Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65675776


#65675776
törölt tag

Pont amikorra ígérted...

Erről az nF980a-ról sikerült valamit kideríteni? Vagy tényleg csak 780a elírva?

(#2) cizoe


cizoe
őstag

Szép ez az M4AT-deluxe, csak a kék pcie nem tetszik. Még nyitott, hogy a következő fejlesztésnél mit válasszak lapnak a 920 mellé, még a végén Asus lesz. Bár nem am3ban gondolkodom.

(#3) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Turbo Key és a TurboV....nah rájuk nagyon kíváncsi vagyok! :K :U

...

(#4) Khaal


Khaal
őstag

Visszatért a TURBO gomb, yeah :))

(#5) Thrawn válasza #65675776 (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

:)
Nem találtam róla semmit, szerintem elírás lesz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6) grabber


grabber
addikt

Ezek a profilok jó megoldásnak tűnik.Mindig elfelejtem,hogy melyik volt a stabil beállítás amikor tuningolok.Öregszem :U

(#7) mmdms válasza Thrawn (#5) üzenetére


mmdms
addikt

én meg azt hittem hogy én nem értem csak a 16:19-t, a másik topicban... :D

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Gondolom kiadva még nem lesz, mert ahhoz kicsit korainak tartom az am3 foglalatot.

Kiváncsi viszont arra vagyok, hogy a T betű hány vevőt vagy profi eladót fog becsapni.

Hazaviszi a vevő, és akkor látja, ha látja egyáltalán, hogy hű vazze, én nem ilyen lovat akartam.

(#9) Stiky


Stiky
senior tag

"4db x16 -os pci-e"... az a baj, h csak 3db 4870 x2 fér így csak rá, mert a 4. -re már rálóg a 3. hűtése... damn'! ;] :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#10) P00By válasza Stiky (#9) üzenetére


P00By
nagyúr

Fenébe :( :))

(#11) Oliverda válasza antikomcsi (#8) üzenetére


Oliverda
félisten

Gondolom kiadva még nem lesz, mert ahhoz kicsit korainak tartom az am3 foglalatot.

Elvileg valamikor feburárban (vagy szerintem legkésőbb március elején a CeBIT-en) startol az AM3 tehát olyan sokat nem tudnak ülni rajtuk. Feltéve ha el is szeretnék ezeket adni és nem csak mutogatni. Amúgy nekem az M4A79T Deluxe tetszik. A RAM slotok az ex-AN9 Fatal1ty lapomat juttatják az eszembe. :D

U.I.: Az ASUS marketing csapatát azért fejbe kellene verdesni egy picit.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12) antikomcsi válasza Oliverda (#11) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szó mi szó, pofás kis darab, mert akkor már ezt is szemelőtt tarthatjuk. :D

Az egyetlen gondom ezekkel a lapokkal, a mostanival is, hogy nem lehet a mai vga-k mellett a chipset hűtőt lecserélni. Illetve le lehet, csak akkor a vga-nak kívűl kell lennie a házon. ;]

A fatálra még vígan rá tudtam dobni a 47-es zalman bordát, de ezekre semmit.

(#13) mephi666 válasza Khaal (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is ez ugrott be... "yeah" :) jó beállításokkal nem úgy fog működni, mint régen, hogy kb annyit látsz, hogy a 2+2x7 pálcikás led kijelző máshogy kezd világítani, hanem rendesen emelkedik minden venti fordulatszáma és csak úgy süvölteni fog a gép :D

apropó turbó gombbal szerelt asus ház készült hozzá? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Ste


Ste
addikt

Annyira fölöslegesnek érzem ezeket a lapokat a 4db Pci-e sínnel.
Legyen rajta 1db Pci-e x16, 2db Pci-e x4, 2-3db Pci és kész. Minek ezeket ennyire túlcsicsásítani? Az egy dolog, hogy ez most a legújabb-legjobb, de rendes, normális jóravaló alaplapok is jöhetnének már végre!

(#15) Oliverda válasza Ste (#14) üzenetére


Oliverda
félisten

PCI-E x16 slotba belemegy az x1 és x4-es kártya is. Tehát szerintem jobb hogy teljes hosszúságú slotokat raknak ezekre is. Amúgy ez nem újdonság, már az M3A-MVP esetében is hasonló volt a felállás.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16) ChRiS_RS válasza Ste (#14) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Maximálisan egyetértek, még akkor is, ha Oliverdának igaza van.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#17) Khaal válasza mephi666 (#13) üzenetére


Khaal
őstag

Gondolom kiadnak majd valami csilivili előlapi panelt ami egy maréknyi kék led mellett tartalmazni fog egy turbo feliratú gombot is.

Annak idején azt hiszem más volt a funkciója a turbogombnak lényegében arra kellett, hogy a régi játékok is normálisan fussanak az "újabb" 386-os, 486-os gépeken is, a gép lelassítására szolgált. Ha jól emlékszem voltak olyan játékok is amikben néhány dolgot a proci órajelére szinkronizáltak, ott eléggé be tudott kavarni ha a 286-os cput lecserélte az ember egy ütősebbre, mondjuk 66mhz-es 486-osra ;] .

(#18) leviske


leviske
veterán

Óóóó! Ezekről már jelent meg hír? Ha ezt tudom, akkor nem nyitok nekik topikot. :F

(#5) Thrawn: Ha jól veszem ki a számozásból, akkor ez a MCP82 akarna lenni, aminek nem lehetetlen, hogy az NV a 8xx helyett a 9xx nevet adta... Bár tényleg nem lehetetlen, hogy csak elírás.

[ Szerkesztve ]

(#19) antikomcsi válasza Khaal (#17) üzenetére


antikomcsi
veterán

Mennyire szerettem volna én egy olyan 486-ost, jó ég! :B :B Persze mire lett, már K5-re vágytam! ;]

[ Szerkesztve ]

(#20) Ayg0


Ayg0
senior tag

Lenne egy kérdésem az okosokhoz, mert nem teljesen tiszta, hogy az M4A78-E milyen foglalattal van ellátva: ez még AM3-at is fogadó sAM2+ vagy már sAM3? Igazság szerint egyiknek se látom sok értelmét, mert az előbbire már ott az M3A78-T, ha viszont az utóbbi... Na azt még kevésbé tudnám megmagyarázni. :D

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#21) Oliverda válasza Ayg0 (#20) üzenetére


Oliverda
félisten

Az AM2+.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22) dezz


dezz
nagyúr

Hmm, ha már ilyen 8+2 fázissal, meg Turbo Key + TurboV-vel villognak, miért nem tudták a 780G-t az SB750-nel párosítani (ACC)? :(( Nekem tökéletesen elég 1 videokártya, így nem kell 30-40 ezres full-extrás alaplap, de tuningosként (+ vízhűtés-tulajként) a prociból szeretem kihozni, amit lehet.

(A P-II alacsonyabb fogyasztása által valószínű hamarabb lehet ütközni órajellel kapcsolatos korlátba [és itt is inkább proci-órajelre gondolok, nem referencia-órajelre, amiben a 780G sem rossz], mint tápellátásiba, szóval szerintem fontosabb lenne az ACC, mint a 8+2 fázis...)

Persze ha ilyen nagy hangsúlyt kap a tuning, akkor nyilván pént is akarnak belőle csinálni.

Egyékbént, mint a cikk is írja, a Turbo Key nem egy plusz gomb, hanem a bekapcsológomb opcionális hibernálás indító funkciója helyét veszi át (mert ez egy ilyen "intelligens gomb" :) ).

[ Szerkesztve ]

(#23) #65675776 válasza dezz (#22) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Ph II-k beépítve tartalmazzák az ACC-t.

(#24) dezz válasza #65675776 (#23) üzenetére


dezz
nagyúr

Nocsak. Köszi!

(#25) v.tom válasza antikomcsi (#12) üzenetére


v.tom
őstag

Igen, ez tényleg elég kellemetlen szerintem is. Kíváncsi vagyok, mikor jön majd pár gyártónál be a DFi féle transpiper rendszer

(#26) fecg21


fecg21
aktív tag

Szerintem már a kettő PCI express foglalat is bőven elég! A 4 db pedig baromi hülyeség, nem lehet kihasználni !!

(#27) Oliverda válasza fecg21 (#26) üzenetére


Oliverda
félisten

Dehogynem: 1 x VGA, 1 x hangkártya, 1 x TV tuner, 1 x Wi-Fi

Amúgy pedig mivel lenne jobb ha sima PCI lenne a helyükön? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#28) ChRiS_RS válasza Khaal (#17) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Ja, pl. a jó öreg TD3 játszhatatlan volt :D

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#29) atti_2010 válasza Oliverda (#27) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ezek szerintem felesleges beszólások, mert ha 1 van miért nincs 2, ha kettő van miért túl kicsi a hűtő, vagy esetleg túl nagy, mindenkinek más-más lap kellene és ha mindenkire hallgatnak alapos zűrzavar támad.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#30) KaraDani válasza Khaal (#17) üzenetére


KaraDani
addikt

66mhzes 486? Nekem 100 volt alapon 133 turbo gomb után :P

(#31) proci985 válasza v.tom (#25) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

amikorra fizetnek a Thermalrightnak;>

turbógomb, jeee:DDD márcsak kijelző kéne hozzá:) és ténylega TD3hoz meg a Lotushoz kellett leginkább, a többi általában játszhatóan gyors maradt : képzeljétek ide a csillogószeműszmájlit: jó öreg 386dx20/60...

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32) syC


syC
addikt

Szép kis lap, de az a 3mas sata együttest miért nem lehetett elforgatni? Így tuti beleütközik a vgába.

(#33) Sanyix


Sanyix
őstag

na jöhet az asus minőség, én ezt várom tapasztalatból:

cpu hűtő 100%on, nincs vezérlés. chipset hűtésnek egy darab alufolia, a hűtő leszorító keret kampóinak töve 1 mm-es vastagságra vágva, hogy 2 hónapnál ne bírjanak többet elpattanás nélkül. Rádaásként bugos bios, bugos hálókártyadriverrel. Előbbit soha, másodikat úgy fél év után javítva am3 támogatás úgy hogy csak a most létező procikat támogatja, a későbbiekhez nem óhajtanak majd biost írni. Ez az asus minőség :D

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#34) Oliverda válasza Sanyix (#33) üzenetére


Oliverda
félisten

Olcsó, alsókategórás ASUS laptól ne is várj többet. A felső-közép és felsőkategóriás lapjaikkal nincs gond, sőt azok jók. Akinek 20K-ja van lapra az vegyen Gigabyte-ot vagy MSI-t, vagy ott van még a Biostar.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#35) Sanyix válasza Oliverda (#34) üzenetére


Sanyix
őstag

mit ne várjak? támogat mindent, csak azok a kicseszett tetvek nem hajlandóak rá egy retkes biost írni. Mi a fasznak vegyek 7634 db pcie x16-os meg mittudoménmilyen lapot ha rohadtul nincs szükség rájuk, és amúgy mindent tud?

Asus SZAR kész.

Supportjukon azt se tudják hol vannak, meg miről beszélnek (ezt is tapasztaltam).

BTW az asus radeon hd3850 az alsókategóriás kártya volt? Csak mert lefelejtették róla a hűtő vezérlést (100%-on jár mindig), meg a memóriákról a hűtőbordákat AZ aztán a minőség. Érdekes módon a sapphire olcsóbban megoldotta mindezt...

Nem igaz hogy a csak az alsókategóriával van baj... az asus egy rakás szar dzsunka gyártó, a legfosabb amit valaha láttam, komolyan ilyen szar termékeket sehol se láttam, még régen az acorp cuccok is felülmúlták az asust.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#36) Oliverda válasza Sanyix (#35) üzenetére


Oliverda
félisten

Talán nem mindenkinek vannak olyan igényei mint neked, lehet hogy jópáran ki tudják használni azokat a foglalatokat.

Tudjuk hogy neked hobbid lépten nyomon szidni az ASUS-t, tehát annyira nem lep meg ez a hozzáállás. Gondolom a lapot is csak azért nem adtad még el hogy legyen valami alapod is ezekre.

A felsőkategóriával pedig nincs több gond mint bármelyik más gyártó esetében. Ezt bátran ki merem jelenteni a tapasztalataim alapján.

Amúgy talán kicsit moderálhatnád magad. Nem számoltam össze hogy hány obszcén kifejezés van a 10 soros hozzászólásodban, de ez már sok volt nekem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#37) Sanyix válasza Oliverda (#36) üzenetére


Sanyix
őstag

Hát azt nemhiszem mondjuk 10-ből 1 gép talán cf-es, másra meg nem kell több hosszú pcie.

Elgondolkoztál talán azon hogy miért is szídom az anust? Talán azért mert megszívtam bármelyik szarjukat vettem, és mert fos.

A lapot meg még mindig azért nem adtam el, mert a "minőségi" anyagfáradásban elhalálozott cpu hűtő lefogató keret nem mutat jól ilyenkor, + ezek után hogy am2+ támogatás se teljes benne, nemhogy am3. Ki venné meg? Normális ember tuti nem.

Teljes jogom van szídni ezt a tetű céget.

A tapasztalataid meg nem érdekesek... nézz szét a hivatalos fórumon.

asusnál amúgy sincs felső meg középkategória, csak dzsunka kategória van.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#38) Oliverda válasza Sanyix (#37) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor elárulom hogy az x16-os slotokba belemegy bármilyen x1-es vagy x4-es kártya is. Ettől kezdve előny hogy nem csak x1-es slotok kerültek rá.

Elgondolkoztam. Unatkozol. Vagy nem volt szerencséd velük vagy te rontottál el valamit, vagy mindkettő. Mindenesetre ha én ennyire nem szeretnék egy márkát akkor már régen nem lenne semmiféle általuk gyártott cuccom. Az egy alaplapod és az egy VGA kártyád után felhalmozott több éves tapasztalathalmaz aztán minden mást überel. :U

Szerinted ki veszi meg az Athlon XP-t, a Pegntium 4-et, az Athlon 64-eket, meg a Sempron-okat? Mondjuk akiknek nincs másra pénzük vagy nem is kell az adott célra.

A lépten nyomon kinyilvátott látványos siránkozás helyett pedig inkább csinálhatnál is valamit az ellen hogy ne kínozzon ez a kegyetlen világ holmi "dzsunka" cuccokkal mert ez már szvsz a szánalmas kategória az én szememben. Azon kívül hogy szidőd őket én sok más maradandó megnyilvánulásra nem emlékszek.

A kármokodásokra pedig van egy külön topik.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#39) Tibiajax válasza Sanyix (#33) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Tudnál esetleg ajánlani márkát, ami az említett jellemzőkben pozitív hatással volt rád?
Tényleg kiváncsi lennék, melyik az a brand, melyre öszintén esküszöl.

(#40) Sanyix válasza Tibiajax (#39) üzenetére


Sanyix
őstag

ami volt azok közűl abit volt az ami jó volt... msi is jobb volt mint az anus, bár az 4 év után meghalt, de működött ahogy kell addig, ez meg soha nem működött úgy. Jah meg régen az acorp is jó volt az sok évig működött :)
msit azért nem vettem, mert azt olvastam róla, hogy most nem olyan jó. m3a hibáit meg betudtam a bugos hálókártya drivernek, amit úgy is kijavítanak (persze nem az anus), vagy max bevágok egy hálókártyát... de nem csak ez volt a baja.

nincs őszintén esküvős brandom... mivel mindnek változik a minősége. Az anusnak meredeken lefelé.
Jelenleg én gigabyte-ot vennék, azokról sok jót olvasni.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#41) Sanyix válasza Oliverda (#38) üzenetére


Sanyix
őstag

ki akar x16-os slotba x1-est rakni? Ha ott van mellette az x1-es? x4-et meg mi használ, (gigabites lan? minek mégegy)?

Unatkozom ja, melóban mást nem lehet :D
Én nem rontottam el semmit, nem én raktam rá mini nb hűtőt, nem én adtam hozzá közismerten bugos hálókártya drivert, nem én törtem el a hűtő leszorítót (btw aki ezt gyártásra adta halálbüntetés járna neki, meg lehet nézni egy ilyen keretet, és látszik is miért..), nem én írtam bugos biost ami kikapcsolt sata vezérlő és 3+ giga ram társaságában acpi errort csinál, holott a 2 dolognak az égvilágon semmi köze nincs egymáshoz, nem én vagyok olyan tetű hogy leszarva a vásárlót, nem adok ki még az újabb am2+ procikat támogató biost sem, nem én felejtem le a memóriáról a hűtőbordát, és nem én felejtem le a gpu hűtő sebesség szabályzást, mindezt nem éppen olcsón.

Milyen egy vga kártyáról és 1 alaplapról beszélsz? 1-1 volt belőle anusból (nem is lesz több), jópár éve vannak alkatrészeim sokféle márkából. Eddig az összessel EGYÜTT nem szívtam annyit, mint ezzel a lappal, és eddig még soha sem láttam ilyen igénytelen kialakítást ilyen áron, ez mind2-re vonatkozok. Nyugodt szívvel mondhatom, hogy az asus egy rakás szar cég.
Ennyi egybeesés azt jelenti hogy szar, és kész.
Ez a számtech cucc(lap) az első 12 éve, amire azt mondom, hogy bárcsak ne vettem volna meg! Más ilyen fos cuccom soha nem volt (pedig soha sem a vérpistikéknek készült felsőkategóriásnak nevezett cuccokat vettem, mindig elég volt a minőségi, de otthoni használatra baromságok(20 pcie, fájörvájör, raid stb ) nélküli legolcsóbb lap, ami teljesítményben és lényeges dolgokban azt tudta mint a drágább. (most már rosszabb, mert mostmár műanyagdarabokért kérnek többezret)

Csinálhatnék persze valamit hogy megszabaduljak az anus cuccoktól. Az amúgy rengeteg időmben utánajárogathatnék az új cuccoknak, szaladgálhatnék össze vissza, miért is ne? há ne legyen már szabadidőm egy szar gyártó miatt... majd egyszer eladom, ha lesz időm, és megvan az utánpótlás.
De ettől függetlenül ugyanúgy fogom csinálni a negatív reklámot akkor is, mert utálom a pofátlan szar cégeket, akik még fost is gyártanak, és bár javítható a hibák egy része, leszarják.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#42) Oliverda válasza Sanyix (#41) üzenetére


Oliverda
félisten

Csak magadból tudsz kiindulni. Lehet hogy valakinek 2 darab gigabites LAN is kevés. Amúgy x4-be pl. normálisabb SATA/SCSI RAID vezérlők (is) mennek. Felesleges az x1, sokkal jobb megoldás a teljes hosszúságú slotokat raknak fel helyette legalább x4-es sebességre képes kivezetéssel.

Az NB az elvisel legalább 100 fokot. Oda nagyobb borda nem szükséges a tökéltes működéshez. Akit zavar a magas hőfok az rakjon rá másik bordát. A hálókártya drivert nem az ASUS írja. Ilyen esetben le kell tölteni a vezérlőt gyártó honlapjáról egy frissebb drivert.

Másrészt aki egy kicsit is használja az eszét az vásárlás előtt alaposan megnézni hogy mire is ad ki pénzt. Én nem vettem volna M3A-t és nem is javasoltam senkinek hogy vegyen. Erre szokta az egyik cimobrám azt mondani hogy aki hülye haljon meg. Most valamirét ez beugrott.

"Milyen egy vga kártyáról és 1 alaplapról beszélsz? 1-1 volt belőle anusból (nem is lesz több),"

Arról az 1-1-ről beszélek ami alapján már hónapok óta a csapból is a fikázás folyik ha valahol felmerül az márkanév. Szerintem ez nem az a mennyiség ami alapján bárki is alappal kijelenheti hogy XY egy sz@r márka. Nekem nem egy asus alaplapom és VGA-m volt és egyikkel sem volt semmi komolyabb probléma. Persze biztos én rontottam el valamit.

Ezzel az egésszel leginkább csak arra akartam célozni hogy szerintem baromira unalmas már ez a sok fikázás amit lépten nyomon összehordasz ha meglátod az asus nevet. Ezt még tetőzi az obszcén "stílus" is. Lehet sz*r, f*s, stb. szavak tömkelege nélkül is nyomatékosítani egy véleményt. :U

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#43) Tibiajax válasza Sanyix (#40) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Na, az abit az tényleg jó, főleg a biosai. Egyszer sikerült frissítenem egyet, egész jól sikerült.. Ha valakinek kell ezügyben help, dobjon privit, szivesen segítek..

(#44) #65675776 válasza Sanyix (#33) üzenetére


#65675776
törölt tag

A hálóvezérlő driveréhez a lap gyártójának semmi köze. Azt a vezérlő gyártójánál kell keresni.

(#45) leviske


leviske
veterán

Más is észrevette, hogy a 8 alaplap szép csendben leredukálódott 7-re? Ennyire gáz volna a webszerkesztő gárdájuk ASUS-éknak, vagy csak nem volt betervezve, hogy idő előtt kikotyogják, hogy az NV a 8-as szérianevet kihagyja? :F

Kíváncsi leszek, hogy mikor jön az első AMD-s ROG lap és arra is, hogy lesz-e AMD Chipsettel szerelt változat.

MOD: Gondolom, akkor végülis mostmár megmaradnak a M4 elnevezésnél, míg meg nem érkezik a Bulldozer...

[ Szerkesztve ]

(#46) aszkeeta


aszkeeta
tag

Pár uj lap miare megint nemlesz pénzem xD

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#47) Oliverda válasza leviske (#45) üzenetére


Oliverda
félisten

Majd talán akkor ha kijön a 890FX és az SB800.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.