéltek valakivel telefonon ami akkor jelentéktelennek tünt de ennek nyoma maradt a török szolgáltató rendszerében és most ezért elővették őket.

Azt kellene felfogni, megérteni, hogy nagyon nagy ám a távolság a pszichológiai kezelésre szoruló paranoia és "nekem nincsen semmi titkolnivaló" rólam bárki bármit gyűjthet hurrá optimista megközelítés között.

És bizony mindkét szélső esetre -idővel- igen könnyen rá lehet b@szni. Tehát a legjobb ha próbáljuk a paranoia és hurrá optimista közötti szintet féluton jól belőni. Nem kell körbeaknázni a házat, de az se jó ha vadidegenekre bizod minden adatot, mert az emberiség -történelmi tapasztalatok- alapján, többnyire nem szent terézekből áll.

(#49) #56573440 válasza nemlehet (#45) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Nem vagyok paranoid, de én se tartom jó iránynak az állampolgárok teljes megfigyelését."

Csak az egész mondandóm szól arról, hogy ez, amit most teszteltek, ez bizony pont nem az.

A többi megint a kérlek ne a fejetekben élő, ebből továbbgondolt kép kiszínezését vitassuk meg kategória továbbra is.

Guriga: aranyos az eszmefuttatásod a kommentekkel kapcsolatban, csak azt nem tudod hogy pár topikban szedtem össze a jelentős részét... A kommented maradványa meg a munkásságodnak megfelelő személyes síkra terelés, meg általános lázongás. Még véletlenül se az amit kérdeztem.

Egyébként meg marhára nem értelek ám. Hőzöngsz hogy nem engedsz be senkit a privát szférádba, és közben bizonygatod hogy engem és téged is épp most is megfigyelnek úgy általában mindenkivel együtt. Akkormostmi?

Szerintem maradjunk abban, hogy a teljesen nyugodt magán szférádban elvérezhetsz tőlem az út mentén egy kietlen helyen, én azért mocskosul tudnék örülni, ha akkor a kocsim megjelenne egy bármilyen központban akik küldenek egy mentőt.

Egyébként egy pillanatig nem hiszem hogy nem figyelnek, csak azt sajnálom majd, akinek végig kell túrnia a 30-50.000 km-et amit én megteszek majd évente egy ilyen kocsiban. A gmail spam listám izgalmasabb lesz utána mondjuk az is igaz.

(#50) -NOKIA- válasza guriga1234 (#46) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ez tök jó lesz mert a rendszer automatikus fogja érzékelni GPS alapján például a gyorshajtásokat is, és automatán jönnek a büntetések..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.