Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nova96


Nova96
őstag

Előre is köszi.
Szerk:A gépet nem játékra venném. (Végül is csak quake live.) A gépet azért cserélném mert egy 7 éves... :C

[ Szerkesztve ]

(#2) k. válasza Nova96 (#1) üzenetére


k.
őstag

Miért, a gépet 5-6 évre vennéd vagy mi?
Veszel egy ps3at, használod még 3 évig-kb 2 év az új generáció és 1 mire sok jó játék lesz rá-. Szóval én játékra a konzolt javaslom.

(#3) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

"de 1 másfél év múlva jönnek az új generáció"

Dehogy jön, nemrégiben lett megújítva mindkét hc platform. Esetleg 2013 UTÁN ha be lesznek jelentve...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) Nexuiz


Nexuiz
tag

Ha játékra, akkor inkább konzol. :K

Nem én voltam!

(#5) Buster17


Buster17
addikt

ez engem is érdekelne...
am van konzolom de valahogy nem jött be :F most hirdetem és beújítok 1 jobb gépre. de lehet hogy megbánom :DDD amúgy már 1 hónapja ki sincs használva. drága a live meg a játék meg az elem :D flashelni meg nem kívánom :)

(#6) ferensz válasza Buster17 (#5) üzenetére


ferensz
senior tag

Tölthető elemmel azért az elem része nem olyan vészes beruházás. Tök jó játékokat lehet egyébként használtan is szerezni.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#7) Nova96 válasza Buster17 (#5) üzenetére


Nova96
őstag

drága az elem?(Tölthető)
Ismétlem nem játékra csak érdekelne ki mit venne. :R

(#8) k. válasza Buster17 (#5) üzenetére


k.
őstag

Ps3ban beépített van Xbe meg raksz egy akkut-komoly 2k beruházás!- Szóval ez ne legyen indok :D

(#9) Buster17 válasza ferensz (#6) üzenetére


Buster17
addikt

5-6000 minimum az újabb játékok... mire végig tolom vagy megunom esik több ezret az ára. így meg csak fogy a pénz és nem csak 1 játék van :) ja és persze ha nem maradnak nyakamon a játékok. hónapok óta nem bírom eladni. :(

(#10) Szten Márs válasza k. (#2) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"Miért, a gépet 5-6 évre vennéd vagy mi?"

Én annyira szoktam :P
2000 - 2005 - 2010 a gépvásárlások/cserék ideje és eddig ez így tökéletesen bevált :K (Kinek mire kell gép ugye :) )

[ Szerkesztve ]

(#11) Nexuiz válasza Nova96 (#7) üzenetére


Nexuiz
tag

Ismétlem nem játékra csak érdekelne ki mit venne.
Ez esetben egyértelmű, hogy gépfejlesztés lenne belőle. :))

Nem én voltam!

(#12) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Konzolt. (PS3)

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#13) Cucuska2


Cucuska2
őstag

PC-t. PC-re szükséged lesz mindig.
Konzolra nem.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14) k. válasza Cucuska2 (#13) üzenetére


k.
őstag

Ipad+ konzol :D

Ovatósan az ilyenekkel:D

(#15) Cucuska2 válasza k. (#14) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én azt mondtam hogy PC-re lesz szüksége.

Nem internetre.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16) k. válasza Cucuska2 (#15) üzenetére


k.
őstag

Hát az nem feltétlen úgy van. Ismerek jópár embert, akik a pc-t netezésre/emailre/zene+ film nézésre használják, erre egy ipad is elég.
Hardcore júzereknek más, persze, de nem feltétlen igaz ez.

(#17) Cucuska2 válasza k. (#16) üzenetére


Cucuska2
őstag

Na igaz. Mindig kimegy a fejemből, HC user létemre. :W

A filmet honnan szerzi ha nincs PC-je?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#18) Nova96 válasza k. (#16) üzenetére


Nova96
őstag

Ipad is elég ,de mennyi is az annyi? :DDD (100+ az ára)
Én meg a konzol áráról beszélek gépben is, vagyis ha gépet vennék 50-60e-nél nem lenne több.

(#19) Cucuska2 válasza Nova96 (#18) üzenetére


Cucuska2
őstag

Használt, vagy új gépet vennél? Jha, és HC júzer-e vagy?

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20) k. válasza Cucuska2 (#17) üzenetére


k.
őstag

Ha Apple, akkor Itunes boltból lehet venni-no nem itthon...:D-
Mondjuk Torrent kliens is van jailbrakelt i cuccokra, szóval igazából bárhogy :D

Én jómagam a Tiesto Club Life Podcastokat itunesról leszedni és úgy hallgatni.

(#21) Cucuska2 válasza k. (#20) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én úgy gondolom, ha Nova96-nak 50-60k elkölteni való pénze van, akkor nem nagyon fog az iStore-ból vásárolni. (akármi is ennek az összefoglaló neve)

Más: Mennyi ki'kkutya.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#22) k. válasza Cucuska2 (#21) üzenetére


k.
őstag

Ez nem is neki szólt, csak hogy nem feltétlen lesz mindnekinek szüksége élete végéig egy Personal Computerre.:D

(#23) David93Pecs


David93Pecs
tag

Szerintem konzolt vegyél.
PS3ból csak slimet,a fat-ek sorra szaródnak el.
Xbox360ból pedig csak jaspereset,az a biztos. :)

(#24) Nova96 válasza Cucuska2 (#19) üzenetére


Nova96
őstag

A második részét nem értetem,de az elsőre vissza térve új gépet vennék.
21:Többet is költhetnék a gépre de most vettem monitort nem 2FT-ért és ha gépet veszek,akkor +egy jobb hangkártyát is egy füles,ha konzolt akkor 2-3 játékot és +1 kart.

[ Szerkesztve ]

(#25) Ocarina válasza k. (#14) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Én most pont ezt a felállást használom, nekem bejön. Nem nagyon hiányzik a PC.
PC-t csak szinkronizáció miatt használom, meg letöltésre. (Bár már iPad-en is szoktam le-letöltögetni.)

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#26) ferensz válasza Buster17 (#9) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha ennyit nem akarsz kifizetni az újabb játékokra, akkor adj ki kevesebbet, és vegyél régebbieket, hidd el, azzal is olyan jól fogsz szórakozni. Ha meg már meguntad azokat, akkor a mostani újabb játékok olyan árban lesznek majd, mint amiket most vennél :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#27) Buster17 válasza ferensz (#26) üzenetére


Buster17
addikt

vettem régebbiket. mind nyakamon maradt. szerintem ki fogom flashelni... mert amióta lebutítottam gépet és vettem 1 konzolt nem játszottam 1 jót csak azzal ami gépen meg volt.
több mint 10 játék már megjelent amit ki se próbáltam, ami magyar forintra átszámolva több mint 50k

[ Szerkesztve ]

(#28) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A kövi konzolok nem 1-1.5 év múlva jönnek.
A következő E3-on (tavasz) nem mutatják be őket, akkor onnan számolva minimum 1-2 év.
Szvsz vegyél konzolt ha nem akarsz BF3at tolni:)
Igaz 50-60Kból nem tudom h kijönne egy jó gép, amin megy a majd a BF3.

(#29) Dany007


Dany007
veterán

Én azt mondom, hogy ennyiből vegyél gépet. Főleg ha nem csak játékra kell.
Mindegy mikor jönnek ki az új generációs konzolok, addig legalább lesz időd gyűjteni rá.
Biztos, hogy olyan 100-130 környékén lesznek. (jó, nem biztos csak kb).
De ha kijönnek akkor mindenképpen azt lesz érdemes venni. Hogy mikor az jó kérdés. De én még 2-3 éves távlatra se vennék már konzolt. Akkor már inkább egy sokoldalúbb PC, aztán a konzol.

(#30) ProEvoFan válasza Dany007 (#29) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azért ezen vitatkoznék, mert mindegyik konzol (PS3, x360) tele van jobbnál jobb játékkal.
Én is vennék egy konzolt, ha több időm lenne játszani.
Új X360 már van 40-50Kért.

[ Szerkesztve ]

(#31) Dany007 válasza ProEvoFan (#30) üzenetére


Dany007
veterán

Oké, de azon játékok egy része elérhető PC-re is és ennyiből kihozott PC-n is játszható.

Én is azt mondom ha már játék akkor konzol. De ha kijönnek az új generációk akkor a régi v.színűleg el lesz felejtve. Plusz az új generációs konzol újabb 6-8 évre lesz elengedő cserébe a 2-3 éves várakozásért. Ami azért nem mind1! Se géppel, se használt konzollal nem tud ilyen távra tervezni.
Plusz a PC-t kihasználná más területen is és lenne ideje gyűjteni egy 6-8 éves "befektetésre". És azért abban biztosak lehetünk, hogy az új generációs konzolokon a grafika is jóval szebb lesz!

(#32) David93Pecs válasza Buster17 (#27) üzenetére


David93Pecs
tag

Én a ps3 játékokkal jártam igy. :D
Beszart a ps3,eladtam a gépet a joyokat mindent,maradt egy halom játék.
Abból is azért vittek,de 2 még mindig itt van a polcon,és nem viszi el senki.
Az az igazság h ez az egész w.arez dolog annyira elvan már burjánzva,hogy hiába veszed meg a régebbit vagy az ujabbat,és arra építesz h majd szépen kijátszom és továbbadom,ráfizetek pár ezret és lesz egy uj gamem. :)
Nem... Mert nem lehet továbbadni,max nagyon nyomott áron.
Vegyük példának most szereztem egy x360at és néztem a játékokat.
Mindjárt meg is akadt a szemem. NFS Hot pursuit. :) Király egy game,csak 5-6k-t nekem használtan nem ér. Ha olcsóbb lenne 2-3 talán...
Erről van itt szó. Mert én is simán megvenném a játékokat eredetibe,csak nem ennyiért.

(#33) dízelracer


dízelracer
senior tag

Sört! Mi mást...

Konzol: egyszer adsz ki pénzt érte és többet nem kell rá költeni, a játékok és a kiegészítők drágák.
Pc: megveszed x összegből és folyamatosan fejlesztgetni kell, hogy az új címek is eldöcögjenek rajta. A játékok olcsóbbak mint konzolra.

Összességében egyikkel sem jársz lényegesen jobban vagy rosszabbul mint a másikkal. Szerintem.

#16: "erre egy ipad is elég"

LOL. iPad-ról fórumozni meg filmet nézni rajta? A "hatalmas" hangyafasznyi kijelzőjén? Nemá... :D

[ Szerkesztve ]

(#34) ArchElf


ArchElf
addikt

Ha csak film +zene + net + levelezés + cset + játék, akkor konzol + tablet (márkák preferencia szerint)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#35) Buster17 válasza David93Pecs (#32) üzenetére


Buster17
addikt

én is úgy voltam vele hogy hűű eredeti meg multi de csak utána érte el az agyamig, hogy milyen árak vannak meg milyen veszteségek ha tovább adom :( most 5 játék van a nyakamon ami nem kis pénz volt :/

(#36) David93Pecs válasza Buster17 (#35) üzenetére


David93Pecs
tag

Mondjuk szerintem amiket eladtam játékokat,volt vagy 12db,csak azért sikerült mert pont akkor volt a warez kezdete ps3on. Tehát pont időben...
Most pedig annyira el van már terjedve h nem lehet eladni azt a 2 játékot.:)

(#37) hoffman_


hoffman_
nagyúr

PC. Elsődlegesen PC. Aztán azt majd akár csinálhatod játékra, vagy vehetsz konzolt, ahogy tetszik, de egy számítógép kell. Megjegyzem, ha akad egy használható tft-d már, akkor egy mai játékok futtatására kiválóan alkalmas gépet össze lehet rakni 120k-ból. Ha csak lötyögni kell, net, film, inkább HTPC szerep, akkor ez bőven befér 100 alá.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#38) Nova96 válasza hoffman_ (#37) üzenetére


Nova96
őstag

Használható egy Dell UltraSharp U2311h?:D
Szerintem most vesszek egy net,film,qlive-ra alkalmas gépet és utána konzol.

(#39) hoffman_ válasza Nova96 (#38) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Több mint használható :D Na, támogatom az elhatározást :K A gép erejéig biztos, bár én a ha játékra adnám afejem, akkor inkább valami combos vga@proci kombót vennék konzol helyett. Az auto-aim nem az én asztalom, de ahogy sok-sok minden, ez egyéni preferencia kérdése :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40) Nova96 válasza hoffman_ (#39) üzenetére


Nova96
őstag

Hát sokáig gépen játszottam cod2,cod4 csak vagy le hackereztek és kick vagy egyszerűen valaki csal.
Játék a gépen egy qlive,minecraft lesz. Majd konzol.(konzol kart csak meg kell szokni. Igaz ismerősöknél játszottam és egész jól ment )

[ Szerkesztve ]

(#41) David93Pecs válasza Nova96 (#40) üzenetére


David93Pecs
tag

Én régebben 5-6éve még erősen a Pc-s táborba tartoztam,és szép lassan elavult a gép és alig ment rajta valami a régieket pedig untam.
Akkor jött a ps2 majd ps3 és ugy átszoktam a joystickra h itt van most xbox is és egy viszonylag erős pc is mégsem tudok játszani már gépen ugy mitn régen,nem tudom megszokni a billentyűt ujra. :D

(#43) kendeee válasza David93Pecs (#41) üzenetére


kendeee
aktív tag

Haver is xbox joy-jal nyomja a gamékat a pc-n. Ilyen egyszerű :)

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#44) David93Pecs válasza kendeee (#43) üzenetére


David93Pecs
tag

Hát ja,most már én is X-el nyomom. :D
Csak amikor még én rátértem konzolra a Ps3 volt a legmegbízhatóbb azzal meg nem lehet pc-n. :)

Az a legjobb ha most veszel egy gépet,aztán meg egy konzolt.
Én is igy csinálom. :)

(#45) hoffman_ válasza kendeee (#42) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem kell crac-elgetni, szenvedni

Gratulálok... Egy igazán nyomós (ellen)érvet hoztál fel, komolyan. Köszönjük.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46) Nova96 válasza hoffman_ (#45) üzenetére


Nova96
őstag

És aki megveszi a játékot? :U
Maradok a gép és utána konzol. :K

(#48) Nova96 válasza kendeee (#47) üzenetére


Nova96
őstag

Figyelj pc-n steam megveszed letöltöd megy miről beszélsz???
Ki mondta hogy töltse le ingyen és crackeld??? :U

(#49) hoffman_ válasza Nova96 (#46) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én is erről beszélek. Idióta warezhuszár-érv. Ha már egyszer nincs benne annyi, hogy megvegye a játékot, akkor legalább ne rinyáljon, hogy mennyi melója volt ellopni.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#50) Nova96 válasza hoffman_ (#49) üzenetére


Nova96
őstag

Pontosan. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.