Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

"Váratlant húzott a Samsung" ?? -hetek óta erről beszélnek, eléggé várt lépés volt.

viszont az órát már várom, bár lehet csak IFA-ra hozzák hogy ott is legyen valami

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) Kékes525


Kékes525
félisten

A Samsung Pay fizetési lehetőségnek mi értelme, különösen ha korlátozottabb, mint a telefoné? Ezeket az órákat általában Samsung telefon tulajok veszik meg, akiknek a telefonján amúgy is ott van.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3) Csapoati válasza Kékes525 (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugyanaz, mint az Apple Pay-é is: nem kell elővenned a telefont a zsebedből, ha mondjuk tele a két kezed. Odaérinted az órát és kész is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Hatalmas fogadásokat mernék kötni hogy sikerült nekik lenyúlni valamit az apple órájából... És a legerosebb tippem a korona.

(#5) Csapoati válasza mazsi1911 (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy néz ki inkább a karimát (vagy mittudomén mi a neve) fogják befogni valamiféle használatra. Jobb is lenne, mint az oldalsó tekerentyű, mert sokkal jobban hozzáférhető.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) ALBY


ALBY
senior tag

Hú de jó! Én mindig arra vágytam hogy a képeimet nézegethessem az órámon, a kerek órámon.

A tekerő a vezélésben amúgy tényleg hasznos lehetne,
pláne jó ha egy korona miatt nem lóg ki az üveg az óra legkülső síkjába,
védve ezzel az üveget a mindenféle nekicsapódó dolgoktól, faltól.

A tapicskolás néhány esetben nagyon suta megoldás.
Akár egy zeneszám váltáshoz ránézés nélkül egy csavarással használnám a tekerőt.
Persze a sima gomb mé mindig jobb.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#7) Navaren


Navaren
aktív tag

Samsung Pay? Így? Ez már a hivatalos neve a szolgáltatásnak?

Tényleg nem trollkodni akarok, de ennyire próbál mindent lenyúlni a Samsung, amit lát maga körül (nem feltétlen csak az apple-től)?
Mekkorát röhögnék, ha az órát Samsung Watch-nak neveznék, és nagyjából annyi dizájn-differencia lenne a harapott almás kütyühöz képest mint a telefonoknál az i6 és az S6 között.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#8) Csapoati válasza Navaren (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sok lehetoseg nem volt szerintem, beszedesnek kell lennie egy szolgaltatas nevenek. Amugy a Watch elnevezes se tul fantaziadus, de mivel szinte mindegyik okosora neveben benne van, lehet majd jonni azzal, hogy ezt is az Apple-rol masolta xy. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) hatala válasza mazsi1911 (#4) üzenetére


hatala
tag

Hát persze, mindent az Apple talált ki és mindenki tőle nyúl mindent. :W :(((
Nem unod még ezt a trollkodást?
Mert hogy fan vagy az egy dolog, de ez az állandó fikázás már unalmas........

(#10) bulikavagyok válasza hatala (#9) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na ja, mintha az Apple soha nem nyúlt volna senkitől semmit. :N

[ Szerkesztve ]

(#11) Navaren válasza Csapoati (#8) üzenetére


Navaren
aktív tag

Igen, igazad van, tényleg mindenhol ott a watch kifejezés, de...
A Galaxy Gear egy kifejezetten egy jól sikerült marketing-elnevezés (volt?), és furcsa lenne, ha hirtelen váltanának a minimalizált névadásra, mondjuk pont a harapott almát követve, aki ugye csakazért sem iWatch-nak hívja a saját kütyüjét.
Mindegy, kár ezen agyalni, hisz még a cucc bemutatása sem biztos, nemhogy a neve, csak szemet szúrt. De igazad van Neked is.

Mondjuk a Samsung Pay akkor is kaphatott volna valamilyen saját, a korábbi óragenerációjához hasonlóan kreatív elnevezést. De lehet, ez csak engem zavar. Nem is zavar, csak... foglalkoztat, na :). Tényleg nem trollkodni akartam a gondolattal.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#12) Stanley-B. válasza mazsi1911 (#4) üzenetére


Stanley-B.
őstag

én is megtettem már a tippjeimet a másolt képességekre, biztos be is jön nagy része.

(#8) Csapoati: ez még a szokásosnál is nyögvenyelősebb indoklás lett :(

[ Szerkesztve ]

(#13) joey04 válasza sanyijedi (#1) üzenetére


joey04
titán

-hetek óta erről beszélnek, eléggé várt lépés volt.
gondolom úgy érti, hogy az eddigi évekhez képest váratlan...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Csapoati válasza Stanley-B. (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Varom az indoklasod az Apple Music nev kivalasztasara. Google Play Music, pszt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) u.gabor


u.gabor
csendes tag

Én névnek egy
Galaxy Gear One-t vagy ( nagy O betüvel, hogy kerek :D )
Galaxy Gear R-t tudnék elképzelni ( R = round) :D

(#16) Kékes525 válasza Csapoati (#3) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát, ha tele van a két kezem, akkor odaérinteni sem tudom. :( Nehezen tudok olyan szitut elképzelni, aminél ez a fizetési mód jobb mint a telefoné.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17) Csapoati válasza Kékes525 (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azert a kezed felso reszet meg szatyorral is oda tudod tartani egy NFC-s terminalhoz. Telefonnal kene alapbol egy szabad kez, amivel kiveszed a zsebedbol.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) Maxentius


Maxentius
addikt

A Tizen miatt csak simán Gear A lesz a neve, kezelni pedig a kijelző körüli gyűrűvel is lehet majd.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#19) Kékes525 válasza Csapoati (#17) üzenetére


Kékes525
félisten

Végül is ez igaz. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kíváncsi leszek az újításokra.

(#21) Csapoati válasza Csapoati (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Valahogy ereztem, hogy ebbol se lesz semmi. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.