Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyisziati


nyisziati
veterán

Egyben az lesz a "Nagy Nemzeti Mobilszolgáltató" /Huawei/ bemutatkozása is... ;]

(#2) Mr.Grincs válasza nyisziati (#1) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ott a pont :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#3) Cifu


Cifu
nagyúr

Továbbra is: pontosan milyen előnye is származik majd az átlag felhasználónak az 5G-ből?
Hogy a legforgalmasabb helyeken (ahol esetleg kiépítik a magasabb frekitartományú rendszert) majd tudnak több gigabites sebességgel szörfölni egyszerre több százan? :F

Még a VoLTE se nagyon terjedt el, pedig az ugye "értelmezhető" előnyt jelentene....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) Narancskoma válasza Cifu (#3) üzenetére


Narancskoma
tag

Sokkal gyorsabb válaszidőre mint a 4G esetén.

(#5) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nemzeti 5G? Gondolom akkor nálunk is lesz ilyen.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) #88470784


#88470784
törölt tag

Mindeközben amerikában ;]
[link]

(#7) Cifu válasza Narancskoma (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Leírva ezerszer láttam már.
Konkrét adatok? A Verzion saját bevallása szerint "30ms alatt" értéket tud garantálni. Ami semmivel sem jobb az LTE-nél...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) adamssss válasza Cifu (#3) üzenetére


adamssss
veterán

Jó lenne az a VoLTE csak a drága telekom képtelen megoldani, hogy ha beszélek és valaki hív akkor kapjak értesítő sms-t. Nagy gond nincs. Csak mondjuk nem hívom vissza a partnert... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9) aelod


aelod
veterán

Egészségügyi hatása is kérdéses szerintem az 5g-nek. Nagyon rápörögtek erre.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10) Cifu válasza adamssss (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tudom jól. :DDD

Akkor átfogalmazom: "Még a VoLTE se nagyon terjedt el, illetve nem képesek normálisan megcsinálni, pedig az ugye "értelmezhető" előnyt jelentene...."

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11) doooo válasza #88470784 (#6) üzenetére


doooo
veterán

Hát persze... az egyik legkisebb helyi szereplő a hálózati szektorban, illetve mindez a hivatalos 5G start előtt... Hülye volt aki elhitte. De ez téged ne tévesszen meg, Amerikában is indul a huawei-mentes, valódi 5G, fokozatosan vezetik be, ahogy máshol is, kezdve a legnagyobb metropolisokkal (év végéig 20 nagyvárosban).

(#12) ladapower válasza Cifu (#3) üzenetére


ladapower
tag

Továbbra is ;) : az 5G NR nem csupán arról szól, hogy minnél gyorsabban tudjunk szörfözni.

Nincs még egy technológia ami képes lenne kielégíteni az alábbi három fő felhasználási területet/kategóriát:
mMTC
eMBB
URLLC

Direkt nem írom le melyik mi, remélem sikerült annyira felkeltettem az érdeklődésedet, hogy kiguglizd :)

Szerintem rögtön a szeletelt kenyér után az 5G a legjobb dolog amit kitaláltak. :D

(#13) adamssss válasza Cifu (#10) üzenetére


adamssss
veterán

Maximalisan egyet ertek. :R

Amugy tenyleg nem igazan tudom felfogni hogy a 21. Szazadban ezt miert nem tudjak megoldani (allitolag oszre lesz csak megoldas) de nem vagyok programozo igy inkabb befogom a szamat.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#14) Cifu válasza ladapower (#12) üzenetére


Cifu
nagyúr

Pontosan értem, hogy érted, és szerintem te is, hogy én hogy értem. :DDD

Először véglegesítsék a szabványt, oldják meg az eredetileg felvázolt elvárásokat (lásd <0,5ms latency a user és a torony között), aztán ha kész van, akkor elkezdhetik szétszórni a piacon.

Ami most megy 5G néven, az nem ez...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) joey04


joey04
titán

Na akkor hajrá, lehet kiköltözni, most sokan akarnak a többi topik alapján :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) 7Heads Drago válasza joey04 (#15) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:DD :DD :DD
Hát ez most nagyon nagy volt.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#17) Wesder válasza joey04 (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Jaja lesz 5G, de ha nincs 100 pontod, akkor még sz@rni sem engednek. Igazi paradicsom. Csomagolok is. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) *Mukeey* válasza #88470784 (#6) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekik jó a fake is.
Náluk ki kell irni minden új eladott autóra is, hogy a tükörben kisebbek a tárgyak, mint amúgy...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#19) suntze


suntze
csendes tag

Röhöghetünk rajtuk persze, csak kb. nem nagyon van min. Az van, hogy itt nyugaton azt hisszük, hogy kelet még mindig keletre van, miközben észre sem vettük, hogy valójában arra már nyugat van, és már mi vagyunk kelet...Olyan gyorsan húztak el mellettünk technológia terén, hogy észre se vettük. Aztán persze ezt majd követi a pénz, meg a jólét is.

[ Szerkesztve ]

(#20) Stabi83 válasza Wesder (#17) üzenetére


Stabi83
senior tag

Nekem sok pontom lehet mert szépeket írtam a Huaweiről, természetesen Huawei készülékről, tehát gyűlnek a pontok a kommunista kisönyvemben odakint :DDD

U.I.: Ha ezt olvassa a kinti tisztelt Kommunist cenzor elvtárs akkor a múltkori kirohanásom a huawei politikája ellen csak az imperialista agymosás miatt volt ám :DD

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#21) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Remek remek :C

(#22) bepe79 válasza Stabi83 (#20) üzenetére


bepe79
addikt

Á, azzal ki is nulláztad a gyűjtött pontokat, úgyhogy "mehetsz vissza a balettba ugrálni".

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#23) Stabi83 válasza bepe79 (#22) üzenetére


Stabi83
senior tag

:C

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.