Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beef


beef
őstag

Akkor ezután a tolvaj nem csak erővágót, hanem egy mobilzavarót is be kell, hogy szerezzen.

(#2) Steve1207


Steve1207
veterán

Ez nagyon jó dolog a bringásoknak, simán megéri. (Szemét módjára én simán beáldoznék pár értékesebb kerékpárt (gondolom ott is van bizonyos értékhatár, ha azt eltulajdonítják, akkor nagyobb a büntetés), hogy ellopják-e, aztán vesszenek a lopkodós surmók! ;] )

.

(#3) Polarstar válasza Steve1207 (#2) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem is jó ötlet! A díjak a kérdésesek egy Sim kártyát használó ipari mobiltól csupán.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) S.J.M. válasza Steve1207 (#2) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Magyarországon van már ilyen csoport: [link] pont ugyanezt csinálják mint amit leírtál. :)

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#5) Freiherr válasza Steve1207 (#2) üzenetére


Freiherr
őstag

A Tolvajkergetők pont ezt csinálják.:)

megelőztek

[ Szerkesztve ]

XXX

(#6) Steve1207 válasza S.J.M. (#4) üzenetére


Steve1207
veterán

Ja oké, köszi srácok, jó tudni és igazán örvendetes hír :) :R

.

(#7) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

"A közösségi megosztással pedig a barátok és a család (vagy a jövőben a hatóságok) is valós időben nyomon követhetik, hogy eltulajdonlás után merre járnak a kerékpárral."
Este összeül a család és baráti kör és fb-on együtt nézik, hogy épp hol jár Pistike félmillás versenygépe. Tök jó. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8) DesertDog


DesertDog
tag

"aminek köszönhetően a beépített, nem eltávolítható fekete doboz jelzést küld, ha elmozdítják a kerékpárt"

Szvsz, egy bringáról minden eltávolítható. Én szerencsére még nem jártam így, vagy még rosszabbul:

Persze ettől még minden új próbálkozás a harcban üdvözölendő, csak nehogy ettől valaki ellophatatlannak higyje a bringáját.

(#9) gtasystem


gtasystem
őstag

ez jó ötlet gyakorlatilag a lopások miatt sem veszek én sem bicajt..
de ahogy néztem ezeket a kütyüket elég húzósak és akkor már egy motor fenntartási költségeinél járunk..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#10) zsolty28 válasza DesertDog (#8) üzenetére


zsolty28
tag

Ez a lopás itt történt Magyarországon? :(((

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#11) Polarstar válasza zsolty28 (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Én ezt a bicajlopást elintéztem azzal, hogy nekem nem "rendes, nagy" hanem folding Bike-van.
Ez a nagy bicaj kényelmét, nagy sebességet biztosító canga, amit szépen össze lehet hajtogatni.
Nem lelakatolom, hanem összehajtom és szépen elviszem kézbe a lakásba. :D
Nem kell küzdeni a bicajtárolókkal sem, meg a belső udvarral sem, ahol rendre nem egy, hanem az összes eltünik.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) TheVeryGuest válasza Polarstar (#11) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Ez addig működik, amíg jó idő van. Én mondjuk napi 25-30 km-t megyek, és egy heti rendszeres esőzés után a biciklim úgy néz ki, mintha lehányták volna. Ilyen állapotban nem tudom hova engednék be.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#13) DesertDog válasza zsolty28 (#10) üzenetére


DesertDog
tag

Több helyen is lehet ilyen maradékokat találni Budapesten. Van egy még ennél is jobban szétszerelt váz (még a hajtóművet is kiszedték belőle) a Károly Körút - Dohány utca sarkán a színhát elé láncolva. Egy ideig volt egy a Margit szigeten a futókör északi biciklitárolójában is. Nem tudom, hogy az ott van -e még. Amióta feltúrták a futókört, nem voltam a szigeten.

(#14) Polarstar válasza TheVeryGuest (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Munkahelyen van zárt bicajtároló, otthon meg berakom a kádba, ha nagyon vizes. :D
Mellesleg Ikeás táskába elfér, illetve a Dahon ezekhez gyárt táskát, csak hát nem a magyar vevőknek. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

és ez 2020-ra tovább nőhet 22-25 százalékra

Gondolom akkor is megugrott, mikor eltörölték azt az idióta törvényt, hogy biciklin nem lehet inni. :D

PS4

(#16) BonFire


BonFire
veterán

Bicajt egy esetben nem lopják el. Ha jó erősen lezárod, aztán ott maradsz mellette őrizni bottal.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#17) TheVeryGuest válasza BonFire (#16) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Szerintem egy Specialized Turbo-t akkor is ellopnának. :)

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#18) Polarstar válasza BonFire (#16) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csak el ne aludj! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.