Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kp78


kp78
addikt

Ez EU-s szabályozás, így a másik két szolgáltatóra is vonatkoznia kellene nem? :U

(#2) erdoke válasza kp78 (#1) üzenetére


erdoke
titán

A másik kettő már pár nappal korábban bejelentette. Jövő ilyenkor ugyanezen szabályozás folyományként további 3 eurócenttel csökkennek a díjak. Csak hogy ne várjuk a nagylelkű bejelentéseket. :D

A legjobb aláírás a héten

(#3) kp78 válasza erdoke (#2) üzenetére


kp78
addikt

Azt nem olvastam itt :B .
Én azért örülök, hogy ha nem is itthoni árakon, de egyre kedvezőbben lehet kintről telefonálni, mivel elég sokat járunk át nyugatra. :))

(#4) Viktor0610 válasza erdoke (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én meg azt hittem, a Pannon "önszántából" csökkentett... :D
Én kis naív... :))

Samsung Galaxy A54

(#5) erdoke válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


erdoke
titán

Hogyne. Közben meg szénné panaszkodták magukat a féléves riportban, hogy "csak" 20 milliárd (vagy mennyi) a nyereség, mert a szabályozás nagyon hátrányosan érintette a roaming bevételeket. Elmegy az összes a ..csába. ALig várom, hogy az adat roaminggal is legalább ilyen szigorúan a tökükre lépjenek. Pannon pl. 240 Ft-ot számláz 100 KB-onként. Ha netezel külföldön 10 MB-ot, akkor az közel 25e Ft-ba kerül. Hányinger. :((

A legjobb aláírás a héten

(#6) BossBoss válasza erdoke (#5) üzenetére


BossBoss
őstag

Teljessen igazad van. Körmenden élek és ha néha a város nyugati felében tartózkodtam illetve ott használtam a mobilnetem.Nem értettem miért van olyan horibilis számlám. Majd beugrott, hogy közel van ausztria és bizony ONE szolgáltató nyomta a netet. Azóta roaming tiltva. Pedig a határ még 30 km innen.... :F

(#7) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Hasra ne essek a trémobil előtt, milyen nagylelkű... vajon miért pont augusztus 30 a határidő? Biztosan semmi köze nincs ahhoz, hogy véget ért a nyaralási szezon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.