Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) upsyka


upsyka
aktív tag

Vaterafutár---> 1 napos szállítás, jó árak, postán is és háznál is feladhatod :)
Nem kötelező doboz, ha csomagolópapírral feded be az is jó.
Egyébként a MPL szállítja.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#2) vamzi


vamzi
őstag

En legutobb mpl-lel kuldtem el az orszag masik vegebe egy komplett motorblokkot (80 kg, szabalytalan alak) 2 csomagba szedtem. Az egyik nem standard meretu lett. Szo nelkul es serules nelkul elvitte. A DPD-t sokat hasznaljuk ceges szinten. Amugy innen szoktam megrendelni, ha futar kell kifizetheto aron [link]

(#3) anjani182 válasza upsyka (#1) üzenetére


anjani182
őstag

4 gumit felnivel én is küldtem már vaterafutárral. :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#4) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Az ár nem lényeg, a futár díját állja a vevő. Nekem az lenne a fontos, hogy ne problémázzanak, ha pl csak bubisfólia+2-3 réteg műanyagzsákba csomagolva adom fel, jah és ne keverjék el a 4db felnit, és megérkezzen időben.

Azt hittem, hogy a vatera-futár csak vaterás eladásokhoz jár... :U

(#5) anjani182 válasza Nordic (#4) üzenetére


anjani182
őstag

Elvileg igen, gyak. nem tudja hol adtad el és nem is érdekli :DDD

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Videó nincs? :U

Amúgy 20kg-ig a posta is elviszi, de keresel egy webshopot ami felnit is árul és megnézed kikkel dolgoztatnak.

(#7) Nordic válasza D1Rect (#6) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Postára nem merem adni...a költség meg amúgy sem az én részem.

Videó meg van, csak az hamarabb került fel. ;)

anjani182: Ez jó. Eredetileg jófogásos eladás, de persze az ő saját háztól-házig szolgáltatása nem terjed ki felni/gumiabroncs kategóriára, így nem is lehet megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#8) upsyka válasza Nordic (#7) üzenetére


upsyka
aktív tag

Ezért kell vaterafutáron keresztűl postával küldeni, értékbiztosított, s mivel üzleti partner küldés, figyelnek a csomag épségére.

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#9) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Már csak a csomagra kerülő matrica kitöltése nem tiszta. Ez ott csinálják meg, amikor szállításra átadom a futárnak, vagy előre? Csak mert ha holnap megrendelem, akkor holnapután jöhet leghamarabb, de akkor meg nem leszek otthon, mivel egész nap melózok.

(#10) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Én a helyedbe GLS futárt rendelnék. Elvileg már azoknak is van csomagpontja, ahol le lehet adni, multkor mikor pakoltam ki csomagokat egy gls-es autóból ott volt benne natúr 4db felni még be sem volt csomagolva.

(#11) szcsi


szcsi
tag

Munkahelyemen rendszeresen kapunk és küldünk futárral, nagy és sok dobozban is. Ha a helyedben lennék, olyan futárt választanék akik nem problémáznak a több csomagos küldeményen és nincs nagy felára. Ezek a Sprinter, Royal Sprint meg talán a DPD.
Érdemes felhívni az ügyfélszolgálatot, tudnak árakat és feltételeket mondani.
Sprinternél (is) számozva van minden csomag és csak akkor veszünk át, ha megvan a darabszám.

A sípcsont egy olyan eszköz, amivel éles szélű bútorokat lehet megkeresni a sötét szobában

(#12) XtremLor


XtremLor
őstag

Multheten vettunk mi is felnit+gumit, az elado igaz maganszemely volt, viszont egy gumis muhely tulajdonosa is egyben. Par perces beszelgetes utan kiderult hogy elkuldi szivesen akar futarral is, viszont raklapos arukent kell feladni ami kicsit dragabb. Igaz azt ajanlotta menjunk el nezzuk meg, probaljuk ra, mi inkabb atutaztuk az orszagot, vegul elhoztuk, mivel hibatlan volt, fel is raktak, centiroztak, es adtak tehermentesito gyurut is.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#13) Nordic válasza Feribacsi555 (#10) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont a csomagpontos dologgal van baj, mivel olyan hülye munkarendben dolgozom, hogy nem nagyon van lehetőségem csomagpontokba szállítgatni, ezért lenne fontos, hogy háthoz jöjjön a futár.

(#14) upsyka válasza Nordic (#13) üzenetére


upsyka
aktív tag

Még mindíg azt mondom rendeld meg vaterafutáron keresztül, 3 futárcég közül választhatsz, házhoz jönnek és a csomagfeladót otthon kinyomtathatod

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#15) Nordic válasza upsyka (#14) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát a nyomtatás az külön procedúra lesz, de valahogy csak megoldom(sose volt saját nyomtatóm). Köszönöm a segítséget mindenkitől!

(#16) upsyka válasza Nordic (#15) üzenetére


upsyka
aktív tag

munkahelyen? megrendelést követően egy pdf-et kapsz, bárhol kinyotathatod :)

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#17) Nordic válasza upsyka (#16) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Most beszéltem egy üfszolgálatos DPD-s csajszival...korrekten leírt mindent, még a csomagmatricát is futár hozza kitöltve. Nekem csak a megrendelőt kell elküldenem e-mailben.

(#18) Edorn


Edorn
aktív tag

Ha szabad, figyelmetekbe ajánlanám az alábbi futárcéget, hátha felkelti valaki érdeklődését:
http://bolthely-futar.hu/

Amit kiemelnék:
- Rugalmasság
- Külön figyelem a törékeny csomagokkal kapcsolatban
- Nagy/nehéz dolgok szállítása
- Címenként és nem csomagonként megy a számlázás (azaz akárhány dobozban lehet a cucc, az összsúly számít)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.