Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cskamacska


cskamacska
addikt

Azért poén, hogy figyelni kell melyik D2D oldalon vásárol az ember, mert például Dark Void az angol címen 2800 forintba kerül, az EU oldalon meg 4100Ft az ára.

Atari csomagot nézegettem, de igazából akkor sem érné meg nekem, ha nem csak ámérikában lehetne megvenni. Egyébként mekkora röhej, hogy legnagyobb vételnek egy régiókorlátos csomagot reklámoz a D2D angol/európai oldala.. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2) Speeedfire válasza cskamacska (#1) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

érdekes mind a 2

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3) ollie válasza Speeedfire (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az oldalán ott van sajnos.

This product is available for purchase in the United States, Canada and Mexico only.

Csak azt nem értem, hogy akkor miért adnak meg EUR meg GBP árat is, ilyenkor nem szoktak.

***

(#4) bullseye


bullseye
addikt

2. hét.
GTA 4 - 3,95 font - nekünk persze nem jár...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5) cskamacska válasza bullseye (#4) üzenetére


cskamacska
addikt

Hö, gyereknap közelg. :D
Szóval ARMed Assault első és második részét(Operation: Flashpoint jobb és mégjobb folytatása) egyben leakciózták, ami itthon boltban 10k körül alakulna, de Steam-en, és egyéb lehúzós onlány boltokban is megkérnék érte a 14000 forintot. Namost a D2D.EU oldalán 5€ az ára, ami kb 1400 forintra jön ki. Igen, az pont tizede a Steam-es árnak.. :DDD Nem mellesleg végre egy olyan ajánlat, ami az EU boltban sokkal olcsóbb. :)

Azután van még Men of War kiváló 2. világháborús stratégia.. kevesebb mint 600 forintért(boltban 6000Ft), ennek Red Tide kiegészítője 1000 forintért(boltban 8000Ft), Eufloria jópofa alter stratégia ezresért(neten 4000Ft), interaktív art mozi kedvelőknek The Path szintén ezresért, és a Total Annihilation kiváló utódja a Supreme Commander, Forged Alliance kiegészítőjével együtt kb 1400 forintért lerabolható, jól. :C

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#6) cskamacska válasza cskamacska (#5) üzenetére


cskamacska
addikt

Híreim vannak!
ArmA pakkban benne az első rész kiegészítője is! Magyarországról pedig nem lehet a pakkot megvenni! Az Aaaaa! árát pedig az első akciós árának több mint duplájára emelték tegnap óta!
Legjobb akció, ever! :O :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) ollie válasza cskamacska (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez gáz, a GTA4 is régiókorlátos.

***

(#8) adalbert1


adalbert1
veterán

A Supreme Commander Gold-ot hányszor lehet telepíteni?
Ill. milyen korlátozások vannak vele kapcsolatban? Tapasztalata van valakinek?
Hiába nézem az oldalán, semmit nem találok róla.

(#9) ollie válasza adalbert1 (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sajnos én sem tudom, és ez elvileg a kiadótól függ, vagyis nem a D2D határozza meg. Tippem az 5 aktíváció, melyet ha elhasználsz, újat tudsz kérni emailben. De azt is el tudom képzelni, hogy nincs korlátozva az aktívációk száma.

Nem tudom mire gondolsz, mint egyéb korlátozás, de szerintem nincs más.

[ Szerkesztve ]

***

(#10) adalbert1 válasza ollie (#9) üzenetére


adalbert1
veterán

Mondjuk hogy lehet-e több gépre egyszerre telepíteni (mint steam esetén)? Vagy akkor mindig aktiválni kell neten, és az aktuális telepítést lehet csak használni?

(#11) ollie válasza adalbert1 (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem többre is telepítheted, de online multiban - az egyedi cd kulcs miatt - gondolom csak egy példányban futhat.

***

(#12) adalbert1 válasza ollie (#11) üzenetére


adalbert1
veterán

Kösz, szerintem majd benevezek egyre (igazából a multi része nem túlzottan érdekel jelenleg).

(#13) Szabtom


Szabtom
senior tag

No, kérem alássan, Arma Gold pakk 1341 Ft-ért beszerezve. :C Már töltöm is az Arma 2-t. :C
Paypales fizetéssel (magyar CIB hitelkártya). Nem hitelkártyával Paypalen keresztül, hanem Paypal accounttal, amin CIB dombornyomású kártya van regisztrálva (nem ugyanaz a két módszer)!

[ Szerkesztve ]

(#14) bullseye


bullseye
addikt

Mass Effect 1+2 angoloknál 23,5 font és ide is szállítanak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.