Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

ehh... ez azért durva... nyugodt ember vagyok, de ezt nem hagytam volna azért szó nélkül...

hozzánk is járt egy paraszt vevő ide is vasért, aki mindig bunkózott, akivel tudott... az volt a szokása, hogy parasztmód rámászott a pultra és belehajolt az ember képébe, mellesleg be is szólt, akinek tudott... jött új kolléganő és 1-2szál 6os húzott köracélt akart venni, ami kb. 3m-es szálakban van... (beszerzésenként változó, hogy most akkor 3,07 vagy 3,1méter) ilyenkor mindig kiküldjük a vevőt, hogy raktárossal mérjék le és ez alapján fizessen... elkezdett a csajjal bunkózni, hogy minek lemérni, az mindig 3,07méter... erre beszálltam, hogy kicsit vegyen vissza... az ő érdekében van, hogy ne fizessen többet, mint amit kellene... mellesleg kb. 1perces művelet az egész... :( máskor meg az egyik raktárosunknak szólt be, de rossz ember választott és majdnem meg lett verve... :) valami vaslemezt vett épp... raktárosok besegítették a kocsijába, amikor kitalálta, hogy nem tetszik a felülete... a forrób fejű raktáros mondta a másiknak, hogy: "na, akkor szedjük ki és adjunk másikat, mert nem tetszik az úriembernek", amire a fickó beszólt neki valamit, hogy: "maga ne flegmáskodjon velem, meg így-meg úgy..." erre a raktárosunknak elszállt kicsit az agya, hogy pattogtatja a fickó meg bunkóskodik és neki akart menni... az ürge gyorsan bezárkózott a kocsijába és onnan magyarázott, hogy majd megy a főnökünkhöz... a raktáros erre csak annyit mondott, hogy: "a főnök úrnak majd pont az ilyen vén majmokra van ideje, mint maga" :) a főnökök is csak röhögtek rajta, amikor megtudták, mi történt... a figura kb 3havonta jött és kb 1000ft-os tételben vásárolt, de mindig balhézott... az eset óta nem láttuk... nem nagy érvágás... (talán rájött, hogy nem mindenhol tűrik a megaláztatást és ezért nem látjuk?)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) csimav


csimav
senior tag

Gratulálok nekik!
Adtam volna én olyan popcornt...
Ittas állapotban voltak legalább vagy anélkül ilyen gyökerek?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3) stangli


stangli
senior tag

Bazze és az a durva, hogy nem szólhatnak vissza... mert őket _aszák ki... ez magyarország 2009, amikor egy taknyos iq fájter magyarázza el mennyi a kétszer kettő :W

(#5) capulet75


capulet75
addikt

Ilyenkor jól esne kihajolni a pult mögül és ugy szájon vágni a p.csát hogy a padlórol keljen felmosni. ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7) mephi666 válasza capulet75 (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

elég lenne valami érdekeset kérdezni tőle, amitől a 2 agysejtje elkezd mandínerezni a fejében, amitől olyan rezonancia alakul ki, hogy megváltozik a különböző testrészeiben elhelyezett szilikon konzisztenciája és felrobban :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) D1Rect válasza mephi666 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez a legjobb megoldás. :D

Egyébként nem adtam volna neki semmit, "zárva vagyunk". Meg se kell említeni a főnököt.

Végtelen ciklusba kezdeni a válaszadáskor: "Zárva vagyunk."
Ha ezt tudja kezelni, akkor kaphat valamit, de nem hiszem, hogy ezt képes lenne megoldani.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#9) mephi666 válasza D1Rect (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

az is jó megoldás lehet, ha a "zárva vagyunk" mondatot kicsit cifrábban fejezi ki az ember... pl. egy szép hosszú összetett mondatban, aminek az értelmezésétől lefagy a csajszi annyi időre, mire mindenki szedi a sátorfáját... :) aztán pisloghat a lehúzott rácson keresztül, hogy "hol is tartott?" :))

#10: nem tudom, ezek milyen biztonsági őrök voltak, de sok helyen láttam, hogy a biztonsági őrök milyenek... van 1-2 tagbaszakadt kétajtós szekrény is, aki ha csúnyán néz az emberre, már tele is a gatya... de vannak olyanok is, akik mellett én a 73kg-mmal kigyúrt állat vagyok :) (kb. mindenki el tud végezni egy személy- és vagyonőr tanfolyamot... testalkattól/észtől függetlenül)

#11: ebben is van igazság... nem nagyon hiszek semmiben, de ahogy látom, beáll az életben mindig a balansz... pl. ha túl sok jó éri az embert, akkor jön a rossz is idővel... meg fordítva... másik oldalon meg visszaüt egyszer a bunkó viselkedés... ami késik, nem múlik...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A megoldás végtelenül egyszerű. Kivágni az utcára a két biztonsági őrt, és felvenni másik kettőt, aki el is tudja látni a feladatát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Esmein


Esmein
nagyúr

Nem kell ezeket félteni, ez egy olyan világ, hogy aki megérdemli, az rövidebb vagy hosszabb úton, de rá fog őőő... baltázni. (Aki nem érdemli meg, az is egyébként, de az most nem téma)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) D1Rect válasza mephi666 (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, attól besül az "értelmező" és újrakérdez.
De azzal mit kezd, ha minden kérdésére azt kapja, hogy "Zárva vagyunk"?
Érti, de nem tud vele mit kezdeni, duzzog, majd elhúz.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.