Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oliverda


Oliverda
félisten

nyit

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mi volt a cucc?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3) Oliverda válasza Motion_Blur (#2) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez ;]

Épp sürgős lett volna, ezért most leginkább az bosszant, hogy majd 1 nap után szóltak, így ennyi idő mínusz a keresésre.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4) Thrawn válasza Oliverda (#3) üzenetére


Thrawn
félisten

Hová kell neked 1000W? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5) Oliverda válasza Thrawn (#4) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem tűnt fel, hogy napok óta 0 fok körül/alatt mozog a hőmérséklet...?:U:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6) Syl válasza Oliverda (#3) üzenetére


Syl
nagyúr

404-es hiba: A keresett oldal nem található.

:U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7) Dany007 válasza Syl (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Mostmár frissítették az oldalt. :D Amúgy ez tényleg bosszantó. De még a jobbik eset.
3-4-way SLI-hez szvsz. mármint ahhoz kell a táp. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) jacint78


jacint78
addikt

Körülnéztek a raktárakban és amint kiderült, hogy nem tudják beszerezni szóltak. Nem értem miért jár nekik ezért feketepont.

type your text here..

(#9) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mi itt a probléma? Utánajártak hogy lesz-e és miután biztossá vált hogy nem tudnak ezzel kiszolgálni, írtak.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) Torry válasza jacint78 (#8) üzenetére


Torry
addikt

+1

Én sem értem a dolgot, főleg hogy olyan embertől jön, aki eléggé benne van a pc témában.

(#11) beefjeez válasza jacint78 (#8) üzenetére


beefjeez
senior tag

Egyetértek, nekem semmi gondom nem volt még aquaval amúgy sem, pedig sok mindent vettem már náluk.

(#12) Apollyon válasza jacint78 (#8) üzenetére


Apollyon
Korrektor

De jár nekik a fekete pont, mert nem igaz hogy nem lehet a raktárkészletet a webshop készletével szinkronizálni. Meg lehet oldani, nem is egy bonyolult dolog, hogy ha elfogy valami készletről, akkor azonnal inaktívvá váljon a webshopon a termék.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) jacint78 válasza Apollyon (#12) üzenetére


jacint78
addikt

Látszik nem dolgoztál még ilyen helyen...

type your text here..

(#14) Apollyon válasza jacint78 (#13) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Háhh, de dolgoztam, és működött. ;] Ez kérlek 2009-ben egy aktív megoldás volt.
Most 2014 van....

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15) jacint78 válasza Apollyon (#14) üzenetére


jacint78
addikt

Ha nem shop-on adták el, akkor előfordulhat.

type your text here..

(#16) Dany007 válasza jacint78 (#13) üzenetére


Dany007
veterán

De pedig mocskosul illo lenne kozel real timeban frissiteni az elerheto termekeket!
Mikor megvettem az iponban egy Asus270x-et, par oraval kesobb mar nem volt elerheto a webshopban! Pedig vasarnap este volt!

(#17) jacint78 válasza Dany007 (#16) üzenetére


jacint78
addikt

Mert automatikus volt. Ha pörgés van, előfordul hogy az ember hibázik, nem értem miért kell ekkora cirkuszt csinálni ebből legalább megpróbálták beszerezni. volt már néhány webshop, ahol rendeltem valamit és pár nap mulva rájuktelefonálva közölték csak, hogy nincs már a cucc. Ha nem hívom fel őket, talán a mai napig lógna a rendelésem..

type your text here..

(#18) Oliverda válasza Apollyon (#12) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, erről van szó. Az iPon-tól is vásároltam már cifrábbnál cifrább cuccokat, de ami a webshopban fent volt, azt végül mindig meghozták. Persze ez valószínűleg nem jelenti azt, hogy náluk még sosem fordult elő hasonló eset.

jacint78: Nincs semmiféle cirkusz, egyszerűen csak megírtam röviden, hogy így jártam.

Btw ma berendeltem tőlük egy másik modellt. Remélem az már megérkezik.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19) Dluinet


Dluinet
nagyúr

elszállt az euro, veszteséggel tudnák csak leszállítani, ezért benyögik, hogy elfogyott/nincs

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#20) Dany007 válasza jacint78 (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Nem tragedia, nem azert mondtam, csak bosszanto.

(#21) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A javukra legyen mondva: hogy nem ez a jellemző rájuk. Sőt. Én már évek óta náluk vásárolók, és még 1 problémám nem volt velük (a pepecselős Szervíz módszereik meg már más tészta).

All→M8

(#22) retexis


retexis
tag

Én nem csípem ezt a csapatot, de legalább egy napon belül vissza szóltak, hogy sorry.
Sok helyen még egy hét után is neked kell nyomozni, hogy mi akkor a szitu.

(#23) Joezyka


Joezyka
senior tag

nos én is ugyan így jártam. Egy komplett gépet rendeltem meg, pénteken írtam is nekik, hogy tuti van-e az a VGA amit szeretnék mert az volt a mérvadó árban + játékok jártak hozzá. Vissza is írtak (délután kb) hogy van, rendelhetem nyugodtan jár hozzá minden. Meg is rendeltem nagy örömmel és boldogsággal, erre reggel kapom az emailt, hogy hát a VGA nincs, egész Európában nincs raktáron, azt a tételt törlik a többit küldik... Írtam hogy, köszönöm szépen de nem kell a többit küldeni.

Először akartam itt rendelni, de többet nem is fogok. :(

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#24) dash17291


dash17291
tag

Sziasztok,

utoljára pár éve vásároltam Aqua-ában, de többször is eljátszották hogy a webshopos rendelés szinte nem is számított, akkor kezdte keresgélni a csávó hogy van-e a cucc mikor már ott voltam vidékről.

Holnap felhívom az ügyfélszolgálatot hogy manapság hogy van ez náluk. Kiszállítás egyelőre (amíg van diákbérletem) nem játszik; de a felutazással eltöltött idő az nagyon is számít. A másik játékos, az iPon pedig elég sajátosan értelmezi a jogszabályokat. :O

Lehet, hogy a helyi kiskernél fogok kikötni.

(#25) L4mie


L4mie
veterán

Egy nagy fekete pont rögtön kettő,
Hét elején rendeltem egy egeret és egy egérpadot.
Csütörtökön jött az értesítő, hogy beszerezték mehetek érte.
Mai napon azaz 20151212-én mentem is,
Bemondtam a rendelési számot,
Eladó srác, oké hozom...10 perc múlva.
- hát sajnos nem találja az egérpadot de helyette ajánl egy SS QCK-t 1.xx-es áron, hát köszönöm, de nem.
Egérpad: Visszaigazolt termék nincs a boltban. Ez vagy a rendszer hibája vagy a raktárosoké, vagy csütörtök óta amikor visszaigazolták szépen eladták másnak, utóbbira gyanakszom.
Mivel lejárt a parkolásom és nem szerettem volna még egy büntetést is a nyakamba ezért egérpad nélkül jöttem el.

Egér:
Este hazaértünk nézem, hogy átlátszó fóliába van csomagolva a doboz, az a saját ragasztása helyett igénytelenül celluxszal visszaragasztva, gyanús...
Oké, bár ajándékba lesz, azért inkább leellenőrzöm mert nem szeretnék valaki által visszavitt hibás terméket karácsonyra adni senkinek.

Bontás folyamán beigazolódott a gyanú:
A belső ragasztás szintén rongált, USB aljzat használatra utaló karcok, fémcsúszólapkán karcok.
Eléggé felmegy bennem olyankor a pumpa amikor kifizetem az ÚJ termék árát, és valaki által HASZNÁLT, visszavitt termékkel lep meg a kedves bolt.
Ha lenne időm, energiám, kedvem, fixen visszavinném az üzletbe, és kérném vissza a vételárat és ugyanezt megvenném máshol.
Az AQUA másodszor és utoljára játssza el velünk, hogy használt terméket értékesít nekünk újként.
Persze jöhet a duma, hogy nagykerből jött az oda visszaküldött xyz termék. Vagy csak a boltban lett megmutatva a vevőnek.
NEM érdekel, újért fizettem újat kérek. Nekem nem mutatták meg anno amikor kértem az A4tech 474H-t csak dobozból.
Visszavitték...nem rakétatudomány. Ha valaki visszaküldött valamit-valamiért azt küldjék vissza a gyárba, MEO-zzák le, csomagolják újra majd mehet a felhasználóhoz, ahogy az jobb helyeken szokás.
Nem pedig majd jó lesz így is valami hülyének.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.