Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) M@trixfan válasza #32839680 (#7) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ilyen soha nem volt, csak sokan szeretnék ezt hinni. Mindig ott van mögötte valamilyen hardveres különbség, vagy felhasználásbeli különbség. Aki huzamosabb ideig használja ténylegesen a cég termékeit és nem csak közvetett "megmondásokból" értesül az pont érti mire gondolok. A MacBooknál sincs másképp, az egyéb kvalitások és az egyediség miatt ússzák meg a felháborító 480p-s webcam-et, az egy darab USB-C portot. Ezek egyébként nem nagy megfejtések, csak olyan alap dolgok mint pl. a trackpad és scroll implementálása, az ablakkezelés, a HiDPI kezelése, stb... Notebook fronton mondjuk pont nagyon egyszerű a helyzet, mindig elképedek milyen gagyi hardveres megoldásokat és hibás termékeket látok 500K+ kategóriában, tele van gyárilag szeméttel a gép, stb...

Nagyon vártam frissítést, de most szigorúan vett WWDC volt. Kéne újítanom és lehet átnyergelnék notira mac fronton, bár jó lenne látni már valamit. Én sem fogadom kétkedés nélkül a hardveres gombok eltűnését, bár abban látatlanban fogadni mernék, hogy nem Lenovo minőségi szinten lesz megoldva. Bevallom őszintén amikor először olvastam pár hete külföldi cikkben erről megdobbant a szívem a címen, mert azt hittem OLED kijelzős gépek jönnek. Én már iPhone-on is cikinek érzem a hiányát a jelenlegi hibák ellenére.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.