Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) 5150 válasza SunMount3r (#16) üzenetére


5150
aktív tag

"Forma, méret, vagy mi?" - Egyik sem. Nem véletlenül kérdeztem, hogy "Ugye nem az "s" változat?" (G400-ról beszélünk a maga 3 változatával) Az MX518 nem tudom hogy került képbe. A formáját leszámitva egy teljesen más egér. Az 'S' változatot viszont nem kedvelem. Sokkal gagyibb a burkolat minősége, a felhasznált műanyag. Ezen kivül rossz emlékeim vannak vele, már csak azért is, mert a termoplasztikus elasztomer bevonat lespórolásával épphogy olcsóbbnak, de legalábbis hasonló árúnak kellett volna lennie, ehelyett kiszúrták a szememet azokkal a gagyi "gravirozott" csúszásgátló pótlékokkal és dupla árról indult (meg is rohanták egyből a boltokat a még raktáron lévő g400akért, cirka 1 hét alatt ki is ürült a boltokból) Inkább az eredeti kettő közül valamelyiket, leginkább a második kiadást preferálom. Ezért kérdeztem emberünket, hogy mostanában vette e, de a választ elfújta a szél úgy tűnik.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.