Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) Oliverda válasza Sanyix (#41) üzenetére


Oliverda
félisten

Csak magadból tudsz kiindulni. Lehet hogy valakinek 2 darab gigabites LAN is kevés. Amúgy x4-be pl. normálisabb SATA/SCSI RAID vezérlők (is) mennek. Felesleges az x1, sokkal jobb megoldás a teljes hosszúságú slotokat raknak fel helyette legalább x4-es sebességre képes kivezetéssel.

Az NB az elvisel legalább 100 fokot. Oda nagyobb borda nem szükséges a tökéltes működéshez. Akit zavar a magas hőfok az rakjon rá másik bordát. A hálókártya drivert nem az ASUS írja. Ilyen esetben le kell tölteni a vezérlőt gyártó honlapjáról egy frissebb drivert.

Másrészt aki egy kicsit is használja az eszét az vásárlás előtt alaposan megnézni hogy mire is ad ki pénzt. Én nem vettem volna M3A-t és nem is javasoltam senkinek hogy vegyen. Erre szokta az egyik cimobrám azt mondani hogy aki hülye haljon meg. Most valamirét ez beugrott.

"Milyen egy vga kártyáról és 1 alaplapról beszélsz? 1-1 volt belőle anusból (nem is lesz több),"

Arról az 1-1-ről beszélek ami alapján már hónapok óta a csapból is a fikázás folyik ha valahol felmerül az márkanév. Szerintem ez nem az a mennyiség ami alapján bárki is alappal kijelenheti hogy XY egy sz@r márka. Nekem nem egy asus alaplapom és VGA-m volt és egyikkel sem volt semmi komolyabb probléma. Persze biztos én rontottam el valamit.

Ezzel az egésszel leginkább csak arra akartam célozni hogy szerintem baromira unalmas már ez a sok fikázás amit lépten nyomon összehordasz ha meglátod az asus nevet. Ezt még tetőzi az obszcén "stílus" is. Lehet sz*r, f*s, stb. szavak tömkelege nélkül is nyomatékosítani egy véleményt. :U

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.