Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

Jól néz ki a házikó, de elég brutális ára van.
Ez a kéttápos megoldás meg elég durvának tűnik. Vajom mennyire lehet életképes? (arról nem is szólva, hogy ha valakinek van ennyi pénze házra, az már vehet nyugodtan erőmű tápot ha akar - és szükséges)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) janpotocki válasza Kriza (#1) üzenetére


janpotocki
senior tag

egyetértek, szerintem sem sokan fogják ezt használni

(#3) sNORh


sNORh
addikt

nadecsúnya

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#4) gfefe


gfefe
őstag

szerintem meg jó megoldás a két táp.. nekem pl nagyon jól jönne a cf rendszeremhez mert ha kiépítem új táp kell de ha lenne egy ilyenem csak bedobnám a szekrényben álló 500w ost...

vki nem tud egy olyan cuccost amivel ez is elindúl... nem értek a logikájához sajna.

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#5) simonzé válasza sNORh (#3) üzenetére


simonzé
addikt

Valóban. Továbbá én egyszer már belefjeltem egy HP ház sarkába éjjel sötétben. Ha ez lett volna az, akkor most 50%-kal kevesebb szemem lenne...

I don't fit in. I fit out.

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

VaniliásRönk szavait idézve: "Nem látom a gyémántberakást..."

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) edipqe


edipqe
senior tag

a mostani hirekben lévő 2 házhoz képest ez gyenge. pláne a voodoohoz képest!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#8) Hebry


Hebry
senior tag

A belseje nagyjából ok, de a külseje.
Kár lenne a szemedért... :DDD

(#9) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

HMMM belsőre egész kis szépre sikeredett valóban de nem tudom ezek az ujabb házak már kezdenek elszállni a dizájnal külsőre lehetne egyszerübb a két táp meg szerintem elég jó...
Véleményem szerint 4000$ :Y nem ér meg (Nekem egy ház sem). :R

[ Szerkesztve ]

(#10) kretenallat válasza sNiP3rFun (#9) üzenetére


kretenallat
senior tag

4000et sztem senkinek nem erne :)

amugy egyaltalan hol lehet NZXT hazakat szerezni itthon? mert bar ez nem is tetszik annyira de pl a tempest ára érdekelne. (itthoni, mert kitudja mennyivel kerulna tobbe mig a nem letezo hataron athozzak...)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#11) benedekco válasza sNiP3rFun (#9) üzenetére


benedekco
addikt

az a 4000 az inkább csak 400 ;)
amúgy hogy a rossebbe lehet két tápról nyomatni egy gépet? mindegy, hogy melyikre rakod az alaplapot és honnan tudja a másik táp, hogy start van és neki is üzemelnie kell?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#12) lumber_hw válasza gfefe (#4) üzenetére


lumber_hw
csendes tag

Ha egy ház áráért vehetnél egy másik, szintén elég minőségi házat plusz egy új, erősebb tápot, akkor szerintem nem olyan jó megoldás a két táp. :F De te tudod...

(#13) drizzt1666 válasza kretenallat (#10) üzenetére


drizzt1666
tag

Itt találsz, és nem is annyira észveszejtő áruk van. Ennyit nekem megérnek. Főleg a Lexa, nameg a Lexa Redline és Greenline ;] De az Apollo sem rossz. A Tempest engem nem fogott meg.

Tudom, h NZXT-nek írják, de külföldön 'Next'-nek. Én meg 'enzéikszté'-nek ejtem. Annyira megszoktam :B

[ Szerkesztve ]

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#14) shtml válasza benedekco (#11) üzenetére


shtml
őstag

Az első táp kiszolgálhatja például az alaplapot, processzort, a második pedig az egyéb perifériákat; hogy utóbbi is a rendszerrel összhangban kapcsolódjon be és ki, egy megfelelő kábelt is mellékelnek a házhoz.

Amúgy nem nagy kunszt a dolog, a második táp bekapcsoló bemenetét össze kell kötni az elsőével, itt is így oldották meg szerintem. Én azért tennék bele egy kis figyelő elektronikát, amely megakadályozná a két táp aszinkron működését, ez sem nagy dolog.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#15) gfefe válasza lumber_hw (#12) üzenetére


gfefe
őstag

[OFF]"szerintem meg jó megoldás a két táp.. nekem pl nagyon jól jönne a cf rendszeremhez mert ha kiépítem új táp kell de ha lenne egy ilyenem csak bedobnám a szekrényben álló 500w ost...

vki nem tud egy olyan cuccost amivel ez is elindúl... nem értek a logikájához sajna."

ebből te hol olvastad ki, hogy a ház is érdekelne engem :O [/OFF]

engem csak az a toldó cuccos érdekelne amivel a két tápot rákötik az alaplapra.... vhol már láttam házi elkészitésről leítást, de sehol sem lelem most....

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#16) Ste


Ste
addikt

annak a 3 ventinek mi értelme az 5.25-ös meghajtók mögött? ha jól látom, akkor a felső az optikáról szívja el a levegőt, max az alsó, vagy talán a fölötte lévő tud az első venti légáramlatából profitálni

(#17) shtml válasza Ste (#16) üzenetére


shtml
őstag

Értelme semmi, mert még a kábelezést is akadályozhatja, de "dizájnos".

Edit: Amúgy írtam már, hogy herótom van a világító ventilátoroktól?

[ Szerkesztve ]

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#18) macilaci78 válasza shtml (#17) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kellően hosszú kábelekkel ott kerülsz, ahol jól esik. De tény, hogy vannak logikai bukfencek. :D
A PC-ipar is kezd elmenni a terepjárógyártás irányába: dizájnt a kirakatba, funkciót a sufniba. :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19) hétalvó válasza Ste (#16) üzenetére


hétalvó
addikt

Szerint az, hogy oda is rakhatsz hdd-ket keretben és akkor nagyon is van értelme ha előre nem lehet rakni.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#20) 1010


1010
őstag

hát ennek is les zegy szép hangja az tuti tele ventikkel

(#21) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

JAJJ valóban elírtam :DDD nem baj 400 dolcsi is sok érte ;] :DDD

(#22) Ste válasza shtml (#17) üzenetére


Ste
addikt

elég sok mostanában az ilyen "értelme semmi, de designos"

(#23) bteebi


bteebi
veterán

A belseje elég jó, kívülről khm... érdekes :P, és baromi drága. De nagyon tetszik a logikájuk, hogyha az ember vesz egy >60000 Ft-os házat, akkor a tápon fog spórolni :DDD. Bár végülis nem teljesen kizárt, hogy vannak ilyen emberek is... :U

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#24) kretenallat válasza drizzt1666 (#13) üzenetére


kretenallat
senior tag

koszi... megneztem az oldalt de vmiert nem tolti be a házakat .S se kep se árak sesemmi...
mikor rakerestem ez jott be de nalam ures... http://www.pixmania.com/hu/hu/nzxt/1810/marque.html

jah ugynezki darabonkent meg lehet talalni

ez a lexa ezekhez a lakkfekete monitorokhoz mutat jol (egyik sem johet be a lakasba. ;] )

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#25) bsh


bsh
őstag

én inkább azt nem értem a két tápban (bár mint látni fogjátok elektronikához eléggé sötét vagyok :D), hogy ugye két táp sosem fogja pontosan ugyanazokat a feszültségeket kiadni, az alkatrészek tűréséből kifolyólag. simán lehet pár tized volt eltérés is, mondjuk az egyik 11,8V-ot ad le a 12 helyett, a másik meg 12,2-t. ilyenkor a két 12V-os ág közt potenciálkülönbség lesz, és a 12,2-es ágból visszaáramlik töltés a 11,8-as tápba, vagy az alaplapba, vagy akárhová. (gondolom). ezt hogy oldják meg?

(#26) simonzé válasza bsh (#25) üzenetére


simonzé
addikt

Volt másfél évem, amikor a 180-as ATX táp nem bírta el a gépemet, így elővettem a nyugdíjas AT-s tápomat, és arról láttam el a HDD-t, meg a DVD-ket. Jól működött, soha semmi bajom nem volt, mégis lecseréltem. Két kapcsolót kellet megnyomnoom. Meg hát Ronda volt, na!

I don't fit in. I fit out.

(#27) shtml válasza bsh (#25) üzenetére


shtml
őstag

a 12,2-es ágból visszaáramlik töltés a 11,8-as tápba, vagy az alaplapba, vagy akárhová.

Ugyan miért áramlana áram az egyik tápból a másikba? Nem ugyanazokat az alkatrészeket hajtod meg a két tápról. A két táp azonos névleges feszültségű kimeneteit meg nem kötöd össze, ugyan miért is tennél ilyet?

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#28) MasterDeeJay

Én kényszermegoldásként használtam két tápot még régen (6800gt@ultra mod miatt). Egy 400w-ot CWT tápon volt a Lap+videókari, meg egy 300w-os Codegenen a vincsik, cdrom és egy rakás venti, neon..
Annyi a titka az egésznek hogy előbb kellett bekapcsolni a Codegent. Nem volt gond hogy a vincsik egy darabig üresen mentek.
Nem feltétlenül kell egyszerre indulnia a cuccoknak, csak az alaplap legyen az uccsó. ATX-es tápot meg el lehet kézzel is indítani. (álltalában az ATX csatin zöld+fekete zárással)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#29) nádasi


nádasi
tag

A helyenkénti kialakítás és a felhasznált anyagok minősége a Hiper Anubis-t idézi számomra, amit az egyik legkomolyabb háznak tartok a piacon, de sajnos nem hiszem, hogy idehaza kapható.... :(

[ Szerkesztve ]

(#30) dwiki


dwiki
senior tag

Az első képen úgy néz ki, mint a Cloverfilmben az a toronyház, amelyik megrogyott...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#31) dwiki válasza dwiki (#30) üzenetére


dwiki
senior tag

"cloverfilm"=cloverfield persze :B :) ....

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#32) Centurio9


Centurio9
csendes tag

Bocs, hogy ide írom, de használ vki HKC tápot, sztetek az jó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.