Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Szten Márs válasza Nunder (#50) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem, a SZIN kizárólag a Withinért volt, nem vagyok szegedi :N
Tavaly is jó lett volna a Guano Apes miatt kimenni, csak nem úgy jött ki a lépés.

A Sonataról való folyamatos lecsúszás nagyon ismerős :K
Nekem az új albumukkal sincs bajom, sőt, kifejezetten tetszik, de hát alapvetően én meg nekik nem vagyok a legnagyobb rajongójuk (meg úgy egyáltalában a férfi énekhangnak - szóval pont fordítva, mint te :D ), de azért szívesen hallgatom őket, ha épp olyan kedvem van és azért igencsak meghallgattam volna őket élőben.

(#52) Nunder válasza Szten Márs (#51) üzenetére


Nunder
őstag

Na a tavalyi Guano az érdekes volt. Lényeg a lényeg, az időjárás meg a feljelentés miatt egy órával előbbre hozták, így csak annyit hallottunk belőle, hogy: " Lords of the Boards, yeahh! Thank you! " :Y Néztünk egy nagyot és bánatunkban elkezdtünk inni. De majd a mostanin Europe-ra meg Scooterre megyünk időben zúzni :DDD

Sonata az a mumus, de tényleg. Még jó hogy az előtt megtudtam mindig, hogy nem tudok menni mielőtt megvettem volna előre a jegyeket.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#53) Szten Márs válasza Nunder (#52) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Feljelentés? Erről nem hallottam, mi volt?

Scooter? E? :D

Apropó: ha már megkérdezted tőlem, meg ha már gyanúsan sok SZIN-en voltál/leszel: te ezek szerint szegedi vagy?

[ Szerkesztve ]

(#54) Nunder válasza Szten Márs (#53) üzenetére


Nunder
őstag

Szegedre járok egyetemre, és kutya kötelességemnek érzem hogy ott legyek amennyin csak tudok :D

A feljelentés meg annyi volt, hogy a környező lakókat zavarta a hangerő, és 20nál is több bejelentés érkezett a rendőrségre. Így elrendelték, hogy aznap éjfélre vége legyen minden bulinak a SZIN-en. Tehát koncertek, DJ-k zsinór konnektorból kihúz, tömeg haza. Na most ebből nem lett semmi, mert akkora zuhi lett, hogy mindenki bevonult a Red Lounge-ba vagy valami fedett helyre és ment a buli, csak ugye a koncertek értek véget. Mi meg fogtuk magunkat, a Guano-n meg az esőn felbuzdulva, és kimentünk Tuskózni, utána meg albérletes-iszogatós-bulit csaptunk. Jobb is volt mint az a tömegnyomor ami kinn volt.

Scooterre már fenjük a fogunkat nagyon :D Nem kicsit fogunk tekerni rá ;]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#55) Crystalheart válasza Nunder (#50) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az meg milyen gáz, hogy én 35 km-re lakom Pesttől, és anyám/apám révén valszeg ingyen tudnánk bemenni a legtöbb rockkoncertre, és mégsem mentem évek óta sehova? Mivel azt is ugyanazok szervezik ált., mint a hazaiakat, azokat pedig ismerjük. Egyszerűen túl sok a munka... Mondjuk az is nyom a latba, hogy ki akar az anyjával koncertre menni? :DDD

(#56) nyunyu


nyunyu
félisten

Ehh, milyen jo, hogy leszoktam a metalrol.

Pedig anno voltam Iron Maiden-en a Kisstadionban, aztan csapoltam Sonata Arctica-ra a WigWamban, vagy tavaly(elott?)i Haggard-on.

Valahogy mar nem izgat a nyers fem hangja, inkabb a dallamosabb rockzeneket szeretem.

Sebaj, jovo penteken Deep Purple-on bepotolom az evek ota elmaradt koncert dozisomat. ;]

Ma már elképzelhetetlen egy ilyen banda szintetizátor - és gitár virtuózok, nőies hangú férfiak, kegyetlenül gyors dobtémák és szaggató basszus nélkül

Ebben mi az uj?

70-es evekben is elvoltak a bandak szinti helyett analog Hammond/Farfisa/VOX orgonaval, Strat magusok is akadtak boven, elmebeteg dobos is akadt par (Keith Moon :DDD), sulyos basszusban sem volt hiany.

Noies hangu ferfi? Hmm, Ian Gillan nagyon adta az ivet a Made In Japan-on. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#57) Nunder válasza Crystalheart (#55) üzenetére


Nunder
őstag

Miért? Hozd el anyádat is :DDD Amúgy meg ha csak a fuvart adná az nem gáz. Az egy szem kisfiáért sok anya megtesz mindent. Hányszor hívtam én is hajnalok hajnalán, hogy jöjjön be értem. Nem tudok elég hálás lenni neki érte.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#58) Lenry válasza Nunder (#28) üzenetére


Lenry
félisten

létezik ember, aki rajtam kívül ismeri a Machinae Supremacyt? :R

tetszik ez a blog, és jó zenéket hallgatsz, fedi az én ízlésemet is :K
ha van kedved nézd át az én gyűjteményem, hátha találsz olyat, ami tetszeni fog.

a blogod meg megy RSS-be :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#59) Crystalheart válasza nyunyu (#56) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Már hogy a power metal nem elég dallamos? :D Ezen néztem. :P
Manowar - Courage!

(#60) Nunder válasza Lenry (#58) üzenetére


Nunder
őstag

Első hallgatásra kissé furcsa volt annyi szent, de egy idő után olyan szinten rákattantam, hogy csak na. Through the Looking Glass, Violator, Need for Steve és még a többi, szerintem nagyon jól ötvözik a hőskori videojáték hangokat a kemény zenével. Plusz a másik kuriózum az énekes hangja. No de erről majd az egyik számban ;)

Ja és persze örülök hogy tetszik a blog, le is csekkolom a te kedvenceidet.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#61) Alexios válasza Lenry (#58) üzenetére


Alexios
veterán

Te, ez a Machinae Supremacy brutál jó :Y kicsit kétkedve indítottam el, de azóta ezt hallgatom.

(#62) Nunder válasza Alexios (#61) üzenetére


Nunder
őstag

Egy baj van, hogy nincs másik ilyen stílusú banda. De a Machinae az odatesz.

Amúgy meg Frissült a Blog! Olvassátok ha van kedvetek!

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.