Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Tim82


Tim82
nagyúr

Ui.: Az egész eseménysor kedden történt. Pénteken megérkezett az új kártyám a bankomtól. Itt biztos, hogy valami félreértés történik… :p

Gondolom, a bankkártyád érvényessége február végével lejár, általában másfél hónappal előtte küldik ki az újat. :)

Egyébként csak ismételni tudom az előttem lévőket: pénztárcát/irattárcát (nálam egyben van, kb. az útlevelemet nem hordom magammal, a személyi/lakcímkártya, bérletigazolvány, TB, adókártya, könyvtári olvasójegyek, bankkártyák - PIN nélkül - nálam vannak), mobilt mindig nadrágzsebben vagy kabát belső zsebében hordok. Mert azt az ember valahogy észreveszi, ha valaki a heréi és/vagy a mellbimbója környékén kotorászik. ;]

Életemben egyszer vesztettem el mobilt (még 2002-ben: kicsúszott a nadrágzsebemből, amikor leültem egy éjjeli buszra várva a Móriczon, de visszamentem érte és ott volt) és egyszer személyit (valamiért ügyintézés után nem raktam vissza a tárcámba, hanem csak zsebre vágtam, onnan eshetett ki - két hét múlva kaptam levelet, hogy az egyik kerületi önkormányzatra beadta valaki, menjek érte).

A rendőröknek pedig gratulálok, most egy kicsit emelkedtek a szememben. Nem mintha nem lenne még hova javulni... :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.