Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D@niel


D@niel
addikt

Bízok Spiro-ban, tömeg cikk lesz, újra walkman mobilokkal fognak rohangálni a srácok :K és az utcára is kihangosított zenét hallgató fiatalokat akarok :P

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2) Karma válasza D@niel (#1) üzenetére


Karma
félisten

"és az utcára is kihangosított zenét hallgató fiatalokat akarok :P"

Akkor inkább menjenek csődbe ;]

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3) AS válasza D@niel (#1) üzenetére


AS
félisten

Ez a korszak már lejárt.. most már érintős telom legyen divat jött el.......

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Kleroo válasza D@niel (#1) üzenetére


Kleroo
veterán

Én meg nem. :)
Fejbe lőném már legszívesebben ezt a réteget.....felgyülemlett bennem rengeteg elfojtott agresszió. Iszonyatosan idegesítő,és egyre többen lesznek ilyen trendik.

Viszont örülök,hogy a SE kezd kilábalni a csőd felé vezető árokból.
Nokia mellett a kedvenc mobil-gyártóm :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5) amanoba


amanoba
őstag

nekem ahhoz képest meglepő a hír, hogy igazán átütőt nem dobtak piacra..mindenesetre hajrá!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) dedike


dedike
addikt

Véleményem szerint az X10 is fog hozni a konyhára, nem is keveset! :)

A hír mindenképpen örömteli, legalábbis nekem! :K

Jó szerencsét!

(#7) BloodRay


BloodRay
veterán

Remélem kicsit feléled az SE lassan.
Ami az utcán való kihangosított zenehallgatást illeti, az ilyen egyedeket golyóval jutalmaznám...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) littlelion21


littlelion21
addikt

A leszállított darabszám viszont harmadával csökkent...ez nem hangzik túl jól...

(#9) eldiablo válasza AS (#3) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Sokan, főleg az idősebb korosztály, tart a tapis telefonoktól.

(#10) Mappa válasza amanoba (#5) üzenetére


Mappa
addikt

jaja ...de hajrá SE :C

nem kötelező megadni

(#11) Probber


Probber
őstag

"a jelenleg csupán 3-4 százalékos piaci részesedéssel rendelkező Sony Ericsson"
Csak? Én sokkal többre gondoltam volna. Hajrá SE! :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) AS válasza eldiablo (#9) üzenetére


AS
félisten

Idősek 1 2 ezres telokat vesznek, nem zene mobilt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) pikszel válasza eldiablo (#9) üzenetére


pikszel
őstag

Az én környezetemben kevés technokocka van és a legtöbbjüknek egyáltalán nem igénye a tapicskolás. Megbízható, stabil telefont akarnak klassz üzemidővel. Amúgy is, a lányokat kell tapogatni, nem egy retek kijelzőt...
@AS divat? jó ízlésű ember nem követi az aktuális divatot...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#14) jooker82 válasza pikszel (#13) üzenetére


jooker82
nagyúr

A legutolsó mondatban igazad van,de pl aki tapicsos telt vesz,az nem feltétlen azért veszi,mert tapicskolni lehet,hanem én pl azértmert a nagy kijezőnek köszönhetően jobb rajta filmet meg képet nézni v netezni.....Ezeket egy 2 colos kijelzőn nehezebb végbe vinni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15) Kleroo válasza pikszel (#13) üzenetére


Kleroo
veterán

Ennyi erővel mit nyomkodod a telót?
A lányok egyetlen(esetleg 3 :D ) gombját kell nyomkodni. :P
Sokan vesznek divatból tapis telót,és azt se tudják mire jó,de az tény,hogy egy jól megcsinált tapis telótól fényévekre van egy klasszikus,nem qwerty gombsoros teló,a negatív végen :) ;)

Mellesleg aki "tapicskolja" a lányokat..... most képzeld el hogy pont ugyanazt csinálod a lánnyal mint egy telóval :F :U egy ujjal taperolod 8centi hosszon?(nem, nem Ott :P,kicsit félreérthető :D ):D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16) pikszel válasza jooker82 (#14) üzenetére


pikszel
őstag

Olyan emberekről beszélek, akik telefonálnak a telefonjukkal. Maximum addig mennek el, hogy egyedi csengőhangot állítanak be néhány emberkéhez. Többre egyszerűen nincs igényük.
Én jelenleg egy P1i-t tapicskolok, jól elvagyok vele. A net is annyiban merül ki nálam, hogy pl. valamelyik nap oda akartam csörögni egy boltba, hogy van -e az egy x termékük, de a kapott "névjegykártya" ottnon maradt. Opera mini elindít, oldal bejön, rábök a bolt telefonszámára, kapcsolat létrejön...Mindamellet, hogy napi ~12 órát töltök monitor előtt, mint webfejlesztő. De filmet nem nézek rajta. Arra van egy 22"-os CRT-m itthon. Tudom az is kevés és azt is tudom, hogy sokan ingáznak, stb és ilyenkor filmet sasolnak a telefonjukon...értek én mindent, de nagyon sok dolgot nem tudok megérteni...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#17) dedike válasza pikszel (#13) üzenetére


dedike
addikt

jó ízlésű ember nem követi az aktuális divatot

Legfeljebb a szegény ember az, aki nem követi!

Ha gondolod meg is indoklom. Nem tudsz mást tenni, mint követni, mivel nem kapsz az üzletekben csak a divatot követő termékeket, így Te is azt követővé válsz!
Ha megteheted. :R

Jó szerencsét!

(#18) pikszel válasza dedike (#17) üzenetére


pikszel
őstag

Jó, akkor szegény vagyok és a P1i-t is csak azért fogom eladni, mert nem vagyok biztos a színében.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#19) Ceree


Ceree
senior tag

"a frissen bemutatott Zylo és Spiro Walkman modellek talán újra tudják majd éleszteni a középkategória iránti érdeklődést is."

Hááát... Megnéztem a két említett telefon specifikációját a mobilarena-n.

Spiro gyakorlatilag egy átcsatlakozózott (fastport, kártyaolvasó) w580, vagy maximum w595(w910), új dizájn semmi több.
Ja, hogy Facebook kliens? Hmm...

Zylo meg hasonlóképp egy w760, w705, w715, kombó, újítás a csatlakozókon túl a Flac támogatás.

Nem hiszem, hogy ezek keltenék fel az érdeklődést a középkategória iránt. Tényleg előrukkolhatna valami ütőssel ebben a mezőnyben az SE, mert lassan érik a telefonom lecserélése, és szeretnék "hű" maradni. De ilyen (zenei) termékskála mellett nehéz.

Egyébként tényleg az érintőképernyős megoldások a trendik, és ahogy látom közlekedés közben, gyakorlatilag mindegy a többségnek, hogy milyen telefonon hallgatják a zenét. A walkman brand lehet, hogy már nem sokat jelent ennek a rétegnek.

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#20) #06658560 válasza dedike (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

nem csak divatos termékek vanna a piacon, legfeljebb többe kerünek a kisebb darabszám miatt.

(#21) dedike válasza #06658560 (#20) üzenetére


dedike
addikt

s az általad említett termékekből lesz a jövő divatja! (megfelelő minőség, stb esetén)
vagy a szemét, ami senkinek sem kell...

(Talán az egyik "legtrendibb" kis darabszámos cuccokat vásárolni, legyen az bármi!) ;)

Jó szerencsét!

(#22) #06658560 válasza dedike (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem is tudtam, hogy a sok audiofil akkor ennyire trendi, vagy aki esetleg Vertut vesz.

(#23) kaller1 válasza Ceree (#19) üzenetére


kaller1
veterán

Zylo meg hasonlóképp egy w760, w705, w715, kombó, újítás a csatlakozókon túl a Flac támogatás.

Ja, a demó videón meg ott figyel a fastport... :DDD

.::> <::.

(#24) Ceree válasza kaller1 (#23) üzenetére


Ceree
senior tag

Hupsz! Ezt benéztem. Azt hittem ha már Flac, azaz minőségi zene, akkor dukál a 3,5-es jack csatlakozó.

De logikátlan!

Másolat_eredetije

(#25) kaller1 válasza Ceree (#24) üzenetére


kaller1
veterán

Ne foglalkozz vele, ezt senki sem érti. A kisebbik modellnek meg jár az új szabvány csati, erre nincs épeszű magyarázat (felhasználói oldalról nézve).

.::> <::.

(#26) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

NA végre!

(#27) dedike válasza #06658560 (#22) üzenetére


dedike
addikt

Vertu. Nos.

Ahhoz, hogy egyenesen és megfelelően láthassuk a dolgokat, le kell szögeznünk, hogy azok között, akik ezen készüléket megvehetik maguknak, igenis trendi, ha úgy tetszik divatos bármelyik közülük. Ők tucat terméket (Nokia, Samsung, LG, Motorola, iPhone, SE, Htc) véletlenül sem fognak venni. Mert az nem divatos, hanem egy használati tárgy, és mindenkinek olyan van/lehet. Ők meg nem azt vesznek, hanem nevet és megjelenést. Ez ellen kiabálhatunk, tiltakozhatunk, mosolyoghatunk rajta, tesznek ránk (nagyon)magasból! Ők azok, akiknél a 3GS, bizonyos Ferrari meg Lamborghini modellek a "sarjak" játékszerei. S lássuk be ilyen helyzetben nem a tudás fog számítani, hanem az ár. Legyen minél több!

Nekünk meg marad a nyálcsorgatás ezerrel... :R

(és többet erről ide nem írok, mert ez nagyon- nagyon off, és jobb a békesség!) ;)

Jó szerencsét!

(#28) plus44 válasza AS (#3) üzenetére


plus44
veterán

Pontosan, de a klasszikus telókat sem szabad elhanyagolni, nem mindenkinek jön be a "táccsos móka".

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#29) Depression


Depression
veterán

Szerintem lassan kiöregszik az a korosztály a telefonos zenehallgatásból, akiknek van még fogalmuk arról, hogy milyen szuper cuccok voltak a Sony walkmanek, és egy hatalmas márkát képviselt számukra. Meg maga az SE is keményen dolgozott rajta, hogy hogy veszítsen az értékén, amikor a gagyi minõséget is walkmanként adta.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#30) kaller1 válasza Depression (#29) üzenetére


kaller1
veterán

Igen, nagy hiba volt levinni a márkát a lowend (w200 és társai) kategóriába.

.::> <::.

(#31) dedike válasza kaller1 (#30) üzenetére


dedike
addikt

Illetve nem mutatni fel evvel párhuzamosan valami újat, ha úgy tetszik forradalmit, ami vihette volna tovább a Walkman illetve Sonyericsson nevet.

Jó szerencsét!

(#32) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Maradjon is így :)

(#33) Norbi21


Norbi21
senior tag

A nyereség szép és jó. De ha jól veszem ki a számokból, a kereslet tovább csökken a gyártó termékei iránt. Nyitni kell rendesen a középkategória felé is, mert szerintem önmagában a felső kevés lesz :(

(#34) joey04 válasza Norbi21 (#33) üzenetére


joey04
titán

na végre valaki észrevette. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) eldiablo válasza dedike (#17) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

"Legfeljebb a szegény ember az, aki nem követi!"
Találkoztál már igazán gazdag emberrel? Akinek nem kell villognia menő cuccokban, hogy mindenki lássa milyen gazdag, mert anélkül is az?
Aki igazán gazdag és nem csak anyagilag, az ízlésesen öltözik, de nem feltétlenül divatosan.
A Veru meg a sznob unatkozó újgazdagok játéka. Okos ember ilyen szarba nem öli a pénzét, akármennyi is van neki.

(#36) Norbi21 válasza joey04 (#34) üzenetére


Norbi21
senior tag

köszi :D

(#37) AMD Power válasza Norbi21 (#33) üzenetére


AMD Power
titán

Ott a pont. És sajnos ahogy én tudom az eladások nem is fognak nőni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó hogy végre nyereséges. Én bízom benne hogy végre figyelembe veszi a tényeket,
("Az idei év első negyedévében tapasztalt nyereséges üzem hátterében egyébként nem a javuló eladások, hanem a drágább modellek iránti kereslet növekedése áll,"), és hamarosan jön tőlük még pár android készülék.
A közép kategóriában jó úton járnak, igaz akad egy két dolog még. Az Elm, Hazel, Zylo jók lettek, de a túlárazást el kellene felejteni. Az M2-es kártyát elhagyták, , de a fast portot még csak néhol hagyták ki. :U
A Vivaz is nagyon jó húzás volt.

Csak így tovább.

[ Szerkesztve ]

(#39) Ricardo


Ricardo
félisten

Megint nyereséges a negydév :C

[ Szerkesztve ]

(#40) joey04 válasza Ricardo (#39) üzenetére


joey04
titán

lásd #33
a lényeg most is itt van:

Kevesebb kütyüt adott el
még kevesebb ember bízik a márkában, nem is csoda... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Ricardo válasza joey04 (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez nem csak náluk van így. Az emberek ritkábban vesznek telefonokat, de akkor többet költenek rá.

(#42) madstunt válasza joey04 (#40) üzenetére


madstunt
addikt

ha megnézed most eléggé sovány amúgyis a kínálatuk

(#43) joey04 válasza madstunt (#42) üzenetére


joey04
titán

beteges, hiányos és sovány ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) madstunt válasza joey04 (#43) üzenetére


madstunt
addikt

egyszer mindennek meglesz a gyógyszere és azért látszik az éledezés sanyiéknál

(#45) joey04 válasza madstunt (#44) üzenetére


joey04
titán

annyi az éledezés, hogy nem szakadnak le jobban, de közelebb sem kerülnek a többiekhez. az évek óta tartó semmittevést nem ússzák meg ennyivel...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) fatal`


fatal`
titán

:C Hajrá SE :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.